Setanta College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į „ Setanta College , tarptautiniu mastu pripažintą kompetencijos centrą visuose stiprumo aspektuose

Įkurta 2006 m., Mūsų aistra yra padėti žmonėms suvokti visą savo potencialą pasitelkiant specialius kursus, kuriuose teikiame tiek techninius, tiek tarpasmeninius įgūdžius, leidžiančius mūsų žmonėms spindėti savo karjeroje.

Ateikite prisijungti prie mūsų - ir pažiūrėkite, ką galime pasiekti kartu.

Trumpa Setanta College istorija

45764_1.jpgDr. Liam Hennessy, „ Setanta College akademinis direktorius

Dr Liam Hennessy FRAMI yra pratybų fiziologas, stiprumo ir kondicionavimo treneris ir buvęs tarptautinis sportininkas. „Liam“ 2000 m. Pradėjo dirbti su „Fitness“ direktoriumi IRFU, kuriai buvo pavesta sukurti struktūras ir metodus, kurie padėtų Airijos regbiui konkuruoti profesinėje eroje. Vykdomas vaidmuo, susijęs su elito būrio fitneso ir stiprybės bei kondicionavimo priežiūra, taip pat įdarbinant personalą akademijose kurti ir dirbti jaunesniems žaidėjams visoje šalyje.

Norint įdarbinti reikiamą 30 plius darbuotojų, buvo sunku rasti specialistų, turinčių tiek akademinio, tiek praktinio instruktavimo patirtį, reikalingą šiems pagrindiniams vaidmenims. Įgyvendinant Dr Hennessy filosofiją ir sutelkiant dėmesį į ilgalaikį žaidėjų vystymąsi, darbuotojai, norintys suprasti pagrindinius veiklos mokslo ir stiprybės ir kondicionavimo principus, taip pat turi galimybę taikyti šiuos principus ir trenerį.

Sprendimas

45765_2.jpg

Dr Hennessy sukūrė mokymo modulių seriją, kurioje buvo naujausias „Performance Science“ ir „Strength and Conditioning“ mąstymas, tačiau daugiausia dėmesio skiriama praktiniam pritaikymui ir instruktavimui. Vadovaujant ir vadovaujant dr. Hennessy personalui buvo išmokyti naudoti šiuos unikalius modulius. Daugelis šios IRFU sistemos absolventų ėmėsi vaidmenų „Premier League“, „NFL“, „World Rugby“ ir daugelyje kitų pasaulinių profesionalių sporto organizacijų.

Įkurta „ Setanta College

45766_3.jpg

Naudodamas mokymo modulius, kuriuos jis sukūrė ir sukūrė IRFU, dr. Hennessy 2006 m. Įkūrė „ Setanta College . Tada šie moduliai buvo akredituoti sertifikavimo ir laipsnio lygiui ne visą darbo dieną mišriam mokymui per QQI (kokybė ir kvalifikacijos Airija), kuri yra tarptautinė pripažinta akreditavimo įstaiga.

Bendradarbiaujant su Pasaulio regbiu, buvo sukurti specialūs internetiniai moduliai, kurie dabar naudojami kaip Pasaulio regbio pasaulinis aukso standartas treniruočių ir stiprybės bei kondicionavimo srityje. Iki šiol šiose programose dalyvavo 35 000 dalyvių visame pasaulyje.

Nacionalinė stiprybės ir kondicionavimo asociacija, įsikūrusi Kolorado JAV, turinti 30 000 plius narių ir „Titleist Performance Institute“, įsikūrusi Kalifornijoje, turinti daugiau kaip 15 000 sertifikuotų specialistų, pripažįsta ir patvirtina „ Setanta College programas.

Setanta College “ bendradarbiauja su visame pasaulyje įsteigtomis sporto technologijų kompanijomis, tokiomis kaip „Orreco“, „StatSports“, „ForceDeck“ ir „Organic Motion“ ir turi patariamąją tarybą, kuriai vadovauja „Padraig Harrington“ ir kurią sudaro žinomi pasaulio ekspertai ir specialistai.

Veiklos mokslas ir stiprumas

45767_4.jpg

Veiklos mokslas ir stiprumas bei kondicionavimas tampa visame pasaulyje pripažintas profesionaliu sporto ir bendrojo sveikatingumo pramonės Pathway . Mūsų programos apima platų temų spektrą nuo funkcinio patikrinimo, pasipriešinimo mokymo ir esminio judėjimo iki mitybos, instruktavimo įgūdžių ir sporto technologijų.

Programos, skirtos visą darbo dieną ir ne visą darbo dieną (internetu), skirtos naujausiam akademiniam mąstymui ir moksliniams tyrimams, tačiau daugiausia dėmesio skiriama praktiniam pritaikymui. Moduliai atnaujinami kas dvejus metus, kurie yra unikalūs švietimo sektoriuje.

Taip pat teikiant internetines programas „ Setanta College bendradarbiauja su universitetais ir Airijoje, ir tarptautiniu mastu, kad teiktų nuolatines akademines programas. Mes taip pat dirbame su akademinėmis institucijomis ir technologijų kompanijomis visame pasaulyje, kurie atlieka tyrimus ir patvirtina bei išbando naujausias technologijas.

Airijos priešgaisrinės tarnybos rėmėsi magistrantu, kad suprastų, kaip S

Kokybės užtikrinimas „ Setanta College

Setanta College siūlo studijų programą ir tiek mažos, tiek specialios paskirties kvalifikacijas, kurias patvirtina ir skiria „Quality and Qualifications Ireland“ (QQI).

Kolegija parengė išsamią ir griežtą politiką ir procedūras, užtikrinančias savo programų ir kitų paslaugų kokybę. Kartu jie vadinami kokybės užtikrinimo vadovu (QA Manual).

QA politika apima kolegijos įsipareigojimą viešai skelbti informaciją apie kokybės užtikrinimo politiką ir ataskaitas.

Bet kokie atsiliepimai apie vadovo politiką ir procedūras yra sveikintini ir turėtų būti siunčiami elektroniniu paštu administrator@setantacollege.com registratoriui, užtikrinant kokybės užtikrinimą, kaip elektroninio pašto pavadinimą.

Jūsų Pathway į sėkmę

Nepriklausomai nuo sporto ar interesų srities, mes turime daugybę kursų, kurie suteiks jums reikiamą kvalifikaciją.

Vietos

Airija internete

Address
The SportsLab, Thurles
Jimmy Doyle Road, Co. Tipperary, Ireland

E41 T6K5 Airija internete, Airijos sala

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: