Oficialus aprašymas

Mūsų vizija

La Trobe bus universitetas žinomas dėl savo kokybės ir inovacijų, susijusių su didelių problemų mūsų laiko, ir savo entuziazmu svarus. La Trobe bus vienas iš trijų geriausių universitetų Viktorija, viena iš top dešimčių nacionaliniu ir vienas iš svarbiausių 300 tarptautiniu mastu.

Mūsų vertybės

2012, kaip Universiteto penkerių metų strateginio plano "Ateities Ready" plėtros mes sujungtas vertybių rinkinį. Mes sukūrėme šias vertybes konsultacinis procesas, kuriame dalyvauja daug La Trobe darbuotojus. Penki vertės vadovauti, ką mes darome.

La Trobe universitete mes:

Paimkite pasaulio vaizdas Įgyvendinti idėjas ir kompetencija su energijos Gydyti žmones su pagarba ir dirbti kartu Yra atviras, draugiškas ir sąžiningas Laikykite save atskaitinga už daug dalykų atsitikti

Vertės išreiškiamos per elgesį ir per pirmąją 2013 m mes ištirti, kaip La Trobe darbuotojai ir studentai gali išversti savo vertybes į elgesį, kuris sukuria naudą bendruomenėms mes bendrauti ir tarnauti.

Mūsų praeitis

La Trobe buvo trečioji universitete sukurta Viktorija, ir buvo nustatyta, kad papildytų, bet skiriasi nuo kitų dviejų. Jos įkūrėjai siekė sukurti universitetą, kuris:

Pateikite prieinamą alternatyvą iš dviejų iš anksto esamų universitetų Suderinti universitetinį išsilavinimą šiaurinių priemiesčių Melburno Tobulėti pasirinktų disciplinų

Formuoja mūsų gimimo eros La Trobe sukūrė savitą filosofiją, kurios įstojo "socialinį dalyvavimą" į akademinės kompetencijos vykdymu. Atspindintis mūsų norą bendradarbiauti su išoriniu pasauliu, mūsų visuomenės intelektualai tapo ir tebėra tarp labiausiai užsiima tautos ir mūsų absolventai yra vieni iš įtakingiausių savo kartos gaminamas. 1980 ir 90-ųjų mes iš naujo į universitetą per naujus santykius, ypač šalies Viktorija. Mes dabar daugelio miesteliu universitetų ir didžiausia tiekėja aukštojo mokslo Victoria regionuose. Be to, mes turime didžiausią regioninį užprogramuoti žemyninės Australijos universitetų akademinio lygio reitingas Pasaulio universitetų "Top 500". La Trobe universitetas dabar turi keletą iš geriausių pasaulio mokslininkų mokslų ir humanitarinių, prisidedančių prie šio reitingą pasiekimas.

La Trobe yra visame pasaulyje pripažįstamas universitetas, pakeisdami savo studentų gyvenimą, daugelis yra pirmieji savo šeimų lankyti universitetą, ir vaidina svarbų vaidmenį savo vietos bendruomenėse. Tai pasiekimai, iš kurių mes galime pagrįstai didžiuotis.

Mūsų ateitis

Laikai pasikeitė, ir kokiu būdu mes turime žaisti savo vaidmenį pasaulyje, taip pat sudėtingumas ir išlaidos mokslo tyrimams, pasikeitė su jais. Pavyzdžiui, Melburnas North keičia gyventojų plėtros ir didėjančios paklausos aukštąjį išsilavinimą. Visi regionai aptarnaujame naujus iššūkius kaip struktūrinių pokyčių nacionaliniu ir pasaulio ekonomikų kartu su aplinkos ir socialines problemas rezultatas. Studentai turi didesnį pasirinkimą, nei kada nors anksčiau, ir tikisi, kad aukštos kokybės mokymosi patirtį, kartu su patraukliu, aktualios ir lanksti programa. Klausimai, su kuriais susiduria mūsų visuomenė, ir į kurią mūsų kursai ir moksliniai tyrimai turi atsakyti, yra klimato kaita, mūsų gyventojų senėjimą, Azijos tinkamumą ir įtaką, medicinos mokslų revoliucijos kyla, ir visuomenės atsparumą susidūrus su greitas pasikeitimas. Kiti iššūkiai iškils per šio plano gyvenimą, La Trobe bus judrus reaguoti į juos.

Mūsų istorija suteikiančias mums atitinkamą formulę sėkmės tokioje aplinkoje. Mūsų geografija, etika ir akademinės stiprybės gali būti atspirties taškai dar pagyvina ir stipresnį La Trobe kad išlaiko savo svarbą ir lieka ištikima savo idealams.

Tarptautinė veikla

La Trobe yra skirta tarnauti pasaulio bendruomenei per internacionalizacijos, naujoviškų mokymo ir mokymosi metodus, ir mokslinių tyrimų.

Tai apima skatina savo studentus ir darbuotojus įgyti tarptautinės patirties, plėtoti internacionalizuotą mokymo programą ir mokslinių tyrimų programas, ir mūsų studentų bendruomenės įvairovę.

Universiteto stiprus tarptautinis dėmesys pasireiškia ir nuolatos tobulinamos keliose pagrindinėse srityse universiteto:

mokymas

tarptautiniu mastu svarbios mokymo, kuris rengia studentus būti pasaulio piliečiais, verslininkai, darbdaviai ir darbuotojai kursų ir būdus, kurie atitinka įvairių rinkų reikalavimus, kurioje mes dirbame, ir kurie yra pristatomi sausumoje Viktorijos ir Sidnėjus, ar jūroje su aukštos kokybės tarpvalstybiniai mokymo partneriai diapazonas aukštos kokybės akademiniai ryšiai stiprių ir produktyvių partnerystė su grandinei teikėjų sausumoje ir jūroje

Tyrimas

stiprūs tarptautiniai mokslinių tyrimų partnerystes ir tarptautiniu mastu sutelkti mokslinių tyrimų

Bendrijos dalyvavimas

galimybes ir paramą tarptautiniams studentams užsiimti sėkmingai savo universiteto gyvenime ir jų bendruomenių Ypatingai stiprus bendradarbiavimas su darbdavių, pramonės ir absolventai

Studentų mobilumas

galimybes mūsų studentams dalyvauti mainų studijų programų užsienio ir aktyvios partnerystės su daugiau nei 150 institucijų daugiau kaip 40 šalių.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

La Trobe University

Ar ateina švieži, nuo bakalauro laipsnį arba grįžta mokytis iš darbo, šis dviejų metų magistro padės jums judėti į tarptautinę areną. ... [+]

Pasaulio rinkose tampa vis svarbesni visose verslo srityse. International Business Meistras stato savo supratimą apie tarptautinio verslo ir pasaulio ekonomiką, taip pat vadovų vaidmenį šiame kontekste. Absolventai bus pasirengę vaidmenis organizacijų pasaulinės perspektyvos, įskaitant bendras įmones, importo ir eksporto įmonių ir kitų įmonių, užsiimančių tarptautine prekyba.

Ar ateina švieži, nuo bakalauro laipsnį arba grįžta mokytis iš darbo, šis dviejų metų magistro padės jums judėti į tarptautinę areną.

Galimybės studijuoti užsienyje, o mokytis yra studentų mainų programas su mūsų partnerių universitetų daugiau nei 30 šalių.

Anglų kalbos reikalavimai ... [-]
Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Verslo informacinės valdymo ir sistemų magistras yra sukurta siekiant suteikti Jums su verslo informacinių sistemų priemonėmis ir sąvokų supratimą, kaip jie yra taikomi į ... [+]

Ieškote karjerą kaip verslo analitikas arba IRT vadybininkas? Master of Business Information Systems Management ir yra sukurta siekiant suteikti Jums su verslo informacinių sistemų priemonėmis ir sąvokų supratimą, kaip jie yra taikomi įvairiose verslo aplinkoje. Sužinosite informacinės sistemos priemonėmis tokiose srityse, kaip informacijos valdymo, įmonės išteklių planavimas, Business Intelligence, projektų valdymo ir verslo planavimą.

