Mente Argentina

Įvadas

Oficialus aprašymas

Remiantis esantys Buenos Airės, Argentina Mente yra organizacija, įkurta siekiant teikti tarptautines švietimo galimybes ir aukščiausios kokybės asmeninę paramą tarptautiniams studentams per dinamišką, individualizuotų pakrovimas programas. Mes siekiame teikti novatoriškas programas, kuri leidžia studentams mėgautis Argentina unikaliu ir kitokiu būdu, o, tuo pačiu metu, palengvinti akademinius pasiekimus ir skatinti pasaulinę kompetenciją ir asmeninį augimą.

Šiandien Mente Argentina yra lyderis organizacija studijuoti užsienyje, ispanų, stažuotės ir savanorių programų Argentinoje.

Nesvarbu, ar tai studijuoti semestrui, vykdo svarbų laipsnį, interning su Argentinos organizacijos arba dalyvaudami įdomus trumpas kursas, Mente Argentina 's programos yra skirta studentams, kurie nori patirti Argentina iš vietos požiūriu. Naršyti Argentina, daryti tai, ką labiausiai patiko, ir pradėti šį nepamirštamą kelionę su mente Argentina!

Kodėl verta rinktis "Mente Argentina?

Mente Argentina pripažintas pirmaujančių ir didžiausių organizacijos studijuoti užsienyje, ispanų, stažuočių ir savanorių programų Argentinoje. Kaip pirmaujanti organizacija Argentina, Mente Argentina sukūrė įvairių būdų, kaip paremti tarptautinius studentus, kaip jie naršyti daug iššūkių - akademinius, finansinius ir kultūros - artėja į Argentiną studijuoti, patirtį, mokytis ir augti.

Su mente Argentina, jūs galite laisvai sutelkti dėmesį būdamas studentas, pagerinti savo ispanų kalbos įgūdžius, įgyti pasaulinį kompetenciją, ir mėgautis dinamiškame pasaulyje, ramiai. Mūsų studentai ne tik liudytojas kitą kultūrą, bet ir aktyviai patirti ir dalyvauti Argentinos gyvenimo būdą per panardinant pagrįstą metodą.

Čia ne mente, mylime Argentina ir teikti tarptautinius švietimo patirtimi ir studentams iš viso pasaulio. Ši aistra yra tiesiogiai verčiami į mūsų programas ir unikalias paslaugas mes teikiame. Kaip mes siūlome programas tik Argentinoje, turime daug specializuotos vietos žiniomis mes entuziastingai dalijasi su mūsų dalyviams.

Rinkdamiesi mente Argentina, jūs turite tikrą vietinį partnerį teigiamo ir pasitenkinimą esantys Buenos Airės, Argentina.

Vietos

Buenos Airės

Address
Mente Argentina
Av. Santa Fe 3192 4"B"

Buenos Airės, Buenos Airės, Argentina