Oficialus aprašymas

35 metų patirtį, A darnaus vystymosi ir pastovus

Be Vatel, ruošiame aptarnaujantys darbuotojai ir vadovai Tarptautinės svetingumo ir turizmo. Su 35 metų patirtį, mūsų 31 mokyklų visame pasaulyje mokyti savo prašymu 7000 studentams tą pačią programą, remiantis internacionalizacijos ir remiantis teorinių žinių ir profesinės praktikos kaitos.

Ši koncepcija buvo labai sėkmingas: Mūsų 29.000 absolventai, kuris vadinamas "Vatelians" praktikuojantis prestižiškiausių įstaigų pasaulyje. 80% iš jų laikykitės karjerą svetingumo ir turizmo, užimanti pozicijas generaliniu direktoriumi viešbučių tinklų ir nepriklausomų įstaigų, operacijų direktorius, administracinės, pardavimų, rinkodaros, žmogiškųjų ar finansinių išteklių. Taip pat yra administratorės santykių, renginiai, priėmimo Manager ... Kalbant apie likusius 20% yra samdomi kitų sektorių, ypač prabangos pramonės, kuri buvo suviliojo savo įgūdžius.

Visi "Vatelians" sudaro dinamišką, tvirtą ir vertinga tinklą, tiek studentui, kuris siekia realizuoti savo patirtį, o neseniai absolventas ieško darbo bet kuriame pasaulio regione. Vatel, šiandien pasaulyje pirmaujanti grupė, viešbučių ir turizmo vadybos mokymo, atitinka visus jos absolventų sąlygos turėti tarptautinį ir daugiakultūrę profilį sėkmingai savo karjerą.

VATEL misija: prisijungti prie profesionalių realijas

Paruoškite jaunąją kurti savo ateitį turizmo ir tarptautinio svetingumą.

Turizmo pramonė atneša į priekį 20 metų. Susidūrę su ekonominės, politinės ir socialinės krizės, jis lieka saugus ilgalaikę vertę.

Kaip įrodymą, ilgalaikės prognozės Pasaulio turizmo organizacija:

Tarptautinių turistų skaičius keliauti visame pasaulyje didės 3,3% per metus tarp 2010 ir 2030 pasiekė pastarojo 1.800 mln; Tarp 2010 ir 2030 m skaičius turėtų keliauti į kylančias miestai padidėjo dvigubai greičiau (+ 4,4% per metus), nei išsivysčiusiose ekonomikose (+ 2,2% per metus) Užimama besiformuojančios ekonomikos rinkos dalis nuo 1980 iki 2012 išaugo nuo 30 iki 47%, o iki 2030 m lygiavertį turėtų pasiekti 57% daugiau nei vieną mlrd tarptautinio turizmo kelionių

Todėl tarptautinės viešbučio grupės ir toliau daugintis pasaulyje. Lydėti jo augimą, jie turi aptarnaujantys darbuotojai ir vadovai, gebančią dirbti daugiakultūrėje kontekste, vadovauti komandai bet kokiomis tautybių, kurios sudaro tai. Jie siekia jaunų absolventų lydi, kurie įgijo žinių ne tik apie didelį mokyklos verslo vadybos, bet ir įgūdžius, ir žinoti, kaip elgtis šiame nuostabiame pastate svečiai.

Visame pasaulyje matome dviejų tipų verslo valdymo viešbučio grupes:

Europos valdymą. Ji buvo pastatyta daugiau nei du šimtmečius istorijos viešbučio. Jis yra orientuotas į paslaugų kokybę ir klientų pasitenkinimą. Jame atsižvelgiama į visas kultūrinių aspektų klientui, tos šalies, kurioje ji taikoma, sukūrimą ir darbuotojus, naudojant ... Anglosaksų valdymas. Daug neseniai, ji reglamentuoja finansinių rezultatų reikalavimus ir grindžia procedūras, kurios turi būti laikomasi darbuotojų

Vatel ėmėsi Europos valdymo mokymo padėtį ir perduoti gavimo Prancūzijos meno, pripažintas visame pasaulyje kaip kokybės, skonio ir kompetencijos ženklas.

Iš Vatel tikslas: jų studentams sėkmė

Plėtoti savo įgūdžius Duok jiems siekti savo profesinių ambicijų Pasiūlyti išsilavinimą, atitinkantį profesinio pasaulio lūkesčius

Visi Vatel pedagogika yra todėl, paruošti šiam tikslui. Vatel dvasia, vertybės įsigijo už gyvybę

Ji remiasi penkiais ramsčiais:

Sukurti glaudžius ryšius tarp mokinių ir jų mokyklos Vatel, kuris yra įsitikinęs, jiems visas priemones, kad pavyks savo ateities karjerą Sukurti dinamišką mokymo, kuris leidžia studentams:

įsisavinti teorines žinias palaipsniui jas įgyvendinti ir juos naudoti vėliau savo profesinę praktiką
Gebėti kurti savo profesinę projektą

Perduoti įgūdžius, perkelti studentus su profesinės realybės širdį ir suteikti jiems žinoti išsamiai uždaviniai, kurie turi atitikti ar vykdyti vėliau Pradėti studentams išmokti elgtis, konkrečių reikšmių svetingumą tiek suknelė ir kalba, nuoširdus požiūris, pagarba kitiems, atvirumu skirtingų kultūrų ir kalbos įgūdžių linguistiques teisinga. Juk glaudžius ryšius su turizmo ir svetingumo, teigiamo ir ilgalaikio specialistų dėka, susitikimai, dalyvavimas įvairiuose susitikimuose ir integracijos į dinamišką tinklą 29000 Vatelians

Mokytojai, dirbantys sinergiją.

Mokymo komandos Vatel grupės sudaro vienodai su universiteto profesorių ir pasaulyje žinomų specialistų savo srityje.

Jie perduoti savo žinias, įgūdžius, jo aistra. Jie nuolat informuojami apie naujoves, kalbant apie techninį mokymą ir profesinių metodų. Dėka savo interaktyvius metodus, remiantis įprastais dinamikos įmonių, suteikti studentams galimybę plėtoti savo analitinius gebėjimus, įgyti įgūdžius, reikalingus viešbučių ir turizmo, ir gilinti verslo valdymo sąlygomis reali.

Programos mokomos:
Anglų
Ispanų

El Grupo Vatel

Ubicación de Vatel en Buenos Aires