Oficialus aprašymas

RMIT yra pasaulinis technologijų, dizaino ir verslo universitetas.

Viena iš originalių Australijos aukštojo mokslo įstaigų, RMIT universitetas turi tarptautinę reputaciją už kompetenciją profesiniame ir profesiniame mokyme, taikomuosius tyrimus ir įtraukimą į pramonės ir bendruomenės poreikius.

RMIT yra pasaulinė meno ir dizaino lyderė; Architektūra; Švietimas; Inžinerija; Plėtra; Kompiuterių mokslo ir informacinės sistemos; Verslas ir vadyba; ir komunikacijos ir žiniasklaidos studijos.

Mūsų paveldas

RMIT buvo įkurta 1887 m. Kaip darbo menų kolegija, siekianti suteikti išsilavinimą Melbourne dirbantiems žmonėms.

Mūsų vietos ir patogumai

Mūsų miesteliai Melbourne ir Vietname yra apdovanojimų pelnę pastatai ir kai kurie iš labiausiai technologiškai pažengusių įrenginių pasaulyje.

Mūsų išsilavinimas

RMIT keičia mūsų studentų, mūsų darbuotojų ir mūsų bendruomenės gyvenimą per mūsų švietimo programas.

Valdymas ir valdymas

Tinkamas valdymas ir valdymas yra būtini siekiant užtikrinti universiteto sėkmę ir tvarumą.

Mūsų kolegijos

RMIT universitetas siūlo studijų programas 17 mokyklų iš trijų akademinių kolegijų.

Viena iš originalių švietimo įstaigų Australijoje, įkurta 1887 m., RMIT universitetas yra didžiausia šalies aukštojo mokslo įstaiga, kurioje dirba daugiau nei 84 000 studentų, iš kurių 13 000 yra magistro laipsnį.

Mūsų reitingai

QS reitingai

RMIT turi 5 žvaigždučių reitingą aukštojo mokslo srityje.

15-oji aukščiausio lygio universitetas Australijoje ir 250-oji pasaulyje *

21-asis pasaulyje ir 5-asis Australijoje tarp universitetų, jaunesnių nei 50 metų (2019 QS Top 50 50 metų indeksas)

40-oji pasaulyje už universiteto akademinio personalo tarptautinį profilį *

108-oji pasaulyje darbdavių reputacijai (8-asis Australijoje ir 3-asis Viktorijoje) *

12-oji pasaulyje „Menas ir dizainas“ (aukščiausia vieta Australijoje) ^

22-oji pasaulyje architektūros ir pastatytos aplinkos (4-oji aukščiausia Australijoje) ^

95-oji pasaulinio masto absolventų darbo vieta (8-asis Australijoje) #

Tarp 100 geriausių pasaulio universitetų:

 • Švietimas
 • Inžinerija (civilinės ir struktūrinės)
 • Inžinerija (elektrinė ir elektroninė)
 • Informatikos ir informacinės sistemos
 • Komunikacijos ir žiniasklaidos studijos
 • Plėtros studijos
 • Verslo ir vadybos studijos
 • Apskaita ir finansai

Tarp 150 geriausių pasaulio universitetų:

 • Inžinerija (chemija)
 • Inžinerija (mechanika, aeronautika ir gamyba)
 • Geografija
 • Socialiniai mokslai ir vadyba

* 2018–19 QS pasaulio universiteto reitingai

^ 2019 Pasaulio universiteto reitingai pagal temą

# 2019 QS absolventų įsidarbinimo reitingai

QS reitingai yra vienas įtakingiausių ir plačiausiai stebimų tarptautinių universitetų reitingų.

Kiti reitingai

RMIT yra pasaulyje pirmaujančių pasaulio universitetų pasaulyje, įsitvirtinusių 2018 m. Pasaulio universitetų akademiniame reitinge.

RMIT taip pat vertinamas 401-500 grupėje "Times" aukštojo mokslo universiteto reitinguose 2017-18 ir 74-aisiais Azijos-Ramiojo vandenyno regione.

"RMIT" užima 268 vietą 2018 m. "Leiden" reitinge 4, kuris yra didžiausių pasaulyje mokslinius tyrimus vykdančių universitetų reitingas.

"RMIT" yra 19-oji pasaulyje "Fashion" verslo 2017 m. Pasaulio mados mokyklos reitinge ir 9-oje "BoF" dešimtuko "Top 10 Global Graduate Fashion Business Courses".

RMIT yra 97-oji visame pasaulyje ir 13-oji Azijos ir Ramiojo vandenyno regione 2018 m. QS Global Executive MBA reitinguose; ir 2018 m. "QS Full-Time MBA" įsitvirtinęs 151-200 pasaulio taškuose.

"RMIT" užima 33-ąją vietą "Global Executive MBA" reitinguose ir 19-oje globalioje "Executive MBA" programoje 2018 m. "Global MBA Rankings" (" CEO Magazine" ).

Tobulumas tyrimuose

RMIT mokslinių tyrimų kokybę patvirtino Australijos mokslinių tyrimų taryba.

Naujausiame tyrime "Excellence in Research for Australia" RMIT buvo vertinamas "gerokai viršija pasaulinį standartą" 13 tyrimų sričių ir "aukščiau pasaulio standarto" dar devyniuose laukuose.

Mūsų tyrimai 11 mokslo sričių (įskaitant medicinos mokslą), inžinerijos ir taikomosios matematikos, taip pat architektūros, žiniasklaidos ir ryšių srityse buvo vertinami kaip vienas iš geriausių pasaulyje.

Viktorijos laikų tarptautinio švietimo apdovanojimai

Į inauguracinį Viktorijos laikų tarptautinį švietimo apdovanojimą RMIT gavo premjero apdovanojimą už metų tarptautinio švietimo teikėjo apdovanojimą ir už aukštąjį išsilavinimą tarptautiniame švietime (universitete).

Absolventai

Mūsų absolventų bendruomenė yra daugiau kaip 300 000 visame pasaulyje ir apima lyderių, tokių kaip "News Corporation" generalinis direktorius Robert Thomson; BHP Billiton pirmininkas Jacques Nasser; daugelio apdovanojimų pelnęs teorinis fizikas, dr. Amanda Barnard; ir buvęs Edinburgo tarptautinių festivalių direktorius seras Jonathanas Millsas AO.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

"RMIT" architektūros magistras, kuriame daugiausia dėmesio skiriama idėjų vadovaujamam projektuojamų projektų tyrimui, padės jums sukurti sudėtingą architektūros supratim ... [+]

Apžvalga

RMIT Architektūra turi tarptautinę reputaciją dėl dizaino kompetencijos ir veda tiek Australijoje, tiek užsienyje, gamindama absolventus, kurie yra dizaino novatoriai.

"RMIT" architektūros magistras, kuriame daugiausia dėmesio skiriama idėjų vadovaujamam projektuojamų projektų tyrimui, padės jums sukurti sudėtingą architektūros supratimą, kartu suteikiant jums įvairų pažangių įgūdžių ir mokymosi patirtį.

Jūs ir toliau kuriate pagrindinius architektūros dizaino įgūdžius, įgytus aukštesnio lygio laipsnyje. Jūs sustiprinsite savo supratimą apie architektūrą ir dizainą pagrįstus mokslinius tyrimus, įgysite įvairias gebėjimus, mokysitės įvairią mokymosi patirtį ir įgysite kritinį supratimą apie savo darbą.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Gaukite reikiamų IT įgūdžių, nesvarbu koks yra jūsų programavimo fonas. ... [+]

Jūsų karjera informacinių technologijų srityje

Esant tęstiniam IKT įgūdžių trūkumui ir absolventų paklausai, kurie kasmet auga, jūs galėsite užtikrinti gerus vaidmenis visame pasaulyje, nepriklausomai nuo to, kokia yra jūsų specializacija.

Kodėl mokytis RMIT?

Esant reikalingiems IT įgūdžių trūkumams ir darbo vietų augimui, reikalingi kvalifikuoti darbuotojai, kaip niekada anksčiau. Pasirinkite vieną iš mūsų IT specializacijų ir nurodykite savo sėkmės karjerą.

Su pramone susiję įgūdžiai pagrindinėse IT srityse

Suprojektuota kartu su pramonės partneriais, programa suteikia jums esminių techninių įgūdžių, pritaikytų pagal jūsų pasirinktą specializaciją: didelį duomenų valdymą, debesys, skaičiavimus mobiliesiems, saugumą, programinės įrangos architektūrą, žiniatinklio sistemas ir paieškos technologijas.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Ši programa rengia jus už lyderio vaidmenis inžinerijos ir technologijomis paremtų organizacijų valdymui, pritaikytai pagal jūsų individualius poreikius atitinkančią prog ... [+]

Apžvalga

Jūs sukursite įgūdžius ir žinias įvairiuose inžinerijos valdymo praktikose.

Per šią programą gausite svarbių stiprybių, tokių kaip:

strategiškai mąstytispręsti problemas iš naujo požiūrioužginčyti įprastą praktiką ir normasnaujoviškų metodų kūrimassuprasti, kaip valdyti besikeičiančią technologijų bazękurti sisteminį požiūrį į problemos ir / ar galimybės apibrėžimą

Jūs susidursite su realiais klausimais šiose srityse:

rizika ir įgyvendinamumasnaujovių valdymasplėtojant sistemų mąstymo metoduskokybės valdymasaplinkos vadybos sistemosšvaresnė gamybaStrateginis planavimasfinansų valdymasveiklos valdymotarptautiniai klausimaitechnologijų valdymasInformacija... [-]
Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

„Cyber Security“ magistras suteiks jums įgūdžių, reikalingų vis labiau prijungtam pasauliui, kur informacijos saugumas yra labai svarbus. ... [+]

Apžvalga

„ Cyber Security “ magistras suteiks jums įgūdžių, reikalingų vis labiau prijungtam pasauliui, kur informacijos saugumas yra labai svarbus.

Programos tikslas - suteikti jums matematines, technines ir verslo priemones organizacijos informacinėms sistemoms apsaugoti.

Kibernetinis saugumas yra gyvybiškai svarbi visų dydžių organizacijų atsakomybė, o šiandieniniame tinkle esantis pasaulis yra svarbesnis nei bet kada.

Nuo paskutinio interneto kirmino iki tapatybės vagystės, pavojus yra ne daugiau kaip vienas paspaudimas.

Jūs sužinosite apie vietinio tinklo (LAN) saugumą, kriptografiją, išplėstinį šifravimo standartą, RSA, intelektualias korteles, biometrinius duomenis, etinius įsilaužimo ir informacinių sistemų rizikos valdymą.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Nesvarbu, ar ieškote karjeros ar pageidaujate įgyti gilesnio pagrindinių verslo funkcijų suvokimo, ši magistrantūros programa sukurta atsižvelgiant į besikeičiančias pasa ... [+]

Apžvalga

Jūsų karjera po magistro laipsnį

Nesvarbu, ar ieškote karjeros ar pageidaujate įgyti gilesnio pagrindinių verslo funkcijų suvokimo, ši magistrantūros programa sukurta atsižvelgiant į besikeičiančias pasaulines darbo vietas.

Kodėl studijuoti komerciją?

RMIT yra viena iš 100 geriausių pasaulio institucijų verslo ir valdymo programų mokymo srityje. Studijuojant komercijos magistro per RMIT siūlo šias pranašumus:

Išplėskite savo karjerą

RMIT magistro laipsnis yra skirtas perpildyti atotrūkį tarp klasių ir darbo vietos, suteikiant absolventams įgūdžių, reikalingų aukščiausio lygio vadovaujančioms ir konsultacinėms funkcijoms atlikti bet kurioje pasaulio vietoje. Imk kitą žingsnį savo karjeroje, sukuriant įgūdžius, reikalingus pirmaujančioms pareigoms perteikti jūsų pasirinktoje pramonės šakoje.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Tapkite kraštovaizdžio architektūros praktikos lyderiu ir novatoriumi šiame apdovanojimų eigoje. ... [+]

Apžvalga

Kraštovaizdžio architektūra yra dizaino disciplina, kuri veikia kūrybinių idėjų, gyvenimo sistemų, fizinių medžiagų ir būsimų galimybių spektrą. Tai yra planuoti, tirti ir pasiūlyti geresnius gyvenimo būdus sudėtingame ir sparčiai besikeičiančiame pasaulyje.

RMIT siūlo išskirtinį profesinį išsilavinimą, Kraštotvarkos architektūros magistro programą akredituoja Australijos kraštovaizdžio architektų institutas (AILA). Programa pripažįstama kaip pasaulinės klasės priemonė, skatinanti dizaino žinias, kritinį mąstymą ir dizaino propagavimą per naujovišką mokymą ir mokslinius tyrimus.

RMIT kraštovaizdžio architektūros magistras padės jums tapti kraštovaizdžio architektūros praktikos lyderiu ir novatoriumi.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Perkelkite savo karjerą į kitą lygį! Studijuodami MPA, jūs ilgai investuosite į savo karjeros plėtrą ir apskaitos profesijos vystymąsi visame pasaulyje. ... [+]

Apžvalga

Perkelkite savo karjerą į kitą lygį

Studijuodami MPA, jūs ilgai investuosite į savo karjeros plėtrą ir apskaitos profesijos vystymąsi visame pasaulyje.

Kodėl studijuoti profesinę apskaitą?

RMIT profesinės apskaitos magistras skiriamas pirmiausia studentams iš ne apskaitos pagrindų, kurie nori suprasti techninius ir socialinius aspektus apskaitos ir verslo.

