Australian National University - College Of Asia & The Pacific

Įvadas

Oficialus aprašymas

Azijos amžiuje, kuriame mes gyvename, ANU kolegijos Azijoje ir Ramiojo vandenyno yra vienas didžiausių pasaulyje centrų mokymo ir mokslinių tyrimų dėl regione - poziciją mes dirbu nuo prieš šimtmetį.

Kolegija turi savo šaknis į Universiteto mokslo mokyklos Ramiojo studijų ir Rytų kalbų mokykla, įkurta 1946 ir 1952 atitinkamai. Tyrimai mokykla buvo vienas iš įkūrėjų institucija ANU, įsteigta vairuoti Australijos dalyvavimą ir supratimą apie jos kaimynystėje, taip pat nustatyti universiteto, kaip pasaulinio kompetencijos centro tyrimų, dėstymo ir įtaka Azijoje ir Ramiojo vandenyno regione. Rytų kalbų mokykla buvo įkurta mokyti diplomatus ir valstybės tarnautojams kinų, o vėliau japonų, indoneziečių ir malajiečių. Praėjus dešimčiai metų, mokykla tapo novatorišku fakultetas Azijos studijų, pirmasis ir vienintelis fakulteto Australijos universitete, skirta regioninio specializacijos.

Iki 1968 Azijos ir Ramiojo vandenyno studijų ANU buvo klesti; studijuojančiųjų Indoneziečių Aplenkėme prancūzių ir universiteto biblioteka sukaupė vieną geriausių Azijos kolekcijų pasaulyje. Globalus Uzgavilēt buvo užtikrinta, kad fakultete 1971, kai jis įvyko Tarptautinis kongresas orientalistai, kuriame dalyvavo 1200 tarptautinių ekspertų.

Mokymo patirtį ir akademine kompetencija buvo kertiniai Azijos ir Ramiojo vandenyno studijas ANU Nuo šių pirmųjų dienų. Universitetas didžiuojasi įtraukti tarp savo buvusios dėstytojų Seras John Crawford, tuo atveju, kai Azijos ir Ramiojo vandenyno ekonominio ir politinio bendruomenės pastato Pioneer; AL Basham autorius, kas lieka šiandien plačiausiai naudojamas įvadas į Indijos civilizacijos; Stephen Wurm, žymiausių pasaulio ekspertu Naujoji Gvinėja kalbomis; ir Hedley Bull, raktas mokslininkas tarptautiniais santykiais.

Iš šių vizionierių ir stiprius pamatus, kolegija yra šiandien surengti didžiausią surinkimas regioninių ekspertų anglosaksai. Mes turime plačiausią įvairių kursų, Azijoje ir Australijoje ir Ramiojo vandenyno, ir pasiūlyti didžiausią skaičių Azijos ir Ramiojo vandenyno kalbos programos. Užmegzti ryšius su regione ir pasaulyje, Kolegija centras Australijos ir intelektinės bendravimas su visuomenės, kultūros, ekonomikos ir pasaulių minties Azijos ir Ramiojo vandenyno regione.

Tarp Universiteto akademinių kolegijose, ANU kolegijos Azijoje ir Ramiojo vandenyno išlieka unikalus savo regioninę plėtrą. Tačiau, skirtingai nuo daugumos kitų geografiškai skirtų fakultetų visame pasaulyje, kolegija išsaugojo pasiryžimą drausminę stiprumo, ypač politinių mokslų, ekonomikos, istorijos, antropologijos, teisės, archeologijos ir kalbotyros, su pavydėtinu pasaulyje žinomus visoje visos šių disciplinų.

Remiantis mūsų įspūdinga istorija, šiandien mūsų mokymo personalas dar apima pranašesnis akademikai pripažintas tarptautiniu mastu kaip lyderiai savo srityje - įskaitant prof Hugh White Australijos pirmaujančių analitikas strategijos ir žvalgybos; Profesorius Hilary CHARLESWORTH, pasaulyje žinomas ekspertas tarptautinės teisės ir žmogaus teisių; ir profesorius Nicholas Evans pirmaujanti lingvistika ekspertas, dirbantis nenuilstamai išsaugoti nykstančias kalbas visame pasaulyje.

Su Koledžo dėmesio Azijos ir Ramiojo vandenyno svarbesnis dabar nei bet kada anksčiau, ANU neginčijamai geriausia vieta pasiruošti naujos kartos regioninių specialistų šioje amžiaus iššūkiais ir Australijos vieta joje.

Vietos

Kanbera

The Australian National University

Address
The Australian National University
ACT 0200 Kanbera, Australijos sostinės teritorija, Australija