Oficialus aprašymas

Jau daugiau nei 200 metų RCSI suvaidino svarbų vaidmenį medicininį išsilavinimą ir mokymą Airijoje. Įkurta 1784 apmokyti chirurgai, šiandien kolegija suteikia daug švietimą ir mokymą sveikatos priežiūros profesijų bent pirmosios ir antrosios studijų pakopos lygyje.

Bakalauro Švietimas Medicinos mokykla RCSI yra viena iš pasaulyje pirmaujančių tarptautinių medicinos mokyklose ir yra didžiausia medicinos mokykla Airijoje. Kolegija taip pat suteikia bakalauro kursus farmacijos ir fizioterapija.

Antrosios pakopos studijų RCSI pristato antrosios pakopos profesinį mokymą ir švietimą per savo Fakultetai Radiologijos Odontologija, Sportas ir mankšta medicinos, trečiosios pakopos studijų mokyklos lyderystės institutas ir Nacionalinė Chirurginės mokymo centras.

Tyrimų institutas Graduate Management Admission Test arba RCSI tyrimų institutas yra vienas iš Airija"Pirmaujančių tyrimų centrai. RCSI yra įsipareigojusi atlikti aukšto lygio mokslinių tyrimų veikla, siekiant komercializuoti, susijusi su jos mokslinių tyrimų ir plėtoti bendradarbiavimo ryšius su pramonės, švietimo ir mokslinių tyrimų įstaigas nacionaliniu ir tarptautiniu intelektinę nuosavybę.

Tarptautinis Daugiau nei 60 šalių atstovaujama RCSITarptautinius studentų organizacijos. Kolegija turi stiprią tarptautinę buvimas su mokyklų Malaizija, Dubajus ir Universitetas Bahreinas. Karališkasis chirurgijos koledžas Airijoje yra nepriklausoma, tarptautinė ir progresyvi.

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: