Trinity College Dublin

Įvadas

Oficialus aprašymas

Trejybė

Trinity College Dublin universitetas, Trinity College Dublin , įkurtas 1592 m., Yra Airijos premjero universitetas ir nuosekliai yra vienas iš prestižiškiausių pasaulio universitetų. Jau daugiau nei 400 metų šis istorinis universitetas yra pirmaujantis pasaulyje aukštos kokybės tarptautiniu mastu pripažinto švietimo srityje. Peržengus ikoninę Trinity Arch į Trinity istorinio miestelio akmenimis kelius, seka keturių šimtmečių absolventų, kurie suformavo ir toliau formuoja Airijos ir platesnio pasaulio istoriją, pėdomis. Šiandien ši meistriškumo tradicija grindžiama kiekviena paskaita, kiekvienas eksperimentas ir kiekvienas mokslinių tyrimų laimėjimas mūsų moderniausiuose įrenginiuose.

Universitetas sujungia energingą ir įvairią bendruomenę, kurioje yra beveik 17 000 studentų ir 2 860 darbuotojų. Istorinis universiteto miestelis susilieja su moderniausiais įrenginiais ir visame pasaulyje žinomais kompetencijos centrais, kur vyksta pažangiausi moksliniai tyrimai, turintys visuotinį poveikį. 24 „Trinity“ akademinės mokyklos siūlo kursus, apimančius kalbas ir literatūrą iki nanomokslo ir biomedicinos inžinerijos.

Studentų gyvenimas

Universitetas sujungia įvairią, įdomią ir palaikančią studentų ir dėstytojų bendruomenę Dublino miesto centre. Iš tikrųjų prieinami ir išskirtiniai dėstytojai skatina mokinius įsitraukti į koledžo gyvenimą ir užmegzti ryšius su miestu, šalimi ir žemynu už kampų vartų. Studentų gyvenimas „Trinity“ yra daug daugiau nei švietimas: su daugiau nei 170 sporto klubų ir visuomenių, pradedant lengvosios atletikos iki teniso, diskutuojant apie investavimą, ir dramos iki mokslinės fantastikos, yra kažkas, kas tinka kiekvienam interesui.

„Trinity“ yra vienas iš vienintelių pasaulio universitetų, suteikiančių visiems bakalauro studentams asmeninį mokytoją - specialų fakulteto narį, kuris gali pasiūlyti akademinius, asmeninius ir profesinius patarimus per ketverių metų studijų programą. Platus studentų paslaugų spektras, įskaitant mokymosi plėtrą ir paramą, tarpusavio konsultavimą, konsultavimą ir konsultacijas karjeros klausimais, užtikrina, kad visi studentai turėtų reikiamą paramą, kad galėtų sėkmingai dirbti Trejybėje ir už jos ribų.

„Trinity“ turi strateginius santykius su kai kuriais prestižiškiausiais pasaulio universitetais, įskaitant šias partnerystes, suteikiančias „Trinity“ studentams neprilygstamą mainų ir studijų užsienyje galimybes visame pasaulyje

Karjera

„Trinity“ pavydėtina vieta pozicionuoja universitetą visuotinės verslo veiklos centro - Airijos Silicio slėnio - centre, kur studentai įdarbinami stažuotėms, vasaros darbams ir absolventų karjerai iš darbdavių, kurie žiūri į „Trinity“ kaip svarbiausią aukštos kokybės absolventų teikėją. Sėkmingai baigus bakalauro ar antrosios pakopos studijų programą Trinity, studentai turi galimybę likti Airijoje dirbti vienerius metus trečiojo lygio absolventų programoje. Trejybės karjeros tarnyba Europoje užėmė antrąjąvietą (2015 m. ISB), kurioje per 6 mėnesius nuo studijų pabaigos baigė 95 proc. 2019 m. „Trinity“ Airijoje pirmiausia užėmė aukštąjį išsilavinimą ir absolventų rezultatus („QS World University Rankings“ pagal aukštąjį išsilavinimą). Europos įmonių, tokių kaip „Google“, „eBay“, „AirBnB“, „Microsoft“, „PayPal“, „LinkedIn“ ir „Facebook“ būstinės, Dublinas yra ideali vieta studentams ir absolventams, norintiems dirbti šiose pirmaujančiose pasaulio įmonėse.

Trejybės švietimas

Per visą savo laiką Trejybėje, mūsų studentams suteikiamos galimybės plėtoti ir įrodyti, kad pasiekta įvairių absolventų atributų, kurie palaiko jų akademinį augimą. Pagrindiniai Trejybės absolventai, veikiantys atsakingai, mąstydami savarankiškai, veiksmingai bendrauti ir plėtoti Nuolat gali būti pasiekiami akademinėje ir bendrojo ugdymo veikloje.

Dublinas

„Trinity“ triukšmingas 47 akrų universitetas yra oazė pačioje Dublino širdyje - gyvybinga ir saugi Europos sostinė. Universiteto miesto centro vieta suteikia studentams unikalią galimybę derinti griežtą akademinę programą su neprilygstama kultūrine, socialine ir profesine patirtimi. Netoli Trejybės slenksčio yra daugybė muziejų, teatrų, galerijų, kavinių, restoranų ir istorinių turistų.

Vietos

Dublinas

Trinity College Dublin

Address
Trinity College Dublin, College Green, Dublin 2
Dublin 2 Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala
Interneto svetainė
Telefonas
+353 1 896 1000

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited