Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Trejybės verslo mokyklą . Mūsų absolventai gauna naudingą pažangiausio verslo laipsnį iš universiteto, kuris yra gerai žinomas ir labai vertinamas visame pasaulyje.

"Trinity College Dublin" yra 1-oji Airijoje ir 104-oje aukščiausiųjų universitetų pasaulyje pagal QS pasaulio universiteto reitingą, ir mes nesame nustebę, kad mūsų apsvaiginimo kampelis, išvardytas "Lonely Planet" top 500 geriausių vietų planetoje, kaip mes turime daugiau Kiekvienais metais lanko 160 000 turistų.

tcd

Trinity College Dublin turi stiprią reputaciją kaip pirmaujantis tarptautinis universitetas, kuris tęsiasi per keturis šimtmečius. Trejybės verslo mokykla buvo įkurta 1925 m. Ir turėjo novatorišką vaidmenį vadybos švietime ir moksliniuose tyrimuose, kurie tarnauja ir įtakoja pramonę. Per daugelį metų mūsų mokykla vaidino novatorišką vaidmenį pritraukiant MBA į Europą ir sukūrė vieną iš labiausiai ieškomų Europos bakalauro verslo studijų programų. Mes turime aukščiausio laipsnio magistrantūros studijų programas ir mūsų novatoriškas naujas bakalauro verslo laipsnis (bakalauras verslo studijų, BBS) priims savo pirmuosius studentus 2016/17. Mes taip pat turime gyvybingą doktorantūros programą su sėkmingais absolventais, dirbančiais visame pasaulyje, ir kurdami poveikį per savo mokslinius tyrimus.

Mūsų požiūris į švietimą yra unikalus, aukštos kokybės ir to, ką nuolat tobuliname. Mes orientuojasi į norą pristatyti penkis pagrindinius tikslus, kurie yra pagrįsti mūsų aistra dėl to, kad yra verslo mokyklos pasekmė:

Švietimas orientuotas į karjerą ir verslo veiklą. Programos, kurios sukuria didelę karjerą mūsų absolventams ir puikų našumą įmonėms, kuriose jos dirba. Mūsų absolventai mokosi pažangiausio realaus pasaulio valdymo iš tiek pirmaujančių mokslininkų ir aukštos kokybės verslo vadovai ir verslininkai.

Vertybių rinkinys - "įdėti daugiau nei išmesti". Mes priimame gilų ir atsakingą požiūrį į sąvoką "verslo veikimas", kuri skatina ne tik pelną, bet ir verslo įtaką platesnei ekonomikai ir visuomenei. Mes tikimės, kad mūsų absolventai per visą savo karjerą "daugiau nei įtrauks" ekonomiką ir visuomenę.

tcd

Asmenų tobulėjimas ir gerovė mūsų studentams. Mes suteikiame galimybes savo studentams ištirti ir plėtoti savo verslo ir asmeninio potencialo savo studijų programas, taip pat parengti juos sveikai karjerai egzistuoti šiandienos dinamiška, bet dažnai stresą darbo aplinka.

Nekilnojamojo verslo švietimo aplinka. Universitetas yra įsikūręs gyvybingoje ir draugiškoje Dublino miesto centre. Mes esame greta Airijos finansų paslaugų centro (IFSC), Europos skaitmeninių pramonės šakų, vyriausybės ir viešojo sektoriaus valdymo būstinių, miesto centrų mažmeninės prekybos, profesionalių paslaugų pramonės ir Airijos kultūros pramonės sektorių. Gana paprasta, mes turime pažangiausias pasaulines korporacijas ir aukštos kokybės naujas įmones mūsų namuose. Esame įsikūrę labai versliame universitete ir suteikiame studentams išsilavinimą, kuris jiems reikalingas, kad tobulėtų įsitvirtinusios ir naujos įmonės. Verslo centre bus įsikūrusi mūsų naujojo verslo mokyklos pastato pagrindas, ir mes jau suteikiame studentams puikias galimybes kurti naujas įmones.

Griežti tyrimai, kurie tarnauja ir kritiškai vertina verslą. Kuriant ir paskui skleidžiant tyrimus, kuriuose nagrinėjami klausimai, kurie tiek atlieka, tiek kritiškai vykdo realiosios verslo praktiką ir viešąją politiką.

campus

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Trinity College Dublin - Business School

Ši griežta programa supažindina jus su šiuolaikinių finansinių rizikų valdymo priemonėmis ir įgūdžiais, taip padidindami savo karjeros galimybes šioje patrauklioje pramon ... [+]

Ši griežta programa supažindina jus su šiuolaikinių finansinių rizikų valdymo priemonėmis ir įgūdžiais, taip padidindami savo karjeros galimybes šioje patrauklioje pramonėje.

Ši programa skirta studentams, turintiems kiekybinę patirtį, kurie nori ištirti, kaip finansinės priemonės gali būti naudojamos įmonių ir visuomenės rizikai sumažinti. Mokiniai supranta, kaip interpretuoti ir vertinti atskirų finansinių priemonių ir turto riziką, kritikuojant šiuolaikinius finansus iš rizikos perspektyvos.

Programos informacija

Pramonės specialistai, praktikai ir konsultantai iš viso pasaulio moko studentus, kaip prognozuoti, reaguoti ir minimalizuoti riziką pasirinktoje srityje. Visoje programoje mokiniai sužinos apie tris rizikos grupes, kurios daro įtaką pramonės šakoms visame pasaulyje:... [-]

Airijos sala Dublinas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Trinity College Dublin - Business School

Pirmoji vieta Airijoje ir 2-oji Vakarų Europoje "Corporate Finance" ("Eduniversal 2018"), finansų magistro, kurią siūlo "Trinity College Dublin", skirta studentams, norin ... [+]

Pirmoji vieta Airijoje ir 2-oji Vakarų Europoje "Corporate Finance" ("Eduniversal 2018"), finansų magistro, kurią siūlo "Trinity College Dublin", skirta studentams, norintiems plėtoti savo karjerą finansinių paslaugų srityje.

Programos informacija

Paskelbtas ekspertų fakulteto ir pirmaujančių finansų praktikų, studentai gaus aukščiausią analitinį ir praktinį mokymą. Trejybės verslo mokykla bendradarbiauja su Chartered Alternative Investment Analyst (CAIA) asociacija ir Chartered Financial Analyst (CFA) institutu, kurie abu pripažino akademinį griežtą ir su pramone susijusius įgūdžius, mokomus studentams.

Priėmimas

Paraiškos kitai paramai 2020 m. Rugsėjo mėn. Bus teikiamos spalio mėn. Paraiškos yra peržiūrimos nuolat, todėl rekomenduojame kuo anksčiau kreiptis į šią populiarią programą, kad išvengtumėte nusivylimo.... [-]

Airijos sala Dublinas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Trinity College Dublin - Business School

Tarptautinės vadybos 1-oji vieta Airijoje ir 3-oji Vakarų Europoje tarptautiniam valdymui ("Eduniversal 2018"), Tarptautinės vadybos magistrantūra, kurią siūlo "Trinity C ... [+]

Tarptautinės vadybos 1-oji vieta Airijoje ir 3-oji Vakarų Europoje tarptautiniam valdymui ("Eduniversal 2018"), Tarptautinės vadybos magistrantūra, kurią siūlo "Trinity College Dublin", skirta verslo absolventams kurti pažangiausias pasaulio verslo žinias.

Programos informacija

Ši programa suteikia studentams galimybę įgyti autentišką tarptautinę ir tarpkultūrinę aplinką. Pasaulinis programos pobūdis, moduliai ir gyvenimo savaitė suteikia galimybių tarpasmeniniam ir tarpkultūriniam mainams bei karjeros tinklo plėtrai.

Studentai gali patys pritaikyti savo programą tokiose srityse kaip tarptautinė prekyba, tarptautiniai finansai ar tarptautinis socialinis verslumas, taip pat pagrindinį mokymą visais valdymo aspektais tarptautinėje aplinkoje.... [-]

Airijos sala Dublinas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Trinity College Dublin - Business School

Ši programa aprūpina studentus įrankiais ir kompetencija valdyti tiekimo grandinės procesus ir jų susijusias operacijas pasaulinėje ir vis labiau skaitmeninėje rinkoje. ... [+]

Operacijos ir tiekimo grandinės valdymas yra svarbios sritys, kurias įmonės gali suvokti, kad kuo veiksmingiau ir efektyviau pristatytų savo produktus ir paslaugas.

