Oficialus aprašymas

Apie RCSI Institute of Leadership

RCSI nuo pat įkūrimo 1784 m. Išugdė medicinos ir sveikatos priežiūros lyderius. Įsipareigojusi gerinti pasaulio sveikatą, RCSI yra pasaulinė sveikatos priežiūros švietimo lyderė.

Mūsų programoms būdingas lankstumas, reagavimo greitis, klientų aptarnavimas ir mišrus mokymosi metodas, leidžiantis mūsų studentams mokytis toliau dirbant.

Lyderystės institutas yra vienintelė Airijos trečiojo lygio institucija, skirta išimtinai plėtoti sveikatos priežiūros specialistų vadovavimo ir valdymo gebėjimus. Veikdamas kaip akademinė institucija, Lyderystės institutas palaiko glaudžius ryšius su sveikatos priežiūros paslaugų teikimo pasauliu, o mūsų komanda supranta sveikatos priežiūros specialistų profesinį tobulėjimą ir švietimo poreikius.

Su miesteliais Dubline, Dubajuje ir Bahreine, mes galime pasiūlyti studentams galimybę įgyti realių tarptautinių įžvalgų iš dėstytojų ir studentų. Kasmet mūsų akredituotose akademinės ir vykdomosios plėtros programose registruojama daugiau nei 1000 sveikatos priežiūros specialistų, kurių veikla orientuota į lyderystę, sveikatos priežiūros vadybą, žmogiškųjų išteklių valdymą, kokybės ir procesų tobulinimą bei pacientų saugą.

Kodėl RCSI Institute of Leadership ?

  • Tik sveikatos priežiūra
  • Panardintas į sveikatos priežiūros paslaugų teikimą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, kur yra miesteliai Dubline, Dubajaus ir Bahreine
  • Giliai pažvelgti į sveikatos priežiūros sektorių
  • Asmeninė švietimo patirtis
  • Saugi, remiama, į sveikatos priežiūrą orientuota aplinka
  • Lankstus pristatymas, atsižvelgiant į užimamų sveikatos priežiūros specialistų įsipareigojimus

117628_rsz_adobestock_171442912.jpg

Programos mokomos:
  • Anglų
Address
RCSI Reservoir House Ballymoss Road Sandyford Dublin 18
Dublin, County Dublin, Airijos sala
Address
Mohammed Bin Rashid Academic Medical Center Building 14, Office 203 PO Box 505095 Dubai Healthcare City
Dubai, Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
Address
PO Box 15503 Building 2441 Road 2835 Block 228 Busaiteen
Busaiteen, Muharraq Governorate, Bahreinas