Oficialus aprašymas

Įkurta 1897 m Septintosios dienos adventistų bažnyčia, Avondale išaugo į pirmaujančių aukštojo švietimo teikėjas, derinant elementus krikščionių tikėjimą su nenutrūkstamo aukšto lygio akademinių pasiekimų tokioje aplinkoje, džiaugiasi žmonių iš visų visuomenės sluoksnių.

Avondale College siūlo platų akredituotos bakalauro, magistro ir profesinių kursų ežero Macquarie ir Sidnėjaus miesteliai. Tikslas yra aprūpinti studentus su reikalingų įgūdžių ir patirties, kad tobulėti savo ateities karjerą. Tai pasiekiama derinant teorijos ir realaus gyvenimo situacijas, suteikiant studentams su keliais praktiniais galimybes visoje jų kursus. Vienas iš privalumų, kuris nustato Avondale išskyrus tai mažesnių klasėse. Lektoriai galite lengvai susipažinti su kiekvieno studento leistų joms pritaikyti kiekvieną pamoką taip, kad geriausiai naudingos klasę kaip visumą.

AVONDALE absolventai nuosekliai dirbo viršija nacionalinį vidurkį ir yra labai vertinamas, kad būtų darbo vieta paruošta, testamentas skirtingai mokymosi patirtį.

Taip pat AVONDALE tikslas plėtoti visas žmogus-protinės, fizinės, socialinės ir dvasinės. Komandos personalas ir studentai organizuoja keletas miesteliu įvykius, kurie leidžia savo kolegos bendraamžiams išlieka aktyvūs ir užsiima. Yra kažkas kiekvienam; Avondale skatina kiekvieną studentą įsitraukti į sporto, socialinės veiklos ir dvasinio gyvenimo.

Jūs turėsite galimybę gyventi dorms patogiai įsikūręs abiejuose universitetuose. On-campus gyvenamasis sukurtų palankią aplinką, kur yra jūsų akademinį ir socialinį kelionė dalintis su draugais iš visų pasaulio kampelių. AVONDALE darbuotojai ir studentai kartu sudaro stiprią bendruomenę, kuri retai egzistuoja didesnių universitetų. Tai taip pat reiškia, kad jūs galite mėgautis yra vos už kelių minučių pėsčiomis nuo savo kambario į klases, valgyklą, sporto salė, sporto įrenginių ar organizuota veikla patogumą.

Avondale yra nuolat gerinti pasitelkiant naujoviškas mokymo metodus ir pažangiausiomis tyrimus, tuo pačiu įsipareigojo savo vertybių. Kompetencijos, dvasingumas, ugdyti, paslaugų ir balansas yra apie AVONDALE vystymosi pagrindas. Jei nusprendėte Avondale, tai yra garantija, kad jums bus lankyti pagrindinį aukštoji mokykla per tikėjimo, patvirtinantis bendruomenės su puikias galimybes dvasiniam, fiziniam ir protiniam augimo, paslaugų, ir puikus darbo perspektyvas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Avondale College of Higher Education

Lyderystės ir valdymo uždavinys įvairių tipų organizacijų tapo reiklesni ir sudėtingas. Prisitaikymas prie sparčiai besikeičiančios verslo aplinkos ragina labiau sudėting ... [+]

Lyderystės ir valdymo uždavinys įvairių tipų organizacijų tapo reiklesni ir sudėtingas. Prisitaikymas prie sparčiai besikeičiančios verslo aplinkos ragina labiau sudėtingas rinkinį įgūdžių ir gebėjimų iš lyderių ir vadovų. Bažnyčia, kuri nėra pelno organizacijos ir kitos organizacijos reikalauja efektyvaus vadovavimo informuoti ir besivystančioje organo žinias apie valdymo, vadovavimo ir organizacijų socialinių mokslų.

Lyderio ir vadybos magistras pagrindinis tikslas specializuotus mokymus vadybos teorijos ir praktikos, pabrėžiant etikos, moralės ir dvasinio matmenys vadovavimo ir valdymo.

TRUKMĖ

Vieno ir puse metų dieninio arba lygiavertė neakivaizdinių. Neakivaizdinių studijų studentų paprastai progresuoti ne iš trijų ar keturių vienetų per metus. ... [-]

Australija Cooranbong Wahroonga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Avondale College of Higher Education

Švietimo (MED) Žinoma magistras yra skirtas mokytojams ir mokyklų vadovams, norintiems siekti magistrantūros studijų Švietimo. Ypatingas dėmesys skiriamas krikščionių mok ... [+]

Švietimo (MED) Žinoma magistras yra skirtas mokytojams ir mokyklų vadovams, norintiems siekti magistrantūros studijų Švietimo. Ypatingas dėmesys skiriamas krikščionių mokytojų / administratoriaus vaidmenį stiprinant moralinę ir tikėjimo ugdymą per krikščioniškosios švietimo kontekste. Švietimo magistras yra siūlomi arba kaip kursinių laipsnį arba kursinių ir projekto ar nepilnametis disertaciją kartu. Tyrimai yra penkiose srityse:

Švietimo administravimas Religinis švietimas Gyvenimo ir Mokymo Tyrimai TESOL (Mokymo anglų, kaip antrosios ar kita kalba) Specialaus ugdymo studijos TRUKMĖ

Vieneri metai dieninių arba lygiavertė visu etatu. Neakivaizdinių studijų studentų paprastai progresuoti į dviejų ar trijų vienetų per metus. Lankstumas leidžia studentams arba "pagreitintą" savo kurso, atsižvelgiant perkrovos, arba imtis mažiau vienetų keletą metų, jei reikia. ... [-]

Australija Cooranbong Wahroonga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Every Day Will Count at Avondale

Experience It - Avondale - Designed For Life