Oficialus aprašymas

Deakin universitetas yra aukščiausio įvertinti universitetas su pasaulinio lygio absolventų. Deakin yra suskirstytos į viršų 3% universitetų visame pasaulyje ir turi tvirtą reputaciją studentų pasitenkinimą.

Pramonė orientuota studijų programos ir stiprus tarptautinis perspektyva reiškia, kad Deakin absolventai yra pasirengę pasaulio vietoje.

Mūsų požiūris į mokymąsi akcentuoja realaus pasaulio patirtį ir profesinės praktikos, tačiau neprarandant savo įsipareigojimą aukštos kokybės mokslinius tyrimus. Deakin yra jauna dinamiška universiteto, kuris siūlo mokslinių tyrimų studentams galimybę kurti naujoves ir klestėti.

Institutas pasienio medžiagos

Pripažinta viena iš Australijos pirmaujančių medžiagų mokslinių tyrimų organizacijų, už pasienio medžiagų institutas (IFM) skatina inovacijas ir kompetenciją medžiagų mokslo ir inžinerijos moksliniai tyrimai.

IFM buvo įsteigta siekiant spręsti keletą svarbiausių iššūkių visuomenę per naujoves medžiagų dizaino ir funkcionalumo. Mūsų tikslas yra sukurti naujoviškus gamybos technologijas; ir energijos vartojimo efektyvumas, išteklių ir infrastruktūros tvarumą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Deakin University - Institute for Frontier Materials

Filosofijos magistras ("Electromaterials") teikia unikalų mokslinių tyrimų, kad aprūpintų jus įvairiausiais jaudinančiomis ateities karjeromis. Tai yra būdas ateities dok ... [+]

Filosofijos magistras ("Electromaterials") teikia unikalų mokslinių tyrimų, kad aprūpintų jus įvairiausiais jaudinančiomis ateities karjeros galimybėmis. Tai yra būdas ateities doktorantams studijuoti ir ateities darbo vietų kūrimas energetikos, gamybos ir sveikatos srityse.

Tai yra jūsų galimybė atrasti naujas medžiagas ir kurti išmaniuosius įrenginius, padedančius išspręsti kai kurias iš šių sunkiausių pasaulinių problemų.

Kaip studentas pirmojo pasaulio magistro filosofijos (elektromaterialų) kursas, jūsų tyrimas bus praktinis - atrasti naujų medžiagų, naudojant pažangiausius apibūdinimo būdus ir surinkti naujas medžiagas į elektrocheminius prietaisus, skirtus naudoti švarios energijos, sveikatos ar pažangių gamyba. Jūs būsite dirba su pirmaujančiais, visame pasaulyje žinomų mokslininkų electromaterials per ARC Centre of Excellence už Electromaterials mokslo.... [-]

Australija Wollongong Melbourne
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Tour of Institute for Frontier Materials at Burwood

Institute for Frontier Materials