American University of Armenia

Įvadas

Oficialus aprašymas

apie AUA

Amerikos universiteto Armėnijos (AUA) yra privati ​​aukštoji mokykla, siūlanti pasaulinį mokslą Armėnijos.

AUA yra susijusi su Kalifornijos universiteto ir akredituota WASC vyresnysis kolegijų ir universitetų Komisijos, 985 Atlanto Avenue, # 100, Alameda, CA 94501, 510.748.9001.

Įkurta 1991 metais, AUA suteikia aukštos kokybės, magistro ir bakalauro išsilavinimą, kuris skatina pilietinį aktyvumą ir skatina demokratines vertybes, skatinti stipendiją nustatymą, kad vertybės ir vystosi akademinę kompetenciją, nemokama tyrimą, vientisumą, stipendiją, vadovavimo ir paslaugas visuomenei.

AUA anketa studijų programa siūlo magistro laipsnius aštuonių studijų srityse: verslo administravimas, Pramonės inžinerija ir sistemų valdymo, kompiuterių ir informacijos mokslų, politikos mokslų ir tarptautinių reikalų, ekonomikos, visuomenės sveikatos, teisės, ir anglų kalbos kaip užsienio kalbos. Šios programos yra skirtos plėtoti kritinę analizę ir gylis žinių, naudojant pažangias kursinių, nepriklausomo tyrimo, ir mokslinių tyrimų.

AUA anketa bakalauro programa siūlo bakalauro laipsnį anglų ir ryšių, skaičiuojamosios mokslų ir verslo. Per savo bakalauro studijų Universitetas siūlo studentams gylis žinių karjeros paruošimo ir tolesnėms studijoms, taip pat pločio ir bendrųjų žinių ir įgūdžių mokymosi visą gyvenimą pagrindą.

Amerikos universiteto Armėnijos įregistruotas kaip Amerikos universiteto Armėnijos Corporation ", 501 (c) 3 nepelno į Kalifornijos valstijoje ir yra įregistruota kaip Amerikos universiteto Armėnijos Foundation- fondas (Հիմնադրամ) į Armėnijos Respublikoje.

Vietos

Jerevanas

American University of Armenia

Address
40 Marshal Baghramyan Ave.

0019 Jerevanas, Jerevanas, Armėnija
Interneto svetainė
Telefonas
(+374 60) 69 40 40