Ši programa aprūpina studentus įrankiais ir kompetencija valdyti tiekimo grandinės procesus ir jų susijusias operacijas pasaulinėje ir vis labiau skaitmeninėje rinkoje. Rizikos stebėjimas, naujovių diegimas ir bendradarbiavimo valdymas yra keletas pagrindinių temų, įtrauktų į šią programą.

Programos informacija

Operacijų ir tiekimo grandinės valdymo magistrė siekia griežtai ir išsamiai apžvelgti pagrindines priemones, technologijas ir sistemas, kurios gali būti panaudotos išteklių ir srautų efektyvumui operacijose ir tiekimo grandinės procesuose tiek aplinkoje, tiek aplinkoje, kurioje vyrauja gamybos ir paslaugų sritys.... [-]

Airijos sala Dublinas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Trinity College Dublin - Business School

Trinidžio koledžo Dubline pagrindinis dėmesys skiriamas rinkodaros strategijai, prekės ženklui, vartotojų psichologijai ir bendravimo įgūdžiams, reikalingiems absolventam ... [+]

Trinidžio koledžo Dubline pagrindinis dėmesys skiriamas rinkodaros strategijai, prekės ženklui, vartotojų psichologijai ir bendravimo įgūdžiams, reikalingiems absolventams, kad jie galėtų rinktis specializuotą rinkodaros karjerą, pirmauja Airijoje ir 5-oje Vakarų Europoje rinkodarai ("Eduniversal 2018"). .

Programos informacija

Analitinį ir praktikuojamą mokymą teikia ekspertai ir vadovai iš aukščiausių tarptautinių įmonių, tokių kaip "Google" ir "Microsoft". Ši programa turi stiprią pramonės šaką ir suteikia verslo ryšius su alt = "rinkodaros ir skaitmeninės alt =" rinkodaros pramonės šakos, kurių būstinė yra vos keli žingsniai nuo universiteto.... [-]

Airijos sala Dublinas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Trinity College Dublin - Business School

Ši programa skirta suteikti studentams analitines kompetencijas ir verslo akiratį, reikalingą sėkmei skaitmeniniame pasaulyje. Studentai baigs aukštos kvalifikacijos skai ... [+]

"Trinidžio kolegijos" Dubline "skaitmeninės rinkodaros strategijos" magistras "E-verslas ir skaitmeninis marketingas" ("Eduniversal 2018") užima pirmąjį vietą skaitmeninėje rinkodaros strategijoje, supažindins studentus su bendra skaitmeninės rinkodaros ekosistema, sutelksiančia dėmesį į įgūdžius, kurių jums reikės efektyviai planuoti, įgyvendinti strategijas, kurios suteikia pridėtinės vertės organizacijoms.

Studentai bus pristatomi į bendrą skaitmeninės rinkodaros ekosistemą, daugiausia dėmesio skiriant įgūdžiams, kurių jums reikės, kad būtų veiksmingai planuojamos, kuriamos ir įgyvendinamos strategijos, kurios suteikia pridėtinę vertę organizacijoms.... [-]

Airijos sala Dublinas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Trinity College Dublin - Business School

Pirmoji vieta Airijoje ir 1-oji Vakarų Europoje bendro valdymo srityje ("Eduniversal 2018"), "Trinity College Dublin" siūloma vadybos magistrantūra skirta ne verslo absol ... [+]

Pirmoji vieta Airijoje ir 1-oji Vakarų Europoje bendro valdymo srityje ("Eduniversal 2018"), "Trinity College Dublin" siūloma vadybos magistrantūra skirta ne verslo absolventams. Tai papildys jūsų bakalauro laipsnį ir suteiks jums valdymo įgūdžių, reikalingų norint sėkmės šiuolaikinėje globalizuotoje verslo aplinkoje.

