Oficialus aprašymas

Gaukite supratimą apie tai, kas iš tiesų yra UWA gyvenime ir sužinokite, ką labiausiai mėgina mūsų mokiniai.

Mes didžiuojamės tuo, kad pirmauja Vakarų Australijoje ir įtraukiame į Top 100 universitetų visame pasaulyje.

5 žvaigždės studentams:

 • Mokytojų santykis ir studentų poreikis (GUG 2018)
 • Septyni mūsų dalykai yra reitinguojami 50 pasaulio šalių (QS 2018)
 • Įstojo į 91-ąją vietą 100 pasaulio universitetų visame pasaulyje (ARWU 2017)

Vibrant studentų patirtis

Šalia "Swan River", mūsų Perth universitetas yra vienas iš gražiausių Australijoje su piktžolių smiltainio pastatų sėdi tarp paveldo išvardytų sodai. Mes esame vos už 10 minučių nuo pagrindinio Perto prekybos ir verslo rajono ir netoli daugelio miesto nuostabių paplūdimių.

Universitete galėsite mėgautis daugybe pagrindinių patogumų, įskaitant kavines, bibliotekas, knygynus, gyvybingą kultūrinį teritorinį vienetą ir tonus klubų bei visuomenių, kad galėtumėte prisijungti ir mokytis visą gyvenimą. Mūsų palaikoma studentų gildija reiškia, kad galite išbandyti savo rankas savanoriška veikla, gauti nepriklausomą patarimą įvairiais klausimais ar dalyvauti viename iš daugybės įvairiausių renginių, vykdomų universitete.

Inovacinė kursų struktūra

Nesvarbu, kokius tikslus turite, UWA laipsnis sukuria galimybių pasaulį. Apie 20 proc. Dabartinių darbo vietų 20 metų neegzistuoja (CEDA, 2015 m.), Todėl tikime geriau pasiruošę ateities karjerai.

Mūsų novatoriškų kursų struktūra yra vienintelė tokio pobūdžio programa WA ir grindžiama pasauliniu modeliu. Tai reiškia, kad galite siekti savo interesų ir tuo pačiu padidinti savo karjeros galimybes. Šis lankstumas išskiria jus nuo minios ir yra pagrindas jūsų karjeros išsaugojimui ateityje.

Reitingai ir reitingai

Mes gavome penkių žvaigždučių reitingą pagal studentų poreikius ir studentus: personalo santykį "Good Universities Guide 2018.". UWA užima pirmąją vietą Vakarų Australijoje ir yra tarptautiniu mastu pripažinta "Top 100" universitetu. Pagal teminę 2018 m. QS pasaulio universiteto reitingą septyni mūsų dalykų yra reitinguojami 50 pasaulio šalių.

 • Žemės ūkis ir miškininkystė
 • Anatomija ir fiziologija (13-oji)
 • Civilinė ir struktūrinė inžinerija
 • Žemė ir jūrų mokslai
 • Mineralinės ir kasybos inžinerija (11-oji)
 • Scenos menas
 • Su sportu susiję dalykai

Aukštojo išsilavinimo rezultatai

Jūsų UWA laipsnis yra investicija į jūsų ateitį. Mūsų absolventai nuolat viršija pradinį darbo užmokesčio vidurkį ir absolventų užimtumo lygį. Mes švenčiame stiprią pramonės partnerystę, siūlanti jums praktines, realaus pasaulio patirtis, be vertingų profesinių tinklų kūrimo galimybių. Šis praktinis mokymosi metodas yra labai vertinamas darbdavių ir užtikrina, kad esate pasirengęs karjerai. Mūsų absolventai ir toliau įkvepia ir daro teigiamą poveikį visuomenei.

Pasaulio keitimas atliekant mokslinius tyrimus

Būdamas intensyvus mokslas universitetas, mes esame "Aštuonių" grupės (vienos iš geriausių šalies mokslinių tyrimų universitetų koalicijos) ir vienos iš dviejų Australijos universitetų tinklo pasaulyje dalyvių. Mes taip pat esame aukštos kvalifikacijos, intensyviai moksliškai veikiančių universitetų tinklo "Matariki" pagrindinis narys, ypatingą dėmesį skiriant studentų patirčiai.

Per metus mes ir toliau pritraukėme aukštos kvalifikacijos, visame pasaulyje pripažintus darbuotojus, tyrėjus ir studentus, įskaitant mūsų Nobelio premijos laureato profesorių Barjį Marshallą, ir kiekvienais metais mes gauname apie 80 procentų visų mokslinių tyrimų finansavimo WA universitetams.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

The University of Western Australia

Studijuokite aplinkos mokslų magistro laipsnį ir pasinaudokite UWA ilga daugiadalykių mokslinių tyrimų, susijusių su įvairiomis aplinkos apsaugos sistemomis, unikalią pat ... [+]

Apžvalga

Studijuokite aplinkos mokslų magistro laipsnį ir pasinaudokite UWA ilga daugiadalykių mokslinių tyrimų, susijusių su įvairiomis aplinkos apsaugos sistemomis, unikalią patirtį nustatant ilgalaikius ekonominius ir planavimo sprendimus, pagrįstus griežtu aplinkosaugos procesų supratimu.

Apie kursą

Aplinkosaugos darbuotojai įvertina žmogaus veiklos poveikį ir rengia mokslinius, rizika pagrįstus sprendimus, kurie padeda užtikrinti tvarią pasaulio aplinką. Šioje srityje labai svarbus tarpdisciplininis požiūris į problemų sprendimą, o tai reiškia, kad yra įtraukti ir biologiniai, ir žemės mokslai bei aplinkos planavimo ir valdymo tyrimai. Šis kursas rengia jums spręsti tokius klausimus kaip klimato kaita, šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisija ir vandens išteklių valdymas.... [-]

Australija Crawley
Sausis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Western Australia

Architektūros magistras (dizainas) yra nepriklausomų, prižiūrimų tyrimų programa, kurios metu pristatoma architektūrinio dizaino paroda, atitinkanti pagrindinės kultūrinė ... [+]

Architektūros magistras (dizainas) yra nepriklausomų, prižiūrimų tyrimų programa, kurios metu pristatoma architektūrinio dizaino paroda, atitinkanti pagrindinės kultūrinės reikšmės pastato schema.

Šio kurso studentai atlieka nepriklausomų, prižiūrimų tyrimų programą. Vertinimas grindžiamas jų darbo parodos pagrindu.

Pradžios datos

Studentai, susitarę su savo vadovais, gali pradėti bet kuriuo metų laiku, išskyrus gruodžio mėnesį

Savaitinis kontaktinis laikas

Tikimasi, kad dieninių studijų studentai kasmet išleidžia bent 30 valandų per savaitę. Neakivaizdinių studijų studentai turėtų išleisti ne mažiau kaip 15 valandų per savaitę savo moksliniams tyrimams visą metus.Priėmimo sąlygosKvalifikacijos, atitinkančios architektūros bakalauro laipsnį, turinčios ne mažiau kaip antrosios klasės apdovanojimus ir pakankamą architektūros projektavimo patirtį, kad atitiktų Architektūros, kraštovaizdžio ir vizualiųjų menų mokyklą bei aukštąją mokslinių tyrimų mokyklą, kad pareiškėjas turi pakankamai žinių, kad užbaigtų kursąAnglų kompetencija... [-]
Australija Crawley
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Western Australia

Šis kursas yra apie supratimą apie mus supantį pasaulį savo pagrindiniame lygmenyje. Žinių, gautų per fizikos studijas, taip pat yra daugelio naujų technologijų varomoji ... [+]

Šis kursas yra apie supratimą apie mus supantį pasaulį savo pagrindiniame lygmenyje. Žinių, gautų per fizikos studijas, taip pat yra daugelio naujų technologijų varomoji jėga, nuo radarų iki lazerių, nuo tranzistorių iki kvantinių kompiuterių, nuo elektroninių mikroskopų iki pažangių medicininių vaizdų skaitytuvų.

Apie kursąJūs sukursite aukšto lygio mokslinių tyrimų, analitinių ir problemų sprendimo įgūdžių derinį, kurį labai vertina pramonės atstovai ir vyriausybės darbdaviai. Fizikos magistras gali būti vykdomas vienu iš šių būdų:Astronomija ir astrofizika (astronomijos technika, astrostaticizmas, galaktikos dinamika, kompaktiški objektai, astrofiziniai sukrėtimai, plazmos astrofizika, erdvės elektrodinamika ir aukšto lygio elektromagnetinė astrofizika)Skaičiavimo fizika (skaitiniai metodai, didelio našumo skaičiavimai, grafikos procesoriaus (GPU) programavimas ir skaičiavimo fizikos metodai)Eksperimentinė fizika (duomenų analizė ir eksperimentinės fizikos metodai)Medicinos fizika (šių medicinos sistemų paleidimas, kalibravimas, saugus naudojimas ir priežiūra, kurie padeda kasmet diagnozuoti ir gydyti tūkstančius žmonių)Teorinė fizika (specialiosios disciplinos žinios prie šiuolaikinės fizikos sienų).Kurso struktūros detalės... [-]
Australija Crawley
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Western Australia

Šis kursas suteikia savo absolventams reikalingas žinias ir įgūdžius, kad paaiškintų ir taikytų tinkamas informacinių technologijų (IT) metodikas, padedančias asmeniui ar ... [+]

Apžvalga

Šis kursas suteikia savo absolventams reikalingas žinias ir įgūdžius, kad paaiškintų ir taikytų tinkamas informacinių technologijų (IT) metodikas, padedančias asmeniui ar organizacijai pasiekti savo tikslus ir uždavinius. Jūs taip pat išmokysite vertinti mokslo pagrindus, kuriuose yra IT, ir numatyti besikeičiančią IT kryptį, įvertinti ir informuoti apie naujų technologijų efektyvumą.

Apie kursą

Šis kursas ypač akcentuoja šiuolaikinių ir besivystančių technologijų taikymą, įskaitant debesis ir našus skaičiavimus, greitą interneto kūrimą ir programinės įrangos projektų kūrimą bei valdymą.

Jūs sukursite kompiuterines programas daugelyje šiuolaikinių scenarijų ir programavimo kalbų ir taikysite loginio ir kritinio mąstymo įgūdžius, kad galėtumėte panaudoti esamas technologijas, kad galėtumėte valdyti ir analizuoti didelius duomenų rinkinius.... [-]

Australija Crawley
Sausis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Western Australia

Jūs įgysite visapusišką įgūdžių rinkinį, kuris padės pasiruošti užimtumui ar reklamai naftos ir dujų pramonėje. Sukurta bendradarbiaujant su UWA pramonės partneriais, kur ... [+]

Jūs įgysite visapusišką įgūdžių rinkinį, kuris padės pasiruošti užimtumui ar reklamai naftos ir dujų pramonėje. Sukurta bendradarbiaujant su UWA pramonės partneriais, kursas yra suderintas su pasaulio energetikos tendencijomis, daugiausia dėmesio skiriant gamtinių dujų gavybai ir suskystintų gamtinių dujų (SGD) gamybai. Kursas apima tiek techninius pagrindus, tiek patirtį su pirmaujančia pramonės inžinerijos programine įranga (įskaitant Eclipse / Petrel, OLGA, Multiflash ir HYSYS).

Apie kursąJūs sukursite profesinius įgūdžius daugelyje pagrindinių sričių, įskaitant naftos inžineriją, dujų ekonomiką, investicijų strategijas ir įsipareigojimus, darbo eigos koncepcijas ir esamas gamybos bei perdirbimo technologijas. Ypatingas dėmesys skiriamas gamtinėms dujoms ir jos gavybai, ir vėlesnei jų transformacijai į suskystintas gamtines dujas (SGD). Verslo orientuoti vienetai apims projekto planavimo ir projektų valdymo principus naftos ir dujų pramonės vadybos kontekste. Jūs taip pat gausite įvairias rašytines technines ataskaitas ir verslo pasiūlymus bei dalyvaus grupės projektuose, įskaitant unikalų angliavandenilių vystymo projektą. Per savo studijas jūs gausite naudos iš glaudžios sąveikos su mūsų pirmaujančiais akademikais ir jų ryšiais su pramone.Kurso struktūros detalės... [-]
Australija Crawley
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Western Australia

Tarptautinės akredituotos UWA verslo mokyklos magistras gali padidinti jūsų darbo galimybes visame pasaulyje. Mūsų pasaulinio lygio mokslininkai ir pirmaujančios pramonės ... [+]

Tarptautinės akredituotos UWA verslo mokyklos magistras gali padidinti jūsų darbo galimybes visame pasaulyje.

Mūsų pasaulinio lygio mokslininkai ir pirmaujančios pramonės partneriai užtikrins, kad jūs susiduriate su naujausia teorija ir praktika. Be to, jūs turėsite galimybę dalyvauti neakivaizdinėje veikloje - nuo karjeros mugių ir tinklų renginių iki studentų grupių prisijungimo, profesinio tobulinimosi seminarų ir vyresniųjų vadovų svečių paskaitų.

Apie kursąKomercijos magistras puikiai tinka neseniai baigusiems absolventams, norintiems tobulinti tolesnę profesinę kvalifikaciją siekti verslo karjeros. Tai tinka tiek absolventams, turintiems ne verslo laipsnį, norinčius įgyti antrosios pakopos išsilavinimą verslo srityje, tiek verslo absolventams, norintiems į specializaciją įtraukti naują specialybės sritį (sritis). Studentai užsiima pagrindiniais vienetais etikos, ekonomikos, finansų apskaitos, pasaulinio verslo, valdymo ir rinkodaros. Be to, komercijos magistras suteikia jums galimybę specializuotis: - apskaita - Verslo informacijos ir logistikos valdymas - ekonomika - darbo santykiai - Finansai - Žmogiškųjų išteklių valdymas - valdymas - Rinkodara Lankstus kursų struktūra suteikia jums galimybę rinktis derinti dvi specializacijas, baigti daugiau išsamių studijų vienoje specializacijoje arba sujungti vieną specializaciją su daugybe pasirenkamųjų iš kitų specializacijų. Karjeros galimybės yra didelės ir priklauso nuo jūsų specializacijos pasirinkimo. Lanksti struktūra leidžia kurti kursus, kad atitiktų jūsų karjeros interesus.Kurso struktūros detalės... [-]
Australija Crawley
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Western Australia

Gaukite įgūdžių spręsti didelius duomenų iššūkius ir konkuruoti skaitmeninėje erdvėje. ... [+]

Sparčiai besiplečiantis laukas, kuriame nėra jokių lėtėjimo ženklų. Dabar dideli duomenys ir analizė skatina ir informuoja strateginius sprendimų priėmimus ir inovacijas, nesvarbu, ar tai susiję su inžinerija, finansų, sveikatos ar kitomis profesinėmis sritimis. Organizacijų visame pasaulyje iššūkis yra tai, kaip išnaudoti vis didėjantį duomenų kiekį.

Duomenų mokslų magistras suteikia studentams žinių ir įgūdžių suprasti ir taikyti tinkamas analitines metodikas, skirtas pertvarkyti organizacijos pasiekiamus tikslus, veiksmingai kovoti su didelėmis duomenų valdymo užduotimis, valdyti statistinius ir mašinų mokymosi pagrindus, kurių duomenų analizė yra sukurta ir įvertinti naujų technologijų efektyvumą.... [-]

Australija Crawley
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Western Australia

Profesinės apskaitos magistras suteiks jums mokymus, susijusius su apskaitos duomenų rengimo techniniais aspektais; plėtoti savo įgūdžius, taikant apskaitos informaciją s ... [+]

Profesinės apskaitos magistras suteiks jums mokymus, susijusius su apskaitos duomenų rengimo techniniais aspektais; plėtoti savo įgūdžius, taikant apskaitos informaciją sprendžiant problemas ir priimant sprendimus; ir plėtoti savo žinias ir įgūdžius atitinkamose profesinėse disciplinose, tokiose kaip finansai, mokesčiai, auditas ir valdymas.

Šis kursas suteikia absolventams galimybę įgyti kvalifikaciją, kurią pripažįsta profesionalūs apskaitos organai ir platesnė verslo bendruomenė.

Apskaita UWA

UWA yra viena iš 100 geriausių pasaulio universitetų apskaitos (QS 2014) UWA profesinės apskaitos magistras yra akredituota Chartered Accountants Australia ir Naujosios Zelandijos, Australijos CPA ir Instituto Public Accountants UWA emeruto profesorius Philipas Brownas turi stipendiją, kurią jo vardu garbavo Australijos ir Naujosios Zelandijos apskaitos ir finansų asociacija... [-]

Australija Crawley
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Western Australia

Specializuokite vienoje iš aštuonių inžinerinių disciplinų profesinės inžinerijos magistro laipsnį ir tapkite profesionaliai akredituotu inžinieriumi, kuris yra labai mėg ... [+]

Specializuokite vienoje iš aštuonių inžinerinių disciplinų profesinės inžinerijos magistro laipsnį ir tapkite profesionaliai akredituotu inžinieriumi, kuris yra labai mėgstamas pramonės atstovų.

Šis kursas buvo sukurtas konsultuojantis su pramonės atstovais, kad suteiktų Jums pažangių techninių žinių, kritinio mąstymo ir profesinių įgūdžių, reikalingų norint išlikti konkurencinga pasaulinėje darbo jėgos srityje. Sutelkite dėmesį į pasirinktą inžinerijos sritį, kad galėtumėte tobulinti savo karjeros galimybes. Pavyzdžiui, studentai, suinteresuoti naftos ir dujų pramonės karjera, gali pasirinkti specializuotis chemijos inžinerijos, civilinės inžinerijos, elektrotechnikos ar mašinų gamybos srityse. Pasirinkdami labiausiai jus dominantį discipliną, jūs gausite gilų disciplinos supratimą iš holistinio inžinerijos perspektyvos, tačiau atliksite vienetus, susijusius su jūsų dominančia sritimi. Profesinės inžinerijos magistras yra kelias į profesinę inžinerinę kvalifikaciją tiems, kurie studijavo inžinerinių mokslų magistro laipsnį UWA Engineering Direct Pathway .... [-]

Australija Crawley
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Western Australia

Rinkodara orientuota į klientų priėmimą ir išlaikymą ieškant, perduodant ir išlaikant konkurencinį pranašumą, kuris padaro įmonę tikrai sėkmingą. Rinkodaros temos apima r ... [+]

Apžvalga

Rinkodara orientuota į klientų priėmimą ir išlaikymą ieškant, perduodant ir išlaikant konkurencinį pranašumą, kuris padaro įmonę tikrai sėkmingą. Rinkodaros temos apima reklamą, įmonės strategiją, konkurencinę analizę ir vertės kūrimą.

Rinkodaros magistras yra tinkamas tiek profesionalams, dirbantiems marketingo srityje ir susijusiose srityse, tiek ir tiems, kurie nori pereiti į šią sritį.

Apie kursą

"UWA" marketingo studentai turi galimybę vykdyti projektus realioms organizacijoms ir anksčiau dirbti su įmonėmis, įskaitant "Coles", "Google", "Microsoft", "Rio Tinto", "Tourism WA", "Transperth" ir "Westpac".

Su dienomis ir vakarais siūlomomis klasėmis šis kursas tinka tiek užimtiems profesionalams, tiek dieninių studijų studentams.... [-]

Australija Crawley
Sausis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Western Australia

Šis specializuoto magistro kursas apima daugybę taikomųjų finansų temų, todėl karjeros yra įmonių bankininkystė ir finansai, vertybinių popierių rinkos, draudimo, investi ... [+]

Šis specializuoto magistro kursas apima daugybę taikomųjų finansų temų, todėl karjeros yra įmonių bankininkystė ir finansai, vertybinių popierių rinkos, draudimo, investicijų valdymas ir kitos taikomosios finansų sritys. Studijuosite vadovaujant patyrusiems finansų specialistams, įskaitant dėstytojus, kurie tarnavo Sandraugos vyriausybės apeliacinio teismo posėdžiuose, vyko ekspertų liudytojai teismų bylose, kartu su Kolonijine pirmąja valstybe parengė Nuosavų preferencijų indeksą.

Apie kursąTaikomųjų finansų magistras yra praktinis kursas, skirtas tiek absolventams, kurie jau dirba finansų sektoriuje, tiek ir tiems, kurie neturi finansavimo, norintys pereiti į finansų sritį. Mokymo programa papildo "Chartered Financial Analyst" (CFA) programą, apimančią tokius dalykus kaip rizikos valdymas, kapitalo rinkos ir tarptautiniai finansai. Kandidatai, kurie rengiasi CFA kvalifikacijai, yra skatinamos įstoti į taikomųjų finansų magistro kaip parengiamąjį kursą.Kurso struktūros detalės... [-]
Australija Crawley
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Western Australia

Verslo informacijos ir logistikos vadyba apima informacinių sistemų, valdymo mokslo ir sprendimų palaikymo sistemų tyrimus, kurie suteikia studentams galimybę išnagrinėti ... [+]

Verslo informacijos ir logistikos vadyba apima informacinių sistemų, valdymo mokslo ir sprendimų palaikymo sistemų tyrimus, kurie suteikia studentams galimybę išnagrinėti įvairias kritines verslo problemas.

Ar norite kurti savo įgūdžius projektų valdymo srityje ir sutelkti dėmesį į kokybės, darbo eigos valdymo, procesų ir sistemų tobulinimą?

Verslo informacijos ir logistikos magistras UWA verslo mokykloje kuria ir plečia savo įgūdžius IT infrastruktūros projektų valdymui, įmonių sistemų reikalavimų nustatymui, verslo informacijos analizės organizaciniams duomenims, pagrindinių informacinių sistemų strategijoms, tiekimo grandinių valdymui ir naujoms technologijoms. visoje įmonėje. Pagrindinis verslo informacijos ir logistikos vadybos magistro tikslas yra ugdyti jūsų gebėjimą dirbti su IT kolektyvais, siekiant tobulinti veiklą. Pavyzdžiui, "Enterprise Information Systems" skyriuje jūs mokysite:... [-]

Australija Crawley
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Western Australia

Viešosios politikos magistras suteiks jums daugiadalykį supratimą apie vyriausybės vaidmenį ekonominėje veikloje ir viešosios politikos sprendimų priėmimą. Kursas orientu ... [+]

Apžvalga

Viešosios politikos magistras suteiks jums daugiadalykį supratimą apie vyriausybės vaidmenį ekonominėje veikloje ir viešosios politikos sprendimų priėmimą. Kursas orientuotas į tai, kaip vyriausybė sąveikauja su ekonomika ir visuomene. Temos apima ekonomikos augimą, stabilumą, apmokestinimą, infrastruktūros teikimą, reglamentavimą, sveikatą, gynybą, švietimą ir socialinę apsaugą. Tai sujungia teoriją ir praktiką, siekiant sustiprinti žinias ir praktinius įgūdžius, leidžiančius jums aktyviai ir strategiškai reaguoti į visuomenės, ekonomikos ir socialinius poreikius. Galite pasirinkti specializacijas ekonomikos, viešojo administravimo ir valdymo srityse arba abu.... [-]

Australija Crawley
Sausis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Western Australia

Pagerinkite savo žinias ir gebėjimus ateičiai sparčiai besikeičiančioje žemės ūkio mokslo srityje, kurios specializacija - žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio ir gyvulininky ... [+]

Pagerinkite savo žinias ir gebėjimus ateičiai sparčiai besikeičiančioje žemės ūkio mokslo srityje, kurios specializacija - žemės ūkio ekonomika, žemės ūkio ir gyvulininkystės sistemos, genetika ir veisimas, dirvožemio mokslas ir augalų mityba .

Sparčiai augančios populiacijos, žemės ir gėlo vandens apribojimai iššūkiai turi įtakos žemės ūkio galimybėms patenkinti maisto, pluošto ir kuro poreikius.

Žemės ūkio mokslas teikia mokslinius tyrimus, technologijas ir informaciją tvariai, pelningai ir etinei žemės ūkio pramonės plėtrai.

Apie kursąPasaulinė populiacija ir ekonomika didina maisto ir pluošto poreikius. Žemės ūkio sistemoms tenka spręsti aplinkosaugos, socialinius ir ekonominius tikslus. Norint išlaikyti ar padidinti gamybos lygį, reikia suprasti kompleksinius žemės ūkio sistemų formavimo veiksnius. Šis kursas rengia jus žiniomis ir įgūdžiais, kurių jums reikia ateičiai greitai besikeičiančiame žemės ūkio mokslo srityje.Kurso struktūros detalės... [-]
Australija Crawley
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba