La Trobe University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų vizija

La Trobe bus universitetas žinomas dėl savo kokybės ir inovacijų, susijusių su didelių problemų mūsų laiko, ir savo entuziazmu svarus. La Trobe bus vienas iš trijų geriausių universitetų Viktorija, viena iš top dešimčių nacionaliniu ir vienas iš svarbiausių 300 tarptautiniu mastu.

Mūsų vertybės

2012, kaip Universiteto penkerių metų strateginio plano "Ateities Ready" plėtros mes sujungtas vertybių rinkinį. Mes sukūrėme šias vertybes konsultacinis procesas, kuriame dalyvauja daug La Trobe darbuotojus. Penki vertės vadovauti, ką mes darome.

La Trobe universitete mes:

Paimkite pasaulio vaizdas Įgyvendinti idėjas ir kompetencija su energijos Gydyti žmones su pagarba ir dirbti kartu Yra atviras, draugiškas ir sąžiningas Laikykite save atskaitinga už daug dalykų atsitikti

Vertės išreiškiamos per elgesį ir per pirmąją 2013 m mes ištirti, kaip La Trobe darbuotojai ir studentai gali išversti savo vertybes į elgesį, kuris sukuria naudą bendruomenėms mes bendrauti ir tarnauti.

Mūsų praeitis

La Trobe buvo trečioji universitete sukurta Viktorija, ir buvo nustatyta, kad papildytų, bet skiriasi nuo kitų dviejų. Jos įkūrėjai siekė sukurti universitetą, kuris:

Pateikite prieinamą alternatyvą iš dviejų iš anksto esamų universitetų Suderinti universitetinį išsilavinimą šiaurinių priemiesčių Melburno Tobulėti pasirinktų disciplinų

Formuoja mūsų gimimo eros La Trobe sukūrė savitą filosofiją, kurios įstojo "socialinį dalyvavimą" į akademinės kompetencijos vykdymu. Atspindintis mūsų norą bendradarbiauti su išoriniu pasauliu, mūsų visuomenės intelektualai tapo ir tebėra tarp labiausiai užsiima tautos ir mūsų absolventai yra vieni iš įtakingiausių savo kartos gaminamas. 1980 ir 90-ųjų mes iš naujo į universitetą per naujus santykius, ypač šalies Viktorija. Mes dabar daugelio miesteliu universitetų ir didžiausia tiekėja aukštojo mokslo Victoria regionuose. Be to, mes turime didžiausią regioninį užprogramuoti žemyninės Australijos universitetų akademinio lygio reitingas Pasaulio universitetų "Top 500". La Trobe universitetas dabar turi keletą iš geriausių pasaulio mokslininkų mokslų ir humanitarinių, prisidedančių prie šio reitingą pasiekimas.

La Trobe yra visame pasaulyje pripažįstamas universitetas, pakeisdami savo studentų gyvenimą, daugelis yra pirmieji savo šeimų lankyti universitetą, ir vaidina svarbų vaidmenį savo vietos bendruomenėse. Tai pasiekimai, iš kurių mes galime pagrįstai didžiuotis.

Mūsų ateitis

Laikai pasikeitė, ir kokiu būdu mes turime žaisti savo vaidmenį pasaulyje, taip pat sudėtingumas ir išlaidos mokslo tyrimams, pasikeitė su jais. Pavyzdžiui, Melburnas North keičia gyventojų plėtros ir didėjančios paklausos aukštąjį išsilavinimą. Visi regionai aptarnaujame naujus iššūkius kaip struktūrinių pokyčių nacionaliniu ir pasaulio ekonomikų kartu su aplinkos ir socialines problemas rezultatas. Studentai turi didesnį pasirinkimą, nei kada nors anksčiau, ir tikisi, kad aukštos kokybės mokymosi patirtį, kartu su patraukliu, aktualios ir lanksti programa. Klausimai, su kuriais susiduria mūsų visuomenė, ir į kurią mūsų kursai ir moksliniai tyrimai turi atsakyti, yra klimato kaita, mūsų gyventojų senėjimą, Azijos tinkamumą ir įtaką, medicinos mokslų revoliucijos kyla, ir visuomenės atsparumą susidūrus su greitas pasikeitimas. Kiti iššūkiai iškils per šio plano gyvenimą, La Trobe bus judrus reaguoti į juos.

Mūsų istorija suteikiančias mums atitinkamą formulę sėkmės tokioje aplinkoje. Mūsų geografija, etika ir akademinės stiprybės gali būti atspirties taškai dar pagyvina ir stipresnį La Trobe kad išlaiko savo svarbą ir lieka ištikima savo idealams.

Tarptautinė veikla

La Trobe yra skirta tarnauti pasaulio bendruomenei per internacionalizacijos, naujoviškų mokymo ir mokymosi metodus, ir mokslinių tyrimų.

Tai apima skatina savo studentus ir darbuotojus įgyti tarptautinės patirties, plėtoti internacionalizuotą mokymo programą ir mokslinių tyrimų programas, ir mūsų studentų bendruomenės įvairovę.

Universiteto stiprus tarptautinis dėmesys pasireiškia ir nuolatos tobulinamos keliose pagrindinėse srityse universiteto:

mokymas

tarptautiniu mastu svarbios mokymo, kuris rengia studentus būti pasaulio piliečiais, verslininkai, darbdaviai ir darbuotojai kursų ir būdus, kurie atitinka įvairių rinkų reikalavimus, kurioje mes dirbame, ir kurie yra pristatomi sausumoje Viktorijos ir Sidnėjus, ar jūroje su aukštos kokybės tarpvalstybiniai mokymo partneriai diapazonas aukštos kokybės akademiniai ryšiai stiprių ir produktyvių partnerystė su grandinei teikėjų sausumoje ir jūroje

Tyrimas

stiprūs tarptautiniai mokslinių tyrimų partnerystes ir tarptautiniu mastu sutelkti mokslinių tyrimų

Bendrijos dalyvavimas

galimybes ir paramą tarptautiniams studentams užsiimti sėkmingai savo universiteto gyvenime ir jų bendruomenių Ypatingai stiprus bendradarbiavimas su darbdavių, pramonės ir absolventai

Studentų mobilumas

galimybes mūsų studentams dalyvauti mainų studijų programų užsienio ir aktyvios partnerystės su daugiau nei 150 institucijų daugiau kaip 40 šalių.

Vietos

Melburnas

Address
La Trobe University,
Plenty Road, Bundoora,

3086 Melburnas, Viktorija, Australija

Bendigo

Address
La Trobe University,
Edwards Road, Flora Hill

3550 Bendigo, Viktorija, Australija

Albury

Address
La Trobe University,
University Drive, Wodonga

3689 Albury, Naujasis Pietų Velsas, Australija

Melburnas

Address
La Trobe University,
215 Franklin Street

3000 Melburnas, Viktorija, Australija

Mildura

Address
La Trobe University,
Benetook Avenue

3502 Mildura, Viktorija, Australija

„Shepparton“

Address
La Trobe University,
210 Fryers Street

3262 „Shepparton“, Viktorija, Australija

Sidnėjus

Address
La Trobe University,
Level 10, 11 York St

NSW 2000 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis