Academy of Information Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nurodykite tinkamą švietimo teikėjas yra galbūt pats svarbiausias sprendimas, kurį kada nors padaryti. AIT savo rankas ant praktinio požiūrio duos jums išsamią patirtį ir platų įrankių, siekiant užtikrinti savo sėkmę kūrybos ir skaitmeninių pramonės šakų.

ATI siūlo bakalauro laipsnius ir diplomo kursus, kur jūs galite specializuotis Film Making, Žaidimai dizainas, animacija, skaitmeninio dizaino, Apps & Software Development ir verslas. Mūsų kursai yra labai siekia užtikrinti jums yra "pasirengę darbui", suteikdama jums Pasirengimas ir asmeninį mokymąsi, stažuotes, portfelio plėtrą ir pramonės ryšius.

Mūsų holistinis požiūris į savo išsilavinimą reiškia, kad mes ne tik gaminti dizainerių ar animatorių su vienu įgūdžių, mes galime padėti jums tapti specialistai su įvairių talentų, kurie gali prisitaikyti ir augti į kintančius pramonės poreikius. Štai kodėl ATI yra geriausias pasirinkimas kūrybingų žmonių.

Mes suprantame, kad pramonės Mes greitai užfiksuoti ir prisitaikyti prie nuolat kintančių tendencijų, siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai turi konkurencinį pranašumą su naujausiais žinių ir praktinių įgūdžių, kurie pageidautų pramonėje.

Asmeninė patirtis Mūsų universitete yra intymi, todėl mes žinome, tave vardu ir gali pasiūlyti didelį asmeninį paramą. Mūsų mažos klasės dydžių reiškia, kad jūs išmoksite atsipalaiduoti ir glaudi atmosferą, kur daugiau individualus dėmesys yra skiriamas savo mokymosi patirtį. ATI yra puiki vieta gauti rekomendacijas apie savo karjeros kelią, kaip mūsų mokytojai turi savo sėkmę, nes jų prioritetas numeris vienas.

Kokybės Kursai ATI turi puikią reputaciją siūlo kokybiškas kursus. ATI yra pripažįstamas Australijos Computer Society ir yra pirmasis aukštojo teikėjas Australijoje pasiūlyti IT bakalauras (Mobile Applications Development). Aït kursai leidžia jums tęsti savo studijas į antrosios pakopos arba antrosios pakopos kursus Australijos pirmaujančių universitetų.

State-of-the-art apgyvendinimu Mes turime gyvą mokymosi aplinką ir už jos ribų miesteliu, kad yra orientuota kūrybiškumo ir atviros erdvės. Mes turime draugišką ir daugiakultūrėje aplinkoje, kuri leidžia mūsų studentams jaustis kaip namie miesteliu ir suteikia jiems laisvę plėtoti savo kūrybinius gebėjimus.

Paskutinės Įranga ir programinė įranga Jūs galite įsisavinti interaktyvių skaitmeninių laikmenų meną su mūsų platų profesionalių multimedijos įrangos ir programinės įrangos, tokios kaip pirmoje Australijos Markerless Motion Capture sistema, Unreal Development Kit (UDK), galinga Autodesk Pasiūlymas Builder, Autodesk Mudbox ir "Adobe Creative Cloud Suite".

Įgyti praktinės verslo patirties Jūs išmoksite pagrindines projektų valdymo metodus, rinkodaros įgūdžius ir verslo sistemas, siekiant užtikrinti, kad jūs žinote, kaip parengti ir pateikti savo portfelį darbų rinkoje. ATI siekia visi mokiniai būtų pasirengę darbui "per kvalifikacijos tobulinimo seminarus ir pramonės tinklų galimybes.

Ugdyti įvairiausius įgūdžius Aït studentai studijuoti platų temų ir metodų, kaip skaitmeninės žiniasklaidos srityje. Tai reiškia, jums bus sukurti reikšmingų skaitmeninių įgūdžių, kurie gali būti pervestas keliose srityse per kūrybinių industrijų. AIT yra vienas iš nedaugelio organizacijų Australijoje mokyti su markerless judesio fiksavimo sistema reiškia, kad jūs taip pat baigė su unikalia ir pramonės atitinkamą patirtį.

Fast Track Your Išsilavinimas Mūsų lankstus kurso struktūra, reguliariai pradžios datas ir ištisus metus klases reiškia, kad galite greitai sekti savo išsilavinimą ir baigti bakalauro laipsnį tik 2 metus.

MOKESTIS-PAGALBA ir profesinio mokymo mokestis PAGALBA Patvirtinta Buities studentai turi susipažinti su FEE-help & profesinio mokymo mokestis PAGALBA patvirtintą kursus, kad jums nereikia patirti išankstinis mokestis už mokslą, ir gali mokytis finansinę ramybę.

Kelias į universiteto Aït kursai suteikti kelius į Sidnėjaus universiteto Wollongong universiteto Macquarie universiteto Centrinės Kvinslendo universiteto ir Sidnėjaus technologijos universiteto.

Vietos

Sidnėjus

AIT Academy of Information Technology

Address
Level 2, 7 Kelly Street
2007 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 2 9211 8399

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: