Trinity College Dublin - Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Trejybės verslo mokyklą . Mūsų absolventai gauna naudingą pažangiausio verslo laipsnį iš universiteto, kuris yra gerai žinomas ir labai vertinamas visame pasaulyje.

"Trinity College Dublin" yra 1-oji Airijoje ir 104-oje aukščiausiųjų universitetų pasaulyje pagal QS pasaulio universiteto reitingą, ir mes nesame nustebę, kad mūsų apsvaiginimo kampelis, išvardytas "Lonely Planet" top 500 geriausių vietų planetoje, kaip mes turime daugiau Kiekvienais metais lanko 160 000 turistų.

tcd

Trinity College Dublin turi stiprią reputaciją kaip pirmaujantis tarptautinis universitetas, kuris tęsiasi per keturis šimtmečius. Trejybės verslo mokykla buvo įkurta 1925 m. Ir turėjo novatorišką vaidmenį vadybos švietime ir moksliniuose tyrimuose, kurie tarnauja ir įtakoja pramonę. Per daugelį metų mūsų mokykla vaidino novatorišką vaidmenį pritraukiant MBA į Europą ir sukūrė vieną iš labiausiai ieškomų Europos bakalauro verslo studijų programų. Mes turime aukščiausio laipsnio magistrantūros studijų programas ir mūsų novatoriškas naujas bakalauro verslo laipsnis (bakalauras verslo studijų, BBS) priims savo pirmuosius studentus 2016/17. Mes taip pat turime gyvybingą doktorantūros programą su sėkmingais absolventais, dirbančiais visame pasaulyje, ir kurdami poveikį per savo mokslinius tyrimus.

Mūsų požiūris į švietimą yra unikalus, aukštos kokybės ir to, ką nuolat tobuliname. Mes orientuojasi į norą pristatyti penkis pagrindinius tikslus, kurie yra pagrįsti mūsų aistra dėl to, kad yra verslo mokyklos pasekmė:

Švietimas orientuotas į karjerą ir verslo veiklą. Programos, kurios sukuria didelę karjerą mūsų absolventams ir puikų našumą įmonėms, kuriose jos dirba. Mūsų absolventai mokosi pažangiausio realaus pasaulio valdymo iš tiek pirmaujančių mokslininkų ir aukštos kokybės verslo vadovai ir verslininkai.

Vertybių rinkinys - "įdėti daugiau nei išmesti". Mes priimame gilų ir atsakingą požiūrį į sąvoką "verslo veikimas", kuri skatina ne tik pelną, bet ir verslo įtaką platesnei ekonomikai ir visuomenei. Mes tikimės, kad mūsų absolventai per visą savo karjerą "daugiau nei įtrauks" ekonomiką ir visuomenę.

tcd

Asmenų tobulėjimas ir gerovė mūsų studentams. Mes suteikiame galimybes savo studentams ištirti ir plėtoti savo verslo ir asmeninio potencialo savo studijų programas, taip pat parengti juos sveikai karjerai egzistuoti šiandienos dinamiška, bet dažnai stresą darbo aplinka.

Nekilnojamojo verslo švietimo aplinka. Universitetas yra įsikūręs gyvybingoje ir draugiškoje Dublino miesto centre. Mes esame greta Airijos finansų paslaugų centro (IFSC), Europos skaitmeninių pramonės šakų, vyriausybės ir viešojo sektoriaus valdymo būstinių, miesto centrų mažmeninės prekybos, profesionalių paslaugų pramonės ir Airijos kultūros pramonės sektorių. Gana paprasta, mes turime pažangiausias pasaulines korporacijas ir aukštos kokybės naujas įmones mūsų namuose. Esame įsikūrę labai versliame universitete ir suteikiame studentams išsilavinimą, kuris jiems reikalingas, kad tobulėtų įsitvirtinusios ir naujos įmonės. Verslo centre bus įsikūrusi mūsų naujojo verslo mokyklos pastato pagrindas, ir mes jau suteikiame studentams puikias galimybes kurti naujas įmones.

Griežti tyrimai, kurie tarnauja ir kritiškai vertina verslą. Kuriant ir paskui skleidžiant tyrimus, kuriuose nagrinėjami klausimai, kurie tiek atlieka, tiek kritiškai vykdo realiosios verslo praktiką ir viešąją politiką.

campus

Vietos

Dublinas

Trinity Business School

Address
Trinity College Dublin, the University of Dublin College Green Dublin 2, Ireland
Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala
Interneto svetainė
Telefonas
+353 1 896 1000