International Institute of Business & Technology - Australia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinis institutas Verslo ir technologijų (IIBT) yra labai gerbiamas, Vyriausybė pritarė aukštojo mokslo ir profesinio mokymo teikėjas iš anksto universitetas, pirmieji universitetų ir anglų programas.

Mes siūlome visiškai akredituoti ir nacionaliniu lygiu pripažintus diplomus ir sertifikatus, įskaitant verslo administravimo bendrosios anglų ir sertifikatai III ir IV akademinės anglų diplomas. Mūsų programos yra skirtos aprūpinti jums esminių įgūdžių universitetų ir sėkmingo mūsų programas garantuoja jums atvykti į vieną iš IIBT partnerėms universitetuose.

Tyrimas IIBT mūsų naują specialiai pastatytas aukštųjų įrenginio Viktorijos parkas tik už Perto BĮK ir mėgautis geriausia mokymosi aplinkas, turintys aukščiausią kalibruoja dėstytojų.

IIBT Stipendijos

Tyrimai rodo, kad viršuje besimokančių gyvenime ir universitete yra ne visada geriausi studentai vidurinėje mokykloje. Pripažįstant šio IIBT sukūrė stipendijų, skirtų atpažinti už pasiekimus žmonių diapazone potencialą asortimentą.

Šios stipendijos visi taikomi IIBT diplomą verslo administravimo (Giluminio BA), kuris yra aukštojo mokslo kvalifikacija atitinka pirmojoje universitetinių studijų metams. Sėkmingai baigus absolventams bus ištarti į vieną iš geriausių universitetų tiesiai į antrus metus, įskaitant Curtin ir ekiu WA. Giluminio BA Verslo Remiantis kvalifikaciją, tačiau studentai gali ištarti į daugelį studijų kursus ekiu bei verslo ir Humanity kursams Curtin skaičių su visu kreditu. Prašom kalbėti su karjeros patarėjo IIBT daugiau informacijos.

Frankas Pyke stipendija

Frankas Pyke stipendija yra skirta apdovanoti ir skatinti Vakarų Australijos vidurinę mokyklą ir brandaus amžiaus besimokančių, kurie nėra pripažįstami įprastų priemonių, tokių kaip ATAR balai.

Studentų tipas: Buitiniai studentai Atidaryti: viena stipendija už WA mokyklos ir du brandaus amžiaus. Taikoma kursas: Giluminio BA Suma: 20% subsidiją kursų kainą. Nustato stipendijų atrankos komitetui.

Prezidentas stipendija

Prezidentai Stipendija siekiama pripažinti aukštos akademinius pasiekimus tarptautiniuose studentų. Mokiniai, pasiekę geriausius pažymius savo buveinės šalies kursų universiteto / arba viršutiniame 10% savo anglų kalbos kohortos ne IIBT savo anglų kalbos kolegijoje gali gauti šią stipendiją.

Studentų tipas: Tarptautinė studentų Atidaryti: Top 10% moksleivių savo kohortos akademinės anglų IIBT ar tarptautiniams studentams pasiekti didesnio nei 85% jų abiturientas egzamino. Taikoma kursas: Giluminio BA Suma: 20% sumažinti kursų kainą. Nustato stipendijų atrankos komitetui.

Fredas Emery Kompetencijos akademinius pasiekimus stipendija

Fredas Emery Kompetencijos akademinių pasiekimų stipendija yra skirta apdovanoti aukštos kokybės studentus ir brandaus amžiaus asmenims, kurie per savo studijas, kurios rodo išskirtinį asmeninių pastangų, ryžtą ir įsipareigojimą.

Studentų tipas: Buitiniai studentai Atidaryti: aukštų akademinių ir kitų pasiekimų aukštos skaitančių. Turi mokyklos principą ir ar kitas tinkamas patvirtinimas. Tik 1 už suvartojamų Dip BA Taikoma kursas: Giluminio BA Kiekis: 50% arba 100% visų kursų išlaidas. Nustato stipendijų atrankos komitetui.

IIBT Finansinė parama stipendija

Ši stipendija yra skirta remti studentus, kurie negali patenkinti aukštojo mokslo išlaidas dėl finansinių sunkumų.

Studentų tipas: Vietiniai studentai ir šiuo metu studijuojantys užsienio studentai. Atvira: Ateities ir dabartinių nacionalinių ir tarptautinių dalyvaujantiems studentams. Tik 1 už suvartojamų Dip BA Taikoma kursas: Giluminio BA Kiekis: 50% arba 100% visų kursų išlaidas. Nustato stipendijų atrankos komitetui.

IIBT Moterų stipendija

Ši stipendija yra brandaus amžiaus moterų (20 metų ir vyresni), kurie anksčiau nepasinaudojo galimybe mokytis aukštojo mokslo lygiu.

Studentų tipas: Buitiniai studentai Atvira: Brandaus amžiaus moterys (20yo +) Tik 1 už suvartojamų Dip BA Taikoma kursas: Giluminio BA Kiekis: 50% arba 100% visų kursų išlaidas. Nustato stipendijų atrankos komitetui.

IIBT Vietos stipendija

Ši stipendija yra skirta vietinių žmonių, kurie galėtų įrodyti įsipareigojimą vietinės bendruomenės ir įsipareigojimą mokytis aukštojo mokslo lygiu.

Studentų tipas: Buitiniai Vietiniai studentai Atvira: Visi Australijos čiabuvių žmonių Tik 1 už suvartojamų Dip BA Taikoma kursas: Giluminio BA Kiekis: 50% arba 100% visų kursų išlaidas. Nustato stipendijų atrankos komitetui.

Visos stipendijos reikalauja pareiškėjai turi atitikti akademinius ir anglų reikalavimus žinoma be konkrečių kriterijų stipendijai jie prašo.

Vietos

Pertas

Address
Perth Campus,
350 Albany Highway,
Victoria Park

6100 Pertas, Vakarų Australija, Australija