Curtin University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studijos universitete užima aukščiausią procentą pasaulyje.

Curtin University yra novatoriškas pasaulinis universitetas, žinomas dėl didelio poveikio tyrimų ir stiprios pramonės partnerystės bei studentų paruošimo tobulėti būsimose darbo vietose.

Reitingai

  • Populiariausias 1% pasaulio universitetų 2019 m. Pasaulio universitetų akademinis reitingas
  • Antroji vieta mineralų ir kalnakasybos inžinerijos srityje. QS World University Rankings by 2019
  • 5 žvaigždučių įsidarbinimo įvertinimas „ QS Stars 2018“
  • 5 žvaigždučių įvertinimas už bendrą patirtį, pradinį atlyginimą, mokymo kokybę, besimokančiųjų įsitraukimą ir mokymosi išteklius The Good Universities Guide 2019-2020
  • 95% mokslinių tyrimų užima aukštesnį ar aukštesnį lygį nei pasaulinis standartas „ Excellence in Research Australia 2018“

Darbo integruotas mokymasis

Darbdaviai labai vertina patirtinį mokymąsi ir jį taiko visuose mūsų kursuose. Studijų metu būsite pasinerti į aplinką, kurioje gausu technologijų, kur atkartojamos tikros darbo vietos, suteikiant realios gyvenimo patirties.

Priklausomai nuo jūsų kurso, savo įgūdžius ir žinias pritaikysite vykdydami pramonės projektus, stažuodamiesi, dirbdami vietoje, vykdydami tyrimų iniciatyvas ar lankydamiesi vietoje. Šis realaus pasaulio mokymasis leidžia žengti žingsnį į priekį prieš varžybas ir suteikia vertingos profesinės patirties.

Taip pat gausite naudos iš tvirtų Curtino ryšių su verslu ir pramone bei turėsite galimybę dalyvauti tinklų renginiuose, pramonės kviestinėse paskaitose ir seminaruose. Kai kurie mūsų pramonės partneriai yra „BHP“, „Cisco“, „Chevron“, NASA, „Tencent“ ir „Woodside“.

Aukštojo išsilavinimo rezultatai

Curtin antrosios pakopos studijos gali pagerinti jūsų ateities perspektyvas. 2018 m. Mokymosi ir mokymo kokybės rodiklių (QILT) ataskaitoje nustatyta, kad Curtin absolventai, turintys magistro laipsnį, uždirbo didžiausius atlyginimus tarp savo absolventų bendraamžių Vakarų Australijoje.

Praktinis mokymasis ir praktinė patirtis sustiprina jūsų įgūdžius darbo vietoje, todėl baigę studijas galite klestėti savo karjeroje. Baigę studijas, prisijungsite prie 230 000 stiprių pasaulinės absolventų bendruomenės, teikiančios pramonės ir kolegų ryšius per visą savo profesinę kelionę.

Kurtino studento patirtis

Curtin Perth Vakarų Australijoje yra ryškus ir svetingas miestelis, kuriame yra modernūs pastatai ir gražūs gimtieji sodai. Mes įsikūrę tik 15 minučių nuo miesto centro, todėl esate netoli pagrindinių prekybos vietų, verslo rajono ir kultūros renginių.

Universiteto miestelyje galite mėgautis įvairiomis pramogomis, įskaitant sportą ir kūno rengybą, socialinius klubus, nemokamas pramogas ir savanorišką darbą. Yra įvairių maisto variantų, taip pat erdvių mokytis, atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti. Jūs taip pat turėsite prieigą prie paramos paslaugų, įskaitant sveikatą, vaikų priežiūrą, būstą, mokymąsi ir karjeros palaikymą.

123304_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722e7cd3944dc55c_1280.jpg„StockSnap“ / „Pixabay“

Stipendijos

Mes siūlome keletą stipendijų, kurios padės jums studijuoti . Stipendijos skiriamos magistrantūros studijų kursų pakopoms verslo, humanitarinių, sveikatos mokslų, mokslo ir inžinerijos srityse.

Tyrimai

Mes esame pirmaujanti tyrimų kompetencijos ir inovacijų institucija . Mūsų tyrimu siekiama išspręsti apibrėžtas pramonės ir visuomenės problemas ir išplėsti žmonių žinių ribas.

Mūsų stipri partnerystė su pramonės, akademinėmis ir vyriausybinėmis grupėmis pritraukia iškilius studentus ir darbuotojus iš viso pasaulio, kurie prisideda prie tyrimų rezultatų, kurie labai naudingi vietos ir pasaulio bendruomenėms. Kai kurios mūsų tyrimų iniciatyvos buvo sėkmingai pritaikytos naujuose produktuose ir paslaugose ir tapo ASX kotiruojamomis bendrovėmis.

Vietos

Pertas

Curtin University

Address
Kent Street
6102 Pertas, Vakarų Australija, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 8 9266 9266

Dubajus

Curtin Dubai

Address
Block 11, 4th floor
Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
Interneto svetainė
Telefonas
+971 4 245 2500

Moka

Curtin Mauritius

Address
QGC7+G8 Moka
Moka, Moka rajonas, Mauricijus
Telefonas
+230 401 6511

Singapūras

Curtin Singapore

Address
90 & 92 Jalan Rajah
Singapūras, Singapūras
Interneto svetainė
Telefonas
+65 6593 8000

Miri

Curtin Malaysia

Address
CDT 250
98009 Miri, Saravakas, Malaizija
Interneto svetainė
Telefonas
+60 85 63 0100 (GMT +8)

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis