The University of Western Australia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Gaukite supratimą apie tai, kas iš tiesų yra UWA gyvenime ir sužinokite, ką labiausiai mėgina mūsų mokiniai.

Mes didžiuojamės tuo, kad pirmauja Vakarų Australijoje ir įtraukiame į Top 100 universitetų visame pasaulyje.

5 žvaigždės studentams:

  • Mokytojų santykis ir studentų poreikis (GUG 2018)
  • Septyni mūsų dalykai yra reitinguojami 50 pasaulio šalių (QS 2018)
  • Įstojo į 91-ąją vietą 100 pasaulio universitetų visame pasaulyje (ARWU 2017)

Vibrant studentų patirtis

Šalia "Swan River", mūsų Perth universitetas yra vienas iš gražiausių Australijoje su piktžolių smiltainio pastatų sėdi tarp paveldo išvardytų sodai. Mes esame vos už 10 minučių nuo pagrindinio Perto prekybos ir verslo rajono ir netoli daugelio miesto nuostabių paplūdimių.

Universitete galėsite mėgautis daugybe pagrindinių patogumų, įskaitant kavines, bibliotekas, knygynus, gyvybingą kultūrinį teritorinį vienetą ir tonus klubų bei visuomenių, kad galėtumėte prisijungti ir mokytis visą gyvenimą. Mūsų palaikoma studentų gildija reiškia, kad galite išbandyti savo rankas savanoriška veikla, gauti nepriklausomą patarimą įvairiais klausimais ar dalyvauti viename iš daugybės įvairiausių renginių, vykdomų universitete.

Inovacinė kursų struktūra

Nesvarbu, kokius tikslus turite, UWA laipsnis sukuria galimybių pasaulį. Apie 20 proc. Dabartinių darbo vietų 20 metų neegzistuoja (CEDA, 2015 m.), Todėl tikime geriau pasiruošę ateities karjerai.

Mūsų novatoriškų kursų struktūra yra vienintelė tokio pobūdžio programa WA ir grindžiama pasauliniu modeliu. Tai reiškia, kad galite siekti savo interesų ir tuo pačiu padidinti savo karjeros galimybes. Šis lankstumas išskiria jus nuo minios ir yra pagrindas jūsų karjeros išsaugojimui ateityje.

Reitingai ir reitingai

Mes gavome penkių žvaigždučių reitingą pagal studentų poreikius ir studentus: personalo santykį "Good Universities Guide 2018.". UWA užima pirmąją vietą Vakarų Australijoje ir yra tarptautiniu mastu pripažinta "Top 100" universitetu. Pagal teminę 2018 m. QS pasaulio universiteto reitingą septyni mūsų dalykų yra reitinguojami 50 pasaulio šalių.

  • Žemės ūkis ir miškininkystė
  • Anatomija ir fiziologija (13-oji)
  • Civilinė ir struktūrinė inžinerija
  • Žemė ir jūrų mokslai
  • Mineralinės ir kasybos inžinerija (11-oji)
  • Scenos menas
  • Su sportu susiję dalykai

Aukštojo išsilavinimo rezultatai

Jūsų UWA laipsnis yra investicija į jūsų ateitį. Mūsų absolventai nuolat viršija pradinį darbo užmokesčio vidurkį ir absolventų užimtumo lygį. Mes švenčiame stiprią pramonės partnerystę, siūlanti jums praktines, realaus pasaulio patirtis, be vertingų profesinių tinklų kūrimo galimybių. Šis praktinis mokymosi metodas yra labai vertinamas darbdavių ir užtikrina, kad esate pasirengęs karjerai. Mūsų absolventai ir toliau įkvepia ir daro teigiamą poveikį visuomenei.

Pasaulio keitimas atliekant mokslinius tyrimus

Būdamas intensyvus mokslas universitetas, mes esame "Aštuonių" grupės (vienos iš geriausių šalies mokslinių tyrimų universitetų koalicijos) ir vienos iš dviejų Australijos universitetų tinklo pasaulyje dalyvių. Mes taip pat esame aukštos kvalifikacijos, intensyviai moksliškai veikiančių universitetų tinklo "Matariki" pagrindinis narys, ypatingą dėmesį skiriant studentų patirčiai.

Per metus mes ir toliau pritraukėme aukštos kvalifikacijos, visame pasaulyje pripažintus darbuotojus, tyrėjus ir studentus, įskaitant mūsų Nobelio premijos laureato profesorių Barjį Marshallą, ir kiekvienais metais mes gauname apie 80 procentų visų mokslinių tyrimų finansavimo WA universitetams.

Vietos

Krolis

Address
Stirling Highway, 35
6009 Krolis, Vakarų Australija, Australija