Southern Cross Education Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Southern Cross švietimo institutas didžiuojasi pasiūlyti ir mūsų vietos Melburnas studentus ir tarptautinių studentų iš viso pasaulio geriausias turimas galimybes užtikrinti visi gauti galutiniam patirtį įgyti kvalifikaciją jie ieško.

Ar studentas studijuoja atestato kursą arba Išplėstinė diplomas Žinoma, mūsų institutas jungia įdomus interaktyvus atmosferą, papildytą energingas mokymo metodas. Visi mokymai apima vieną ant vieno individualaus požiūrio siekiant patenkinti poreikius ir įgūdžių lygį studentas. Mūsų asortimentas kursai yra išsami naujų kursų dažnai įdėta. Trumpi seminarai ir sertifikatų kursai, pavyzdžiui, pirmosios pagalbos dažnai pristatomi vietiniams studentams, verslo ir šeimos nariams, kurie nori praplėsti savo žinias, kai laikas yra ribotas.

Visi studentai patirti atsipalaidavęs mokymosi aplinką visiems mūsų miesteliai. Mūsų užsienio studentų lankytojai galės ne tik namo Australijos kvalifikacija pripažinta visame pasaulyje, bet taip pat patirti įvairovę Australija turi pasiūlyti. Nuo nuostabų vaizdingas nuostaba Australija turi pasiūlyti iki pat didžiosios masyvo įdarbinimo galimybių turėsite kai Jūsų kvalifikacija bus baigtas, Pietų Kryžius švietimo institutas yra teisingas pasirinkimas. Įvairūs žmonės, skirtingos mokymosi ir įvairi pristatymas užtikrins Jūsų sėkmę.

Vietos

Melburnas

Address
Melbourne City Campus,
155-161 Boundary Road

VIC 3051 Melburnas, Viktorija, Australija

Adelaidė

Address
Adelaide Campus,
Level2 14-16 Grote Street

SA 5000 Adelaidė, Pietų Australija, Australija