University of Technology Sydney

Įvadas

Oficialus aprašymas

Technologijų Sidnėjaus universitetas (UTS) yra šiuolaikinis universitetas su tarptautine perspektyva. UTS yra reitinguojami 400 didžiausių pasaulio universitetų Jiao Tong universiteto Šanchajus Academic Ranking pasaulio universitetų 2014 ir viršutinėje 250 Times Higher Education World University eiliškumą 2014. UTS taip pat skelbiama 24 dieną į "100 dauguma tarptautinių universitetų pasaulyje", pagal Times Higher Education.

UTS siūlo naujovišką ir pramone susiję išsilavinimą pasaulinės miesto Sidnėjus centre. Miestas Campus yra kelios minutės pėsčiomis nuo centrinės stoties, pagrindinių Sidnėjaus geležinkelio ir autobusų stoties. Su naujomis state-of-the-art įrenginius, UTS suteikia gyvą universiteto aplinką, kurioje studentai gali bendradarbiauti, mokytis ir ilsėtis. Naujas inžinerija ir IT Statybos funkcijos pažangias duomenų arena ir programinės įrangos dizaino studija. DR Chau Chak Wing Statyba, Australijos tik Frank Gehry suprojektuotas pastatas bus namo į UTS verslo mokykla 2015, o atidarymas 2015, Mokslo ir Graduate School of Health pastatas skambės specializuotus pažangias laboratorijas ir "super lab".

Kitos pažangiausius facilities include: Vienas iš labiausiai technologiškai gali bibliotekų pietiniame pusrutulyje; universalūs sporto salė ir pilnai įrengta treniruoklių salė; studijų erdvės su naujausia technologine įranga, siekiant palengvinti mokymąsi bendradarbiaujant; 24 valandos prieigos kompiuterių Labs UTS, studentai įdėti savo žinias realaus pasaulio kontekste, per didelių projektų, platus grupės darbas ir realaus gyvenimo atvejų tyrimus. Daugiau nei 150 įmonių partneris UTS suteikti ištekliai, patirtis ir darbo vietą galimybes.

UTS Modelis mokymasis yra praktika orientuota, visame pasaulyje aktuali ir tyrimai orientuoti požiūris naudojamas sukurti labai vertinami absolventus pasaulio vietoje. Paremta pagal šį modelį, naujųjų universiteto erdvėse dizainas galimybę studentams patirti kūrybinį, integruotą ir mokymąsi bendradarbiaujant palaikoma per šiuolaikinių technologijų naudojimą.

UTS taip pat teikia kompleksines paramos paslaugas, skirtas užsienio studentams, iš kurių daugelis yra nemokama. Tai apima kalbų palaikymas Anglų, multi-tikėjimo malda kambarį, karjeros konsultavimo bei sveikatos ir būsto paslaugas.

Daugiau nei 180 magistrantūros kursai pasiūla, taip pat mokslinių tyrimų programų versle; Bendravimas; Kūrybinis intelektas ir inovacijų; Dizainas, Architektūra ir statyba; Švietimas; Inžinerija; Sveikata; Informacinės technologijos; Tarptautinių studijų; Teisė; Farmacijos ir mokslo.

Moksliniai tyrimai UTS

UTS yra sutelktas į taikomas, poveikio vykdomus mokslinius tyrimus, teikti atitinkamus sprendimus prie esamų nacionalinių ir tarptautinių problemų.

Moksliniai tyrimai UTS yra padalintas į šešis temos srityse: ateities paslaugas ir pramonėje; Ryšių ir pažangių sistemų; Sveikata ateities sandoriai; Tvarumas ir užstatytos aplinkos; Kūrybinės industrijos ir pilietinės visuomenės; Verslo naujovių.

Universitetas dirba su pramonės partneriais asortimento pasiūlyti praktinių tyrimų sprendimus, prieigą prie plataus spektro pirmaujančių įrenginių, turto ir įgūdžių, žinių ir gebėjimą diegti naujoves savo talentingų mokslininkų. UTS tyrimai analizuojamas ne pasaulio standartą arba virš meistriškumu tyrimų Australijoje (ERA) 2012 m.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Kursai » Matyti Doktorantūra »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Architektūros Magistras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Architektūros magistras yra tikslinė, profesinio mokymo, ir reikia, kad tapti praktikuojantis architektas. Tai yra dviem laipsniais, kurių imamasi po to, kai sėkmingai užbaigti Dizaino architektūros bakalauras (C10004) arba jo ekvivalentą. [+]

Šis kursas yra novatoriškas ir lankstus profesinio mokymo. Per ne eilės struktūrą, kuri leidžia studentams pasirinkti iš įvairių pagrindinių ir pasirenkamųjų dalykų, ji suteikia studentams rinktis savo profesinę specializaciją, kuri gali geriausiai jiems tarnauti savo ateities karjerą. Architektūrinio projektavimo dalykai sustiprinti egzistuojančias žinias drausmės ir praktikos, kuri nuolat iššūkis Architektūra kaip kritiškai suprasti ir pridėti to, žinių ir kūno. Moksliniai tyrimai būtų atliktas preliminarus dizaino sprendimų priėmimą, dizaino ir svarstymų dėl dizaino kūrimo metu. Architektūros praktikos dalykai parengti studentus išsamaus praktikos, naujų žiniasklaidos priemonių ir rinkų, šiuolaikinės verslo praktikos ir pasaulio ekonomikos ir per sudėtingas socialines, aplinkos, politinius ir reguliavimo konteksto.Studentai, kurie baigę Architektūros ir vėliau praktinės patirties meistras yra gali tapti registruotų architektai. ... [-]


Dailės Magistras (mokslinių Tyrimų) Humanitarinių Ir Socialinių Mokslų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Dailės Humanitarinių ir socialinių mokslų (mokslinių tyrimų) Meistras suteikia galimybę absolventams plėtoti savo mokslinių tyrimų įgūdžius, gilinti savo žinias į socialinių ar humanitarinių mokslų srities, ir imtis tam tikrų originalų tyrimus. [+]

Tyrimo laipsnių siūlo UTS: Bendravimas yra ypač vertinga tiems, kurie nori siekti akademinės karjeros, karjeros mokslinių tyrimų srityje arba aukštesnįjį profesine praktika.

[-]

Dailės Magistras (mokslinių Tyrimų) Tarptautinių Studijų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis laipsnis suteikia galimybę absolventams plėtoti savo mokslinių tyrimų įgūdžius, gilinti savo žinias tam tikrą tarptautinę studijų srityje ir atlikti tam tikrą originalų, nepriklausomus tyrimus. [+]

Menų ir Socialinių mokslų fakultetas turi stiprią patirtį Kinijoje studijas. Universiteto taisyklės leidžia už disertaciją pateikimo kita kalba nei anglų sąlyga, kad buvo laikomasi tam tikrų sąlygų.

Tyrimo laipsnių siūlo uts: Tarptautinių studijų yra ypač vertinga tiems, kurie nori siekti akademinės karjeros ar karjeros mokslinių tyrimų srityje.

[-]

Dailės Magistras Komunikacijos Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Menų ryšių valdymo magistro suteikia pažangios šiuolaikinės studijų ir praktikos profesionalių ryšių valdymo. Jis tinka dabartinės ir trokštantis specialistai, kurie nori pasiekti atitinkamos patirties pasiekti savo karjeros tikslų. Studentai gali pagrindinis viešųjų ryšių, integruotos komunikacijos ar organizacinių pakeitimų ir komunikacijos srityse. Kita vertus, studentai gali pasirinkti atlikti bendrus tyrimus, kurie teikia pagrindą įvairiai komunikacijos vadybos praktikos. [+]

Akademinis personalas dalyvauja kurso turi didelę pramonės patirtį ir ėmėsi šios srities tyrimus.

Šio kurso absolventai turi išsamų supratimą apie bendravimo ir savo managementthe gebėjimas sintetinti Komunikacijos teorija ir practicethe gebėjimas analizuoti, projektavimas, kainuoja ir pagalvoti apie vaidmenis ir atsakomybę, įvertinti komunikacijos strategya jautrumą etikos ir teisiniais klausimais, susijusių su communicationa pajėgumų communicatorsthe pajėgumas taikyti perspektyvas, kultūrų ir pasaulio, Anda jautrumą atskirties klausimais, nuosavas kapitalas ir justice.A pilnas sąrašas kurso studijų atributų iš UTS: Bendravimas.

Karjeros galimybės apima viešųjų ryšių ir komunikacijos valdymo srityse, įskaitant tų pozicijų, susijusių su komunikacijos patarti, bendruomenės santykiai, verslo ryšių, integruotos komunikacijos, vidinės komunikacijos, tarptautinės komunikacijos, žiniasklaidos koordinacinė arba viešuosius reikalus.... [-]


Farmacijos Meistras

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2018 Australija Sydney

Šis kursas yra tikslinga, profesionalus magistro laipsnį, todėl tinkamumo registruoti vaistininko. Pagrindinė sudedamoji dalis suteikia studentams reikiamą išsamių žinių, įgūdžių ir patirtį, kad būtų pasiektas šis tikslas. Pasirenkami dalykai suteikia studentams galimybę pritaikyti savo studijų jų individualaus karjeros dėmesio. Kursas apima įvairių dalykų, susijusių su šiuolaikinės farmacijos praktika, įskaitant profesinių paslaugų, integruoto gydymo, farmacijos mokslų. Studentai įsipareigoja klinikinės praktikos įvairių nustatymų visoje degree.The kursas yra pateikta klausimo sprendimas integruotai ir praktika orientuotos ir į studentą orientuotas būdu, panaudojant inovacines technologijas ir tvirtus ryšius su farmacijos profesijos. Baigus šį kursą, o vėliau preliminarios registracijos laikotarpis, studentai turi teisę registruoti vaistininko. [+]

Šis kursas yra skirtas studentams, kurie baigė bakalauro mokslo ar susijusia bakalauro 's laipsnį ir nori atvykti į sveikatos priežiūros profesijos, kaip vaistininku. Šis laipsnis yra ne tik suteikia kandidatų žinių, įgūdžių ir patirties, reikalingų gauti registracijos, bet ir rengia juos su išplėstu praktikoje kylančios profesinėje aplinkoje, ir per keičiasi medicininių, socialinių, politinių ir reguliavimo konteksto. Kandidatai turi galimybę kurti vadovavimo įgūdžius, įgyti patirties su naujomis technologijomis, ir mokytis iš tarptautiniu mastu pripažintų mokslininkų ir dėstytojų.

Registruotiems vaistininkų Karjeros galimybės tokiose srityse kaip: bendruomenė vaistinė, ligoninės vaistinė, moksliniai tyrimai ir technologijų plėtra, farmacijos pramonė, konsultavimas, švietimas, valdžia ir politika, ginkluotosios pajėgos, ir ne pelno organizacijos.... [-]


Farmacijos Meistras (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas registruotiems vaistininkai ar studentams, kurie baigė registruojama farmacijos studijų laipsnį, kurie nori tęsti karjerą farmacijos mokslinių tyrimų ar įgyti konkurencinį pranašumą savo karjerą užbaigti papildomą pakopos kvalifikaciją. Studentams įgyti mokslinių tyrimų įgūdžių ir patirties savo srityje mokslinių tyrimų svarbos, ir įrodyti savo puikių akademinių sugebėjimą ir įsipareigojimą į vaistinę per laipsnį užbaigti. [+]

Farmacijos magistras (moksliniai tyrimai) suteikia studentams galimybę dirbti su pagrindiniais nacionalinius ir tarptautinius mokslininkų savo interesų sritis, plėtoti ir užbaigti originalus mokslinių tyrimų projektas, kuris prisideda prie žinių. Studentams įgyti mokslinių tyrimų, mokymo ir įgūdžių, taip pat plėtoti daug žinių ir patirties, mokslinių tyrimų srityje. Stiprus ir energingas tyrimų kultūra, tiek Bendrijoje, tiek mokykloje ir universitete ir turėti prieigą prie kitų tyrėjų, įvairių seminarų, universiteto biblioteka ir mokslinių tyrimų įstaigų studentai yra remiami.

Farmacijos magistras (mokslinių tyrimų), yra puikus preparatas tiems studentams, kurie nori siekti daktaro mokslinę studiją, karjeros mokslinių tyrimų ar aukštesnio lygio farmacijos pozicijas. Karjeros galimybės įtraukti akademinius susitikimus, prakirtinėti išplėstiniai praktikos vaidmenis, konsultavimo pozicijas ir pramonės vaidmenis.... [-]


Farmacijos Mokslų Magistro (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Farmacijos mokslų magistras (moksliniai tyrimai) yra skirtas studentams, kurie baigė atitinkamą laipsnį, mokslo, kurie nori tęsti karjerą farmacijos mokslų tyrimų ar įgyti konkurencinį pranašumą savo karjerą užbaigti papildomą pakopos kvalifikaciją,. Studentai šio kurso įgyti mokslinių tyrimų įgūdžius, techninius įgūdžius ir kompetenciją savo srityje mokslinių tyrimų svarbos ir pademonstruoti savo puikių akademinių sugebėjimą ir įsipareigojimą į farmacijos mokslo laipsnį pabaigos. [+]

Šis kursas suteikia studentams galimybę dirbti su pagrindiniais nacionalinius ir tarptautinius mokslininkų savo interesų sritis, plėtoti ir užbaigti originalus mokslinių tyrimų projektas, kuris prisideda prie žinių. Studentams įgyti mokslinių tyrimų, mokymo ir įgūdžių, taip pat plėtoti daug žinių ir patirties, mokslinių tyrimų srityje. Stiprus ir energingas tyrimų kultūra, tiek Bendrijoje, tiek mokykloje ir universitete ir turėti prieigą prie kitų tyrėjų, įvairių seminarų, universiteto biblioteka ir mokslinių tyrimų įstaigų studentai yra remiami.

Farmacijos mokslų magistras (mokslinių tyrimų), yra puikus preparatas tiems studentams, kurie nori siekti daktaro mokslinę studiją, karjeros mokslinių tyrimų ar aukštesnio lygio farmacijos mokslo pozicijų. Karjeros galimybės įtraukti akademinius susitikimus, Industy vaidmenis ir konsultavimo pozicijas.... [-]


Intelektinės Nuosavybės Meistras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 2.5 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

UTS sukūrė teikti kursus, susijusius su patentų ir prekių ženklų profesijų poreikius patirtį ir reputaciją. UTS Meistras intelektinės nuosavybės Australijos universiteto, kuri atitinka visus mokymo reikalavimus įregistruoto prekių ženklų advokatu ir Australijoje patentinis patikėtinis pagal atitinkamus reglamentus dėl registracijos. [+]

Unikali funkcija šio kurso, kad jis gali būti imamasi tik internete, pašalinant studentai turi dalyvauti akis į akį klasių.