Pagerink savo įgūdžius Tarptautinė apskaitininkų federacija (IFAC), Australijos CPA Australija ir specializuotos apskaitos specialistai Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje padėjo parengti RMIT profesinės apskaitos programas magistro laipsniui, kad užtikrintume, jog mes siekiame būsimų profesinių organizacijų ir darbdavių poreikių.Išplėskite savo karjeros pasirinkimus MPA suteikia plačią apskaitos ir verslo kvalifikaciją karjerai daugelyje pramonės šakų ir sektorių. Jis skirtas bet kurios disciplinos absolventams, kurie pirmą kartą svarsto karjeros apskaitą, suteikiant daugybę galimybių pramonėje, praktiniame mokyme.Tinklas su vienodo požiūrio specialistais Jei šiuo metu atliekate tokį vaidmenį, kuris reikalauja apskaitos žinių, mes pagreitinsime naujausią pramonės praktiką ir standartus. Jei ketinate išsiplėsti savo iniciatyva, "Verslo įgūdžiai paleidimo" pasirinktiems padės jums geriausiai tęsti.... [-]
Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Išplėskite savo įgūdžius sėkmingai pristatydami sudėtingus projektus daugelyje pramonės šakų. ... [+]

Apžvalga

Plėtoti savo karjerą projektų valdyme, turinti kvalifikaciją, kurios paklausa yra skirtingose ​​pramonės šakose.

RMIT "Projektų vadybos magistras" suteiks Jums reikalingų valdymo ir vadovavimo įgūdžių, kurie yra būtini visose pramonės šakose.

Ši programa skirta specialistams, šiuo metu dirbantiems ar norintiems dirbti projektų valdymo srityje. Tai ypač svarbu specialistams, norintiems žengti kitą žingsnį savo karjeroje.

Ši programa pabrėžia praktinį teorijos pritaikymą, siekiant išugdyti jūsų gebėjimą reaguoti į esamus ir kylančius klausimus bei tendencijas. Jūs kritiškai įsitraukite į projektų valdymo teoriją ir geriausios praktikos principus, įvertinsite ir įgyvendinsite projekto valdymo strategijas, naudodami realius projektinius pavyzdžius.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Jūs parengsite techninius ir lyderystės gebėjimus, kad pasirengtumėte užimti sudėtingas pozicijas verslo ir vyriausybės organizacijose. Mūsų programa gamina etinius ir so ... [+]

Apžvalga

Perkelkite savo karjerą į kitą lygį

Gaukite pažangiausius verslo IT žinių ir sužinokite, kaip sukurti sėkmingus verslo informacinių sistemų sprendimus.

Kodėl verta mokytis verslo informacijos technologijų?

Jūs parengsite techninius ir lyderystės gebėjimus, kad pasirengtumėte užimti sudėtingas pozicijas verslo ir vyriausybės organizacijose. Mūsų programa gamina etinius ir socialiai atsakingus specialistus, pasirengusius naujovėms ir vadovauti besikeičiančioje verslo IT aplinkoje.

Pagerink savo įgūdžius

Kompiuterizuotos verslo ir IT studijų programa sukurta siekiant sukurti etiškai ir socialiai atsakingus specialistus, kurie gali pasinaudoti techniniais ir vadovavimo gebėjimais, veiksmingais bendravimo įgūdžiais, novatoriškomis profesinėmis praktikomis ir strateginiais bei organizaciniais įgūdžiais.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Su duomenimis pagrįstu sprendimu, kuris dabar yra esminė verslo operacijų dalis, ši programa suteikia jums platformą, kuri yra verslui tinkama problemų sprendimo priemonė ... [+]

Apžvalga

„Analytics“ - tai mokslas ir menas analizuojant duomenis, kad būtų priimami geriau informuoti sprendimai.

Jis grindžiamas statistikos ir operacijų tyrimų tradicija, sutelkiant kompiuterių mokslo, inžinerijos ir verslo priemones ir patirtį.

Šis disciplinų derinys daro analitiką unikalią gebėjimą išspręsti kritines realaus pasaulio problemas. Jūs išmoksite, kaip naudoti duomenis, kad galėtumėte priimti pagrįstus sprendimus, kurie labai prisideda prie organizacijų sėkmės, kuri suteikia naudingą ir vertinamą karjeros kelią.

Programa leidžia jums pasirinkti iš įvairių pasirenkamų pasirinkimų ir stiprios statistikos ir operacijų tyrimų.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
124 La Trobe Street
3000 Melbourne, Victoria, Australija