Portobello Institute of Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šiltas kolegos direktoriaus pasveikinimas

"Daugeliui žmonių, nusprendusių įsipareigoti tęsti aukštąjį mokslą ar grįžti studijuoti, tai gali būti labai didelis sprendimas. Mes didžiuojamės, kad remiame visus besimokančius, kad jie remtųsi savo akademinėmis žiniomis ir pagalba praktinėse kompetencijose, reikalingose darbo vietose. kad ieškosite darbo “.

Portobello institutas buvo įkurtas 1981 m. Ir yra pastatytas ant labai nuostabių ir įkvepiančių asmenų pečių. Institutą iš pradžių įsteigė Delia Lyons, ir jį nuolat tobulino dukra Rebekah Lyons, kita į priekį mąstanti ir darbšti moteris.

Delijos palikimas, vizija ir vertybės tebėra kasdienio gyvenimo dalis kolegijoje ir yra nuolatinis priminimas per Rebeka norą nuolat ieškoti naujų galimybių, užtikrinant, kad būtų išlaikytas motinos etosas ir kokybė.

Nuo 1993 m. Portobello institute rengiame grožio, makiažo ir mados kursus, visus akredituotus per apdovanojimus teikiančias įstaigas ITEC ir QQI.

2005 m. Kartu su FETAC, tęstinio švietimo ir mokymo apdovanojimų taryba, gavome instituto kokybės užtikrinimą ir pradėjome kurti ir pristatyti daugybę programų visuose instituto padaliniuose.

2009 m. Mes įgijome kokybės užtikrinimą kartu su HETAC, Aukštojo mokslo ir mokymo apdovanojimų taryba, kad gautume aukštąjį menų pažymėjimą Montessori švietime, o 2012 m. Gavome akreditacijas suteikti ankstyvosios vaikystės bakalauro studijas Londono Metropoliteno universitete ir sėkmingai plėtojame naujas studijų programos pristatymai iki 2018 m.

2012 m. Mes sukūrėme Šiuolaikinės aplinkos centrą su programomis, apimančiomis pastatų valdymą, atliekų ir energijos valdymą, kurios visos buvo akredituotos per apdovanojimo įstaigą BIFM.

2014 m. Gavome akreditaciją pristatyti Londono Metropoliteno universitetų BSc (Hons) sporto mokslo ir kūno kultūros bei sporto terapijos srityse, o 2018 m. Mes sukūrėme išskirtines BSc programas, skirtas rezultatų analizei, kūno kultūrai.

Bėgant metams, institute susikūrus naujiems padaliniams ir kursams, mūsų atsidavimas kokybei, rūpinimasis besimokančiuoju, struktūrizuotas požiūris į mokymąsi ir dėmesys pramonės ryšiams visuomet buvo lemiamas dalykas.

Mūsų strateginiai aljansai su pramone leidžia mūsų studentams įgyti puikių darbo patirties galimybių ir dažnai darbo pasiūlymų baigiant programas. Nieko mums nėra per daug sunku, norime, kad mūsų studentams pasisektų.

Kolegijos misija yra padaryti švietimą prieinamą visiems ir padėti drąsiai žengti šuolį į naują ir nežinomą. Tai yra svarbiausia dalykas, kurį mes darome Portobello institute.

„Prisiminkite, kad kiekvieno žmogaus sėkmė atrodo labai skirtinga. Mes skatiname savo studentus susitelkti į savo kelionę ir mėgautis mokymosi procesu kartu su mumis “.

Denise Flood, kolegijos direktorė

123666_selfie-4521579_960_720.jpg
pasja1000 / „Pixabay“

Mūsų vertybės

Mums rūpi

Visiems studentams, atvykusiems studijuoti į Portobello institutą, yra stiprus ir bendras asmenybės priežiūros etosas. Kiekvienas studentas yra asmeniškai žinomas pagal savo vardą, ambicijas ir suprantami bei vertinami jų tikslai palaikomoje aplinkoje.

Palaikanti drąsa

Daugeliui studentų reikia drąsos sekti jų aistrą, o „Portobello“ buvo puikus pasirinkimas norintiems pasirinkti konkretų maršrutą su visa palaikymo sistema, siekiant užtikrinti, kad besimokantieji pasiektų geriausius savo švietimo tikslus.

Kokybės dėstytojai

Daugelis Portobello instituto dėstytojų ilgai bendradarbiauja su kolegija, kurie visi žino ir visiškai tiki mūsų globos etosu. Mūsų dėstytojai savo pramonės srityje yra labai vertinami kaip praktikai, vadovai ir novatoriai.

Dėmesys pramonei

Studijuodami Portobello institute studentai gauna galimybę įgyti kokybiškos darbo patirties pasirinktame sektoriuje, tuo pačiu studijuodami, o tai gali padėti užsitikrinti darbo vietą baigus kursus. Absolventai yra labai geidžiami ir daugybė darbdavių ieško ir skatina ryšius su kolegija ir jos absolventais.

Parama studentams

Mūsų filosofija Portobello institute yra užtikrinti, kad kiekvienas studentas būtų palaikomas, kad turėtų galimybę pasiekti savo asmeninius geriausius pasiekimus. Tai apima mažus klasės dydžius, todėl mokiniai pažins savo klasės draugus, o jų auklėtojas juos pažins. Besimokantieji gali laisvai užsisakyti paramą „vienas prieš vieną“, prieigą prie užduoties palaikymo ir galimybę pateikti užduočių projektus su atsiliepimais apie tobulinimą, kad būtų pateikta geriausia galutinė versija.

Speciali programa ir kokybės vadybos komanda yra visiškai prieinama, kad padėtų studentams pateikti bet kokius klausimus ir aptarti asmeninius iššūkius. Esame čia, kad skatintume ir palaikytume visus studentus, kad jie liktų mokymosi kelionėje ir geriau suprastų savo asmeninius sugebėjimus.

Studijų gyvenimo pusiausvyra

Visuose skyriuose mes remiame besimokančius asmenis, kad jie dirbtų protingiau. Besimokantieji, pasiekę gerą studijų ir gyvenimo pusiausvyrą, galų gale pasiekia daugiau mokslo. Studijų laikas, laisvalaikis su šeima, dalyvavimas pomėgiuose - visa tai svarbu norint išlaikyti teigiamą studijų ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą. Tinkama pusiausvyra yra svarbi ir tai padės maksimaliai padidinti laiką, skiriamą studijoms.

Duoti atgal

Portobello institute suprantame, kad svarbu atiduoti nedidelę vidinę labdarą, kurią įsteigėme pavadinimu „Dochas Leanai“. Kolegijos direktorė Denise Flood du kartus per metus keliauja į Indiją ir Baltarusiją su maždaug 15 asmenų komanda iš darbuotojų ir studentų. Atsidavęs darbas apima Montessori mokytojų rengimą ir Montessori mokyklų steigimą lūšnos vietose Pune Indijoje.

Labdaros organizacija taip pat aktyviai remia mokymus mergaičių gelbėjimo centre ir mažoje mokykloje, skirtoje silpnaregiams vaikams. Tai apima savigynos mokymus jauniems berniukams rengiant bendruomenės projektą ir sporto bei dailės ir amatų stovyklas Punios lūšnynų mokykloje.

Vietos

Northside

Address
43 Dominick Street Lower
Northside, Dublino grafystė, Airijos sala