Šis kursas suteikia absolventams su įregistruoto prekių ženklo sistema, neregistruoti ženklai ir susijusių formų bei apsaugos nuo klaidinančios ar nesąžiningos prekybos elgesio Australijoje apsaugos principų supratimą. Be to, absolventai suprastų turinį ir reikšmė patento specifikacijoje, kad jie galėtų patarti nuo galimų pažeidimo, galiojimo ir atitikties klausimų.

Priklausomai nuo dalykų, kurių buvo imtasi, absolventai gali siekti registruoti kaip prekių ženklų advokatu ir / arba patentinis patikėtinis Australijoje. Menų administratoriai ar žiniasklaidos profesionalų gali pagerinti karjeros galimybes per pastato aktyvų intelektinės nuosavybės komercializavimo ar valdymo patirties.Kita karjeros galimybės apima patentų ir prekių ženklams prokuroras, IP advokatas, IP Portfelio valdytojas, politikos formuotojas ir valdžios sektoriaus reguliatorius.... [-]


Inžinerijos Magistras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas suteikia galimybę ne magistro lygiu neseniai baigusių inžinierių ir techninių specialistų gilinti žinias ir įgūdžius, įgytą savo pirmojo laipsnio, o plečia savo vadybinę ir profesinę inžinerinių žinių. Žinoma, yra skirtos tam, kad studentams įgyti gilias žinias ir įgūdžius konkrečios dur, kad jie įsipareigojo, kaip dalis jų bakalauro inžinerijos studijas. Siūlomos temos laikytis integruoto požiūrio į profesinės praktikos privalomų drausminės ir profesionalių inžinerinių dalykų, privalomųjų dalykų, susijusių su pasirinkta dur, nepriklausoma inžinerijos absolventas projektą bent vienoje inžinerijos srityje, ir pasirenkant rinkinys (bet inžinerijos ar IT dalykai , kai su išankstinio patvirtinimo). Studentai taip pat turi ne išrinkti pagrindinis parinktį. [+]

Šis kursas leidžia studentams pasirinkti studijų programą, kuri didina žinių, įgytą savo pirmojo laipsnio kūno, taip pat išplečia žinių ribas į politikos ir inžinerijos vadybos srityse. Ji taip pat suteikia unikalią galimybę gilinti savo žinias ir įgyti praktinius įgūdžius, atliekant nepriklausomą inžinerijos absolventas projektą konkrečioje dur. Studentai taip pat turi ne išrinkti pagrindinis parinktį.

Studentai, kurie turi pagrindines bakalauro laipsnį inžinerijos sugeba didinti savo gebėjimus ir žinias magistro lygio kursus atitinkamų jų didžiųjų, kad jie galėtų įgyti ir išlaikyti darbo vietas atitinkamose jų inžinerinėse srityse.

[-]

Inžinerijos Magistras (Advanced)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas suteikia galimybę ne magistro lygiu kvalifikuoti inžinieriai tyrinėti gylio konkrečių inžinerinių aspektus imdamasi nemažai mokslinių tyrimą pagrindinis inžinerijos srityje. Kaip dalį šio kurso studentai įsipareigoja bent 48 kredito taškų kursinių ir mokslinių tyrimų projektą 48 kreditų taškų (per vienerius metus) pagal individualų akademinės priežiūra. Siūlomos šio kurso dalykai vadovausis integruotu požiūriu į profesinę praktiką, privalomų profesinės inžinerijos dalykų, privalomų dalykų, susijusių su pasirinkta dur, nepriklausoma inžinerijos absolventas projektą bent vienoje inžinerijos srityje, ir pasirenkant rinkinys (bet inžinerijos ar IT dalykai, kai yra gautas išankstinis patvirtinimas). [+]

Šis kursas skirtas kurti tinkamus studentus aukštojo mokslo tyrimų (HDR) programas, tokias kaip inžinerijos magistras (moksliniai tyrimai) ir filosofijos daktaras (PhD). Studentai, kurie siekia įtraukimo į HDR programas dar reikia eiti per atitinkamą vertinimo procese.

Studentai, kurie turi pagrindines bakalauro laipsnį inžinerijos sugeba didinti savo gebėjimus ir žinias magistro lygio kursus atitinkamų jų didžiųjų, kad jie galėtų įgyti ir išlaikyti darbo vietas atitinkamose jų inžinerinėse srityse. Studentai, kurie šiuo metu dirba galės padidinti savo galimybę spręsti inžinerijos problemas, su kuriomis susiduria savo profesijai ir todėl jiems gali būti pagyrimas už jų įgyvendinimą. Gali būti galimybių mokslinių tyrimų ir plėtros srityse, susijusiose su jų konkrečia inžinerinės srities. ... [-]


Inžinerijos Magistras (mokslinių Tyrimų)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis laipsnis gali būti sudaromos su kandidatais, kurie baigė individualią programą, vadovaujantis darbą ir pateiktų disertaciją, kuriame pateikti rezultatus. Temos, susijusiai glaudų bendradarbiavimą su pramone yra labai skatinamas ir dabartinių kandidatų dauguma užsiima pranešimus, kurie aktyviai rėmė jų darbdaviams. [+]

Šis laipsnis suteikia praktikuojančių inžinierių su galimybe siekti, gylis, ir inžinerijos problema, kuri reikalauja individualaus pastangų, nepriklausančių nuo bakalauro laipsnį apimties sprendimas. Laikantis fakulteto bendrą politiką, akcentas yra taikomųjų mokslinių tyrimų ir plėtros darbus, nors pagrindiniai mokslinių tyrimų pasiūlymus, taip pat palankiai įvertino ir parėmė.

Karjeros galimybės apima pozicijas universitetuose ir kitose institucijose, atliekantiems mokslinius tyrimus ar kitą akademinį darbą, įskaitant mokymą. Galimybės, apimanti mokslinius tyrimus ir plėtrą, taip pat egzistuoja su nacionalinėmis ir tarptautinėmis įmonėmis.

[-]

Inžinerijos Magistras Inžinerijos Magistras Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Ši programa leidžia studentams baigti inžinerijos magistro (ME) ir inžinerijos vadybos (MEM) magistro dvejų metų dieninės studijos. Siūlomos šio kurso dalykai vadovausis integruotu požiūriu į profesinę praktiką per privalomų profesinės inžinerijos dalykų, privalomų dalykų, susijusių su pagrindinių (kaip Master of Engineering), nepriklausoma inžinerijos studijų projekto pagrindinis ir iš pasirenkant rinkinys (bet inžinerija ar IT subjektas). [+]

Šis kursas yra skirtas studentams, kurie bakalauro kvalifikaciją inžinerijos ir kurie nori derinti inžinerijos magistras su konkrečiu dur su inžinerijos vadybos magistras. Tai leidžia studentams įgyti inžinerijos konkrečių įgūdžių ir inžinerijos vadybos įgūdžius pagreitinta būdu ir atlikti du kursus per dvejus metus, o ne trejus metus atskirai.

Studentai, kurie turi pagrindines inžinerijos bakalauro laipsnį gali stiprinti jų gebėjimus ir žinias magistro lygio kursus atitinkamų jų didžiųjų, ir įgyti žinių ir įgūdžių, kad padidinti jų gebėjimą pereiti į inžinerijos vadybos vaidmenis.

[-]

Inžinerijos Magistras Vadybos Magistras Verslo Administravimo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Inžinerijos ir informacinių technologijų fakultetas ir Verslo fakultetas sukūrė Ši magistro laipsnį, kuris suteikia visas viskam Master of Business Administration privalumus sutelktai inžinerijos vadybos programą. Siūlomos šio kurso dalykai vadovautis integruoto požiūrio į profesinės praktikos, taikant privalomąjį inžinerijos vadybos / profesionalių inžinerinių dalykų, privalomųjų dalykų, susijusių su verslo administravimo ir nepriklausoma inžinerijos absolventas projektą inžinerijos valdymas. [+]

Ši programa leidžia studentams baigti inžinerijos vadybos magistro ir verslo administravimo magistro dvejus metus nuo dieninių studijų. Šis unikalus kursas yra skirtas studentams, kurie bakalauro inžinerijos ir kurie nori sujungti Inžinerinės vadybos magistras su verslo administravimo magistras.

Šis kursas tinka profesionalių inžinierių, kurie nori įvaldyti įgūdžius inžinerinės vadybos ir verslo administravimo. Jis tinka praktikuojančių inžinierių, kurie nori imtis sudėtingų ir vadovavimo vaidmenis jų organizacijos ar karjerą.

[-]

Inžinerijos Magistras Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Inžinerinės vadybos (MEM) Mokytojas yra inžinierių, techninių specialistų ir ne techninių specialistų statyti ir ištiesti savo vadybinius įgūdžius ir integruoti savo verslo ir techninių žinių galimybė. [+]

MEM buvo specialiai sukurtos siekiant pabrėžti sąsajas tarp inžinerijos, technologijos ir valdymas. Kruopščiai pritaikytą kursinių ir nepriklausomo projekto integracija suteikia absolventams, kurie supranta, profesinės, socialinės ir aplinkosaugos kontekstą ir sukūrė valdymo ir inžinerijos pajėgumus spektrą į jį atsakyti.

MEM programa suteikia tiems, kurie siekia tobulumo mesti sau iššūkį, ne magistro lygio, gilinti savo įgūdžius ir žinias bei įgyti konkurencinį pranašumą pramonės galimybes.

[-]

Juris Daktaras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 5.5 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Juris Doctor (JD) absolventas teisės laipsnį, kuris grindžiamas nustatytu reputaciją UTS: Teisė teikti aukštos kalibro, absolventas lygio išsilavinimą teorijos ir praktikos įstatymo. Jis yra konkrečiai skirtas absolventams, išskyrus teisės disciplinų. Teisės daktaras laikytinas 9 Australijos kvalifikacijų sąrangos lygmeniu magistro laipsnį. Lankstus pobūdis JD leidžia studentams dirbti, o jie mokytis ir pritaikyti savo darbo krūvį, kad atitiktų profesinius ir asmeninius įsipareigojimus. [+]

JD siūlo alternatyvų kelią praktikuoti kaip absolventų, kurie sėkmingai baigė pirmąjį laipsnį advokatas. Globalizuotoje aplinkoje, JD yra tarptautiniu mastu pripažįstamas kaip absolventas lygio teisės kvalifikacija. UTS: Teisė integruoja lanksčias mokymosi galimybes, įskaitant dieną ir naktį klases, blokuoti intensyvus klases ir internete gyvenimą.

Karjeros galimybės apima, bet neapsiriboja, advokatas per privačios įmonės, vyriausybės departamentą ar Bendrijos teisės centras, reguliavimo reikalų ir politikos patarėjas viešojo ar privataus sektoriaus ar juridinis specializacijos susijusios su mokinių ankstesnių laipsnis arba sustiprintos karjeros galimybes per esamą profesinė sritis.... [-]


Juris Daktaras Verslo Administravimo Magistras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų January 2018 Australija Sydney

Teisės daktaras verslo administravimo magistras yra baigęs teisės ir verslo laipsnį, grindžiama nustatytais reputacijai UTS: Teisė ir UTS verslo mokykla teikti aukšto kalibro, absolventas lygio išsilavinimą teorijos ir praktikos įstatymo ir verslo. Jis yra konkrečiai skirtas absolventams, išskyrus teisės disciplinų. [+]

Šis kursas suteikia studentams su integruotu poveikio profesinės praktikos tiek teisinių ir verslo kontekstuose.

Karjeros galimybės apima, bet neapsiriboja, advokatas per privačios įmonės, vyriausybės departamentą ar Bendrijos teisės centras, reguliavimo reikalų ir politikos patarėjas viešojo ar privataus sektoriaus ar juridinis specializacijos susijusios su mokinių ankstesnių laipsnis arba sustiprintos karjeros galimybes per esamą profesinė sritis.

[-]

Juris Doctor Absolventas Sertifikatas Profesinės Teisinės Praktikos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 5 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Nauja 2017 m UTS yra vienintelis universitetas Sidnėjuje pasiūlyti integruotą įstatymą ir PLT programa, kuri gali būti baigtas per trejus metus dieniniame tyrimą, įskaitant keletą vasaros studijos ekvivalentu. Juris Doctor Magistras sertifikatas Profesionalus teisinė praktika yra studijų įstatymas laipsnis, kuri sujungia abu akademinių ir praktinių teisinių mokymo elementus įtraukti kaip advokatą Aukščiausiojo Teismo NSW. Jis yra konkrečiai skirtas absolventams, išskyrus teisės disciplinų. Kursas laikomas Australijos 9 kvalifikacijų sąrangos lygmenį magistro laipsnį. Lanksti pobūdis kursas leidžia studentams dirbti, o jie mokytis ir pritaikyti savo darbo krūvį, kad tiktų profesinius ir asmeninius įsipareigojimus. [+]

Kursas suteikia alternatyvų kelią verstis advokato absolventų, kurie sėkmingai pabaigė pirmąjį laipsnį. Be globalizuotoje aplinkoje, žinoma, yra tarptautiniu mastu pripažįstamas kaip absolventas lygio teisės kvalifikacija. UTS: teisės sujungia lanksčius mokymosi galimybes, įskaitant dienos ir nakties klases, blokinis intensyvių klases, internete mokymosi ir autentiškų vertinimus.

Karjeros galimybės apima, bet neapsiriboja, advokatas per privačios įmonės, korporacijos, vyriausybės departamentas ar Bendrijos teisės centras, reguliavimo reikalus ir politikos patarėjas viešojo arba privataus sektoriaus ar juridinio specializacijos, susijusią su mokinių ankstesnio laipsnio arba sustiprintas karjeros galimybes per esamą profesionali sfera.... [-]


Kapitonas Mokymo Vidurinio Lavinimo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Tai mokytojų rengimas paruošiamieji kursai suteikia studentams magistro kvalifikaciją mokyti Australijos vidurinių mokyklų. Studentai, kurie turi tiek reikiamą bakalauro laipsnį ir specializacijos dalykus gali užbaigti kursą dviejų metų dieninių studijų. Žinoma, yra siūlomi įvairių specializuotų sričių. Pagrindinė sudedamoji dalis numato mokslinių tyrimų pagrindu studijas mokymo teorijos ir praktikos kaip profesinės sprendimų priėmimo vidurinės mokyklos kontekste pagrindu; pagrindinis komponentas suteikia mokymo metodus ir profesinė patirtis komponentas apima tiek miesteliu pagrįstas ir lauko pagrįstas patirtimi, ir yra prieinama kiekvienam iš specializacijos sričių. [+]

Šis kursas yra Australijos vidurinės mokyklos mokymo paruošiamieji kursai. Jis tinka studentams apie absolventas bakalauro laipsnį ir brandaus amžiaus absolventų besikeičiančių karjeros ir norite mokytojo kvalifikaciją. Ji apima intensyvus profesinę patirtį programa, kur studentai praleidžia 60 dienas ir praktinės patirties mokymo, ir siūlo platų, struktūrizuoti ir glaudžiai remia patirtį vidurinės mokyklos mokymo skirtingais nustatymais. Žinoma, turi lankstumą, kad studentams, kurie baigė dauguma, bet ne visi reikiami bakalauro specializacijos dalykus imtis papildomų reikalingus dalykus kaip laipsnį.

Šio kurso tikslas yra suteikti būsimiems mokytojams ir švietimo lyderius sukurti pažangias žinias edukacinėje praktikoje, pedagogikos, politikos, ugdymo turinio ir sistemų; tirti ir tyrimo praktikos gerinti švietimo patirtį ir rezultatus; sukurti galimybę kritiškai analizuoti, apmąstyti ir apibendrinti teorijos mokymą ir mokymąsi, plėtoti daug žinių ir pagarbos įvairių visuomenių, kultūrų ir gebėjimų Integracinei praktiką, taikyti savo žinias ir įgūdžius su kūrybiškumu ir ekspertų sprendimu; tapti specialistai su giliai etinis pagrindas, prasme socialinės atsakomybės ir įsipareigojimo socialinio teisingumo; veikti kaip savarankiška profesine besimokantiesiems besikeičiančias pasaulines bendruomenes; tapti veiksminga komunikacijos aukštos kvalifikacijos naujų raštingumas ir padaryti gerai informuotas įmokas į šiuolaikinių diskusijų susijusių su švietimu.... [-]


Kūrybinės Meistras (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

, Kūrybinių menų (moksliniai tyrimai) Mokytojas yra skirta žmonėms, turintiems pramonės patirtį žiniasklaidos ir kūrybinės veiklos, kurie nori atlikti kūrybinę mokslinių tyrimų, kuriuose pagrindinis kūrybos rengimo ir pateikimo, ir apie 10,000-15,000 žodžių disertaciją. Kandidatai taip pat gali dalyvauti klasėje ar internetinius seminarus darbo rengimui registracija pirmąjį pusmetį. [+]

Kursas suteikia galimybę tiems, kurie siekia plėtoti specifinių žinių, mokslinių tyrimų ir kūrybinius įgūdžius, susijusius su kūrybinių industrijų, atsirandančias vietos ir tarptautiniu mastu.

Karjeros galimybės apima pozicijas kūrybinių industrijų.

[-]

Magistras Informacinės Technologijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas suteikti galimybę studentams pasiekti specializuotose techninių ar valdymo srityse išsamią ir didesnį supratimą apie informacinių technologijų srityje. Platus specializacijų leidžia studentams pritaikyti kursą patenkinti savo karjeros poreikius. Studentams, turintiems bakalauro fono informacinių technologijų srityje, patariama apsvarstyti informacinių technologijų magistro (pratęsimo) (C04296). [+]

Labai svarbu išlaikyti IT žinių ir įgūdžių atnaujinami. Šis kursas suteikia studentams su sustiprinto suprasti verslo kontekste ir techninius pokyčius, formuojant šiuolaikinę informacijos ir ryšių technologijas (IRT), ir suteikiančias jiems patenkinti darbo IT srityje iššūkius.

Kursas suteikia studentams su pažangių koncepcijų informacinių technologijų supratimo komercinėje aplinkoje, todėl jie gali prisidėti prie IT sprendimų kūrimu ir jų organizavimas.

Priklausomai nuo pagrindinių pasirinktų, karjeros galimybės apima įvairias pozicijas IT srityje, įskaitant verslo žvalgybos ekspertą, e. Verslo kūrėją, žaidimų kūrėją, informacinių sistemų vadybininką, IT saugumo analitiką, IT saugumo vadybininką, IRT saugumo analitiką, IT saugumą konsultantas, švirkštimo priemonės testavimas, IT projektų vadovas, filmų animatorius, programinės įrangos architektas, programinės įrangos kokybės / testavimo specialistas ir sistemų analitikas.... [-]


Magistras Profesionalus Inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas suteikia magistro laipsnį neseniai baigusiems inžinieriams, baigusiems trejų ar ketverių metų inžinerijos ar technologijos bakalauro laipsnį. Studentai gali užsiregistruoti profesinės inžinerijos magistro laipsnyje ir toliau specializuotis. Šis kursas leidžia studentams gilinti žinias ir patirtį savo srityje, ir būti pasirengusi iki praktikos inžinerija. Studentai gali imtis pagrindinis ir būtų pripažinti šią specializaciją jų testamur. Profesinės inžinerijos magistras yra sukurtas taip, kad apimtų integruotą požiūrį į profesinę inžinerinę praktiką, naudojant privalomus profesinius inžinerijos dalykus, privalomus dalykus, susijusius su pagrindine, nepriklausoma inžinerijos studijų programos komponento ir privalomo inžinerijos praktikos srauto. [+]

Ji taip pat suteikia unikalią galimybę gilinti savo žinias ir įgyti praktinius įgūdžius, atliekant nepriklausomą inžinerijos absolventas projektą konkrečioje dur.

[-]

Magistro Internetworking

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas kompiuterių mokslas, informacinės technologijos arba inžinerijos absolventų, su arba be tinklų patirtį, kurie nori išmokti arba išplėsti savo žinias apie tinklų ir tinklų technologijos. Kaip studentai iš įvairių sluoksnių, yra temos pasirinkimo laipsnis programos patenkinti individualius poreikius. [+]

Internetworking programa suteikia praktinių, hands-on mokymo patirtį, naudojant įvairius išteklius, įskaitant teikiamos Cisco Systems plačiąja kompiuterių tinklo ir atitinkamų programų, įskaitant maršrutų, perjungimo, saugumo, bevielio ryšio ir VoIP, mobilių, interneto sistemos, Debesis kompiuterija ir operacinę sistemą parama , Išplėstinė pasirenkant Internetworking nėra. Programa apima visus organizacinio naudojimo tinklų aspektus: projektavimo, įgyvendinimo, saugumo, valdymo, galutinių sistemų ir taikomųjų programų. Šis kursas leidžia studentams plėtoti daug įgūdžių visoje tarptinklinio srityje ir atitinkamo taikymo plėtros srityje, atsižvelgiant į palūkanų ir pasirenkamųjų pasirinkimų, pavyzdžiui, komutatorius ir maršruto parinkimo, sistemų ir tinklų valdymas ir analizė, tinklo saugumas, mobilumas, Debesis kompiuterija, kompiuterių tinklas programų kūrimas ir web paslaugos kūrimas.... [-]


Magistro Internetworking (pratęsimas)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas absolventų bet kurioje srityje, kurie nori išmokti arba išplėsti savo žinias apie tinklų ir tinklų technologijos. Kaip studentai iš įvairių sluoksnių, yra temos pasirinkimo laipsnis programos patenkinti individualius poreikius. [+]

Internetworking programa suteikia studentams praktinių, praktinės mokymosi patirties, naudojant pateiktus Cisco Systems Internetworking įskaitant maršruto, perjungimo, saugumo ir belaidžio išteklius. Išplėstinė pasirenkant Internetworking nėra. Programa apima visus organizacinio naudojimo tinklų aspektus: projektavimo, įgyvendinimo, saugumo, valdymo, galutinių sistemų ir taikomųjų programų. Šis kursas ruošia studentus su bakalauro kvalifikaciją, kurie yra ne į IRT srityje, kad būtų įtraukta į darbo jėgos, kaip IRT tinklų specialistas. Studentai, kurie turi IKT kvalifikacijos gali pratęsti savo gyvenimą. Studentai gali sukurti daug įgūdžių visoje Internetworking srityje, atsižvelgiant į palūkanų ir pasirenkamųjų pasirinkimų, pavyzdžiui, komutatorius ir maršruto parinkimo, sistemos ir tinklo valdymo ir analizė, tinklo saugumas, mobilumas ir interneto svetainių kūrimas. Studentai turi galimybę pasirengti Cisco CCNA ir CCNP sertifikatus pagal programą parinktį.... [-]


Master of Architecture (Research)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

A limited number of places are offered each year to suitably qualified students to follow a program of study leading to this award. This degree is for graduates seeking to extend and deepen their knowledge by undertaking an appropriate research investigation under professional supervision by UTS: Design, Architecture and Building academic staff. [+]

[-]

Master Of Arts Kūrybinio Rašymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Dailės kūrybinio rašymo magistro skirtas patyrusių rašytojų, kurie nori toliau tobulinti savo teorines žinias ir praktinius įgūdžius. Studentai mokosi vertingų įgūdžių ir dirbti siekiant įgyvendinti didelės apimties projektą pagal akademinės fakulteto narys kūrybinio rašymo patirties gaires. [+]

Studentai studijuoja vieną žanrą išsamiai arba ištirti įvairių žanrų ir žiniasklaidos.

Šio kurso absolventai plėtoti: bendruosius ir specialiuosius įgūdžius raštu visoje įvairių genresan gebėjimą kurti ir kritiškai peržiūrėti savo workan supratimą apie rašymo praktiką ir skelbti santykius per įvairias žiniasklaidos ir šiuolaikinės kultūros formsa kritinės žinių, kultūros ir estetinio debatus, andan gebėjimas mąstyti kūrybiškai ir kritiškai, ir prisidėti prie kultūros pramonės pokyčius.

Karjeros galimybės apima reklama, kompiuterių, kūrybinio rašymo, laisvai samdomų vertėjų raštu ir redagavimo, žurnalistikos, žiniasklaidos tyrimai -, leidyba arba scenarijaus ir redagavimą bendruomeninių organizacijų ar vyriausybės departamentų.... [-]


Master of Built Environment (Research)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

A limited number of places are offered each year to suitably qualified students to follow a program of study leading to this award. This degree is for graduates seeking to extend and deepen their knowledge by undertaking an appropriate research investigation under professional supervision by UTS: Design, Architecture and Building academic staff. [+]

[-]

Master of Education (Research)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

The Master of Education (Research) is intended for those who wish to pursue advanced research in one of the areas of faculty expertise. [+]

Career options include management-level positions in industry or government, and academic positions.

[-]

Master of Engineering (Extension)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas suteikia galimybę ne magistro lygiu kvalifikuoti inžinieriai pratęsti gylis ir plotis žinių ir įgūdžių, įgyta jų inžinerinių studijų. Studentai gali užpildyti viena pagrindinių inžinerijos ir pasirinkti sub-dur kitoje inžinerijos, informacinių technologijų ar kito drausmės srityje. Dalykų baigiamieji ir nepriklausomas absolventas projektą bent vienoje inžinerijos srityje yra pagrindinis šio reikalavimo. Siūlomos šio kurso dalykai vadovausis integruotu požiūriu į profesinę praktiką per privalomų profesinės inžinerijos dalykų, privalomų dalykų, susijusių su pasirinkta pagrindinė ir sub-dur, nepriklausoma inžinerijos absolventas projektą bent vienoje inžinerijos srityje, ir pasirenkant rinkinys ( bet inžinerijos arba IT dalykų, kai yra gautas išankstinis patvirtinimas). [+]

Šis kursas leidžia studentams pasirinkti studijų programą, kuri didina žinių, įgytą savo pirmojo laipsnio kūno, taip pat išplečia žinių ribas į politikos ir inžinerijos vadybos srityse. Ji taip pat suteikia unikalią galimybę plėsti žinias kitoje drausmės per sub-dur, suteikiant papildomos naudos studentams, kurie siekia karjeros galimybes įvairių sričių srityse.

Studentai, kurie turi pagrindines bakalauro laipsnį inžinerijos sugeba didinti savo gebėjimus ir žinias magistro lygio kursus atitinkamų jų didžiųjų, kad jie galėtų įgyti ir išlaikyti darbo vietas atitinkamose jų inžinerinėse srityse.

[-]

Master of Health Services Management

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

[+]

Projektų valdymo magistras suteikia dalykų mišinį, padedančią absolventams pritaikyti žinias, įgūdžius ir metodus efektyviai ir efektyviai įgyvendinti projektus sveikatos priežiūros sistemoje. Sveikatos tyrimų pagrindinis numato sveikatos priežiūros paslaugų valdymo, mokslinių tyrimų kursinių ir nepriklausomų studijų dalykų mišinys, kuris padėtų absolventams įmonės sveikatos priežiūros paslaugų mokslinius tyrimus ir tiems, kurie nori būti svarstomiems dėl priėmimo į doktorantūros programą.

Šis kursas yra skirtas parengti naujus, trokštantis ir vidutinio sveikatos paslaugų planuotojams ir vadybininkams prisiimti vadovaujantį vaidmenį strateginio ir operatyvinio valdymo platų sveikatos priežiūros paslaugų ir įrenginių. Turinys siekiama plėtoti įgūdžius valdyti žmones, išteklius, sistemas ir procesus sveikatos paslaugas, siekiant patenkinti kintančius poreikius bendruomenių, gydytojai, vyriausybių ir organizacijų.... [-]


Master of Information Technology (Extension)

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2018 Australija Sydney

[+]

Šis kursas suteikia studentams su sustiprinto suprasti verslo kontekste ir techninius pokyčius, formuojančių šiuolaikinę informacijos ir ryšių technologijas (IRT), ir suteikiančias jiems galimybę patenkinti darbo IT srityje, taip pat teikia galimybę plėtoti įgūdžius alternatyva iššūkius IT disciplinų.

Kursas suteikia studentams su pažangių koncepcijų informacinių technologijų supratimo komercinėje aplinkoje, todėl jie gali prisidėti prie IT sprendimų kūrimu ir jų organizavimas.

Priklausomai nuo pagrindinių pasirinktų, karjeros galimybės apima įvairias pozicijas IT srityje, įskaitant verslo žvalgybos ekspertą, e. Verslo kūrėją, žaidimų kūrėją, informacinių sistemų vadybininką, IT saugumo analitiką, IT saugumo vadybininką, IRT saugumo analitiką, IT saugumą konsultantas, švirkštimo priemonės testavimas, IT projektų vadovas, filmų animatorius, programinės įrangos architektas, programinės įrangos kokybės / testavimo specialistas ir sistemų analitikas.... [-]


Master of Property Development

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

[+]

UTS taip pat pripažįsta platų nekilnojamojo turto pobūdį. Studentai gali pritaikyti savo laipsnį dėl daugybės specializuotų pasirenkamų dalykų, įskaitant finansavimą, išsaugojimą, urbanistinį projektavimą, pasaulines tendencijas ir komercinę nuosavybę. Studentai, turintys tvirtą pagrindą planuojant, taip pat gali gauti didžiulį blokinį kreditą planavimo magistro (C04007).

Šis laipsnis teikia su nekilnojamuoju turtu susijusius specialistus, tokius kaip architektai, inžinieriai, statybos vadovai, vertintojų, planuotojų ir verslo ar finansų specialistai, galimybę išplėsti savo žinias ir įgūdžius bei įgyti visapusiškesnį supratimą apie nekilnojamojo turto plėtrą ir susijusius procesus. Tai leidžia absolventams išplėsti savo karjerą arba pereiti už savo pirminės profesinės veiklos srities ribų aukštesniam arba platesniam vaidmeniui nekilnojamojo turto vystymo srityje ir / arba pasiūlyti naujas paslaugas klientams.... [-]


Master Of Science

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas patenkinti dviejų skirtingų grupių studentų: profesinės mokslininkams, norintiems atnaujinti savo pramonės susijusius įgūdžius, karjeros ir studentams, atsižvelgiant į mokslinių tyrimų laipsnį. [+]

Kursas apima privalomą branduolį specialybės dalykus, susijusius su visuose mokslo sričių. Pagrindinių mokomųjų dalykų įgūdžių, svarbių profesinės mokslininkas pagrindas, jie užsiima Moksliniai tyrimai, mokslas įmonių, pramonės šakų ar vyriausybinių organizacijų. Tai yra bendravimo įgūdžių, kritinė analizė, projektų valdymas ir inovacijas ir komercializacija. Profesionalus kryptis papildo dideliame tyrime konkrečioje mokslo ar matematikos disciplinos, arba mokslo valdymo pasirinkimo. Studentai taip pat turi atlikti mokslinių tyrimų projektą, atsižvelgiant patvirtinti fakulteto. Mokinių, turinčių tinkamų pasiekimams, atsižvelgiant į mokslinių tyrimų laipsnį, šis kursas suteikia kelio į dr.Studentai jūros mokslo ir vadybos majoras yra veikiami daugiadisciplininės ir įvairių institucijų kursinių, dėstė Sidnėjaus jūros mokslų instituto (SIMS) ir keletą paskaitų ciklas ir praktinės dalių, naudojant realius duomenis iš Australijos capstone projektas Integruota jūrų observatorija sistema. ... [-]


Master Of Science (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas suteikia galimybę absolventams įgyti mokslinių tyrimų įgūdžius ir gilinti savo žinias į mokslo srityje. [+]

Programos tikslas yra profesinis tobulėjimas kandidato, teikiant patirtį apibrėžiant problemą, hipotezių formulavimas ir bandymų, duomenų įsigijimo, analizės ir aiškinimo, ir projekto pristatymas.

Karjeros galimybės apima aplinkosaugos konsultantas, medicinos mokslininkas, tyrėjas, išteklių vadybininkas, mokslininkas ar technologas.

[-]

Master Of Science (mokslinių Tyrimų) Kompiuterija Mokslų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas suteikia absolventams išplėsti ir pagilinti savo žinias specializuotoje srityje skaičiavimo atlikdamas tyrimus prižiūrint akademinio personalo nario priežiūrą. [+]

Žinoma leidžia studentams tobulinti save savo karjerą informatikos ir informacinių technologijų ir siūlo lankstų mokslinių tyrimų tema pasirinkimas, todėl gali būti glaudžiai suderinta su studentų profesinės karjeros.

Šis kursas suteikia absolventams išplėsti ir pagilinti savo žinias specializuotoje srityje skaičiavimo atlikdamas tyrimus. Žinoma leidžia studentams tobulinti save savo karjerą informatikos ir informacinių technologijų ir siūlo lankstų mokslinių tyrimų tema pasirinkimas, todėl gali būti glaudžiai suderinta su studentų profesinės karjeros. Karjeros galimybės apima pozicijas universitetuose ir kitose institucijose, atliekantiems mokslinius tyrimus ar kitą akademinį darbą, įskaitant mokymą. Galimybės, apimanti mokslinius tyrimus ir plėtrą, taip pat egzistuoja su nacionalinėmis ir tarptautinėmis įmonėmis.... [-]


Master Of Science (mokslinių Tyrimų) į Matematikos Mokslų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas suteikia galimybę įgyti mokslinių tyrimų įgūdžius ir gilinti žinias vienoje iš matematikos srityse. Programos tikslas yra profesinis tobulėjimas kandidatų per meistriškumo didelei kūno matematinės literatūros kartu su originalia tyrimų pavaldus vadovui rekomendacijas. [+]

Įgūdžiai mokslinių tyrimų ir gebėjimą mąstyti matematiškai yra auganti paklausa pramonėje, finansų ir įvairių vyriausybinių organizacijų. Kaip pasekmė, absolventai Šio kurso žymiai išplėsti savo karjeros pasirinkimus ir mokslinių tyrimų tema gali būti pasirinkta labiau palengvinti savo karjeros galimybes, pavyzdžiui, vyresnio amžiaus lygių rinkos tyrimai, kiekybinio valdymo ir kiekybiniai finansuoti.

[-]

Master Of Science (pagyrimu)

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2018 Australija Sydney

Šis kursas suteikia studentams unikalią galimybę atlikti pirminį tyrimą ir įgyti gilių žinių savo tikroje mokslinėje srityje. Studentai turi prieigą prie darbuotojų, kurie yra pagrindiniai tyrėjai ir specialistai savo srityje. Įmonė šį kursą leidžia mokiniams tyrinėti savo mokslinių tyrimų potencialą ir plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius. Šis kursas yra skirtas teikti stipendijų kelią į doktorantūros programą. [+]

Kursas apima privalomą branduolį specialybės dalykus, susijusius su visų mokslo disciplinų. Branduolyje subjektai pateikia svarbios profesinės mokslininkas įgūdžių pagrindą; būti jie užsiima mokslinių tyrimų, mokslo ir technologijų įmonių, pramonės šakų ar vyriausybinių organizacijų. Tai yra bendravimo įgūdžiai, kritinė analizė, projektų valdymas ir inovacijos ir komercializacija. Profesionalus kryptis papildo nepaprasto studijų pasirinkimo konkretaus mokslo ar matematikos disciplinos. Studentai jūrų mokslas ir vadyba-dur, pavyzdžiui, yra veikiami tarpdisciplininiu ir tarptautinių institucijų kursinių, su capstone projektą dėstė Sidnėjaus jūros mokslų institutas (SIMS) ir daugybine paskaitas ir praktinius komponentus naudojant realaus gyvenimo duomenis Australijos Integruota jūrų stebėjimo sistemos. Antroje kurso sudaro didelę mokslinių tyrimų sudedamoji dalis, suteikiant studentams galimybę atlikti pirminę, pažangiausius mokslinius tyrimus. Studentams su tinkamais pasiekimų lygį, tai užtikrina tiesioginį kelią į PhD, ir vykdo taškų, kurie gali būti naudojami stipendijų paraiškų teikimo procesą.... [-]


Master Of Science (pratęsimas)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas siekiama atnaujinti ir išplėsti studentų mokslinę ir pramonės patirtį su valdymo ir verslo sumanumo. Ji suteikia studentams su daugeliu galimybėmis vertės pridedant prie jų esamų specializacijų ir pareikšti juos pagreitinti žiniomis ir technologijomis, arba plečiasi į įvairių didžiųjų interesų įgyti profesinių ir valdymo įgūdžius. [+]

Kursas apima privalomą branduolį specialybės dalykus, susijusius su visų mokslo disciplinų. Branduolyje subjektai pateikia svarbios profesinės mokslininkas įgūdžių pagrindą; būti jie užsiima mokslinių tyrimų, mokslo ir technologijų įmonių, pramonės šakų ar vyriausybinių organizacijų. Tai yra bendravimo įgūdžiai, kritinė analizė, projektų valdymas ir inovacijos ir komercializacija. Profesionalus kryptis papildo nepaprasto studijų pasirinkimo konkretaus mokslo ar matematikos disciplinos, arba į mokslo valdymą. Studentai taip pat turi galimybę vykdyti mokslinių tyrimų projektą, atsižvelgiant į patvirtinimo fakulteto variantą. Studentams su vienas pasiekimų lygiai svarsto mokslo laipsnį, šis kursas suteikia kelias į dr. Paskutinis semestras pasirenkant leidžia studentams papildyti savo esamą įgūdžių rinkinį, naudojant pritaikytus dalykus iš susijusių disciplinų visoje sveikatos, inžinerijos ir verslo.... [-]


Master of Strategic Supply Chain Management (Extension)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Be to, šiandieninėje nestabilioje aplinkoje, tiekimo grandinių rizika ir sudėtingumas yra pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria pramonė, kurios skatina įmones sukurti daugiau ekologiškų pajėgumų susidoroti su netikėtais sutrikimais. Šis kursas skirtas patenkinti visų verslo sektoriaus darbuotojų poreikius ir siekti pažangių žinių apie tiekimo grandinės tinklus, viešųjų pirkimų strategijas, operacijas ir logistikos valdymą. Strateginio tiekimo grandinės valdymo magistras (pratęsimas) yra skirtas studentams, norintiems įgyti didelį supratimą ir įgūdžius šiose srityse. Papildomos temos pasirinkimai, kuriuos teikia ši programa, apima galimybę giliau specializuotis tinklo ir logistikos tinklo projektavimo pagrindiniame strateginiame ir taktinyje, taip pat sistemingai taikyti gerinimo metodiką viešųjų pirkimų ir tiekimo grandinės procesuose, kurie padeda sumažinti kintamumą ir neapibrėžtumą per tiekimo grandinę, leidžiančią geriau kontroliuoti produktų ir paslaugų kokybę. Be operacijų ir tiekimo grandinės valdymo galimybes, studentai toliau stiprinti įgūdžius, profesinę praktiką, specialių žinių ir galimybes geriau suprasti organizacinius ir valdymo praktika ir tarptautinių kontekstuose. [+]

Žinoma, yra sukurta siekiant patenkinti dėl dirbančių asmenų visų verslo sektorių poreikius.

[-]

Meistras Akušerijos (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis laipsnis yra skirta registruotiems akušerių, norintiems plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius, kurie turi praktinės paraišką inovacijų sveikatos priežiūros pramonės ir akademinių supratimą apie akušerinės praktikos. Tai leidžia sąmoningai dalyvavimą mokslinių tyrimų pastangas ir klinikinėje praktikoje naujoves ir gerinti. Studentai plėsti ir gilinti savo žinias specializuotoje srityje akušerijos per prižiūrimos mokslinių tyrimų programą. [+]

Šis kursas padeda studentams užbaigti originalių tyrimų, kurie prisideda prie žinių savo srityje per tarptautiniame kontekste. Moksliniai tyrimai UTS vyksta dinamiškas ir rezultatus orientuotą aplinką. Universitetas vilioja studentus, kurie nori tobulinti savo žinias ir patirtį per profesinės ir skatinti sistemą. Studentai yra gyvybingos ir energingas mokslinių tyrimų kultūros dalis, glaudžiai bendradarbiaudama su akademiniu personalu ir sveikatos pramonės partneriais.

Šis laipsnis siūlo tvirtą mokslinių tyrimų mokymo registruotiems akušerių, kurie privalo atlikti tyrimus savo dabartinį darbą arba kurie siekia tokių pozicijų.

[-]

Meistras Analytics (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

UTS yra Analytics "švietimas priešakyje Australijoje su savo dėmesio skiriant praktinei, tarpdisciplininių analitikai ir sprendimų priėmimo mokslinių tyrimų. Dideli duomenų interneto amžiuje yra labai sudėtingas ir auga eksponentiškai, kelia didesnių problemų organizacijoms. Šiame kurse studentai gali sutelkti dėmesį į realaus pasaulio verslo problemas savo pačių organizacijų ir ieškoti sprendimų, kaip dalį savo mokslinių tyrimų. Šis kursas suteikia absolventams, plėsti ir gilinti savo žinias specializuotoje srityje analitikai atlieka mokslinius tyrimus pagal akademinio personalo nario priežiūrą. Pagrindinės programos papildo trumpus kursus, seminarus ir projektų. Šie kursai suteikia akademinių rezultatų, o naudojant pažangiausias technologijas. [+]

Kursas suteikia lankstumo pasirinkti mokslinių tyrimų temas, kad moksliniai tyrimai yra glaudžiai suderinta studentas 's profesinių reikalavimų. Studentai gali atlikti tyrimus analitikai išspręsti problemas, kurios tiesiogiai paveikti savo organizacijas: moksliniai tyrimai su tikslu. Advanced Analytics, ir sprendimai vis dažniau naudojami pramonėje vairuoti produktyvumą, transformuoti verslą ir didinti konkurencingumą. Už kvalifikacijos analizės professsionals su galimybe dirbti tiek tradicinių, tiek naujų pramonės paklausa ir toliau auga. Su aukšto lygio analitikai įgūdžius absolventai gali svariai prisidėti prie jų organizavimo. Studentai taip pat sugeba dirbti šioje srityje pirmaujančių pasaulio mokslininkų. ... [-]


Meistras Animacija Ir Vizualizacija

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2018 Australija Sydney

UTS magistras animacija ir vizualizacija buvo sukurta bendradarbiaujant su gyvūnų logikos ir yra siūloma per UTS gyvūnų Logic akademijoje. Kursas plėtoja bendradarbiavimo problemų sprendimo įgūdžių ir patirties per kūrybinę ir technikos bendradarbiavimo darbo pritaikytą studijoje su realaus pasaulio gamybos darbo struktūrų ir kūrybinių ir techninių projektų, vadovaujant ir globa praktikų ir kūrybinių lyderių iš pramonės, įskaitant gyvūnų logika. [+]

Kursas suteikia iššūkius ir galimybes, kurios skatintų tyrinėjimą ir įgūdžių stiprinimą visoje vaidmenų spektro skaitmeninės produkcijos, animacijos, efektų ir kuriamų vizualizacijos disciplinų. Bendro darbo praktikos vadovas stiprių kompetencijų plėtrą kritinio mąstymo, problemų sprendimo, projektavimo mąstymo ir efektyvaus bendravimo gamybos aplinkoje. Absolventai gali dirbti produktyviai ir efektyviai profesionaliai darbo vietos aplinka.

Absolventai įgyja įgūdžių, kurie gali būti taikomi visoje vaidmenų spektrą, nuo animacija ir programinės įrangos kūrimo duomenų vizualizacija, duomenų mokslo ir visoje naujomis technologijomis. Jie taip pat galės diegti naujoves į tradicinius profesijų, taip pat vairuoti naujų pramonės sektorių plėtrą.... [-]


Meistras Aplinkos Inžinerijos Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas tam, kad inžinieriai ir kiti techniniai specialistai imtis lyderio vaidmens aplinkos inžinerijos ir valdymo srityje. Kursas apima bendrųjų aspektų aplinkos tvarkymo, susijusių su praktikuojančių specialistų inžinerijos mokslo, planavimo, architektūros, teisės, geodeziniai, sveikatai ir pastato. Inžinieriai, mokslininkai, urbanistų ir kitų šioje srityje dirbančių specialistų turi įtikinamą pareigą užtikrinti, kad neigiamas poveikis vystymuisi apie bendrą aplinkos yra minimalus. Šio kurso trukmė yra vienas ir puse metų, tačiau pareiškėjai su pripažintos bakalauro laipsnį inžinerijos yra tinkamos kredito pripažinimo iki keturių dalykų ir todėl gali užbaigti kursą per vienerius metus visu etatu. [+]

Kursas apima keletą svarbiausių dalykų, kad pateikiama informacija apie aplinkos problemų pobūdį, kartu su inžinerijos metodais jų sprendimo rinkinį. Tai papildytas valdymo ir politikos temomis įgalioti inžinierius, arba techninį specialistą, vadovauti daugelio specialistų grupės, dirbančios aplinkos inžinerijos ir valdymo srityje. Siūlomos šio kurso dalykai vadovautis integruoto požiūrio į profesinės praktikos per privalomų profesinių inžinerinių dalykų, privalomųjų dalykų, susijusių su aplinkos inžinerijos vadybos dur, nepriklausoma absolventas projektą ir pasirenkant rinkinys (bet inžinerijos ar IT tema, kai su išankstinio patvirtinimo).

Kurso tikslas plėtoti informuotumą ir supratimą apie žmogaus veiklos poveikį aplinkai, atsižvelgiant į atliekų mažinimo ir vandens kokybės valdymo, profesinės įgūdžių, reikalingų dirbti kaip integruota grupė, atsakinga už aplinkos planavimą ir valdymą.... [-]


Meistras Dizainas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Unikalus Australijoje, Dizaino Meistras yra intelektualiai energingas, socialiai patrauklus, mistikas, praktika orientuota ir aktyviai susieti su pramone. Šis kursas yra orientuota į statybos projektavimo Bendrijos tinklą. Žinoma, yra du pagrindiniai komponentai: Specializuota meistriškumo pamokas vadovaujama studija lyderis ir pramonės partneriais ir teorija ir technologijų dėstomų dalykų visoje programoje. [+]

Programa orientuota į ir integruoja mokslinius tyrimus, pramonės bendradarbiavimą, internacionalizaciją ir dizaino kultūrą per specialistas, šerdies ir transdisciplininėse dalykų pristatymo. Ji suteikia antrosios pakopos išsilavinimą, kuris yra lankstus ir savo praktika orientacijos ir mokslinių tyrimų integration.With dėmesio dėl dizaino evoliuciją, novatoriško naujų technologijų integravimas, praktikos ir studentų eksperimentų, šis Dizaino Meistras pristato patyrę studijos vadovams, kurie pripažintų lyderių konkretūs pramonės ir profesijų atstovai.

Sukurtas pagaminti tarp aukšto lygio specializacijos ir netradicinį mąstymą pusiausvyrą, programa leidžia studentams ištirti dizainą iš trans-drausminė perspective.It leidžia studentams ištirti projektavimo klausimais pagal praktikos vadovui priežiūra, išmokti naujų strategijų ir prašymą Mokslinių tyrimų ir teorija. Jis palaiko gerąją patirtį magistrantūros dizaino švietimo per mokymosi ir mokslinių tyrimų strategijas, kritiškai išanalizuoti dizaino practice.Graduates šio kurso lyderių projektuojant ir susijusios šakos per savo patirtį produktų ir paslaugų plėtrą. Jie sugeba panaudoti strateginius procesus, kūrybines priemones ir mokslinių tyrimų įgūdžių inovacijoms design.The programa suteikia dalykų magistrantūros dizainerių sąveikos, strategijos ir įmonės, apšvietimo projektavimas, technotextiles ir teksto ir vaizdo srityse komplektą. Bendros temos ištirti panašių konceptualias problemas ir klausimus, vaizdinės išraiškos Quest kurti naudingus, patogesnio bei tinkamesnio rezonansinius dizaino. Tai apima supratimą ir artikuliuoti apie "vartotojo patirtį", dizaino vaidmenį humanizuoti informaciją, estetines ir konceptualias dinamiką efektyvaus bendravimo, strateginio mąstymo svarbą ir aspektus dizaino valdymo, ženklų ir komunikacijos.... [-]


Meistras Dizainas (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis laipsnis yra skirta absolventams, kurie nori pagilinti savo supratimą ir praktinės įgūdžių tiek mokslinių tyrimų ir projektuojant ir mokslinių tyrimų projektuojant, kaip būdas apibrėžti projektavimo profesijos ateitį. [+]

Dizaino iššūkiai tampa vis labiau ir labiau sudėtinga: skaitmeninimas, globalizacija, vis didesnę svarbą paslaugų ir į kultūriškai ir socialiai pažangios konstrukcijos poslinkio reiškia, kad profilis ir vaidmuo dizaineris keičiasi. Tyrimai dizaino ir tiriant per dizaino eksperimentuose tapimą naujo dizaino praktika. Šiame kurse studentai iššūkį sukurti giliai suprasti, ką tai reiškia jų praktikuojančių dizainerių. Jie mokomi įžvalgomis ir praktinių įgūdžių atlikti įvairius tyrimus, kuriuos vis visa svarbi šiuolaikinio dizaino praktika.

Absolventai yra nauja sargyba akademiškai apmokyti dizainerių, kurie gilino įžvalgų, kur dizainas vyksta, ir gali pasiūlyti darbdaviams projektavimo ir mokslinių tyrimų įgūdžių, kad jie turi savo ilgalaikio klestėjimo derinys. Taip pat aišku, kelias nuo šio laipsnio link daugiau tyrimų orientuota karjerą, arba pramonėje arba moksline bendruomene.... [-]


Meistras Finansinės Analizės

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Finansinės analizės magistras suteikia pažangios lygio studijuoti šiuolaikinių apskaitos ir finansų klausimais. [+]

Pagrindiniai dalykai yra skirtos pasiūlyti subalansuotą aprėpties apskaitos, finansų ir investavimo temomis.

Karjeros galimybės apima finansų analitikas ir finansinio planavimo pozicijas finansinių paslaugų sektoriaus, pramonės ir vyriausybės.

[-]

Meistras Finansų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Finansų magistras suteikia platų įgūdžių ir patirties, kurios tikimasi iš pirmaujančių praktikų bankininkystės ir finansų sektorių. [+]

Finansų programa suteikia dalyviams galimybę įgyti žinių apie finansų teorija ir metodus, moderniausių profesinės praktikos tikslais.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pozicijas pramonėje arba vyriausybių.

[-]

Meistras Finansų (pratęsimas)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Finansų (Extension) Meistras teikia platų įgūdžių ir patirties, kurios tikimasi iš pirmaujančių praktikų bankininkystės ir finansų sektorių. [+]

Finansų programa suteikia dalyviams galimybę įgyti žinių apie finansų teorija ir metodus, moderniausių profesinės praktikos tikslais. Papildomos pasirenkamasis dalykas pasirinkimas suteikia galimybę specializuotis giliau į finansų drausmės ir toliau stiprinti studentų įgūdžius, profesinę praktiką, specialių žinių ir gebėjimų.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pozicijas pramonėje arba vyriausybių.

[-]

Meistras Fizioterapija (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas fizioterapeutų ar studentams, kurie baigė kineziterapijos arba laipsnį bakalauro lygiu arba absolventas įvežimo magistro lygio registruotinas Australijoje ir, kurie nori tęsti karjerą mokslinių tyrimų ar įgyti konkurencinį pranašumą savo karjerą, užpildant Papildoma pakopos kvalifikaciją. Studentai įgyja mokslinių tyrimų įgūdžių ir patirties savo srityje mokslinių tyrimų interesų, ir pademonstruoti savo išskirtinį akademinius gebėjimus ir įsipareigojimą fizioterapijos per kiek užbaigimo. [+]

Šis kursas suteikia studentams galimybę dirbti su geriausiais nacionalinių ir tarptautinių mokslo savo interesų sritį, ir parengti bei užpildyti autentišką tiriamąjį projektą, kuris prisideda prie žinių. Studentai įgyja mokslinių tyrimų mokymo ir įgūdžių, taip pat plėtoti daug žinių ir patirties, į mokslinių tyrimų srityje. Studentai palaiko stiprus ir energingas tyrimų kultūra, tiek mokyklos ir universiteto, ir turėti priėjimą prie kitų tyrėjų, įvairių seminarų, Universiteto biblioteka ir mokslinių tyrimų įranga.

Šis kursas yra puikus preparatas studentams, kurie nori tęsti doktorantūros mokslinių tyrimų kabinetas, mokslinių tyrimų karjerą, arba aukštesnio lygio fizioterapijos pozicijas. Karjeros galimybės apima akademines susitikimus, išplėstinis praktikos vaidmenis, konsultavimo pozicijas ir pramonės vaidmenis.... [-]


Meistras Fizioterapijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2018 Australija Sydney

[+]

Ekspertų svečių dėstytojai ir praktikos gydytojų mokytojai yra naudojami visame žinoma, užtikrinti duomenų tinkamumą ir realaus pasaulio paraišką turinį.

[-]

Meistras Geros Gamybos Praktikos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Geros gamybos praktikos magistro suteikia iki datos ir gylio geros gamybos praktikos (GGP) žinių, kaip farmacijos, biotechnologijų ir medicinos prietaisų pramonės šakose. Kursas suteikia kritinę žinių apie teisės aktų, susijusių su registravimo, gamybos, laikymo ir tiekimo licenciją terapinių prekių, GxP ir kokybės sistemų atitiktį, ir kokybės vadybos koncepcijų, rizikos valdymo, kokybės užtikrinimo ir kokybės kontrolės per šį labai reguliuojamoje pramonėje, visų pagrindiniai ingredientai karjeros plėtrą. [+]

Tai tik Žinoma tokio pobūdžio per Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Suderinta per UTS: Farmacija, ji siūlo studentams praktikos pagrindu ir mokslinių tyrimų vadovaujamos išsilavinimą, darbo su pagrindiniais šios srities ekspertais. Kursas suteikia profesinio tobulėjimo galimybes ir karjeros kelius studentams visuose pramonės organizacijų lygmenyse. Tai ideali vieta studentams, norintiems pradėti arba stiprinti savo farmacijos pramonės gamybos karjerą pramonės pripažinta kvalifikacija. Kursas skirtas pirmaujančių ekspertų šioje srityje.

Karjeros galimybės apima laboratorijos ir gamybos personalo, vadybininkų ir specialistų įmonėse, kur geros gamybos praktikos.... [-]


Meistras Informacinių Technologijų (Advanced)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas suteikti galimybę studentams pasiekti specializuotose techninių ar valdymo srityse IT specialistas išsamią ir didesnį supratimą apie informacinių technologijų srityje. Platus specializacijų leidžia studentams pritaikyti kursą patenkinti ir plėsti savo karjeros poreikius. [+]

Labai svarbu išlaikyti IT žinių ir įgūdžių atnaujinami. Šis kursas suteikia studentams geresnį supratimą apie verslo aplinką ir techninius pokyčius formuojant šiuolaikines informacines ir ryšių technologijas (IRT), taip pat suteikia jiems galimybę susidoroti su IT pramonės besivystančiomis problemomis, siekiant užtikrinti aukštesnę pažangą tyrimai.

Kursas suteikia studentams supratimą apie pažangias informacinių technologijų koncepcijas, kurios toliau plėtojamos atliekant mokslinių tyrimų projektą. Tyrimo projektas suteikia studentams galimybę parodyti savo sugebėjimą ateityje atlikti mokslinius tyrimus.

Karjeros galimybės apima platų pozicijų IT srityje, įskaitant verslo žvalgybos ekspertą, e. Verslo kūrėją, žaidimų kūrėją, informacinių sistemų vadybininką, IT saugumo analitiką, IT saugumo vadovą, ITT saugumo analitiką, IT saugumo konsultantą, švirkštimo priemonės testavimą, IT projekto vadovas, filmų animatorius, programinės įrangos architektas, programinės įrangos kokybės / testavimo specialistas ir sistemų analitikas.... [-]


Meistras Išplėstinė žurnalistikos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 2.5 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Pažangiosios žurnalistikos magistro suteikiančias studentus su įgūdžių, gilių žinių ir pritaikomas galimybes siekti karjeros šiandienos sparčiai keičiasi, ir dažnai labai sutrikdė žiniasklaidos. [+]

Studentai įgyja praktinės patirties ataskaitų, redagavimo ir susijusias gamybos ir projektavimo įgūdžius įvairių teksto, garso ir vaizdo laikmenose. Jie turi galimybę naudotis, patirtis ir galvoti apie naujų sričių žurnalistų praktiką, įskaitant drones, virtualios realybės ir kompiuteriu padeda ataskaitų ir dirbti su pirmaujančių specialistų tyrimo, sporto ir verslo žurnalistikos. Svarbiausias tikslas yra skatinti judrumą ir inovacijas vietos, regionų ir pasaulinės žiniasklaidos kraštovaizdį. Šis kursas yra dalis lankstus studijų programą ir tinka visiems, kurie domisi mokytis, kaip visiškai išnaudoti žurnalistikos galią, iš esamų žiniasklaidos specialistų ir žurnalistikos absolventų, kuriems reikia atnaujinti įgūdžius ar išbandyti naujus dalykus žmonėms, kurie domisi realizuoti visą potencialą skaitmeninio sutrikdymo.... [-]


Meistras Klinikinės Psichologijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2018 Australija Sydney

Klinikinės psichologijos magistras suteikia penktoji ir šeštoji metais stipendiją privalo registruotis kaip Australijos psichologas. Absolventai yra tinkamos, po dvejus metus trukusių prižiūrimą praktiką, patvirtinti klinikiniai psichologai su psichologijos valdybos Australijoje ir narystės klinikinės koledžo Australijos Psychological Society. [+]

Šis kursas suteikia studentams praktikos pagrindu ir mokslinių tyrimų vadovaujamos švietimo klinikinės psichologijos, apimanti on-campus mokymosi, miesteliu ir off-kampusie klinikinių vietą ir mokslinius tyrimus. Žinoma yra pristatomos pagal užsakymą pastatytas, state-of-the-art įrenginių, įskaitant universitetų klinikose.

Karjera galimybės apima klinikinę psichologiją, konsultavimo, konsultavimo ir psichologijos.

[-]

Meistras Klinikinės Psichologijos (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas registruotiems klinikiniai psichologai, ar studentams, kurie baigė registruotinas psichologijos laipsnį, kurie nori siekti karjeros mokslinių tyrimų srityje arba įgyti konkurencinį pranašumą savo karjerą užpildant papildomą antrosios pakopos kvalifikaciją. Studentai įgyja mokslinių tyrimų įgūdžių ir patirties savo srityje mokslinių tyrimų interesų ir parodyti savo išskirtinį akademinių gebėjimų ir įsipareigojimą klinikinės psichologijos per laipsnis užbaigus. [+]

Šis kursas suteikia studentams galimybę dirbti su viena iš pirmaujančių nacionalinių ir tarptautinių mokslo savo srityje interesų plėtoti ir užbaigti originalų mokslinių tyrimų projektą, kuris prisideda prie žinių. Studentai įgyja mokslinių tyrimų mokymo ir įgūdžių, taip pat plėtoti daug žinių ir patirties kaip mokslinių tyrimų srityje. Studentai palaiko stiprus ir energingas tyrimų kultūra, tiek mokyklos ir universiteto ir turėti priėjimą prie kitų tyrėjų, įvairių seminarų, Universiteto biblioteka ir mokslinių tyrimų įranga.

Šis kursas yra puikus preparatas tiems studentams, kurie nori tęsti doktorantūros mokslinių tyrimų kabinetas, mokslinių tyrimų ar aukštesnio lygio psichologijos pozicijų karjerą. Karjeros galimybės apima akademines susitikimus, išplėstinis praktikos vaidmenis, konsultavimo pozicijas ir pramonės vaidmenis. ... [-]


Meistras Kraštovaizdžio Architektūros

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Kaip tik magistrantūros kraštovaizdžio architektūros profesinės laipsnio turimą Sidnėjuje, kraštovaizdžio architektūros magistro suteikia studentams galimybę bendradarbiauti kartu su garsiausiais praktikų iš apdovanojimai tarptautiniuose dizaino studijos ir pirmaujančių ekspertų Urbanistikos srityje. Studentai užsiimti projektų, kurie pagrįstų didžiųjų klausimų, susiduria su pasauline šiuolaikinės miestų ir kraštovaizdžių įvairovė: miesto tankinimui, klimato kaita, mažėja išteklių tiekimo (žemė, maisto ir vandens) ir biologinės įvairovės praradimo per ekologinę fragmentacijos ir buveinių naikinimo , Naudojant aktualiausius ir up-to-data metodologiją ir technologijas, studentai dalyvauja praktiškai pagrįstas studijos plėtoti savo sudėtingus problemų sprendimo įgūdžius siekiant spręsti labai svarbų vaidmenį kraštovaizdžio ateities miestų. [+]

Iki pastato pažangių specialistų žinių, UTS absolventų su propagavimą, politinio ir profesinio agentūros, projektų valdymo ir finansinių gebėjimų spektras, siekiant spręsti šiuolaikinius klausimus vietos ir pasaulio kontekste. Kraštovaizdžio architektūros magistras suteikia galimybę studentams aktyviai ir kritiškai apsvarstyti kraštovaizdžio agentūra ateityje miestą ir tapti aktyviais diskurso Kokia ateitis miestai gali tapti per integruotą projektavimo orientuota požiūrio. Absolventų Kraštovaizdžio architektūros magistras yra gerai pasirengęs spręsti šiuolaikinius klausimus vietos ir / ar pasaulio kontekste, pasitelkiant plataus masto supratimą aktualiausia ir up-to-data metodikas, priemones ir technologijas.... [-]


Meistras Medijų Meno Ir Gamybos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 2.5 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas absolventų žiniasklaidos produkcijos, arba tiems, kurių didelę patirtį šioje srityje, kad būtų galima juos iš anksto savo įgūdžius ir teorines žinias apie vartojimas ir gamyba žiniasklaidos produktus. Žinoma toliau plėtoja profesinius, specializuotų žinių ir įgūdžių bent vienoje srityje žiniasklaidos produkcijos: skaitmeninių laikmenų, garso, sąveikos ir judantis vaizdas. Vadovaujant fakulteto ekspertai, studentai taip pat gali sukurti didelį gabalą gamybos darbo kino, vaizdo, garso, radijo, skaitmeninės žiniasklaidos, veikimo ar įrengimo. [+]

Šis kursas siekiama suteikti studentams galimybę plėtoti pažangias gamybos ir konceptualias įgūdžius žiniasklaidos gamybai. Per tyrimų ir gamybos kūrybos projekte mokiniai didinti jų gebėjimus plėtoti nepriklausomus, kūrybiškus ir novatoriškus projektus. Kursas suteikia studentams galimybę patirti kūrybinį ir techninį vystymąsi labai gamybai, arba sutelkti savo įgūdžius vienoje svarbioje srityje žiniasklaidos pramonėje.

Karjeros galimybės apima dalyvaudami kūrybos komandai rašytojas, prodiuseris, režisierius, ar darbo, ypač vaidmenų gamybos ir po gamybos judančių vaizdų, garso skaitmenines laikmenas ir sąveiką. Absolventai turi gebėjimų ir patirties, kad galėtų kurti, inicijuoti ir kurti savo žiniasklaidos projektus.... [-]


Meistras Nekilnojamojo Turto Investicijų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Žinoma rengia studentus suprasti investavimo priemones, kapitalo rinkų, finansų valdymą ir pagrindines tvarkykles turto vertės. Specializuotos dalykai ištirti investavimo aspektus, susijusius su mažmeninės prekybos, biuro bei kitų komercinių turtą. Nekilnojamojo turto investiciniai fondai bei fondų valdymo apima išsamiai atskirų dalykų. Kursas plėtra ir mokymo programa dizainas atspindi pirmaujančių pramonės specialistų kompetencija. Profesionaliai orientuota vertinimai ir seminarai plėtoti įgūdžius, reikalingus atlikti tyrimus ir analizę, kuria grindžiamas plėtoja nekilnojamojo turto turto portfelį su subalansuotos rizikos, interpretuoti lakiųjų nacionalines ir pasaulines tendencijas, įvertinti atskirų komponentų, turto portfelio. [+]

Dalykų dauguma pasiūlė bloko režimu, ir apima svečių paskaitos nuo pramonės lyderių derinys, taikomas analizės seminarus, ir išsamaus atvejo tyrimo analizė. Nors dauguma apklaustųjų yra įsikūrusi užstatytą aplinką mokykloje, kai yra sudarytas iš Finansų mokykloje. Pasirenkamieji variantai pateikti papildomos techninės ir analitinę įgūdžių tobulinimą ir galimybę mokytis nuosavybės tendencijas užsienyje.

Kursas skirtas parengti specialistų šiuo metu arba turto ar finansų ir investicijų srityse ir specializuota karjeros nekilnojamojo turto investicijų.

Karjeros galimybes apimti ir pozicijas, portfelio valdymo, investicijų valdymas, investicijų analizė, turto valdymas, nuoma ir pardavimas, Nekilnojamojo turto tinkamumą ir vertinimo, turto įsigijimas ir perleidimas.... [-]


Meistras Nekilnojamojo Turto Vystymo Ir Planavimo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas abiejų nuosavybės ir planavimo specialistai, ir absolventų susijusiose srityse, kurie nori išplėsti savo kvalifikaciją ir patirtį nekilnojamojo turto vystymo ir planavimo. Absolventai turi įsipareigojimą profesionalumo turto ir planavimo srityje. [+]

Šis kursas yra skirtas nuosavybės ir planavimo specialistams, kurie nori atnaujinti savo kvalifikaciją ar patirtį arba tiems, kurie nori patekti į nuosavybės ir planavimo pramonę. Savo pirmuosius metus studentai plėtoti, kaip subalansuoti viešųjų ir privačių interesų į miestų plėtros, kaip miesto ekonomikos dirba, kaip yra taikomos Urbanistikos ir tvarumo principų supratimą ir kaip plėtros galimybių yra vertinama.

Karjeros galimybės apima pozicijas planavimą vietos, metropolijos ir regioniniu lygmeniu, bei turtas, plėtra privataus ir viešojo sektorių.

[-]

Meistras Ne Pelno Ir Socialinio Valdymo įmonė

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas atspindi geriausią praktiką, aktualijas ir atsirandančias tendencijas į ne pelno ir socialinės įmonės, ir buvo skirtas asmenims, kurie aistringai apie socialinių inovacijų ir socialinio teisingumo, suteikiant jiems galimybių kurti novatoriškus sprendimus, kurie socialinį poveikį. Žinoma yra ypač svarbi politikos formuotojams, vyresniųjų vadovų ir vyriausiųjų vadovų socialinės ekonomikos, bendruomenės, visuomenės ir / ar trečiojo sektoriaus organizacijas. Ji taip pat taikoma tiems, kurie nori taikyti verslo ir valdymo principus, siekiant padėti įvairesnių organizacijų - vyriausybių, įmonių ir socialinių įmonių - sukuriant ekonominę ir socialinę vertę kartu. [+]

Šis kursas suteikia pažangios įžvalgas socialinio verslumo ir socialinių inovacijų, kaip vairuotojai ne-pelno, bendruomenės orientuotos įmonės.

Kursas skirtas kaip valdymas gali prisidėti prie visuomenės ir naujoviškų ir tvarių būdų aplinka, taip pat sprendžiant pagrindinius įgūdžius ir žinias kritinių sėkmingo vykdymo karjeros besiplečiančio socialinės ekonomikos, įskaitant dotacijos raštu, pritraukimo, savanorių valdymo, socialinė programa dizainas ir įgūdžiai įvertinti socialinį poveikį. Studentai taip pat plėtoti socialinės ekonomikos ir jos ekonominę ir politinę situaciją supratimą ir supažindinami su būdais sistemingai galvoti apie iššūkius, su kuriais susiduria visuomenė ir besivystančių naujoviškų sprendimų šioms problemoms spręsti.... [-]


Meistras Orthoptics

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2018 Australija Sydney

Iš Orthoptics Master profesionalus antrosios pakopos studijų kursinių laipsnį. Sėkmingas absolventai turi teisę užsiregistruoti kaip orthoptist. Žinoma užtikrintų reikiamą išsamių žinių, įgūdžių ir patirties, reikalingos dirbti kaip daugiafunkcinės akių sveikatos priežiūros sektoriuje orthoptist. Kursas plėtoja kompetenciją klinikinėje praktikoje ir skatina aukšto lygio klinikinių argumentus optimaliai pacientą orientuotą priežiūrą. [+]

Šis kursas yra pristatomas į studentą orientuota taip, kad sujungia teorines žinias su profesine praktika, remiantis stipriais ryšiais su orthoptic profesija, taip pat kitų profesinių grupių, susijusių su akių ir regos priežiūrą ir su pramone. Kursų metu studentai atlieka klinikinius vietas esant vietų įvairovę, įskaitant ligonines, privačių praktikos ir reabilitacijos nustatymus. Studentai yra skatinami imtis klinikinių vietas kaimo ir regioninės sričių Australijoje, įskaitant čiabuvių gyventojų, o taip pat yra galimybė atlikti patvirtintus tarptautinius vietas. Studentai turi galimybę padidinti savo vadovavimo įgūdžius, o mokytis iš tarptautiniu mastu pripažintų dėstytojų ir mokslo darbuotojų, ir praktikų, kurie ne įgyvendinimo naujas žinias ir technologijas klinikinėje praktikoje priešakyje.... [-]


Meistras Orthoptics (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas orthoptists, ar studentams, kurie baigė atitinkamą laipsnį, kurie nori siekti karjeros mokslinių tyrimų srityje arba įgyti konkurencinį pranašumą savo karjerą užpildant papildomą antrosios pakopos kvalifikaciją. Studentai įgyja mokslinių tyrimų įgūdžių ir patirties savo srityje mokslinių tyrimų interesų ir parodyti savo išskirtinį akademinių gebėjimų ir įsipareigojimą orthoptics per laipsnis užbaigus. [+]

Šis kursas suteikia studentams galimybę dirbti su viena iš pirmaujančių nacionalinių ir tarptautinių mokslo savo srityje interesų plėtoti ir užbaigti originalų mokslinių tyrimų projektą, kuris prisideda prie žinių. Studentai įgyja mokslinių tyrimų mokymo ir įgūdžių, taip pat plėtoti daug žinių ir patirties kaip mokslinių tyrimų srityje. Studentai palaiko stiprus ir energingas tyrimų kultūra, tiek mokyklos ir universiteto ir turėti priėjimą prie kitų tyrėjų, įvairių seminarų, Universiteto biblioteka ir mokslinių tyrimų įranga.

Šis kursas yra puikus preparatas tiems studentams, kurie nori tęsti doktorantūros mokslinių tyrimų studiją, A mokslinių tyrimų ar aukštesnio lygio orthoptics pozicijas karjerą. Karjeros galimybės apima akademines susitikimus, išplėstinis praktikos vaidmenis, konsultavimo pozicijas ir pramonės vaidmenis.... [-]


Meistras Pažangios Slaugos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas apima asmenį orientuotą mokymąsi. Sukurta kartu su pagrindiniais pramonės suinteresuotosiomis šalimis, kursas suteikia aiškų kelią slaugytojų plėtoti savo karjerą ir teigiamai įtakoti priežiūros paslaugų teikimą. [+]

Labai gerbiamas darbdavių ir gydytojų tiek, šis kursas plėtoja slaugos įgūdžių ir žinių, kurios leistų pagerinti asmens orientuotą priežiūrą ir pacientų rezultatų. Tai apima klinikinio, seselė, lėtinės ir sudėtingos priežiūros (senėjimo ir lengvinančio), pirminės sveikatos priežiūros, švietimo, valdymo ir mokslinių tyrimų srityse. Žinoma buvo sukurta su pagrindinių suinteresuotųjų šalių grupės, kuri apima pedagogams, klinikinius slaugytoja konsultantai, slaugytoja vieneto vadybininkai, direktoriai Slaugos ir vartotojams. Tai užtikrina, kad studijų atributai yra profesionaliai tinka, ir patenkinti abu dabartinius ir būsimus poreikius darbdavių ir bendruomenės. Studentai gali pritaikyti savo programą maišymo ir atitikimo 8 didžiųjų, 11 sub-didžiųjų ir daugiau nei 40 pasirenkamuosius pasirinkimų iš būdų pasiekti savo individualius tikslus, ar jie būtų diversifikuotas arba labai specializuotas įvairovė. Kurso turinys yra sutelktas į novatorišką įrodymais pagrįstos praktikos, kuri leidžia studentams vadovauti patobulintą slaugos praktika visais lygmenimis. Žinoma buvo įvertinta kaip "puikus" iki galutinio kurso studentams universitete apklausomis tarp 2010 ir 2013, nes didele dalimi sukabinančio Master Class formatu, kuris skatina grįžtamąjį ryšį, diskusijas ir mokslinį bendruomenę.... [-]


Meistras Planavimo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Planavimo magistras suteikia naują karjeros projektavimo, planavimo ir nekilnojamojo turto specialistų karjerą, suteikiant absolventams plačią supratimą apie planavimo klausimus kartu derybų įgūdžių ir kūrybinio mąstymo, reikalingo jų išspręsti. [+]

Nors planavimas dažnai buvo laikomas patvirtinimo procesu, UTS artėja prie drausmės kaip kritinės užduoties, kuri jungia bendruomenes su vyriausybėmis, institucijomis ir kūrėjais. UTS tvirtai įsitikinusi, kad geriausi planuotojai ne tik taiko galiojančias taisykles. UTS absolventai yra kūrybiniai problemų sprendimo ir derybininkai, kurie sugeba veiksmingai dirbti komandose ir suinteresuotosiomis šalimis, norėdami pateikti praktiškai išspręstų kompleksinių gyvenamųjų, komercinių ir infrastruktūros plėtros problemų.

Šiuo kursu studentai aktyviai dalyvauja politikos, aplinkosaugos ir demografijos struktūrose, kad suprastų, kaip planavimo sprendimai ilgą laiką formuoja miestų aplinką. ... [-]


Meistras Profesinės Apskaitos (pratęsimas)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Profesionalus Apskaita (Extension) Mokytojas yra skirta teikti ne apskaitos absolventams reikiamų žinių ir įgūdžių, reikalingų profesinėje apskaitos karjerą. Kurso užbaigimo atitinka akademinius reikalavimus atvykimo į profesinės programų CPA Australija ir privilegijuotų apskaitininkų institutas Australijoje (ICAA). [+]

Šis kursas suteikia idealią akademinį pagrindą siekti apskaitos karjeros. Ji suteikia žinių, supratimo ir patirties, reikalingos užimtumui apskaitos profesija. Be to, profesionalus pripažinimas kurso pagal CPA Australija ir ICAA suteikia studentams su tarptautiniu mastu pripažintų kvalifikacijų, kad padidėtų jų darbo ir skatinimo galimybes.

Kurso tikslas suteikti vietos ir tarptautinių absolventams reikiamų žinių apskaitos ir vaidmuo apskaitos pjesių teikiant informacinių produktų patvirtinamuosius visus įmonės veiklos sritis. Be to, teikiant profesionaliai pripažįstamą kvalifikaciją, žinoma sudaro apskaitos, finansų, teisės, komunikacijos ir ekonomikos dalykus, kurie kartu pateikti pagrindinius verslo įgūdžius ir žinias, kurios yra būtinos darbo šiandienos dinamiškoje verslo aplinkoje intervalą mišinį.... [-]


Meistras Renginio Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Renginio Vadybos magistras yra skirta kurti aukšto lygio valdymo įgūdžius ir žinias pakankamai aprūpinti studentus valdymo pozicijas plačiąja ir daugialypė renginio pramonėje. [+]

Šis kursas siekiama sukurti profesionalų kompetenciją renginio valdymo srityje, kartu su taikomosios suprasti procesus ir praktiką, susijusias su bendro verslo valdymo. Su šiuo ketinimų galvoje, žinoma, apima dalykus, kuriais siekiama sukurti renginio kūrimo, planavimo ir teikimo proceso ir bendrosios verslo subjektams, padedančio sukurti organizacinės lyderystės ir valdymo dėkingi supratimą. Be to, kursas suteikia studentams galimybę atlikti tris pasirenkant iš visoje UTS Business School, siekiant toliau plėtoti savo įgūdžius ir žinių bazę, jų interesų srityse.

Šio kurso tikslas yra plėtoti studentų abiejų profesinių įgūdžių ir žinių, susijusių su renginio vadovo pozicijos, taip pat aukšto lygio bendrą verslo valdymo kompetencijų pakankamai kurti ar valdyti organizaciją, susijusią su viešojo, verslo ar kitos produkcijos renginių tipai.... [-]


Meistras Rinkodara

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Marketingo Meistras suteikia galimybę studentams išplėsti savo žinias apie ryšių, pardavimų valdymo, plėtros ir naujų produktų įvedimu, verslo-verslui rinkodaros, technologijų ir rinkodaros srityse, taip pat teisinių suvaržymų ir etinių pasekmių rinkodaros Australijoje. [+]

Rinkodaros programa suteikia šiuolaikišką teorinio rinkodaros žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų puikias eksploatacines savybes Australijos ir tarptautinėse rinkose.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pozicijas pramonėje arba vyriausybių.

[-]

Meistras Rinkodara (pratęsimas)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Marketingo (Extension) Meistras suteikia galimybę studentams išplėsti savo žinias apie ryšių, pardavimų valdymo, plėtros ir naujų produktų įvedimu, verslo-verslui rinkodaros, technologijų ir rinkodaros srityse, taip pat teisinių apribojimų nuo ir etikos reikšmė rinkodaros Australijoje. [+]

Rinkodaros programa suteikia šiuolaikišką teorinio rinkodaros žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų puikias eksploatacines savybes Australijos ir tarptautinėse rinkose. Papildomos pasirenkamasis dalykas pasirinkimas suteikia galimybę specializuotis giliau į prekybos drausmės ir toliau stiprinti studentų įgūdžius, profesinę praktiką, specialių žinių ir gebėjimų.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pozicijas pramonėje arba vyriausybių.

[-]

Meistras Skaitmeninės Informacijos Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Dailės magistras skaitmeninės informacijos valdymas yra dalis sujungtas programa, skirta kurti informacijos specialistų, galinčių kurti ir valdyti informaciją, kuri yra vis skaitmeniniu formatu. Ji taip pat nagrinėja strategijas ir praktiką dėl žinių paslaugas už abiejų organizacijų ir bendruomenių 21-ajame amžiuje. [+]

Programa suteikiančias absolventai su gilia, teoriškai informuotas suprasti, kaip žinios ir informacija yra sukurta, atstovaujama pranešama ir naudojamas asmenų ir grupių tiek internete, tiek fiziniame pasaulyje. Be to, studentai plėtoti technines ir projektų valdymo įgūdžių, reikalingų kurti, kurti ir valdyti internetu informacijos išteklius, pavyzdžiui, svetainių ir skaitmeninių saugyklų. Studentai susipažįsta su šiuolaikinių problemų, tendencijas, naujoves ir jėgų pokyčius informacinių praktikos supratimą; Etiško praktikos ir gebėjimo veikti sąžiningai, griežtai, pasitikėjimą savimi ir bendradarbiavimo profesinėse srityse.

Programos absolventai turi: įrodyta sudėtingą informacijos tvarkymo įgūdžius tinkamus profesinės praktikos įvairiose environmentsan suprasti, kaip pasiekti organizacinius tikslus, kurti, dalintis ir naudotis knowledgean suprasti šiuolaikinių problemas, tendencijas, naujoves ir jėgų pokyčių, informacijos ir žinių praktikos, taip pat platesnis politinių, politikos ir technologijų contextsan supratimo etikos praktikos ir gebėjimo veikti sąžiningai, griežtai, pasitikėjimą savimi ir bendradarbiavimo profesiniuose contextsdemonstrated kūrybinių, kritiškas, atspindinčių problemų sprendimo galimybes į jų profesinius vaidmenis ir įsipareigojimas mokytis visą gyvenimą, anddemonstrated galimybes planuojant ir įgyvendinant projektą.... [-]


Meistras Slaugos (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis laipsnis yra skirta registruotiems slaugytojų, norintiems plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius, kurie turi praktinės paraišką inovacijų sveikatos priežiūros pramonės ir akademinių supratimą apie slaugos praktika. Tai leidžia sąmoningai dalyvavimą mokslinių tyrimų pastangas ir klinikinėje praktikoje naujoves ir gerinti. Šiuo laipsnį, studentai plėsti ir gilinti savo žinias specializuotoje srityje slaugos per prižiūrimos mokslinių tyrimų programą. [+]

Šis kursas padeda studentams užbaigti originalių tyrimų, kurie prisideda prie žinių savo srityje per tarptautiniame kontekste. Moksliniai tyrimai UTS vyksta dinamiškas ir rezultatus orientuotą aplinką. Universitetas vilioja studentus, kurie nori tobulinti savo žinias ir patirtį per profesinės ir skatinti sistemą. Studentai yra dalis gyva ir energinga tyrimų kultūrą, glaudžiai bendradarbiaudama su akademiniu personalu ir sveikatos pramonės partneriais.

Šis laipsnis siūlo tvirtą mokslinių tyrimų mokymus registruotų slaugytojų, kurie privalo atlikti tyrimus savo dabartinį darbą arba kurie siekia tokių pozicijų.

[-]

Meistras Sporto Ir Tvarką (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Sportas ir mankšta (moksliniai tyrimai) programos magistras yra skirta absolventams, kurie nori pagerinti savo žinias zonos, adresas politikos ar valdymo klausimus, ar siekti mokslo / akademinės karjeros. [+]

Ši programa tinka studentams, kurie baigė kursinių laipsnį ir norintiems plėtoti tikslesnį kelią vykdant mokslinius tyrimus. Studentai kritinių ir analitinių įgūdžių ir pažangios mokslinių tyrimų įgūdžius, leidžiančių nuodugniai tirti jų pasirinktos srities.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pozicijas pramonėje arba vyriausybių ir akademinius postus.

[-]

Meistras Sporto Vadybos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Sporto vadybos magistras yra skirta kurti kritinių, interpretacinis ir problemų sprendimo įgūdžius ir suteikti didelę apžvalgą apie sporto pramonėje. [+]

Kursas plėtoja pažangias įgūdžių rinkinių, reikalingų vadovai veikti sporto srityje.

Kursas suteikia teorijas, modelius ir atvejų tyrimus, siekiant suprasti sudėtingą pobūdį sporto pramonėje.

Absolventai gali siekti karjeros tokiose srityse kaip: sporto rinkodaros sporto renginys valdymo vieta ir pastatų ūkio valdymas sporto plėtrą sporto administravimo operacijų valdymo.

[-]

Meistras Strateginio Tiekimo Grandinės Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Vis didėjantis verslo vadybininkų ir akademikų susidomėjimas tiekimo grandinėmis, pažangių paslaugų ekonomikų atsiradimas, sujungtos informacinės sistemos, įskaitant sutrikdžiusios technologijos, debesų kompiuterija ir duomenų analizė, nauja valdymo praktika ir metodai bei pasaulinės konkurencijos spaudimas tapo priemoka tiems, kurie plačiai supranta, kaip planuoti ir valdyti sudėtingas verslo operacijas ir susijusius procesus. Be to, šiandienos lakiųjų aplinką, rizikos ir sudėtingumas tiekimo grandinės buvo pagrindiniai klausimai, su kuriais susiduria pramonės, kuri skatina įmones sukelti labiau organines gebėjimą susidoroti su netikėtais sutrikimų. Strateginio Tiekimo grandinės vadybos magistras yra skirta tiems, kurie nori įgyti didelę įžvalgą ir įgūdžius šiose srityse. [+]

Kursas skirtas patenkinti visų verslo sektoriaus darbuotojų poreikius ir siekti pažangių žinių apie tiekimo grandinės tinklus, viešųjų pirkimų strategijas, operacijas ir logistikos valdymą.

Kursas suteikia specialistų Išplėstinė vertės grandinės valdymo įgūdžių ir žinių, siekiant pagerinti jų supratimą apie gamtos, kontekstą ir indėliu Skrydžių valdymo, tiekimo grandinės valdymo, viešųjų pirkimų ir logistikos funkcijų profesionaliu lygmeniu.

Karjeros galimybės apima pozicijas operacijų valdymas, paslaugų operacijų valdymas, tiekimo grandinės valdymas, rizikos ir sudėtingumo valdymas, ir strateginiai pirkimai.

[-]

Meistras Sveikatos Politikos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Sveikatos politikos magistro suteikiančias studentus su žinių ir įgūdžių suprasti, interpretuoti, įtakoti ir formuoti sveikatos politiką. Ji numato, kad, kaip sveikatos priežiūros sistema veikia supratimą ir iššūkius sveikatos priežiūros sistema susiduria. [+]

Šis kursas suteikia gilesnį supratimą apie dabartines problemas, formuojant sveikatos politiką ir suteikia specializacijos per keturias pagrindines sritis galimybė: ekonomika, teisė, bendravimas ir mokymasis, ir čiabuvių ir sveikata. Žinoma, taip pat teikia statistikos, epidemiologijos ir čiabuvių studijų pagrindą. Šis kursas suteikia karjeros kelią sveikatos priežiūros specialistams, valstybės tarnautojų, konsultantų ir kitų specialistų, kurie nori dirbti į sveikatos politikos arba tiems, kurie pasiekė savo norimą vaidmenį ir nori gilinti savo profesines žinias ir patirtį, karjeros.

Šio kurso absolventai galės: įrodyti profesinę elgseną ir atskaitomybę (Profesionalus elgsena ir atsakomybė) priimti, kritiškai vertinti ir taikyti įrodymų daryti įtaką sveikatos politiką (Kritinis mąstymas) įrodyti komandos ir vadovavimo įgūdžius, o atsižvelgiant į sveikatą globaliame kontekste (lyderystės ir Komandinis darbas) efektyviai ir tinkamai bendrauti su žmonėmis iš įvairių sluoksnių ir kontekstuose (komunikatas) įvairovė atspindi dabartines įgūdžių, žinių, požiūrių ir praktikos; planavimas ir įgyvendinimo nuolatinis asmeninis ir profesinis tobulėjimas (Mokymosi visą gyvenimą) yra profesionaliai kultūriškai kompetentinga kuria prisidedama prie sveikatos ir gerovės Australijos aborigenai, įskaitant fizinės, socialinės, emocinės ir dvasinės gerovės (Vietos sąmoningumo). ... [-]


Meistras Sveikatos Politikos (pratęsimas)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Sveikatos politikos (Extension) Meistras suteikiančias studentus su žinių ir įgūdžių suprasti, interpretuoti, įtakoti ir formuoti sveikatos politiką. Ji numato, kad, kaip sveikatos priežiūros sistema veikia supratimą ir iššūkius sveikatos priežiūros sistema susiduria. [+]

Šis kursas suteikia gilesnį supratimą apie dabartines problemas, formuojant sveikatos politiką ir suteikia specializacijos per keturias pagrindines sritis galimybė: ekonomika, teisė, bendravimas ir mokymasis, ir čiabuvių ir sveikata. Žinoma, taip pat teikia statistikos, epidemiologijos ir čiabuvių studijų pagrindą. Šis kursas suteikia karjeros kelią sveikatos priežiūros specialistams, valstybės tarnautojų, konsultantų ir kitų specialistų, kurie nori dirbti į sveikatos politikos arba tiems, kurie pasiekė savo norimą vaidmenį ir nori gilinti savo profesines žinias ir patirtį, karjeros.

