Oficialus aprašymas

Carnegie Mellon universitetas yra amerikiečių universitetas įsteigtas 1900 metais Pitsburge, Pensilvanijoje. Carnegie Mellon tapo novatoriškomis naujovėmis per visą savo istoriją ir yra pasaulinė lyderė, teikianti įžymias idėjas į rinką ir kuriant sėkmingą pradedančią verslą. "23 pasaulis" (Times Higher Education, World University Ranking, 2017-18).

"Carnegie Mellon universiteto Australijoje (kuris buvo atidarytas 2006 m) sudaro dalį Carnegie Mellon pasaulinės pėdsaką, kuris apima miesteliai Silicio slėnyje, Ruandoje ir Kataras.

"Carnegie Mellon" Australijos universiteto miestelyje įsikūrusiame penktame pasaulyje gyvenančiame miestelyje ("Economist Intelligence Unit 2015") ir labiausiai prieinamos pagrindinės Australijos sostinės vietose gyvena studentai iš daugiau nei 20 šalių, sukuriantys plataus masto amžininkų tinklus, pasaulinius ekspertus Ir absolventai.

Absolventų su Carnegie Mellon universiteto Amerikos laipsnį ir dėsto aukštos kvalifikacijos dėstytojai, kurie pasigirti platų karjeros mokymo, fundamentalieji ir taikomieji tyrimai, ir vadovavimo jų atitinkamų kompetencijos sričių. Užsiėmimai vyksta rezidentų ir Lankymūsi fakulteto Pitsburgas ir Vašingtone Užjūrio fakultetas mokyti nuotoliniu būdu Adelaidė naudojant sudėtingas vaizdo konferencijų įranga. Kontroliuojamos studentas-to-fakulteto santykis užtikrina fakulteto suteikti studentams asmeninį dėmesį, kad atitiktų jų individualius poreikius.

Mūsų laipsnių sujungti praktinius ir techninius kursus, kurie suteikia studentams su mokslo žinių ir problemų sprendimo įgūdžių, reikalingų sėkmingai savo karjerą.

Pagal projektą, mūsų novatoriškas kursas mokymo suteikia tvirtą pagrindą teorijos, ypatingą dėmesį skiriant įgūdžių, kurie bus iš anksto valdymo praktiką, politikos ir sprendimų priėmimą.

Mūsų mokymo programa apima sudėtingas kursus, skirtus plėtoti studentų potencialą inovacijoms. Studentai pritaikyti savo laipsnį, pasirinkdami iš kursų pasirenkant, projektų ir nepriklausomą tyrimą įvairovė.

Patirtinis mokymasis yra teikiama per stažuotes ir komanda ir atskirų projektų. Iš Amerikos laipsnį ir studijavo Australijoje derinys suteikia studentams unikalią įgūdžių rinkinys ir tarptautinės perspektyvos. Absolventai tapti geidžiamu asmenų, siūlančių unikalus, nedelsiant ir apčiuopiamos naudos būsimus darbdavius ​​taip sudėtinga analitikų ir veiksmingų vadovai.

Misija ir vizija

Mūsų misija

Carnegie Mellon universitetas Australija yra grindžiama teiginiu, kad viešosios politikos studijų ir informacinių technologijų, savarankiškai ir kartu, suteikia unikaliai galingas platforma, iš kurios daro įtaką pasaulio 21-ojo amžiaus. Mes esame vienintelė mokslo įstaiga pasaulyje, siekiama šio tikslo per vieningą fakulteto, kuris apima vadybos mokslo, socialinių mokslų ir informacinių technologijų maždaug lygiomis dalimis. Tai mūsų misija panaudoti mokslinių tyrimų ir švietimo ši platforma leidžia turėti teigiamą įtaką visuomenės, ekonominių sistemų, organizacijų ir pavienių gyvenimus visame pasaulyje raida.

Mūsų vizija

Mes matome pasaulį, kuriame padidėjęs informacijos sklaidos technologijos, pasaulio žmogiškojo kapitalo plėtra ir atstojamoji tarpusavio rinkos, politinių, socialinių ir kultūrinių sistemų pasikeitusią ekonominių, vadybinių ir politinių problemų pobūdį. Manome, kad mūsų gebėjimas sutelkti analitinius modelius, empirinę analizę ir technologinio sudėtingumo spręsti šiuos pokyčius yra unikalus. Siekdama savo intelektualinį darbotvarkę taip pat siekia būti akademinė institucija, kuri yra tiltas tarp naujų žinių kūrimo ir jos taikymo už organizacijų, draugijų ir pavienių gyvenimą tobulinti.

