Oficialus aprašymas

James Cook universitetas (JCU) yra antras seniausias Kvinslendo universitetas ir Australijos didžiausias atogrąžų universitetas. "JCU" - tai gyvybingas universitetų, turinčių daug universitetų, kurių pagrindinės svetainės yra Taunsvilio ir Kernso atogrąžų Kvinslando miestuose, ir modernių miestų miesteliai Singapūre ir Brisbane.

JCU yra pripažintas visame pasaulyje už savo patirtį jūrų biologijos, aplinkosaugos studijų, tropinės sveikatos ir turizmo srityse. Mūsų profesionalūs kursų programos yra akredituotos pramonės ir profesinių asociacijų, o daugelis specialistų yra mūsų antrosios pakopos studijų programų dėstytojai. Per pastaruosius penkerius metus JKU akademikai laimėjo 31 nacionalinę apdovanojimą už aukštojo mokslo mokymą iš Australijos mokymo ir mokymosi tarybos - daugiau nei daugelyje didesnių universitetų.

  • JCU yra lyderis mokymo ir mokslinių tyrimų sprendžiant kritinius iššūkius, su kuriais susiduria Tropikai, visame pasaulyje.
  • JCU yra aukščiausiai 2% universitetų, priklausančių pirmaeilėje pasaulio reitingų sistemoje - "Pasaulinių universitetų akademiniam reitingui" (ARWU, 2017 m.).
  • "Top 150 Universities under 50" (2016) paskutinį kartą užėmė "Times" aukštąjį mokslą (THE).
  • Pirmasis pasaulyje citatas koralinių rifų ekologijos srityje ir yra trijų didžiausių mokslinių tyrimų sričių - ekologijos ir aplinkosaugos, augalų ir gyvūnų mokslų bei geologijos mokslų srityse.
  • JCU yra tarptautiniu mastu pripažintas lyderiu turizmo mokymo ir mokslinių tyrimų srityje.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

James Cook University Brisbane Campus

Informacinių technologijų magistras, specializuojasi kompiuterių srityje ... [+]

Apžvalga

Informacinių technologijų magistras, specializuojasi kompiuterių srityje

Programa pabrėžia integruotą mokymąsi visą gyvenimą ir ugdo gebėjimus įsidarbinti pasitelkiant praktinius projektus ir galimybę įgyti stažuotę.

Galite užpildyti Informatikos magistro laipsnį kaip nepriklausomą apdovanojimą arba kartu su verslo administravimo magistro (MBA).

Kurso struktūra

MIT, kompiuterių ir tinklų specializacija, susideda iš 16 dalykų. Studentai turi atlikti keturis (4) pagrindinius dalykus, aštuonis privalomus dalykus ir pasirinkti (4) keturis pasirinktinius dalykus. Neprivalomus dalykus sudaro 2) informacinės technologijos ir verslo subjektai iš informacinių technologijų ir verslo padalinių, kuriuos siūlo JCU Brisbenas, ir du (2) bet kokie tinkami magistrantūros studijų dalykai, kuriuos siūlo JCU Brisbane, kaip patvirtino Campus direktorius. Studentai, kurie atitinka šios programos reikalavimus, atitinka reikalavimus, reikalaujančius prisijungti prie Australijos kompiuterių draugijos (ACS).... [-]

Australija Brisbeno miestas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
James Cook University Brisbane Campus

Verslo informatika yra speciali informacinių technologijų, valdymo ir verslo srities IT srities sritis. Išplėsti savo įgūdžius ir žinias su mūsų Meistras Informacinės tec ... [+]

Apžvalga

Verslo informatika yra speciali informacinių technologijų, valdymo ir verslo srities IT srities sritis. Išplėsti savo įgūdžius ir žinias su mūsų Meistras Informacinės technologijos, specializuojasi Verslo Informatikos programa suteiks jums kitų absolventų, pradedančių karjerą šioje įdomioje srityje pranašumą.

Informacinių technologijų (IT) absolventų galimybės yra begalinės, kuriose siūlomos darbo vietos visame pasaulyje. Kiekvienos pramonės srities specialistai reikalauja IT įgūdžių, o mūsų specialistai mokys jums pažangių įgūdžių, kurių reikia norint išlaikyti spartų technologijų vystymąsi. Programa pabrėžia integruotą mokymąsi visą gyvenimą ir ugdo gebėjimus įsidarbinti pasitelkiant praktinius projektus ir galimybę įgyti stažuotę.... [-]

Australija Brisbeno miestas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
James Cook University Brisbane Campus

Pasirinkę studijuoti MPA JCU Brisbane, jūs pradėsite mokytis tiek teorijos, tiek profesinėje praktikoje, tuo pačiu mokydamiesi spręsti apskaitos ir verslo problemas novat ... [+]

Apžvalga

Pasirinkę studijuoti MPA JCU Brisbane, jūs pradėsite mokytis tiek teorijos, tiek profesinėje praktikoje, tuo pačiu mokydamiesi spręsti apskaitos ir verslo problemas novatoriškai. Studentai gebės konsultuoti įmones apie esamus ir būsimus finansinius klausimus, leidžiančius pasiekti strateginius tikslus.

Studentai, baigę MPA laipsnį, turi puikias galimybes sėkmingai valdyti įvairių vyriausybės ir komercinių organizacijų. MPA absolventai iš JCU yra gerai pasirengę patekti į organizacijas tokiose pramonės srityse kaip kasyba, gamyba, mažmeninė prekyba, konsultavimas, žmogiškieji ištekliai ir rinkodara.

Studentai vykdo dalykus, apimančius visą spektrą verslo įgūdžių, įskaitant apskaitos, ekonomikos, verslo teisės, mokesčių, statistikos, žmonių santykių, finansų, rinkodaros vadovavimo ir strategijos, siekiant užtikrinti, kad jie turi visus įgūdžius ir žinias, reikalingas atlikti sudėtingą buhalterio vaidmenį. .... [-]

Australija Brisbeno miestas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Campus Tour - Welcome to James Cook Universtiy Brisbane