JMC Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1982 John Martin Cass, JPK akademija iš pradžių buvo įkurta Sidnėjus patenkinti kvalifikuotų specialistų pramoginė technologijų pramonės paklausa. Nuo pirmos dienos, JPK akademija sumušė žemę kaip Australija'S pirmoji privati ​​kolegija norint gauti akreditavimą srityse Garso inžinerija, Skaitmeninė televizija ir Skaitmeninis daugialypės terpės. Švenčiame per 31 metų mokslo, JPK akademija palaikai AustralijaPirmaujanti Creative Industries įstaiga, siūlanti Laipsniai ir Diplomai į muzika, Garso inžinerija, Kino ir televizijos produkcija, Pramogos Verslo vadyba, 3D animacija ir Žaidimas dizainas. Pažangios projektavimo miesteliai, vykstančių technologinių patobulinimų, speciali grupė akademikų ir pramonės specialistų, ir iš tarptautinės Master Class dėstytojų tinklą, JPK akademija yra įsipareigojusi užtikrinti mūsų absolventai padaryti savo neišdildomą pėdsaką pramonėje.

JPK akademija'S pagrindinis tikslas yra pristatyti įkvepiantis ir technologiškai sudėtingas programas, kurios prisitaikyti prie pasaulinių poreikių kūrybines industrijas. Puoselėjant, remti ir globoti studentus, kurie dalijasi tikra aistra ir atsidavimas šioms pramonės šakoms, mes galime nukreipti juos į naudingas karjeros.

Vietos

Sidnėjus

Address
JMC Academy
561 Harris Street
Ultimo

NSW 2007 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija

Melburnas

Address
JMC Academy
169-171 Bank Street
South Melbourne

VIC 3205 Melburnas, Viktorija, Australija

Brisbenas

Address
JMC Academy
75 Grey Street
South Brisbane

QLD 4101 Brisbenas, Kvinslandas, Australija

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: