Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

universitetas aprašymą

Reitingą viršų 51 * universitetų pasaulyje, Kvinslendo universiteto (UQ) yra vienas iš Australijos geriausių aukštojo mokslo įstaigų:

daugiau apdovanojimai mokymo kompetencijos, nei bet kuris kitas Australijos universitete išskirtinė programa pasirinkimas įvairiose studijų srityse pirmosios pakopos studijų, magistrantų ir mokslinių tyrimų didesnį lygį galimybes studentams įgyti praktinės patirties ir padaryti vertingus ryšius su potencialiais darbdaviais per stažuotes ir stažuočių galimybę mokytis dalį savo laipsnį užsienyje viename iš Universiteto daug aukštai įvertinta partnerių institucijų.

Su miesteliai įsikūrę ir aplink Brisbenas miestą, galėsite mėgautis įvairi bendruomenės daugiau nei 50.000 studentų, įskaitant daugiau nei 12.600 tarptautinių studentų iš 140 skirtingų šalių visame pasaulyje.

UQ yra vienas iš įkūrėjų nacionalinės grupės aštuonių, pirmaujanti grupė Australijos universitetų, kurie atlieka didelę dalį visų universitetų mokslinių tyrimų Australijoje, taip pat vienas iš trijų Australijos universitetų būti pasaulio Universitas 21 narį, Aljansas leidžia UQ pasiūlyti studentams unikalią galimybę dalyvauti studentų mainų ir renginių visame pasaulyje. Per šį aljansą, UQ mokiniai dalyvavo renginiuose, pavyzdžiui, vasaros mokyklos programa Meksika, bakalauro mokslinių tyrimų konferencijoje Japonijoje ir socialinio verslumo programos Gvatemaloje.

pasaulio rankingach

Pagal QS World University Rankings Tema 2016, UQ "užima vieną Australijoje mineralinius išteklius, ir kasybos inžinerija (10 visame pasaulyje) ir aplinkos mokslų (12 visame pasaulyje). Universitetas taip pat užima 17. visame pasaulyje žemės ūkio ir miškininkystės 18 švietimo. kita UQ anketa QS pasauliniai top-30 dalykai yra: Psichologija (21), plėtros studijos (23), Chemijos inžinerija (25), ryšių ir žiniasklaidos Tyrimai (25) Apskaita ir finansai (26), Veterinarija Mokslas (29) Slauga ( 30).

Studentų patirtis

Be lankstumo programos pasirinkimas, UQ studentai taip pat gauna naudos iš galimybės mėgautis platų popamokinės veiklos studijų metu. Yra keitimo galimybės į daugiau kaip 185 partnerių institucijų iš 40 šalių ir prieigą prie daugiau nei 200 klubų ir visuomenių, taip pat sporto ir kultūros įstaigose.

UQ Privalumas apdovanojimas programa siūlo UQ studentams galimybę realizuoti savo siekius ir didinti savo mokslinių tyrimų, vadovavimo ir kultūros bendravimo įgūdžius užtikrinti, kad jie yra konkurencingi darbo rinkoje. Jis jungia dalyvavimą iš bendro ugdymo veiklos krypčių visoje trijų pagrindinių kategorijų - Pasaulinė ir kultūros dalyvavimo, mokslinių tyrimų ir verslumo ir socialinės atsakomybės ir lyderystės - ir duos jums prieigą prie unikalaus simpoziumo serijos.

Žymūs absolventai

Universiteto neįvykdyti 225,000 plius absolventai yra Nobelio premijos laureatas, iš Fortune 500 įmonės, Oskaro laimėtojas Vadovas ir lyderių valdymas, teisė, mokslo, viešųjų paslaugų ir meno.

mokslinių tyrimų dėmesys

Universitetas turi devynis pasaulinio lygio mokslinių tyrimų institutai ir tyrėjai, kurių inovacijos turintys įtakos pasaulyje, įskaitant gimdos kaklelio vėžio vakcinos kūrimo, apsaugos pasaulio aprūpinimo maistu, ir iš didžiausių fotovoltinės saulės skydelio pietiniame pusrutulyje montavimas. Kaip UQ studentas turi galimybę mokyti ir dirbti kartu su šiais mokslininkai.

Kur yra UQ?

UQ turi tris miesteliai ir aplink Brisbane, sostinės Kvinslendo būklę. Brisbenas yra trečias pagal dydį miestas Australijoje, po Sidnėjuje ir Melburne, ir ji turi daugiakultūrę gyvena apie du milijonus.

Jis turi visas didelis modernus miesto privalumus, tačiau jis išlaiko patogumas ir žavesio mažo regioninio mieste. Per 2013 leidime "Lonely Planet Australija kelionių vadovas, Brisbenas buvo pavadintas" Australijos super City ".

Valanda kelio į pietus nuo miesto, rasite auksinius paplūdimius ir teminių parkų Gold Coast. Šiaurės Brisbenas rasite Sunshine Coast paplūdimiai, nacionaliniai parkai, atogrąžų miškai ir atrakcionų, tokių kaip Australijos zoologijos sode. Tiesiog krantų rasite nesugadintas Stradbroke ir Moreton salos, abu populiarus dienos reisus ir atostogų paskirties vietas vietos gyventojams ir svečius. Brisbenas surengė daug didelio masto kultūrinius ir sporto renginius, tarp jų sandraugos žaidynės, Rugby World Cup, o 2014 m G20 lyderių viršūnių susitikimas.

Norėdami gauti daugiau informacijos prašome apsilankyti https://future-students.uq.edu.au * UQ gretas viršutiniame 51, vertinant pagal QS World University Rankings ir spektaklio reitingą Mokslinių straipsnių World universitetuose. Universitetas taip pat užima 52 JAV Naujienos Best Global universitetų reitingą, 55 Akademinio reitingą Pasaulio universitetuose ir 60 Times Higher Education World University Rankings.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

The University of Queensland

Duomenų Mokslinė programa The Kvinslendo universiteto bus Australijoje pirmą kartą pasiūlyti aukštą lygį Kompiuterija, statistikos, matematikos ir verslo žinių, taikomų p ... [+]

Kodėl studijuoti duomenų mokslų magistras

Yra didelis ir nuolatinis augimas dėl duomenų mokslininkų visame pasaulyje paklausa. Duomenų Mokslas yra įdomi nauja studijų sritis, kuri yra taikomas daugelyje pramonės sektorių, kaip antai sveikatos, energetikos, finansų, gamybos, taip pat vyriausybės. DATA Mokslinė programa Pasibaigus Kvinslandas universiteto bus Australijoje pirmą kartą pasiūlyti aukštą lygį Kompiuterija, statistikos, matematikos ir verslo žinių, taikomų pramonės, vyriausybės, socialinių ir mokslinių kontekstų ir subalansuota su eteriniais atributų susiję su duomenų mokslo įskaitant etikos duomenų naudojimo teisiniai argumentai duomenų mokslo, verslo komunikacijos, hands-on patirties su atitinkamomis didelių duomenų įrankius ir technologijas, ir kūrybiškai ir griaunamojo mąstymo taikomų sudėtingų problemų. Absolventų šią programą, bus gerai pasirengęs spręsti sudėtingus duomenis mokslo iššūkius ir vaidina pagrindinį vaidmenį ateityje plėtojant duomenys mokslo sprendimų visame pasaulyje. ... [-]

Australija Brisbane Saint Lucia Gatton
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Queensland

Ši programa yra siūloma reaguojant į dėl 2 metų magistro programos paklausa iš studentų, kurie baigė magistro lygio studijas ir norintiems imtis disertaciją prieš Sparčia ... [+]

Kodėl studijuoti taikomosios kalbotyros magistro

Ši programa yra siūloma reaguojant į dėl 2 metų magistro programos paklausa iš studentų, kurie baigė magistro lygio studijas ir norintiems imtis disertaciją prieš Sparčiai tyrimų didesnis laipsnį. Ši magistrantūros kursinių programa siūlo tyrimą šiose srityse Taikomoji lingvistika ir TESOL. Programa turi dvi misijas. Pirmasis yra teikti kokybiškas profesinio tobulėjimo programą anglų kalbos mokytojų ir kitų antrosios kalbos ir kalbų specialistų vertimas, vertimo ir kitų antrosios kalbos srityse. Antroji misija yra teikti kursinių studentams galimybę tyrinėti mokslinių tyrimų galimybes ir plėtoti specializaciją tolesnio tyrimo.... [-]

Australija Brisbane Saint Lucia Gatton
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Queensland

Ši programa yra skirta tiek teisininkams ir ne teisininkų, norintiems sutelkti savo studijas tarptautine teise. Vis labiau internacionalizuotoje pasaulyje, tarptautinė te ... [+]

Kodėl studijuoti tarptautinės teisės magistras

Ši programa yra skirta tiek teisininkams ir ne teisininkų, norintiems sutelkti savo studijas tarptautine teise. Vis labiau internacionalizuotoje pasaulyje, tarptautinė teisė formuoja beveik visų formų tarptautinės sąveikos, iš verslo, kad prekybą, diplomatijos, ir karo.

Žmonės jau dirba arba tikėdamiesi dirbti tarptautiniu orientuota srityse, pavyzdžiui, verslo, politikos, valdžios įvairovė ir NVO sektorius turėtų naudos iš aiškiai suprasti tarptautinių įstatymų, kurie formuoja tarptautinę sistemą ir struktūrą, kaip dirbti per tuos įstatymus.

Tarptautinės teisės magistras turi keturis privalomus kursus: vienas įvedant tarptautinę viešąją teisę, ir iš trijų kursų, kurie orientuoti į tarptautinę teisę veiksmų serija, ir tarp tarptautinės teisės ir vidaus teisės Nexus. Studentai tada rinktis iš pasirenkamųjų kursų asortimentą, kad atitiktų asmens augimo ir palūkanų.... [-]

Australija Brisbane Saint Lucia Gatton
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Exploring the UQ Advantage

A look at the UQ St Lucia campus