Būsite apmokyti sistemos analizė ir projektavimas metodus verslo informacinių sistemų nuo verslo procesų tobulinimo perspektyvos. Dirbsite komandos pagrindu realaus pasaulio verslo analitikos projektų. Tuo pat metu jums įgyti įgūdžių analizė, informacijos ir duomenų analizės, IRT problemų sprendimo, ir sistemų kūrimas įgūdžius.... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Išplėskite savo karjeros galimybes mūsų dvejų metų magistro Apskaitos ir finansų valdymą. Šis kursas yra kelias į profesionalaus apskaitos kvalifikacija, jei dar nebaigė ... [+]

Išplėskite savo karjeros galimybes mūsų dvejų metų magistro Apskaitos ir finansų valdymą. Šis kursas yra kelias į profesionalaus apskaitos kvalifikacija, jei dar nebaigė bakalauro laipsnį apskaitos ir finansų valdymą. Jūs galite kurti savo studijų inžinerijos, medicinos, mokslo ar meno darbui tokiose pagrindinėse srityse kaip valdymas ir finansai.

La Trobe yra vienas iš trijų geriausių Verslas ir ekonomika mokslinių tyrimų universitetų Victoria. Mes bendradarbiaujame su CPA Australija, privilegijuotų apskaitininkų instituto Australijoje ir Pasaulinę atsakingo vadovavimo iniciatyvą. Mes taip pat pasirašiusi Jungtinių Tautų principų atsakingo valdymo Švietimas. Šios partnerystės užtikrinti siūlome labai vertinamas, pasaulinę perspektyvą Verslas ir finansai.... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Tai unikali laboratorija pagrindu Žinoma, kuriuo siekiama išmokyti jus su įgūdžių, jūs būsite reikia sėkmei sparčiai besivystančioje srityje biotechnologijų. Mokymo apima ... [+]

Biotechnologijos tampa vis svarbesnis pramonės šakų, įskaitant medicinos, diagnostikos, žemės ūkio, aplinkos apsaugos, maisto technologijos ir atsinaujinančių išteklių technologijų įvairovė. Bioinformatika yra įdomi sritis, mokslo, sutelkiant dėmesį į molekulinės biologijos ir informacinių technologijų sąsaja. Jis naudoja skaičiavimo spręsti biologinių ir medicininių problemų galią.

Tai unikali laboratorija pagrindu Žinoma, kuriuo siekiama išmokyti jus su įgūdžių, jūs būsite reikia sėkmei sparčiai besivystančioje srityje biotechnologijų. Mokymo apima pagrindinius biotechnologijos ir molekulinės biologijos duomenų manipuliacijos.

Kursas turi didelių mokslinių tyrimų dėmesys ir siūlo Jums galimybę dirbti į specialiai laboratorijoje, dalyvauti pramonės vizitų ir dalyvauti mutlitple savaitę pratybų.... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Jei esate chemija Magistras, šis kursas suteiks jums papildomą ar aukštesnįjį mokymą specializuotose srityse chemijos mokslo, pavyzdžiui, analitinės chemijos, kompiuterin ... [+]

Jei esate chemija Magistras, šis kursas suteiks jums papildomą ar aukštesnįjį mokymą specializuotose srityse chemijos mokslo, pavyzdžiui, analitinės chemijos, kompiuterinė chemija, vaistinio chemijos, organinės chemijos, fizikinės chemijos ir instrumentinių metodų.

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS (Academic): mažiausias balas 6,5 be atskiro Band balas mažesnis nei 6,0. TOEFL popieriaus testas: mažiausias balas 575 (minimalus balas 5 rašytinių anglų kalbos testą).

TOEFL interneto testas: mažiausias balas 80 su Minimalus for SLR 18; W 22.

La Trobe Melbourne (ELICOS): užbaigimas anglų tolesnėms studijoms pažengęs 6B La Trobe Melburnas su minimalaus 60 procentų bendro ir 60 procento egzaminui. Norėdami gauti daugiau informacijos prašome apsilankyti La Trobe Melbourne svetainėje.... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

"La Trobe" duomenų mokslų magistras yra skirtas suteikti absolventams konkurencinį pranašumą per naujausią teorinį turinį, praktinę realią patirtį ir tinklų kūrimo galimy ... [+]

Pasirinkite "La Trobe" duomenų mokslų magistro programą

Duomenų mokslininkams trūksta, bet daugelio pramonės šakų poreikiai. Greitas technologinis pažanga sukūrė daugybę sudėtingų duomenų, o įmonės ieško ekspertų, kurie gali pasinaudoti šiais duomenimis. Kompanijos konkurencingai konkuruoja su ekspertais, kurie gali rasti būdų, kaip valdyti didesnius duomenų kiekius ir išspręsti vis sudėtingesnes problemas.

"La Trobe" duomenų mokslų magistras yra skirtas suteikti absolventams konkurencinį pranašumą per naujausią teorinį turinį, praktinę realią patirtį ir tinklų kūrimo galimybes su pramonės lyderiais.

La Trobe užima "aukščiau pasaulio standartą" matematiniams mokslams ir grynai matematikos moksliniams tyrimams ir "gerokai viršija pasaulinį standartą" statistikos tyrimams 2015 m. ERA Australijos mokslinių tyrimų tarybos reitinguose. Mokysite iš akademikų, kurie yra didžiųjų duomenų lauko priešakyje. Studentai mokomi naujausių duomenų mokslo priemonių, tokių kaip "Apache Spark" ir "Hadoop".... [-]

Australija Melburnas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Mūsų dviejų metų magistro Finansų analizė yra pastatytas ant žinių ir įgūdžių įrodyta, kad būti svarbūs finansų pramonėje. Jame nagrinėjami tiek teorijos ir praktikos, pa ... [+]

Jame nagrinėjami tiek teorijos ir praktikos, pasiruošti finansų sektoriuje karjerą. Jūs pereiti pasirengę dirbti investicijų, bankininkystės ir finansų su stipriu įžeminimo ekonomikos, apskaitos, vadybos ir kiekybinės metodologijos. Kursas skirtas saugumo vertinimo ir portfelio valdymo. Mokymo programa yra pastatytas aplink Chartered Financial Analyst (CFA) Instituto kandidatas Body of Knowledge ", ir rengia jums sėdėti CFA egzaminą. Yra galimybių mokytis užsienyje su mūsų studentų mainų programą. Partnerių universitetai yra Kopenhagos verslo mokykla, BEM vadybos mokykla Prancūzijoje ir Berlyno ekonomikos mokykla.

[-]
Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Pasaulinė trūkti kvalifikuotų IRT specialistų reiškia, kad jūs būsite ieškoma po pasauliniu mastu dėl įvairiausių vaidmenų keliose srityse. ... [+]

Pasirinkite Informacinės ir komunikacinės technologijos La Trobe Gauk pažangių įgūdžių ir žinių pradėti pasaulinę karjerą IRT. Parengti aukšto lygio įgūdžius per praktinio pramonės, IT ir programinės įrangos projektus. Sužinokite daugiau apie projektų valdymą, sistemos projektavimo, testavimo ir dokumentus, kaip jūs einate. Sekite savo interesus su mūsų daugybę kompiuterių mokslo, elektronikos inžinerijos ir tinklų pasirenkant. Sužinokite savo tempu su galimybių pagreičio ir pažangios autoritetą. Studijų užsienyje su vienu iš mūsų partnerių universitetų. Karjeros rezultatai

Pasaulinė trūkti kvalifikuotų IRT specialistų reiškia, kad jūs būsite ieškoma po pasauliniu mastu dėl įvairiausių vaidmenų keliose srityse.... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Mūsų magistras informacinių technologijų yra skirta studentams be IT srityje fone. Jūs remtis savo esamą kvalifikaciją, nuo bet kurioje srityje, ir plėtoti techninius įgū ... [+]

Mūsų Magistras Informacinės technologijos yra skirta studentams be IT srityje fone. Jūs remtis savo esamą kvalifikaciją, nuo bet kurioje srityje, ir plėtoti techninius įgūdžius už į IT sektorių karjerą.

Jūs studijuoti skaičiavimo pagrindus, pavyzdžiui, duomenų bazių sistemų, kompiuterių tinklų ir programavimo prieš pereinant į daugiau pažangių tyrimų programinės įrangos inžinerijos, pažangių sistemų, interneto kompiuterių ir interneto pagrindu ir E-komercija kompiuterių tinklais. Žinoma, yra orientuota į techninės kvalifikacijos ir suteiks jums įgūdžių kurti ir valdyti kompiuterines sistemas, įskaitant žinias apie "Java" programavimo, algoritmų ir duomenų struktūros, sistemos projektavimo inžinerijos ir pagrindinių IT susijusias matematikos pagrindai.... [-]

Australija Melburnas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Pritarkite prie įrankių, kuriuos turėsite tapti inžinerijos pramonės lyderiu, valdyti projektus įmonių, vyriausybės ir ne pelno sektoriuose. ... [+]

Pasirinkite "La Trobe" inžinerijos vadybos magistro laipsnį

Pritarkite prie įrankių, kuriuos turėsite tapti inžinerijos pramonės lyderiu, valdyti projektus įmonių, vyriausybės ir ne pelno sektoriuose.

"La Trobe" universiteto lankstus laipsnis padės jums sukurti savo techninius įgūdžius elektronikos, telekomunikacijų ar kompiuterių inžinerijos srityse ir kurti gebėjimus valdyti inovacijas jūsų organizacijoje.

Jūs išmoksite gero vadovavimo pagrindus apskaitos, finansų ir rinkodaros srityse, tada pereikite į išsamesnes inžinerijos ir verslo temas. Jūs taip pat turėsite galimybę užpildyti nepriklausomą projektavimo projektą, kad suteiktų jums praktinės patirties ir gilesnių žinių.... [-]

Australija Melburnas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Mūsų kibernetinio saugumo laipsniai buvo sukurti pramonės, pramonės ir pasiruošę kovoti su didelio masto neteisėta veikla ir jos vis didėjančiu rafinuotumu. La Trobe yra ... [+]

Pasirinkk "La Trobe" žinių apie kibernetinį saugumą

Elektroninis nusikaltimas yra plačiai paplitusi grėsmė ir pagrindinė problema, kurią gali įveikti tik aukštos kvalifikacijos specialistai, tačiau jų šiuo metu trūksta. "La Trobe" pramonės partnerės "Cisco" ataskaitoje teigiama, kad šiuo metu pasaulyje yra apie milijoną kabinų saugyklų. Prognozuojama, kad iki 2019 m. Šis poreikis padidės iki šešių milijonų, o numatomas 1,5 milijono trūkumas.

Mūsų kibernetinio saugumo laipsniai buvo sukurti pramonės, pramonės ir pasiruošę kovoti su didelio masto neteisėta veikla ir jos vis didėjančiu rafinuotumu. La Trobe yra Victorian Oceania Cyber ​​Security Center (OCSC), Viktorijos vyriausybės finansuojamos kibernetinio saugumo veiklos centras.... [-]

Australija Melburnas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Dvejų metų magistro Profesionalaus Apskaitos tinka, jei turite bakalauro laipsnį be apskaitos dur. Šis laipsnis padeda jums sukurti savo supratimą apie apskaitos, ekonomi ... [+]

Dvejų metų meistras profesinės apskaitos tinka, jei turite bakalauro laipsnį be apskaitos dur. Šis laipsnis padeda jums sukurti savo supratimą apie apskaitos, ekonomikos, vadybos ir su ja susijusiose srityse. Tai tinka Žinoma žmonėms, kurie domisi savo karjeros kelius keičiasi arba plečiant galimybes savo esamą srityje, pavyzdžiui, inžinerijos, medicinos, mokslo ar meno srityje.

Mes bendradarbiaujame su CPA, ICAA ir pasauliniu mastu Atsakingas lyderystės iniciatyvą ir yra pasirašiusi Jungtinių Tautų principų atsakingo valdymo Švietimas. Šios partnerystės, švietimo ir mokslinių tyrimų įsipareigojimai užtikrinti, siūlome labai vertinamas, pasaulinę perspektyvą Verslas ir finansai.... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Spartūs kompiuterių, interneto, multimedijos ir ryšio technologijos sukūrė daug iššūkių telekomunikacijų inžinerijos srityje. Mes išmokyti jus su įgūdžių, reikalingų žini ... [+]

Spartūs kompiuterių, interneto, multimedijos ir ryšio technologijos sukūrė daug iššūkių telekomunikacijų inžinerijos srityje. Mes išmokyti jus su įgūdžių, reikalingų žinių ir praktinės patirties, jums reikia tobulėti šioje reikalauja pramonėje.

Šis kursas dėmesys sutelkiamas į visus telekomunikacijų inžinerijos aspektus, iš highlevel specifikacijų telekomunikacijų sistemų, per į Komunikacijų grandinės realizavimo.

Pagrindinius dalykus sritys: plačiajuosčio ryšio skaitmeninę ryšiai, asmeninės mobiliojo ryšio, antenos ir dauginimas, plius dabartinis eksperimentinė praktika elektronikos ir telekomunikacijų projektus.

Jūs taip pat turi platų pažangių telekomunikacijų pasirenkant pasirinkti. Galite pasirinkti, derinti savo studijas su verslo administravimo magistras.... [-]

Australija Melburnas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
La Trobe University

Vis labiau skaitmeniniame pasaulyje organizacijos visame pasaulyje renka didžiulius duomenų kiekius. Įmonės, kurios gali suprasti šią informaciją, turės konkurencinį pran ... [+]

Pasirinkite "Business Analytics" programą "La Trobe"

Vis labiau skaitmeniniame pasaulyje organizacijos visame pasaulyje renka didžiulius duomenų kiekius. Įmonės, kurios gali suprasti šią informaciją, turės konkurencinį pranašumą. "Verslo analitikos magistras" yra specializuotas laipsnis, suteikiantis jums įgūdžių ir žinių, kad suprastumėte šį duomenų srautą ir pateiktumėte įmonėms įžvalgas, kurių reikia sėkmei.

Kursui, kurio tikslas - bendradarbiaujant su akademikų, pramonės specialistų ir pramonės technologijų srities specialistais, įgysite specialistų įgūdžių ir žinių, reikalingų konkurencinei profesinei naudai.

Jūs sužinosite, koks yra duomenų vaidmuo priimant sprendimus, sprendžiant problemas ir organizacinius pokyčius. Gausite praktinių įgūdžių verslo, statistikos ir informatikos srityse, taip pat kurkite asmeninius įgūdžius, tokius kaip komunikacija ir kritinis mąstymas.... [-]

Australija Melburnas
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

La Trobe University: Be the Difference

La Trobe University: Be the Difference

Location address
La Trobe University,
Plenty Road, Bundoora,

Melbourne, Viktorija, 3086 AU
Location address
La Trobe University,
Edwards Road, Flora Hill

Bendigo, Viktorija, 3550 AU
Location address
La Trobe University,
University Drive, Wodonga

Albury, Naujasis Pietų Velsas, 3689 AU
Location address
La Trobe University,
215 Franklin Street

Melbourne, Viktorija, 3000 AU
Location address
La Trobe University,
Benetook Avenue

Mildura, Viktorija, 3502 AU
Location address
La Trobe University,
210 Fryers Street

Shepparton, Viktorija, 3262 AU
Location address
La Trobe University,
Level 10, 11 York St

Sydney, Naujasis Pietų Velsas, NSW 2000 AU