University of Southern Queensland (USQ)

Įvadas

Oficialus aprašymas

University of Southern Queensland (USQ) Australija yra dinamiškas universitetas, skirtas kokybiškoms universiteto ir universitetinėms studijų programoms teikti visų studijų pakopų studentams iš daugiau nei 110 šalių. USQ užima aukščiausią Australijos universitetą pagal absolventų atlyginimą [1] ir turi penkių žvaigždučių reitingą dėl internacionalizacijos ir įsidarbinimo galimybių [2] .

Apie mus

Per daugiau nei 50 metų USQ tapo žymiu mokymo ir tyrimų institutu, teikiančiu švietimą iš trijų universiteto miestelių ( Toowoomba , Springfield ir Ipswich ), informavimo centro ( Stanthorpe ), internete ir per patikimus švietimo partnerius .

Šiandien USQ palaiko išskirtinę bendruomenės paramą ir teikia dabartines bei aktualias studijų programas, kad būtų galima sukurti studentų karjerą, kad ji galėtų tobulėti dabartinėje konkurencinėje globalioje aplinkoje.

USQ yra lyderė savo pagrindinėse, pasirinktose tyrimų srityse, tokiose kaip žemės ūkis, inžinerija ir sukurta aplinka, astrofizika ir sveikata, ir buvo pripažinta už savo pasiekimus per Australijos tyrimų tarybos 2018 m. „Excellence in Research for Australia“ (ERA) reitingus. „USQ“ pasiekė ERA reitingus 18 tyrimų sričių, „gerai viršijančių pasaulio standartą“, ir 12 tyrimų sričių, „aukštesnių nei pasaulinių standartų“ [3] .

Programos ir kursai

USQ miesteliai suteikia studentams į bendruomenę orientuotos ir į karjerą orientuotos patirties. Mažesni klasės dydžiai leidžia labiau įsitraukti į dėstytojus ir studentus bei sustiprina bendravimą. Daugiau nei 25 000 studentų iš visos Australijos ir viso pasaulio pasirenka studijas USQ:

 • Žemdirbystė
 • Menas
 • Aviacija
 • Verslas
 • Žiniasklaida
 • Išsilavinimas
 • Informacinės technologijos
 • Teisė ir kriminologija
 • Slauga
 • Psichologija
 • Mokslas
 • Apklausa
 • Vaizdinis
 • Tyrimai
 • Anglų kalba

„Toowoomba“ ramus gyvenimo būdas ir draugiška šeimai atmosfera yra puikus pasirinkimas studentams, norintiems atleisti nuo didelio miesto gyvenimo, kol jie vis dar siekia savo karjeros tikslų. „Toowoomba“ yra tik 1 valandą ir 45 minutes nuo Brisbeno ir 2 valandas nuo Auksinės pakrantės.

„USQ Springfield“ teikia į studentą orientuotą švietimo aplinką su naujausiomis programų pristatymo ir technologijomis. Su aukštos kokybės priemonėmis, tokiomis kaip skaitmeninės gamybos ir atlikimo centras, ir pasaulinės klasės skrydžio treniruokliu, ji glaudžiai susijusi su pramonės įmonėmis, siekdama susieti studentus su darbo patirties galimybėmis. Jis yra apie 45 minutes nuo Brisbeno miesto.

„USQ Ipswich“ siūlo pagal užsakymą pastatytas paramedicinos mokymo įstaigas ir naujas klinikinės slaugos laboratorijas, akušerijos modeliavimo centrą, sporto aikšteles, kavinę ir sporto salę. „USQ“ priklauso Ipswich bendruomenės daliai nuo 2006 m. Ir dabar joje studijavo daugiau nei 1000 studentų, įsikūrusių nuostabiame bibliotekoje su gyvais atogrąžų miškais. „USQ Ipswich“ yra 55 minučių kelio automobiliu nuo Brisbeno miesto ir pasiekiama viešuoju transportu.

Prisijungęs

Prisijunkite prie daugiau nei 70 procentų USQ studentų, kurie pasirenka savo karjeros tikslus per internetines studijas . Turėdami daugiau nei 100 kursų, studentai turi lanksčias internetines auditorijas, kad galėtų pasirinkti, kur, kada ir kaip mokosi.

Stipendijos

„USQ“ siūlo įvairių stipendijų ir stipendijų, skirtų studentams iš visų šeimų, asortimentą. Jie reguliariai atnaujinami.

Tarptautinė studentų parama

USQ užtikrina, kad studentai išnaudoja maksimalią naudą iš mokymosi patirties, siūlydami lanksčias studijų galimybes palankiose aplinkose. Nesvarbu, ar studentai studijuoja universiteto miestelyje, ar internetu, jie turi galimybę pasitelkti pas specialius ryšius su studentais atsakingus pareigūnus, kurie teiktų paramą kiekviename etape, pradedant nuo priėmimo iki pat baigimo.

Kaip tarptautiniam studentui, atvykusiam studijuoti į USQ Australijoje, studentams siūloma:

 • Nemokamas oro uosto paėmimas ir perkėlimas į apgyvendinimą (naujai atvykusiems studentams)
 • Nemokamas maršrutinių autobusų maršrutinis autobusas kasdien
 • Gyvenamosios kolegijos ir patarimai dėl apgyvendinimo ne mieste
 • Tarptautiniai studentų karjeros patarimai
 • Studentų gerovė, sveikata, konsultavimas ir gerovė
 • Daugiakryptis palaikymas ir paslaugos
 • Reguliarūs studentų renginiai ir veikla
 • Neįgalumo šaltiniai
 • Karjeros plėtra
 • Bibliotekos ištekliai, įskaitant studijų paramą.

Kur apsistoti?

„USQ“ palengvina apgyvendinimą trijose jo miestelio vietose. Toowoomba mieste ir Springfield mieste apgyvendinimas miesteliuose yra studentams draugiškos, gyvenamos bendruomenės aplinka. Netoli Ipswich miestelio yra savarankiškai priklausančių ir jų valdomų apgyvendinimo vietų.

Tyrimai

„USQ“ yra įsipareigojusi vykdyti mokslinius tyrimus, kurie yra akademiškai svarbūs ir prisideda prie naujovių, naudingų mūsų bendruomenėms, tautai ir pasauliui.

„USQ“ tyrimų kultūra yra skirtis, o jos tyrėjai įtraukia, bendradarbiauja ir supranta suinteresuotąsias šalis ir pramonę, kad galėtų pateikti pasaulyje besikeičiančius sprendimus.

„USQ“ savo mokslinių tyrimų institutuose, centruose, fakultetuose ir mokyklose sudaro daugybę įvairių mokslo sričių programų. Trys jos institutai ir devyni centrai atspindi gyvybingą ir palaikančią tyrimų aplinką, prisidėdami prie sėkmės svarbiausiose mokslinių tyrimų kompetencijos srityse, kaip matuojama Australijos vyriausybės „Australijos tyrimų kompetencija“ (ERA) įvertinimais.

Tyrimų meistriškumas

„USQ“ siekia sukurti novatoriškus, pasaulinio masto ir įtakos turinčius tyrimus. Jis pasižymi įvairiais mokslinių tyrimų privalumais, pastebimais daugelyje pagrindinių tyrimų sričių.

Pasaulinės klasės tyrimų kokybę patvirtino 2018–2019 m. Australijos tyrimų tarybos „Australijos mokslinių tyrimų meistriškumo (ERA)“ ataskaitos rezultatai [4] .

Įvertintos šios tyrimų sritys:

Vietos

Toowoomba

University of Southern Queensland

Address
USQ Toowoomba
West St

4350 Toowoomba, Kvinslandas, Australija
Telefonas
+61 74631 5543

Springfildas

Address
USQ Springfield
Sinnathamby Boulevard


4300 Springfildas, Kvinslandas, Australija

Brisbenas

Address
USQ Ipswich
11 Salisbury Road

4305 Brisbenas, Kvinslandas, Australija

Australija internete

Address
Australija internete, Australija