Oficialus aprašymas

Ar tu galvoji apie studijas Australijoje? University of Southern Queensland (USQ) didžiuojasi tuo, kad teikia kuo geresnę paramą, kad padėtų jums pasiekti savo studijų ir karjeros tikslų. USQ studentai naudojasi mažos klasės dydžiais, bendromis mokymosi erdvėmis ir paramos paslaugomis, kad pagerintų savo studijų patirtį. Su studentais iš daugiau nei 80 šalių ir tarptautiniu mastu akredituotų laipsnių ir programų, galite pasirinkti studijuoti universitete, išorės ar internete.

Apie mus

Pietų Kvinslendo universitetas yra dinamiškas universitetas, skirtas teikti kokybiškus laipsnius ir programas lanksčiai ir palaikančiai aplinkai. Per 50 metų USQ tapo žinoma mokymo ir tyrimų institucija, teikianti švietimo paslaugas visame pasaulyje iš trijų regioninių vietų: Toowoomba, Springfildas ir Ipsvichas. Mes taip pat turime centro, esančio Stanthorpe.
Mūsų studentus moko dėstytojai, kurie yra jų sričių lyderiai, kurie, kaip ir mūsų programos, nuolat atnaujina nuolat besikeičiančią pramonės šaką. Mes didžiuojamės, kad esame "Queensland" Nr. 1 absolventams, dirbantiems visą darbo dieną ("Graduate Destinations Survey", 2014-2016 m.). Nepriklausomai nuo to, ar mūsų mokiniai mokosi internetu ar universitetuose, mūsų tikslas yra suteikti jiems asmeninį palaikymą.
Kiekvienas studentas turi prieigą prie USQ studentų santykių pareigūnų (SRO), kurie gali juos remti per savo mokymosi kelionę.

Kursai

Programos, kurias siūlo "USQ", yra skirtos parengti pramonės specialistus, tarptautiniu mastu pripažintus ir kvalifikuotus absolventus. "USQ" galite studijuoti diplomo, bakalauro, magistrantūros ir mokslinių tyrimų lygiu. Taip pat galite pasinaudoti mūsų profesinio tobulėjimo bendraisiais kursais, " Pathway programomis ir anglų kalbos kursais, kad pagerintumėte savo karjerą.

Beveik 28000 studentų iš viso Australijos ir visame pasaulyje pasirenka mokytis USQ šiose srityse:

 • Verslas ir komercija
 • Kūrybinės ir žiniasklaidos priemonės
 • Švietimas
 • Inžinerinė ir buitinė aplinka
 • Sveikata ir bendruomenė
 • Humanitariniai mokslai ir komunikacija
 • Informacinės technologijos
 • Teisė ir teisingumas
 • Mokslai
 • Tyrimai
 • Anglų kalbos ir Pathway programos
 • Profesinis tobulėjimas.

USQ Toowoomba

"USQ Toowoomba" yra originalus universiteto miestelis ir gerai įrengtos įvairios įstaigos, aprūpintos įvairiais studentų poreikiais. "USQ Toowoomba" yra didžiausias USQ trys studentų miesteliai dėl savo dydžio. Jis siūlo visą universitetinę patirtį, susijusią su gyvenamosiose kolegijose ir daugybe studentų gyvenimo, papildančių akademinę programą.

"USQ Toowoomba" yra viename iš didžiausių Australijos vidaus miestų, tik per valandą keturiasdešimt minučių kelio automobiliu į vakarus nuo Brisbeno ir netoli Toowoomba Wellcamp oro uosto.

"USQ" taip pat siūlo nemokamą kasdieninį tarpmiestinį autobusų autobusą tarp USQ Toowoomba, USQ Springfildo ir USQ Ipswich, suteikiant studentams daugiau galimybių ir lankstumo lankyti klases priklausomai nuo jų poreikių.

USQ Springfield

"USQ Springfield" yra modernus ir modernus universitetas, įsikūręs vienos iš Kvinslando sparčiausiai augančių regionų širdyje.

"USQ Springfield" siūlo platų studentų ir magistro laipsnių pasirinkimą ryškioje aplinkoje, tik 25 minučių kelio nuo "Ipswich BCD", 45 minučių nuo Brisbeno miesto ir valandos nuo "Gold Coast".

Universiteto skaitmeninio gaminio ir veiklos centro stendas apima universiteto standartinę transliavimo televizijos ir radijo gamyklą bei repeticijų erdves, taip pat bendrus mokymo kambarius, visiškai naujas laboratorijas.

"USQ Springfield" pasaulinio lygio skrydžio treniruoklis yra pirmas tokio tipo Kvinslandas. USQ simuliatorius yra siauras kūno srautas, kur aviacijos studentai gali pakartoti visą skrydį, tiek reguliarius, tiek nenormalius scenarijus atlikdami patikrinimus ir procedūras.

USQ Ipswich

USQ Ipswich universitetas yra paveldo vietoje viename iš seniausių Australijos miestų. Mes esame "Ipswich" nariai nuo 2006 m., O regionas auga, mes plečiame savo įsipareigojimus regionui.

"USQ Ipswich" lapuočiame miesteliuose yra didžioji vieta visame mieste, taip pat nuostabi biblioteka, kurioje yra gyvas atogrąžų miškas. Universitetas yra 55 minučių nuo Brisbeno miesto, valanda ir 15 minučių nuo Gold Coast, ir yra prieinama viešuoju transportu. USQ Sveikatos ir gerovės mokykloje, USQ Ipswicho namuose yra specialiai paramedicinos mokymo įstaigos ir naujos klinikinės slaugos laboratorijos, sporto aikštelės, kavinė ir sporto salė.

Prisijungęs

Su internetiniu studijų centru "USQ" lengviau nei bet kada atlikti tyrimą, kuris atitiktų jūsų gyvenimą. Mes orientuojamės į studentų sėkmę, todėl jums lengviau pritaikyti savo karjeros tikslus, visiškai akredituotus laipsnius į jūsų įtemptą gyvenimą. Tiesą sakant, mes esame vienintelis universitetas Kvinslande absolventams, dirbantiems visą darbo dieną ("Graduate Destinations Survey", 2014-2016 m.). Galite mokytis ne visą darbo dieną arba visą darbo dieną arba pakeisti savo studijų krūvį kaip gyvenimo pasikeitimus jums - jūsų klasė yra arti jūsų kompiuterio.

Mūsų studentai, kurie pasirenka studijuoti internetu, yra labai dalis mūsų universitetų bendruomenių ir yra labai laukiami, kad galėtume dalyvauti universitete su mumis, taip pat pasinaudoti daugybe įrenginių ir paramos paslaugų, kurias turime pasiūlyti.

Studentai internete gali naudotis savo lankstus internetinės klasės, kuris leidžia jiems pasirinkti, kur mokytis studijuojant, ir net, kaip jie mokosi. Nenuostabu, kad daugiau kaip 75% mūsų studentų nusprendžia mokytis per šį režimą.

Tarptautinė studentų parama

 • Nemokamas oro uostų surinkimas ir perkėlimas į jūsų apgyvendinimą naujiems atvykstantiems studentams
 • Gyvenamieji koledžai ir nakvynės namai
 • Tarptautinė studentų darbo grupė JAV karjeros centre
 • Studentų gerovė, sveikata, konsultavimas ir gerovė
 • Daugiakryptis palaikymas ir paslaugos
 • Reguliarūs studentų renginiai ir veikla
 • Invalidumo ištekliai.

Sužinokite daugiau informacijos apie USQ International paslaugas.

Kur apsistoti?

Jei planuojate studijuoti universiteto mieste su USQ, yra keletas apgyvendinimo galimybių, kad atitiktų kiekvieną biudžetą - visi jie yra arti kiekvieno USQ miestelio. Sužinokite daugiau apie apgyvendinimą su USQ.

Ar esate pasiruošęs kreiptis į USQ?

Prašymas studijuoti su USQ yra lengvas! Sužinokite daugiau apie mūsų paraiškų teikimo procesą ir paleiskite savo paraišką. Nepamirškite, kad mokestis už paraiškos pateikimą už USQ nėra.

Tyrimai

USQ yra įsipareigojusi atlikti mokslinius tyrimus, kurie yra ne tik akademiniai, bet ir užsiimantys pramone bei suinteresuotosiomis šalimis ir prisidedantys prie naujovių, kurios naudingos mūsų bendruomenėms, tautai ir už jos ribų.

Mūsų mokslinių tyrimų kultūros raktas yra susijęs su pramone, kad suprastų problemas, su kuriomis susiduria sektorius, ir bendrai kuria naujas idėjas ir technologijas, kurios daro realią įtaką konkrečiai naudai. Mes turime didelių mokslinių tyrimų pajėgumų ir patirties šiose srityse;

 • Žemės ūkis ir žemės ūkio verslas
 • Astrofizika
 • Kultūros paveldas ir archeologija
 • Skaitmeninis gyvenimas
 • Aplinkos mokslai
 • Sveikatos ir elgesio mokslai
 • Matematiniai mokslai ir hiperizmas
 • Medžiagų inžinerija ir inžinerijos technologijos
 • Regioninė bendruomenė ir ekonominė plėtra

Mes esame tarptautiniu mastu pripažinta, kad dirbame būsimose medžiagose ir sudėtinėse medžiagose, glaudžiai bendradarbiaudami su tarptautiniais pramonės partneriais ir kitomis mokslinių tyrimų institucijomis, siekdami nustatyti perspektyvius, aplinkai nekenksmingus sprendimus kai kurioms didžiausių pasaulyje prekėms.

USQ taip pat sparčiai vystosi kaip pasaulinė žemės ūkio sistemų ir tvarių kaimo kraštovaizdžių mokslinių tyrimų lyderė, vykdanti mokslinius tyrimus aplinkos mokslų, skaičiavimo ir matematikos mokslų, žemės ūkio mokslų ir inžinerijos srityse. Tarptautiniai mokslinių tyrimų projektai Azijoje padeda gerinti drėkinimą, daržovių gamybą ir prekybą kavos produktais.

Iš superfoodo į regioninį vėžio išgyvenimą mūsų mokslininkai siekia pagerinti gyvenimo kokybę visiems per mūsų sveikatos tyrimus. Projektai apima išskirtinius regionų ir kaimo gyventojų poreikius, susijusius su sveikatos priežiūros sistemų, mokslo ir technologijų, prieigos ir priežiūros, infrastruktūros ir naujovių srities tyrimais. USQ tyrėjai taip pat tyrinėja funkcinių maisto produktų potencialą pakeisti žmogaus nutukimą ir lėtines uždegimines ligas, todėl pagrindas galiausiai suteikia optimalią naudą sveikatai, siekiant sumažinti riziką, susijusią su lėtiniais gyvenimo būdo sutrikimais.

Magistro studijų studentai "USQ" turi prieigą prie daugybės įrenginių, o mūsų tyrėjai ir partneriai tobulina dinaminę ir naudingą aplinką. USQ inovacinis aukštojo mokslo laipsnis pagal mokslinių tyrimų (HDR) programas išplečia studentų akiratį ir pasiruošia jiems užkirsti kelią karjerai jų pasirinktose srityse, siekiant pagerinti jų įsidarbinimo galimybes ir inovacijų įgūdžius.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

University of Southern Queensland (USQ)

Mokslo (mokslinių tyrimų) magistro suteikia jums įgūdžių ir galimybių, jūs turite toliau savo karjerą pasirinktą mokslo tyrimų srityje. ... [+]

Patobulinkite savo mokslo tyrimų karjerą

Graduate Management Admission Test arba Master of Science (moksliniai tyrimai) suteikia jums įgūdžių ir galimybių, jūs turite toliau savo karjerą pasirinktą mokslo tyrimų srityje. Šiuo laipsnio, labai motyvuoti ir kvalifikuoti studentai įsipareigoja pažangių studijų gaminti mokslinių tyrimų pagrindu disertacija, kuri padės jums sukurti savo mokslinių tyrimų įgūdžius specializuotame srityje žinių ir toliau tęsti savo mokslų mokslinių tyrimų karjerą.

Per šį laipsnį turėsite tris specializacijas paiešką "sutelkti savo mokslinių tyrimų studijas. Jos apima:

Taikomieji tyrimai Išplėstinė tyrimų psichologija Tyrimai ... [-]
Australija Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

University of Southern Queensland (USQ)

Pedagogai vaidina svarbų vaidmenį plėtojant piliečių gebėjimus naudoti žinias mokytis, kurti ir dalyvauti mūsų šiuolaikiniame pasaulyje. ... [+]

Sandraugos palaikė vietą

Toliau savo mokymo karjerą

Pedagogai vaidina svarbų vaidmenį plėtojant piliečių gebėjimus naudoti žinias mokytis, kurti ir dalyvauti mūsų šiuolaikiniame pasaulyje. Švietimo magistras:

siekiama išplėsti savo patirtimi, padėti jums tapti švietimo vadovas siūloma visiškai internete, suteikiant lankstumo mokytis bet kur, bet kuriuo metu.

Specialybių

Ankstyva vaikystė Orientavimo ir konsultavimo Specialaus ugdymo studijos TESOL

Kitos specializacijų, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų keliu ir studentą atvedė keliu leidžia jums pasirinkti aštuoni kursus iš daugelio švietimo magistrantūros studijų leidžia jums pritaikyti mokytis savo asmeninių ir profesinių tikslų, kurie yra prieinami pagal Švietimo Full-Fee Masters mokėjimo programa.... [-]

Australija Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Iš Švietimo (taikomoji kalbotyra) Mokytojas yra idealus, jei jūs dirbate su antrosios kalbos garsiakalbius ir jų bendruomenėms, arba žodžio terapijos ir patologijų, sąjun ... [+]

Patobulinkite savo komunikacijos valdymo įgūdžius

A Edukologijos magistras (taikomosios kalbotyros) yra idealus, jei jūs dirbate su antrosios kalbos garsiakalbius ir jų bendruomenėms, arba žodžio terapijos ir patologijų, sąjungininkų sveikatos, psichologijos ar mokymo srityse įvairių nustatymų, kurie reikalauja įgūdžių komunikacijos valdymo ir skirtingų kultūrų sąveika.

tyrimas lankstumas

Jei nesate tikri, ar norėtumėte užbaigti visą magistro laipsnį, gali kreiptis į studijų USQ anketa Universiteto pažymėjimas Švietimo, diplomą, Švietimo (Sandraugos palaikė vietą) arba diplomą, Švietimo (visas mokestis, mokėjimo) ir imtis kreditą iš savo tyrimai švietimo magistras, jei nuspręsite tęsti studijas.... [-]

Australija Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Jei norite tapti profesionalus inžinierius, ir turėti trejų metų inžinerijos laipsnį, bet ne darbo patirtį, inžinerijos magistras bus jums ten. ... [+]

Gauti pramonės patirtį

Jei norite tapti profesionalus inžinierius, ir turėti trejų metų inžinerijos laipsnį, bet ne darbo patirtį, inžinerijos magistras bus jums ten. Šiuo laipsnio, jūs:

įgyti praktinės praktinės laboratorijos ir pramonės patirtį, kad galėtų pasiruošti darbui inžinerinės profesijos taikyti savo studijų žinias realaus pasaulio problemą savo mokslinių tyrimų projekto - didelis laipteliu tolesnių mokslo laipsnių, įskaitant savo daktaro.

Specialybių

Žemės ūkio inžinerijos studijos Taikomoji Telekomunikacijos civilinės inžinerijos Elektros ir elektronikos inžinerija aplinkos inžinerija Geografinės informacinės sistemos Mechaninė Energetika KONSTRUKCIJOS Geodezijos. ... [-]
Australija Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Padarykite savo kitą didelę karjeros judėti su USQ kapitonas verslo ir inovacijų. Galėsite rinktis dvi specializacijas, kad bus praplėsti žinias, didinti savo kompetencij ... [+]

Ar esate pasiruošęs už savo ateities karjerą?

Padarykite savo kitą didelę karjeros judėti su USQ kapitonas verslo ir inovacijų.

Galėsite rinktis dvi specializacijas, kad bus praplėsti žinias, didinti savo kompetenciją ir papildyti savo karjeros ambicijas.

Specialybių

Agroverslo (nėra 2017) Didelis Duomenys ir vizualizavimas Krizių valdymas SKAITMENINIS TRANSFORMACIJA Įmonių Lyderystė finansai Bendras Tarptautinis verslas Profesionalios komunikacijos studijos Darnus Verslo

Trečiasis komponentas jūsų tyrimai bus mokslinis projektas, kuris bus išplėsti savo žinias inovatyvaus verslo ir verslumo. Pasirinkti arba taikomuosius mokslinius tyrimus ar pradėti pažangių mokslinių tyrimų.... [-]

Australija Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 72 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Iš verslo tyrimų magistro tikslas yra mokyti jums aukšto lygio verslo tyrimams, arba akademinės ar vyresniųjų valdymo tikslais. ... [+]

Paimkite savo mokslinių tyrimų įgūdžius, kad galėtų visiškai naują lygį

Iš tikslas Master of Business tyrimų yra išmokyti jus aukšto lygio verslo tyrimams, arba akademinės ar vyresniųjų valdymo tikslais. Jūs atliks svarbų gabalas mokslinių tyrimų savo interesų sritį, naudodami savo specialių žinių ir pažangių mokslinių tyrimų metodus ištirti valdymo problemos sprendimą. Tikimasi, kad moksliniai tyrimai jums atlikti per keletą metų bus įnešti svarbų indėlį į naujas žinias, bendruomenės plėtros ir sprendimai pramonės ir viešosios valdžios plėtrai.

Karjera rezultatai

Verslo tyrimų magistras bus padidinti savo vaidmenį vadovybei, arba pasiruošti akademinės karjeros. Jis taip pat yra žingsnis į dar mokslo laipsnių, pavyzdžiui, daktaro.... [-]

Australija Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 semestrai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

USQ magistrantūros Informacinių sistemų duos jums įgūdžių sėkmingai vis prijungto pasaulyje, kur nauji iššūkiai pateikti kiekvieną dieną. Šis laipsnis bus suteikti jums r ... [+]

Atversti dinamišką karjerą

USQ magistrantūros Informacinių sistemų duos jums įgūdžių sėkmingai vis prijungto pasaulyje, kur nauji iššūkiai pateikti kiekvieną dieną. Šis laipsnis bus suteikti jums reikiamų įgūdžių ir patirties, kad suprasti, esamų technologijų potencialą, išnaudoti naujų ir naujų technologijų teikiamomis galimybėmis, siekiant padėti organizacijoms įgyti verslo vertę iš informacinių technologijų ir sistemų naudojimą.

IT sektorius buvo įvardyti kaip turintys didelę trūkumas profesionalai. Dabar yra puikus laikas pradėti karjerą, kuri bus dinamiška, pasaulio ir paklausa. Studijavimas informacinių sistemų magistras yra ideali specialistų kvalifikaciją, išskyrus informacinių technologijų srityse.... [-]

Australija Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 6 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Jei turite bakalauro laipsnį bet kurioje kitoje nei švietimo srityje ir norite tapti mokyklos mokytojas, USQ Master mokymosi ir mokymo padės jums ten. Visa tai Naujosios ... [+]

Tapkite pradinės ar vidurinės mokyklos mokytoja

Jei turite bakalauro laipsnį bet kurioje kitoje nei švietimo srityje ir norite tapti mokyklos mokytojas, USQ Master mokymosi ir mokymo padės jums ten. Visa tai Naujosios magistro laipsnį bus išmokyti jus su pažangios ir išsamų supratimą apie švietimo ir kruopščiai pasiruošti savo naują karjerą.

Specialybių

pagrindinis VIDURINĖS

Profesinė patirtis

Yra 60 dienų prižiūrimos profesinės patirties stažuočių ir 20 dienų neprižiūrimą stažuotės 50 proc mokytojų apkrovos mokyklos arba kitos patvirtintos švietimo kontekste. Jūs taip pat turite galimybę atlikti kai kurie iš jūsų profesinės patirties užsienyje.... [-]

Australija Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 6 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Jei norite tapti buhalteriu ir jau turi bakalauro ar 8-vieneto ne apskaitos magistro laipsnį, Profesionalaus Apskaitos Meistras padės jums ten. Dėmesys skiriamas praktine ... [+]

Apskaita yra kritinė

Apskaita yra kritinis komponentas bet įmonės ar įstaigos. Apskaita kaip profesija matė permainos per pastaruosius dešimtmečius, nuo griežtai finansų dėmesio ekonomikos atskaitomybė sudėtingesnio vaidmuo verslo organizacijų ir valdymo. Apskaitos profesija taip pat išplėsta, kad apimtų tokias sritis kaip informacinių sistemų, bankroto ir teismo tyrimų.

Pakeisti į apskaitos karjerą

Jei norite tapti buhalteriu ir jau turi bakalauro ar 8-vieneto ne apskaitos magistro laipsnį, Profesionalaus Apskaitos Meistras bus jums ten. Dėmesys skiriamas praktine patirtimi ir rengiant jums kruopščiai apskaitos profesija per šį magistro pertvarkymo programą.... [-]

Australija Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 6 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Norite pristatyti novatoriškus sprendimus naudojant pažangias įgūdžių projektų valdymo? Sukurta kartu su pramonės atstovais, Australijos institutas Projektų valdymas ir P ... [+]

Meistras projektų valdymo menas

Norite pristatyti novatoriškus sprendimus naudojant pažangias įgūdžių projektų valdymo? Sukurta kartu su pramonės atstovais, Australijos institutas Projektų valdymas ir Projektų vadybos institutas, USQ magistrantūros Projektų valdymas suteiks jums įgūdžių ir žinių, būti į projektų valdymo srityje vadovas.

Be temomis, pavyzdžiui, komandinio vadovavimo, projektų pristatymas, projekto pagrįsto valdymo ir rizikos valdymo, jums bus suteikta galimybė individualizuoti savo laipsnį, pasirenkant pasirenkant iš mūsų MBA arba magistro verslo ir inovacijų laipsnių, kad tiktų jūsų karjerą.

Vienas iš mūsų absolventams buvo apdovanotas Australijos instituto projektų valdymas, 2015 m Queensland Project Manager metų.... [-]

Australija Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 72 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern Queensland (USQ)

Jei baigę kitoje srityje ir norite perkelti į IT arba jau studijavo skaičiavimo laipsnį ir norite pagerinti savo profesinius įgūdžius, tai yra už jus laipsnis. Iš Kompiut ... [+]

Patobulinkite savo skaičiavimo įgūdžius

Jei baigę kitoje srityje ir norite perkelti į IT arba jau studijavo skaičiavimo laipsnį ir norite pagerinti savo profesinius įgūdžius, tai yra už jus laipsnis. Iš Kompiuterija technologijų magistras yra sukurta siekiant įtraukti į savo turimomis žiniomis ir įgūdžiais, ir susiję su jūsų profesijos ar pramonės šakos poreikius.

kursinių specializacijų

Programinė įranga ir interneto Tinklo ir sistemos saugumo Nepatikslintas specializacija - turite galimybę pasirinkti dešimt patvirtintus kursus iš skaičiavimo technologijos magistras formuoti savo laipsnį savo tikslus ir siekius.

Mokslinių tyrimų specializacijų... [-]

Australija Australia Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 6 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

USQ | You've got this (45 sec)

USQ | You've got this (30 sec)

USQ | You've got this (15 sec)

USQ | Become more (30sec)

University of Southern Queensland
Address
USQ Toowoomba West St
4350 Toowoomba, Queensland, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 74631 5543
Address
USQ Springfield Sinnathamby Boulevard
4300 Springfield, Queensland, Australija
Address
USQ Ipswich 11 Salisbury Road
4305 Brisbane, Queensland, Australija
Address
Australia Online, Australija
Telefonas
undefined