Mary Immaculate College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1898 metais, Niepokalaną koledžas (MILC) yra katalikų kolegijos Švietimo ir laisvųjų menų. Kolegija siūlo platų programų švietimo ir laisvųjų menų tiek bakalauro ir magistro lygio ir virš 3000 studentų užsiima tyrimais čia.

Fondas & Tvirta vizija Kai pamatai akmuo Niepokalaną kolegijoje buvo padėtas 1899 m ketinimas buvo pateikti instituciją, skirtą profesiniam mokymui mokytojų moterų Katalikų nacionalinės mokyklos sistemą. Šiandien, daugiau kaip 3000 jaunų vyrų ir moterų, įstojo į koledžą ir dalyvauti akademinių programų minios MILC tęsia apimti steigimo viziją Catherine McAuley, kuris įsteigtas katalikų seserų gailestingumo, kaip čempionais labiausiai atskirtiems visuomenėje su įsitikinimas, kad švietimas buvo svarbus gyvenimo kokybę, į kurią visi asmenys turėtų turėti teisę. Šie ilgalaikiai vertės lieka įtvirtinta kolegija misijos apibūdinimą Niepokalaną jaučiai naują kursą dvidešimt pirmajame amžiuje.

Misijos ataskaita Kolegija Bendrija skatina kompetenciją mokymo, mokymosi ir mokslinių tyrimų srityje bakalauro ir magistro lygio. Juo siekiama skatinti intelektualinį, dvasinį, asmeninį ir profesinį tobulėjimą studentų per palaikančioje ir sudėtingoje aplinkoje, kad būtų užtikrinta intelektinės laisvę darbuotojams ir studentams. Visų pirma, kolegija siekia puoselėti savo studentams teisingumo ir užuojautos dvasia tarnauti kitiems, kartu su į religinės tradicijos ir vertybių kiekvieno asmens atvirumo. Kolegija skatina tapatybės praturtintas kurį jos katalikų tradiciją, kultūrų, kalbų ir tradicijų Airijoje, ir jos specialaus įsipareigojimo airių kalbos suvokimo jausmą. Niepokalaną kolegija gerbia kultūrinę įvairovę. Ji siekia skatinti lygybę visuomenėje ir suteikti tokią aplinką, kurioje visi turime laisvę ir galimybę pasiekti visą savo potencialą.

Vietos

Limerikas

Mary Immaculate College

Address
Mary Immaculate College,
South Circular Road

Limerikas, County Limerikas, Airijos sala
Telefonas
+353 61 204 300