Impact English College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie poveikio

Poveikio Anglų koledžas buvo nominuota į galutines 5 kolegijose 2012 SPM žvaigždučių apdovanojimų - pietiniame pusrutulyje. Tik 4 kolegijose Australijoje padarė šį sąrašą ir tik vienas koledžas Melburno padarė trumpasis-Impact!

Mes labai didžiuojamės tuo, kad tai galutinio sąrašo pripažįsta kokybę ir įsipareigojimą mūsų darbuotojų ir mokytojų bei poveikio siekį padaryti geriausia, ką ji gali. Tai yra vienas iš skirtumo kiekis, kad jūs patirsite ne Poveikio kalba koledže. Mūsų darbuotojai ir mokytojai gali būti patikėta visada padaryti savo labai geriausiai tinka jums.

Poveikio Anglų kolegija teikia platų spektrą intensyvaus ir praktinių anglų kalbos pristatytas visiškai kvalifikuoti ir profesionalūs mokytojai kursuose. Mes galime padėti jums pasiekti, kad IELTS, išmokti anglų kalbą darbui turite ar norėtumėte turėti, arba tiesiog padėti jums gauti aplink šį nuostabų miestą ir šalį. Poveikio Anglų kolegija novatorius. Kursai ir programas užpildyti mūsų studentų poreikius buvo įvestos reguliariai, ir visai neseniai matėme, kad Barista Kick-Start darbo patirties programos įgyvendinimą ir Poveikio Kembridžo egzaminų centre atidarymą. Ir dar daugiau ateiti!

Poveikio teikia savo studentams šiuolaikinių, švarus ir patogus įrenginių ir energingas mokymosi atmosfera yra akivaizdus visoje kolegijoje. Mes patogiai įsikūręs pačioje miesto širdyje, apsuptas parduotuvių, restoranų ir naktinio gyvenimo. Vienas blokas nuo Melburno Southern Cross stoties, o Melburno tramvajai artimųjų teisė į duris, tai reiškia, kad mes esame lengva rasti ir lengvai gauti iš bet Melburne.

Melburnas buvo balsuota pasaulyje labiausiai sugyvenamas miestas daug kartų, paskutinį rugpjūčio 2012 ir kaip Melburnas yra neoficiali kultūros ir mokymo centras Australijoje, tai tik prasminga pasirinkti mūsų miestą mokytis anglų kalbos, ar dar ką nors šiuo klausimu .

Kodėl poveikis? Įdomios Skirtumas:

Award winning mokykla

Platus kursai

Bendra anglų | Verslo anglų kalba | IELTS / AVP | Kembridžo FCE ir CAE paruošimas | Barista / Kavinė Anglų | Įgūdžiai TESOL / TKT

Mažesnės klasės - vidutiniškai 13 studentų per klasės

Klasė smūgio atidžiai stebimi, dydžiu, siekiant padidinti individualaus dėmesio sumą kiekvienas studentas gali gauti ir mūsų interaktyvaus mokymosi programų veiksmingumą.

Griežtai tik anglų politika

Geriausias būdas pagerinti savo anglų kalbos yra naudoti jį visą laiką. Studentai poveikis turi įsipareigoti mūsų "kalba, tik" politikos.

Rezultatai kalba patys už save! Poveikio studentai yra labiau pasitikintys apie naudojant anglų kasdien kiekvienoje situacijoje.

Nacionaliniu lygiu akredituota kursai (NEAS, ASQA / TESQA)

Visi poveikio kursai yra akredituota Nacionalinio organas - NEAS) ir registruojami per Australijos vyriausybės agentūrų - ASQA / TESQA. Tai reiškia, kad iš kolegijos kokybės ir kursai yra garantuotas.

Praktinė / realaus gyvenimo anglų mokymosi programas

Pamokos Poveikio kalba koledže yra sutelktas į konkrečių įgūdžių ir situacijas, kurios bus iš didžiausią vertę studentams siekti savo tikslų.

Nuolatinis vertinimas

Mūsų mokytojai stebėti ir pranešti apie studentams nuolatinis remiantis pažanga, stebint iš klasės darbą, namų darbai ir užduotys, ir daugiau formalus testavimas. Mūsų lanksti sistema leidžia studentams pereiti į kitą lygį savo tempu.

Kvalifikuoti mokytojai, kurie aistringai ir atsidavęs

Visi Poveikio mokytojai yra kvalifikuoti ir patyrę Mokymo anglų, kaip antrosios kalbos. Poveikio dėstytojai, tarp mokytojų, kurie IELTS ir Cambridge ESOL egzaminuotojai. Mes taip pat teikiame nuolatinę profesinio tobulėjimo programą, mokytojams ir personalui.

Žmonės, kurie supranta

Visi darbuotojai ir mokytojai ne Poveikio anglų College turėjo gyvenimo, studijuoti ar dirbti užsienyje patirtį, kad jie suprastų, iš pirmų rankų, ką mūsų mokiniai patiria. Poveikio darbuotojai kalba platų kalbomis, ir turėtų studentams reikia pagalbos gimtąja kalba, tai paprastai įmanoma.

Vietos

Melburnas

Address
Level 5, 620 Bourke Street
VIC 3000 Melburnas, Viktorija, Australija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: