Oficialus aprašymas

Remiantis esantys Buenos Airės, Argentina Mente yra organizacija, įkurta siekiant teikti tarptautines švietimo galimybes ir aukščiausios kokybės asmeninę paramą tarptautiniams studentams per dinamišką, individualizuotų pakrovimas programas. Mes siekiame teikti novatoriškas programas, kuri leidžia studentams mėgautis Argentina unikaliu ir kitokiu būdu, o, tuo pačiu metu, palengvinti akademinius pasiekimus ir skatinti pasaulinę kompetenciją ir asmeninį augimą.

Šiandien Mente Argentina yra lyderis organizacija studijuoti užsienyje, ispanų, stažuotės ir savanorių programų Argentinoje.

Nesvarbu, ar tai studijuoti semestrui, vykdo svarbų laipsnį, interning su Argentinos organizacijos arba dalyvaudami įdomus trumpas kursas, Mente Argentina 's programos yra skirta studentams, kurie nori patirti Argentina iš vietos požiūriu. Naršyti Argentina, daryti tai, ką labiausiai patiko, ir pradėti šį nepamirštamą kelionę su mente Argentina!

Kodėl verta rinktis "Mente Argentina?

Mente Argentina pripažintas pirmaujančių ir didžiausių organizacijos studijuoti užsienyje, ispanų, stažuočių ir savanorių programų Argentinoje. Kaip pirmaujanti organizacija Argentina, Mente Argentina sukūrė įvairių būdų, kaip paremti tarptautinius studentus, kaip jie naršyti daug iššūkių - akademinius, finansinius ir kultūros - artėja į Argentiną studijuoti, patirtį, mokytis ir augti.

Su mente Argentina, jūs galite laisvai sutelkti dėmesį būdamas studentas, pagerinti savo ispanų kalbos įgūdžius, įgyti pasaulinį kompetenciją, ir mėgautis dinamiškame pasaulyje, ramiai. Mūsų studentai ne tik liudytojas kitą kultūrą, bet ir aktyviai patirti ir dalyvauti Argentinos gyvenimo būdą per panardinant pagrįstą metodą.

Čia ne mente, mylime Argentina ir teikti tarptautinius švietimo patirtimi ir studentams iš viso pasaulio. Ši aistra yra tiesiogiai verčiami į mūsų programas ir unikalias paslaugas mes teikiame. Kaip mes siūlome programas tik Argentinoje, turime daug specializuotos vietos žiniomis mes entuziastingai dalijasi su mūsų dalyviams.

Rinkdamiesi mente Argentina, jūs turite tikrą vietinį partnerį teigiamo ir pasitenkinimą esantys Buenos Airės, Argentina.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Mente Argentina

Mente Argentina magistro programa yra skirta žurnalistikos visame pasaulyje, kurie ne tik nori gauti magistro žurnalistikos studentams, bet ir tiems, kurie siekia ... [+]

Buenos Airėse, Argentinoje žurnalistikos magistras Mente Argentina magistro programa yra skirta žurnalistikos visame pasaulyje, kurie ne tik nori gauti magistro žurnalistikos studentams, bet ir tiems, kurie siekia neeilinį mokymosi patirtį Buenos Airėse, Argentinoje.

Mente Argentinos Žurnalistika programa daugiausia dėmesio skiriama plečiant studentams galimybę pranešti naudojant raštu ir internetinės žiniasklaidos. Studentai taip pat studijų kryptis, susijusias su žurnalistikos, pavyzdžiui, komandinis darbas, valdymo ir žiniasklaidos technologijų naudojimas.

Mūsų programa yra 12 mėnesių. Per šį laiką studentai bus užsiėmimus ir lankyti seminarus, atsižvelgiant į vietos ir tarptautiniu mastu pripažintų žurnalistų, taip pat spaudos konferencijas politikos, kultūros, ekonomikos ir sporto.Be to, studentai bus padaryti vienu iš svarbiausių laikraščių Argentinoje stažuotės, sukurti visapusišką portfelį ir užpildyti baigiamąjį darbą. ... [-]

Argentina Buenos Aires
Vasaris 2020
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mente Argentina

Mente Argentinos Magistro programa Tarptautinių santykių buvo skirta studentų iš visame pasaulyje, kurie ne tik nori gauti savo magistro Tarptautinių santykių, tačiau tai ... [+]

Tarptautinių santykių magistro laipsnis

&nbsp

Mente Argentinos Magistro programa Tarptautinių santykių buvo skirta studentų iš visame pasaulyje, kurie ne tik nori gauti savo magistro Tarptautinių santykių, bet taip pat siekti neeilinį mokymosi patirtį Buenos Airėse, Argentinoje. Mūsų Tarptautinių santykių programa jums pasiūlyti aukščiausios kokybės švietimą ir viena iš prestižinių universitetų Lotynų Amerikos.

15 mėnesių, nes tuo metu studentai turės galimybę imtis kursus specializuotose koncentracija pagal jų asmeninių interesų siūlo mente Tarptautinių santykių programa. Baigus IR programą, absolventai turės tvirtą supratimą apie su Lotynų Amerikos dėmesio tarptautinėje politikoje, pasaulio ekonomikos ir tarptautinio saugumo.... [-]

Argentina Buenos Aires
Vasaris 2020
Dieninės
15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba