Oficialus aprašymas

Jau daugiau nei 200 metų RCSI suvaidino svarbų vaidmenį medicininį išsilavinimą ir mokymą Airijoje. Įkurta 1784 apmokyti chirurgai, šiandien kolegija suteikia daug švietimą ir mokymą sveikatos priežiūros profesijų bent pirmosios ir antrosios studijų pakopos lygyje.

Bakalauro Švietimas Medicinos mokykla RCSI yra viena iš pasaulyje pirmaujančių tarptautinių medicinos mokyklose ir yra didžiausia medicinos mokykla Airijoje. Kolegija taip pat suteikia bakalauro kursus farmacijos ir fizioterapija.

Antrosios pakopos studijų RCSI pristato antrosios pakopos profesinį mokymą ir švietimą per savo Fakultetai Radiologijos Odontologija, Sportas ir mankšta medicinos, trečiosios pakopos studijų mokyklos lyderystės institutas ir Nacionalinė Chirurginės mokymo centras.

Tyrimų institutas Graduate Management Admission Test arba RCSI tyrimų institutas yra vienas iš Airija"Pirmaujančių tyrimų centrai. RCSI yra įsipareigojusi atlikti aukšto lygio mokslinių tyrimų veikla, siekiant komercializuoti, susijusi su jos mokslinių tyrimų ir plėtoti bendradarbiavimo ryšius su pramonės, švietimo ir mokslinių tyrimų įstaigas nacionaliniu ir tarptautiniu intelektinę nuosavybę.

Tarptautinis Daugiau nei 60 šalių atstovaujama RCSITarptautinius studentų organizacijos. Kolegija turi stiprią tarptautinę buvimas su mokyklų Malaizija, Dubajus ir Universitetas Bahreinas. Karališkasis chirurgijos koledžas Airijoje yra nepriklausoma, tarptautinė ir progresyvi.

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Royal College of Surgeons Ireland

Atsižvelgiant į iššūkius, susidūrusiems su modernių organizacijų, vadovavimo iškyla kaip vieną svarbiausių elementą Sudėtinės kuri pavyks ir kurios žlugs. Vadovavimo savy ... [+]

Msc vadovavimo

Atsižvelgiant į iššūkius, susidūrusiems su modernių organizacijų, vadovavimo iškyla kaip vieną svarbiausių elementą Sudėtinės kuri pavyks ir kurios žlugs. Vadovavimo savybės rodote lems ne tik savo organizacijos sėkmės, bet taip pat savo karjeros trajektorijos pobūdį. Šis lyderystės programos magistrantūros yra sukurta siekiant gerokai padidinti savo vadovavimo gebėjimus, kad būtų galima veikti su didesniu pasitikėjimu ir padidinti savo poveikį ir įtaką.

Ar ši programa jums?

Magistro lyderystės programa skirta sveikatos priežiūros specialistams, siekiantiems gerokai patobulinti savo vadovavimo gebėjimus, didinti jų pasitikėjimą įžvalgą ir maksimaliai padidinti jų poveikį aplinkiniams bei jų organizacijos.... [-]

Airijos sala Dublin
Rugsėjis 2019
Ištęstinės
2 - 5 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba