James Cook University Brisbane Campus

Įvadas

Oficialus aprašymas

James Cook universitetas (JCU) yra antras seniausias Kvinslendo universitetas ir Australijos didžiausias atogrąžų universitetas. "JCU" - tai gyvybingas universitetų, turinčių daug universitetų, kurių pagrindinės svetainės yra Taunsvilio ir Kernso atogrąžų Kvinslando miestuose, ir modernių miestų miesteliai Singapūre ir Brisbane.

JCU yra pripažintas visame pasaulyje už savo patirtį jūrų biologijos, aplinkosaugos studijų, tropinės sveikatos ir turizmo srityse. Mūsų profesionalūs kursų programos yra akredituotos pramonės ir profesinių asociacijų, o daugelis specialistų yra mūsų antrosios pakopos studijų programų dėstytojai. Per pastaruosius penkerius metus JKU akademikai laimėjo 31 nacionalinę apdovanojimą už aukštojo mokslo mokymą iš Australijos mokymo ir mokymosi tarybos - daugiau nei daugelyje didesnių universitetų.

  • JCU yra lyderis mokymo ir mokslinių tyrimų sprendžiant kritinius iššūkius, su kuriais susiduria Tropikai, visame pasaulyje.
  • JCU yra aukščiausiai 2% universitetų, priklausančių pirmaeilėje pasaulio reitingų sistemoje - "Pasaulinių universitetų akademiniam reitingui" (ARWU, 2017 m.).
  • "Top 150 Universities under 50" (2016) paskutinį kartą užėmė "Times" aukštąjį mokslą (THE).
  • Pirmasis pasaulyje citatas koralinių rifų ekologijos srityje ir yra trijų didžiausių mokslinių tyrimų sričių - ekologijos ir aplinkosaugos, augalų ir gyvūnų mokslų bei geologijos mokslų srityse.
  • JCU yra tarptautiniu mastu pripažintas lyderiu turizmo mokymo ir mokslinių tyrimų srityje.

Vietos

Brisbeno miestas

Address
4000 Brisbeno miestas, Kvinslandas, Australija