RENGINIAI

Carnegie Mellon universitetas Australijoje organizuoja reguliarius seminarus, dalyvauja parodose ir apsilankymų agentuose bei institucijose visame pasaulyje. Jei jus domina kai kurie mūsų darbuotojai ir sužinokite daugiau apie mūsų programas, prašome patikrinti mūsų dabartinę Renginiai.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Carnegie Mellon University in Australia

12 mėnesių kursų informacinių technologijų (informacinių technologijų vadybos) magistras skirtas specialistams, kurie siekia paspartinti savo karjerą, turėdami trumpą, su ... [+]

12 mėnesių kursų informacinių technologijų (informacinių technologijų vadybos) magistras skirtas specialistams, kurie siekia paspartinti savo karjerą, turėdami trumpą, sutelktą studijų laikotarpį. Programa bus parengti jums tapti technologijų vadovas, vyriausiasis informacijos arba technologijų pareigūnas ir vadovauti įmonėms naujoviškų būdų per pasaulinės klasės, praktiškas, IT ir vadybos mokymo programą. Tai apima 48 vienetų verte pasirenkamuosius dalykus, kuriuos galite pritaikyti, kad atitiktumėte savo išsilavinimo ir karjeros tikslus, kurie buvo įtraukti į tarpdisciplininę "Carnegie Mellon" universiteto tradiciją ir apmokyti kaip analitinius problemų sprendimus, absolventai turi integruotą informacinių technologijų ir valdymo įgūdžių, specialiai suplanuotų juos parengti. už IT pramonės vadovavimo vaidmenis ir siekti savo karjeros.... [-]

Australija Adelaidė
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Carnegie Mellon University in Australia

21 mėnesių kursų informacinių technologijų (informacinių technologijų vadybos) magistras pritaikytas studentams, norintiems kurti pagrindinius IT ir IT vadybos įgūdžius a ... [+]

21 mėnesių kursų informacinių technologijų (informacinių technologijų vadybos) magistras pritaikytas studentams, norintiems kurti pagrindinius IT ir IT vadybos įgūdžius arba pradėti savo karjerą IT srityje. MSIT-ITM sujungia visapusišką informacinės technologijos ir vadybos mokymo programą su 400 valandų stažuotės ir pramonės įmonių, remiantis Informacinės sistemos Projektų, Pristatymas vertingas ir išsamus karjeros patirties, teoriją ir žinias.

Lavinami tarpdisciplininio Carnegie Mellon universiteto tradicijas ir apmokyti, kaip analizės matematikų, jums bus įrengta informacinių technologijų ir valdymo įgūdžius, sukurtas specialiai tam pasiruošti IT pramonės lyderio vaidmens ir leidžia jums pradėti arba iš anksto savo karjerą IT integravimo ir susijusios pramonės šakos.... [-]

Australija Adelaidė
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Carnegie Mellon University in Australia

Studentai, studijuojantys informacinių technologijų (informacinių technologijų vadybos) magistro (MSIT-ITM) 21 mėnesių trasoje, gali vykdyti informacijos apie saugumą kon ... [+]

Studentai, studijuojantys informacinių technologijų (informacinių technologijų vadybos) magistrantūros studijoje, gali vykdyti informacinės saugos koncentraciją kaip dalį savo programos.

MSIT-ITM (Informacijos saugumas koncentracija) dėmesys sutelkiamas į būtinybę prisitaikyti prie kintančios įsilaužimo kraštovaizdžio ir įgyti gilesnį supratimą apie rizikos valdymo, informacijos saugumo ir duomenų privatumą. Ji remiasi į mokslinių tyrimų, operacijų patirtimi ir analize iš pasaulyje garsaus CERT koordinavimo centras (CERT® / CC), esančio Carnegie Mellon anketa Programų sistemų inžinerijos institutas. Paskirta nacionaline centro akademinės kompetencijos kibernetinės gynybos Švietimo Nacionalinio saugumo agentūra, Carnegie Mellon yra unikaliai kvalifikuoti teikti tokį mokymą.... [-]

Australija Adelaidė
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Carnegie Mellon University in Australia

MSIT-Bida Programa jungia išsamią Informacinės technologijos ir valdymas mokymo programa Bida kursai, privalomojo 400 valandų stažuotės ir pramonės poreikiais grindžiamo ... [+]

Magistro Mokslo Informacinių technologijų - Business Intelligence ir duomenų "Analytics" (MSIT - Bida)

"Carnegie Mellon universiteto Australijoje

MSIT-Bida Programa jungia išsamią Informacinės technologijos ir valdymas mokymo programa Bida kursai, privalomojo 400 valandų stažuotės ir pramonės poreikiais grindžiamo duomenų Analytics Capstone projektas.