Programos informacija

Mūsų akademinė komanda teikia daug žinių ir patirties įvairiuose sektoriuose, teikdama tikrai pasaulinę perspektyvą. Praktiniais mokymais, simuliacijomis, diskusijomis, atvejų tyrimais ir svečiais pranešėjais, mokiniai išmoks analizuoti realius verslo klausimus. Programa taip pat orientuota į derybas ir vadovavimą, kad padėtų studentams valdyti konfliktus ir ugdyti jų vadovavimo stilius. Jūs taip pat galite toliau pritaikyti savo laipsnį su pasirenkant. Šios galimybės peržiūrimos kiekvienais metais, remiantis darbdavių atsiliepimais ir rinkos reikalavimais.... [-]

Airijos sala Dublinas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Trinity College Dublin - Business School

1-oji vieta Airijoje ir 34-oji vieta verslumo pasaulyje ("Eduniversal 2018"), Trinidado koledžo Dublino siūloma verslumo magistrantūra skirta verslininkystei. Ši programa ... [+]

1-oji vieta Airijoje ir 34-oji vieta verslumo pasaulyje ("Eduniversal 2018"), Trinidado koledžo Dublino siūloma verslumo magistrantūra skirta verslininkystei. Ši programa suteiks studentams specialių žinių ir praktinių įgūdžių pradėti ar remti naujas ir esamas įmones.

Programos informacija

Ši programa skirta mokiniams suteikti specialių žinių ir praktinių įgūdžių pradėti ar remti naujas įmones. Daug dėmesio skiriant technologinei ir tarptautinei verslininkystei, studentai mokysis kaip tobulėti, pradedant naujas įmones, remiant ir finansuojant įmones arba naudojant verslumo mąstyseną ir požiūrį esančiose įmonėse, kurios siekia augimo.

Sukurta tiems, kurie turi verslumo mąstyseną, programa yra unikali, atsižvelgiant į etišką elgesį, taip pat į verslininko gerovę, susijusį su naujų įmonių vystymosi stresiniu pobūdžiu. Studentai įgis karjeros įgūdžių, norėdami geriau įsteigti naują įmonę, finansuoti naujas įmones, remti naujų įmonių plėtrą ar mastą ir plėtoti esamas įmones. Programa apima interaktyvias pamokas, seminarus ir grupinius projektus. Studentai taip pat gali atlikti tyrimus kaip įmonės projektą, o ne standartines disertacijas.... [-]

Airijos sala Dublinas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Trinity College Dublin - Business School

Ši dviguba akredituota programa rengia studentus, neturinčius verslo aplinkos, verslo problemų, kurios yra labai svarbios organizacijoms, veikiančioms vis labiau dinamišk ... [+]

Mes esame vienintelė programa Airijoje ir viena iš nedaugelio pasaulio, kurią visiškai patvirtina trys didžiausios žmogaus teisių organizacijos pasaulyje:

• Visiškai akredituotas Chartered Institute of Personnel Development (CIPD) 7 lygiu

• Visiškai patvirtintas HR Sertifikuoto Instituto (HRCI), kaip pirmaujančio personalo žmogiškųjų išteklių valdymo magistrų

• Visiškai suderinta su Žmogiškųjų išteklių valdymo draugija (SHRM) pasaulinio masto žmogiškųjų išteklių mokymo programa ir šablonai

Programos informacija

Žmogiškųjų išteklių vadybos magistrė skirta studentams, neturintiems verslo aplinka. Programos unikalumas yra puikus mokslinių tyrimų ir praktikos derinys. Programos struktūra sukurta siekiant sukurti studentų žinias ir supratimą apie žmogiškųjų išteklių valdymą, taip pat suteikti studentams puikias galimybes išeiti už klasės ribų ir suteikti jiems galimybę išmokti žmogiškųjų išteklių valdymą realiose organizacijose per praktikų modulį "Žmogiškųjų išteklių valdymas". Studentams siūloma galimybė atlikti tyrimo disertaciją arba įmonės projektą, kuris vėl sukuria studentų gebėjimą praktiškai taikyti teoriją.... [-]

Airijos sala Dublinas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Trinity College Dublin

Trinity Business School, at the Heart of Business

Trinity Business School
Address
Trinity College Dublin, the University of Dublin College Green Dublin 2, Ireland
Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala
Interneto svetainė
Telefonas
+353 1 896 1000