Mary Immaculate College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mary Immaculate College ( MIC ), įkurtas 1898 m., Yra katalikų švietimo ir laisvųjų menų kolegija . Kolegija siūlo platų švietimo ir laisvųjų menų programų bakalauro ir magistro laipsnį, čia studijuoja daugiau nei 3000 studentų.

7666_rsz_7534_evening_tara.png

Fondas

Kai 1899 m. Buvo padėtas pamatinis akmuo Mary Immaculate College , ketinta įkurti įstaigą, skirtą katalikiškos nacionalinės mokyklos sistemos profesiniam mokytojų rengimui. Šiandien, kai daugiau nei 3000 jaunų vyrų ir moterų įstojo į kolegiją ir dalyvavo daugybėje akademinių MIC programų, MIC tęsia savo pagrindinę viziją Catherine McAuley, kuri įsteigė Katalikų gailestingumo seseris kaip labiausiai atskirtų visuomenės grupių čempiones. įsitikinimas, kad išsilavinimas buvo būtinas siekiant užtikrinti gyvenimo kokybę, į kurią visi asmenys turėtų teisę. Šios išliekančios vertybės išlieka įtrauktos į Kolegijos misijos pareiškimą, kai Marija Nekaltoji vadovauja dvidešimt pirmajam amžiui naują kursą.

4602_rsz_4539_school_page_2.png

Misija

Kolegijos bendruomenė skatina tobulinti dėstymą, mokymąsi ir mokslinius tyrimus bakalauro ir magistro laipsniais. Ja siekiama skatinti intelektualinį, dvasinį, asmeninį ir profesinį mokinių vystymąsi palankiose ir iššūkių reikalaujančiose aplinkose, užtikrinančiose personalo ir studentų intelektinę laisvę.

Visų pirma, Kolegija siekia skatinti savo teisingumą ir užuojautą tarnaudama kitiems, taip pat atvirumą kiekvieno asmens religinėms tradicijoms ir vertybėms.

Kolegija skatina identiteto jausmą, praturtintą supratimu apie savo katalikiškas tradicijas, Airijos kultūras, kalbas ir tradicijas bei ypatingą atsidavimą airių kalbai.

Mary Immaculate College gerbia kultūrų įvairovę. Ja siekiama skatinti teisingumą visuomenėje ir sukurti aplinką, kurioje visi turėtų laisvę ir galimybę išnaudoti visą savo potencialą.

7665_rsz_7535_group_at_train_station.jpg

Vietos

Limerikas

Mary Immaculate College

Address
Mary Immaculate College,
South Circular Road

Limerikas, County Limerikas, Airijos sala
Telefonas
+353 61 204 300