MSIT-Bida yra pritaikyta studentams, siekiantiems plėtoti pažangiausius įgūdžius IT valdymo ir duomenų analizės. Kaip analizės specialistų ir duomenų mokslininkų, protingas jų taikymo technologijas, absolventai gali suteikti vertę organizacijoms suprasti, kaip technologijos sąveikauja su verslo procesų, strategijos ir politikos. Šie pageidautini įgūdžiai, kartu su pažangios žinių verslo žvalgybos ir "Big duomenys" technologijų daro absolventai labai prašoma po asmenys.... [-]

Australija Adelaidė
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Carnegie Mellon University in Australia

Viešosios politikos ir valdymo magistras (MSPPM) 21 mėnesių kursas yra programa, skirta studentams, norintiems pradėti savo karjerą politikos formavimo, įgyvendinimo ir v ... [+]

Viešosios politikos ir valdymo magistras (MSPPM) 21 mėnesių kursas yra programa, pritaikyta studentams, siekiantiems tobulinti savo karjerą politikos formavimo, įgyvendinimo ir vertinimo pareigose, ir valdyti šias funkcijas vyriausybės, ne pelno organizacijose, Tarptautinės organizacijos ir privatusis sektorius.

Programa jungia išsamią Viešosios politikos ir vadybos mokymo programą su privaloma 400 valandų stažuotės programa ir pramonė remiantis Sistemos sintezė projektasŠie realaus pasaulio programos komponentai suteikti Jums su darbu patirtį ir pramonės žinias, kad ateityje pradėti savo karjerą ir diferencijuoti jums konkurencingoje pasaulio rinkoje.

Lavinami tarpdisciplininio Carnegie Mellon universiteto tradicijas ir apmokyti, kaip analitinio problemų solver, jūs suprasite, kaip gaminti ir analizuoti duomenis po garso politines konsultacijas ir priimti efektyvius valdymo sprendimus. Jūs nesureikšminti tradicinių paradigmų ieško novatoriškų sprendimų problemoms.... [-]

Australija Adelaidė
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Carnegie Mellon University in Australia

Sveiki atvykę į viešosios politikos praktikoje ateityje, ateitis, kur seniai metodus politikos analizės patenkinti didelių duomenų ir naujų pajėgumų politikos analitikai ... [+]

Sveiki atvykę į viešosios politikos praktikoje ateityje, ateitis, kur seniai metodus politikos analizės patenkinti didelių duomenų ir naujų pajėgumų politikos analitikai galią.

"Carnegie Mellon universiteto Australijoje sukūrė naują programą, kuri sujungia savo griežtą viešosios politikos mokymo programą su savo moderniausių aikštynų informacinių technologijų ir valdymo.

Masinių duomenų rinkinių ir naujų pajėgumų analizuoti šiuos duomenis bus pakeisti viešosios politikos formulavimo ir analizės veidą prieinamumą. Nugalėtojai bus profesionalai, galintys suprasti didelių duomenų, jo potencialas ir apribojimus ir kaip naudoti jį kartos. Šie specialistai galės naudoti šiuos duomenis generuoti įrodymais pagrįstas ir prognozavimo politikos alternatyvos; žinoti, kaip bendrauti tuos variantus; ir gebėti įgyvendinti ir jas įvertinti.... [-]

Australija Adelaidė
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Carnegie Mellon University in Australia

Viešosios politikos ir valdymo magistras (MSPPM) 12 mėnesių kursas yra programa, pritaikyta studentams, norintiems prisiimti politikos formavimo, įgyvendinimo ir vertinim ... [+]

Viešosios politikos ir valdymo magistras (MSPPM) 12 mėnesių kursas yra programa, pritaikyta asmenims, norintiems pagreitinti savo karjerą trumpuoju, orientuotu studijų laikotarpiu ir prisiimti politikos formavimo, įgyvendinimo ir vertinimo pozicijas bei valdyti šiuos Veikia vyriausybėje, ne pelno organizacijose, tarptautinėse organizacijose ir privačiame sektoriuje.

Individualios patyrusiems specialistams, 12 mėnesių programa sujungia visapusišką Viešosios politikos ir vadybos mokymo programą su pramonės įmonių, remiantis Sistemos sintezė projektasŠie realaus pasaulio programos komponentai suteikti Jums su darbu patirtį ir pramonės žinių iš anksto savo karjerą ir toliau diferencijuoti jums konkurencingoje pasaulio rinkoje.... [-]

Australija Adelaidė
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Team 26 share their experience from the Hilti Mobile App Competition Finals

Professor Murli Viswanathan on Hilti Mobile App Challenge

Information Technology Management Programs at CMUA

Public Policy and Management Programs at CMUA

Carnegie Mellon University Australia
Address
Torrens Building 220 Victoria Square Adelaide, South Australia 5000
5000 Adelaidė, Pietų Australija, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 8 8110 9900