Trinity College Dublin - Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Trejybės verslo mokykla yra dalis prestižinės verslo tarybos

„Trinity College Dublin“ yra pirmaujanti Airijos universitetė, užėmusi 108 vietą pasaulyje ir 1 vietą Airijoje („QS World University rankings 2020“).

131233_TBSPiccollage.jpg

Trejybės koledžas Dubline - universiteto gyvenimas

Virš 120 visuomenės. Nuo menų, kultūros, politikos ir diskusijų iki žaidimų, gynimo ir muzikos jūs tikrai rasite savo nišą.

50 sporto klubų. Pasirinkite iš 50 įvairių sričių sporto klubų. Būkite tinkami, būkite aktyvūs ir susitikite su žmonėmis, esančių už klasės ribų!

Šiuolaikiškas sporto centras. Visi užsiregistravę Trejybės koledžo studentai gali naudotis sporto centro teikiamomis galimybėmis, įskaitant 25 metrų baseiną, laipiojimo sieną, kūno rengybos centrą ir klases.

Trejybės rutulys, didžiausia privati partija Europoje ir kiekvieno pavasario laikotarpio akcentas universiteto miestelyje.

Trejybės koledže įsikūrusi didžiausia biblioteka Airijoje.

Mūsų programos

  • Magistrantūra skaitmeninės rinkodaros strategijoje
  • Msc rinkodaros srityje
  • Verslumo magistro laipsnis
  • Žmogiškųjų išteklių vadybos magistrantūra
  • Finansų magistro laipsnis
  • Finansinės rizikos valdymo magistrantė
  • Vadybos magistrantūra
  • Tarptautinės vadybos magistrantūra
  • Operacijų ir tiekimo grandinės valdymo magistrantė
  • Apskaitos doktorantūros diplomas

Karjeros palaikymo komanda

Specializuota asmeninio tobulėjimo komanda gali padėti jums nustatyti tinkamus karjeros kelius ir suteikti specialiems patarimams, kaip geriausiai pasiekti savo karjeros tikslus, pasitelkiant seminarus, individualius treniruotes ir psichometrinius vertinimus. Jie pristato karjeros ugdymo modulį (neturintį kreditų) su apibrėžtais mokymosi rezultatais, rengia įmonių ir įdarbinimo konsultavimo prezentacijas, darbo muges, įdarbintojus gyvenimo dienose ir tinklų renginius

Realiojo verslo švietimo aplinka. Universitetas yra pačiame gyvybingo ir draugiško Dublino miesto centre. Mes esame šalia Airijos finansinių paslaugų centro (IFSC), Europos skaitmeninės pramonės sostinės, vyriausybės ir viešojo sektoriaus valdymo būstinės, mažmeninės prekybos miesto centre, profesionalių paslaugų pramonės ir Airijos kultūros pramonės sektorių.

Vietos

Dublinas

Trinity Business School

Address
Trinity College Dublin, the University of Dublin
College Green
Dublin 2, Ireland

Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala
Interneto svetainė
Telefonas
+353 1 896 1000