Šio kurso absolventai geba: įrodyti profesinį elgesį ir atskaitomybę (Profesionalus elgesį ir atskaitomybė) atkurti, kritiškai vertinti ir taikyti įrodymų daryti įtaką sveikatos politikai (kritinis mąstymas) įrodyti komandos ir vadovavimo įgūdžius, atsižvelgiant į sveikatą globaliame kontekste (Vadovavimas ir Komandinis darbas) veiksmingai ir tinkamai bendrauti su žmonėmis iš įvairių sluoksnių ir kontekstuose (komunikatas) įvairovė atspindi dabartines įgūdžių, žinių, požiūrių ir praktikos; planuojant ir įgyvendinant nuolatinį asmeninį ir profesinį tobulėjimą (Mokymosi visą gyvenimą) turi būti profesionaliai kultūriškai kompetentingas, kuria prisidedama prie sveikatai ir gerovei vietinių australai, įskaitant fizinę, socialinę, emocinę ir dvasinę sveikatingumo (Vietos Awareness). ... [-]


Meistras Sveikatos Priežiūros Paslaugų (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis laipsnis yra skirtas sveikatos priežiūros specialistų, norinčių plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius, kurie praktinio taikymo inovacijoms ir politiką sveikatos priežiūros sektoriuje, ir mokslinį supratimą apie sveikatos priežiūros paslaugų teikimo. Tai leidžia sąmoningai dalyvauti mokslinių tyrimų pastangas ir sveikatos paslaugų naujoves ir tobulinti. Studentai plėsti ir gilinti savo žinias specializuotoje srityje sveikatos paslaugų per prižiūrimos mokslinių tyrimų programą. [+]

Šis kursas padeda studentams užbaigti originalių tyrimų, kurie prisideda prie žinių savo srityje per tarptautiniame kontekste. Moksliniai tyrimai UTS vyksta dinamiškas ir rezultatus orientuotą aplinką. Universitetas vilioja studentus, kurie nori tobulinti savo žinias ir patirtį per profesinės ir skatinti sistemą. Studentai yra dalis gyva ir energinga tyrimų kultūrą, glaudžiai bendradarbiaudama su akademiniu personalu ir sveikatos pramonės partneriais.

Šis laipsnis siūlo tvirtą mokslinių tyrimų mokymus sveikatos priežiūros specialistų, kurie privalo atlikti tyrimus savo dabartinį darbą arba kurie siekia tokių pozicijų.

[-]

Meistras Taikomosios Kalbotyros Ir TESOL

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

UTS yra pirmaujanti tiekėja magistrantūros kalbos ir raštingumo kursuose, su akademikais, kurie paskelbti autoriai ir tarptautiniu mastu pripažintų ekspertų šioje srityje. Šis kursas atitinka profesinio tobulinimosi poreikius platų anglų kalbos mokytojams Australijoje ir tarptautiniu mastu, mokyti vaikus, paaugliams ir suaugusiems. Kursas skirtas šiuolaikinių modelių kalbų mokymosi ir mokymo, taip pat subjektai, kurie konkrečiai didžiausias dėmesys skiriamas kalbos ir lingvistikos. Ji numato, kad tiems, kurie ieško pradinį mokymo kvalifikaciją mokyti anglų kalbos suaugusius kalbančių kitomis kalbomis, su profesinės praktikos vietas Australijoje ar pasirinktų užsienio institucijomis. Taip pat gerai tinka tiems pareiškėjams, kurie jau turintys mokytojo kvalifikaciją ir siekiantiems įgyti specialisto laipsnį srityje. Kursas susideda iš dalykų, kad aprūpinti mokytojus su įgūdžių ir išsamių žinių apie mokymo praktika, pedagoginių gramatikų, pasaulio Englishes, diskurso analizė, fonologijos ir tarimas, kalbų mokymo technologijas, kalbos raidos, kalbos konkrečiais tikslais, ir dar daugiau sričių. [+]

Šis kursas yra skirtas patenkinti būtinus profesinius reikalavimus TESOL ir taikomosios kalbotyros srityse. Jis gali sutalpinti dalyvių su ir be mokytojo kvalifikacijos ir patirties poreikius. Žinoma yra lanksčios studijų galimybes, su turimais kartais tinkamų darbo standartines dienines valandas studentams klases. Pasirinkti dalykai yra siūlomi per nuotoliniu būdu. Žinoma aiškiai atitinka darbo arba norintiems dirbti šiose situacijose mokinių poreikius: darbo su migrantais ir vietinių studentų visose švietimo mokytojams, norintiems pakeisti drausmės sričių Anglų kalbos ne Australijoje tarptautinių studentams, norintiems studijuoti TESOL magistro pakopos lygį.

Karjeros galimybės apima anglų kalbos mokytoja, kaip antrosios kalbos, Australijoje arba užsienyje (pareiškėjai patariama patikrinti su potencialiais Kurioje įstaigų, susijusių su darbo reikalavimus), vadybininkas TESOL sektoriaus ir kalbos funkcijas (pvz audiologija, kalbos patologijos).... [-]


Meistras Taikomosios Politikos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Taikomosios politikos magistras, kurią siūlo UTS instituto viešosios politikos ir valdymo (UTS: IPPG), skirta vidutinio lygio ir vyresniųjų specialistų ir praktikų visuomenei, privačių ir nepelno sektorių, siekiantiems pagerinti savo žinias, įgūdžius bazė ir karjeros galimybes. Ji suteikia tarpdisciplininį pagrindą suprasti politiką visoje šiuose sektoriuose. Kursas nagrinėja kūrimą ir įgyvendinimą politikos praktiką; politika mokslinių tyrimų įgūdžių ir metodikos; skambinimui ir vertinimas politiką; ir programos įgyvendinimas ir valdymas. Kursas informavo Taikomosios politikos ir socialinių tyrimų patirtį iš UTS: IPPG su vyriausybės, pramonės ir bendruomenės Australijos kontekste ir tarptautiniu mastu. [+]

Kursas skirtas turėti taikomąjį dėmesio, kuris teoriškai paremtą. Kursas suteikia studentams galimybę dirbti visoje pramonės sektorių realaus pasaulio problemas ir kritiškai taikyti savo mokymąsi sudarytas iš UTS atvejų tyrimai: IPPG mokslinių tyrimų programą ir savo darbo vietas kurti naujoves sprendimus. Ji apima aktyvių požiūrį į mokymąsi, įskaitant diskusijas, atvejų analizė, vaidmenų žaidimai, grupinės diskusijos, pristatymai ir lektorių. Visi studentai įsipareigoja individualų mokslinių tyrimų projektą, ir įgyti reikiamų žinių ir patirties, kad galėtų įsitraukti į veiksmingą politikos formavimą, įgyvendinimą ir vertinimą. Kursas suteikia bendrą politiką srautą, sutelkiant dėmesį į profesinės praktikos, taip pat pagrindinių srautų vietos valdžios tyrimų; miestų ir regioninė politika; ir socialinių tyrimų. Pagrindiniai dalykai, žinoma išnagrinėti šiuolaikinės politikos problemas; politika praktikoje; politika ir išteklių, ir įrodymai ir sprendimų priėmimas. Pritaikyti savo kursą, studentai gali pasirinkti savo pasirenkant iš dalykų iš UTS diapazonas: IPPG, projektavimo, architektūros ir pastatų fakulteto ir UTS verslo mokykla. Žinoma, taip pat siūlo sub-majoras Projektų valdymas. Kursas naudoja keletą mokymo formatus, įskaitant intensyvaus bloko režimu ir interneto pristatymas, skirtas mokslininkų, praktikų ir pramonės lyderių. Dauguma dalykai yra siūlomi lanksčiai režimu ir pristatomas luitais arba internetu efektyviau integruoti studijų ir darbo įsipareigojimus.... [-]


Meistras Teisės Studijų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Į UTS: Teisė Teisinės studijų programa atitinka augantį rinkos poreikį ne teisės absolventų darbo viešojo ir privataus sektorių turėti išsamų supratimą apie teisinę ir reguliavimo sistemą, kurioje jie veikia. Tai apima pamatinių teisinių sąvokų, pavyzdžiui, sutarčių teisės ir deliktinės teisės, metodų teisinio mokslinių tyrimų ir teorijos, taip pat galimybę kurti žinias specializuotų teisinių tokiose srityse kaip atitiktį ir intelektinės nuosavybės teisės supratimą. [+]

Juridinių studijų magistro pritraukia studentų iš įvairių sluoksnių suinteresuoti plėsti savo įgūdžius ir įtraukti į teisinę sistemą, įskaitant specialistų iš draudimo, žmogiškųjų išteklių, bankų ir finansų pramonę, vadybininkai ir administratoriai, ir SAK Teisės studijos mokytojų supratimą .

Programa ypač naudinga buhalterių ir auditorių, verslo plėtros vadybininkai, atitikties vadovai, inžinieriai ir architektai, finansų patarėjai ir planuotojai, IT specialistai, teisėsaugos pareigūnai, teisininkų padėjėjų, politikos pareigūnų viešojo, privataus ir ne pelno sektorių, nekilnojamojo turto vystytojai ir viešojo sektoriaus vadovai ir administratoriai (ypač tie, kurie dirba departamento užsienio reikalų ir prekybos departamento Ryšių, informacinių technologijų ir menų, Generalinis prokuroras departamento ir iždo).... [-]


Meistras Turto Plėtros Ir Investicijų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas tiek turto ir nekilnojamojo turto investicijų praktikų ir absolventų susijusiose srityse, kurie nori išplėsti savo kvalifikaciją ir patirtį nekilnojamojo turto vystymo ir investicijų. Absolventai turi įsipareigojimą profesionalumą nuosavybės ir nekilnojamojo turto investicijų sektoriuose. [+]

Šis kursas yra skirtas nuosavybės ir investicijų specialistams, kurie nori atnaujinti savo kvalifikaciją ar patirtį arba tiems, kurie nori patekti į nuosavybės ir nekilnojamojo turto investicijų sektoriuose. Pirmaisiais metais studentai plėtoti, kaip subalansuoti viešųjų ir privačių interesų į miestų plėtrą, kaip įvertinti nekilnojamojo turto turtą, ir kaip įvertinti plėtros galimybių supratimą.

Karjeros galimybės apima pozicijas bankininkystės ir vyriausybės, priemonių, nekilnojamojo turto finansavimo, turto valdymo ir plėtros, ir nekilnojamojo turto investicijų.

[-]

Meistras Turto Plėtros Ir Projektų Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas yra skirtas tiek nuosavybės, tiek projektų valdymo specialistų ir absolventų susijusiose srityse, kurie nori išplėsti savo kvalifikaciją ir patirtį nekilnojamojo turto vystymo ir projektų valdymas. Absolventai turi įsipareigojimą profesionalumo turto ir projektų valdymo srityje. [+]

Šis kursas yra skirtas nuosavybės ir projektų valdymo profesionalams, kurie nori atnaujinti savo kvalifikaciją ar patirtį arba tiems, kurie nori patekti į turto ar projekto valdymo sektorius. Savo pirmąjį yeat studentai plėtoti, kaip subalansuoti viešųjų ir privačių interesų į miestų plėtrą, kaip taikyti projektų valdymo principus, ir kaip įvertinti plėtros galimybių supratimą.

Karjeros galimybės apima pozicijas nekilnojamojo turto plėtra viešojo ir privataus sektorių ir projektų valdymą.

[-]

Meistras Tvarios Ateities (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis laipsnis yra susijęs su prižiūrimoje studijų ir mokslinių tyrimų laikotarpį, pasibaigiantį disertacijos pateikimo. Jis pasiūlė, kad tiek vietos ir užsienio studentams. [+]

Absolventų magistro nuosekliai pasiekė puikių egzaminuotojų ataskaitas iš tarptautinių lyderių savo srityje. Daugelis buvo gauti už UTS kanclerio apdovanojimą, ir keli buvo pateikti Kanclerio sąraše.

Institutas siekia remti studentus, atsižvelgiant į trans-drausminių ar tarpdalykinio požiūrio į mokslinius tyrimus, o remiantis jų turima kompetencija.

[-]

Meistras Vaistinė (tarptautinė)

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų January 2018 Australija Sydney

Farmacijos magistras (International) yra akredituota, trejų metų, absolventas įrašas laipsnį lemia tinkamumo registracijai kaip vaistininko. Naujoviškas ir praktika pagrįstą požiūrį, žinoma, remiasi mokinių stiprus mokslinį pagrindą teikti specialistas, išsamių žinių, susijusią su šiuolaikinės farmacijos praktika. Be to, farmacijos mokslų, tai apima profesinius farmacijos paslaugas, integruotas gydymą bei unikalią capstone temą, 96014 molekulę į rinką, vadovaujami lyderė dėstytojas Jonas Montgomery. Du pasirenkami dalykai suteikia studentams galimybę individualizuoti savo studijas su savo pasirinkimą visa turima magistrantūros tema siūlomi UTS. Vienerių metų tarptautinė vieta leidžia studentams įgyti praktinės patirties savo pasirinktą (esant galimybei) šalies viduje. [+]

Developed by pirmaujančių farmacijos akademikų ir mūsų ekspertų švietimo dizaineris, žinoma, yra dalykas yra pristatomos integruotą studentą orientuota būdu, panaudojant pažangiausius technologijų ir glaudžius ryšius su farmacijos profesija. Ekspertų svečių dėstytojai ir praktikos gydytojų mokytojai yra naudojami visame žinoma, užtikrinti duomenų tinkamumą ir realaus pasaulio paraišką turinį. Studentai įsipareigoja vienerių metų intensyvaus tarptautinio vietą į savo pasirinktą (esant galimybei), įskaitant klinikinės praktikos ir projektų pagrindu kursinių šalyje. Studentai įsipareigoja klinikinę praktiką į įvairius parametrus gaunami pagal UTS visoje laipsnį. Tai apima garantuotą ligoninės vaistinė vietą. Miesteliu mokymasis vyksta aukštosios mokyklos Sveikatos apsaugos state-of-the-art švietimo ir mokslinių tyrimų įrenginio, kuris buvo atidarytas 2015 m.... [-]


Meistras Vietos Valdžios

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Vietos valdžios Meistras teikia specialistų, vadovų ir lyderių vietos valdžios su pažangiosios organo žinias ir įgūdžius kritiškai mąstyti apie teorijos ir praktikos. Tai leidžia juos taikyti šias žinias savo vaidmenis strateginio mąstymo, planavimo ir vietos bendruomenes kuriant. [+]

Šis kursas suteikia tarpdisciplininio programa su mokymo, mokymosi, mokslinių tyrimų ir plėtros veikla svyruoja skersai ir už fakulteto. Jis informavo, kad mokslinių tyrimų ir gebėjimų stiprinimo veiklai tiek UTS centro vietos valdžios ir Australijos kompetencijos centro vietos valdžios. Ugdymo programa yra sukurta, kad atitiktų kiekvieno dalyvio individualius poreikius reikalavimus, ir subjektai gali būti tiriamas darbo vietoje, per intensyvaus bloko išleidimo, arba kai kuriais atvejais per online pristatymo režimu. Programa suteikia absolventams su įrodymais pagrįstą mokymosi metodą sukurti aukšto lygio įtaka ir vadovavimo jų vietos valdžios vietoje.

Baigusiems šį kursą turi tinkamą supratimą apie dabartines problemas, su kuriomis susiduria vietos valdžios aplinkoje, taip pat gebėjimas susieti šias žinias atgal į savo darbo vietoje. Jie sustiprino žinias ir įgūdžius įvairių techninių aspektų vietos valdžios praktikoje, taip pat tai, kad teorinį pagrindą vadovavimo, valdymo ir organizacinių principų supratimą. Absolventai taip pat įgyti mokymosi įgūdžių, kurie leistų jiems tęsti savo profesinį tobulėjimą per trumpus kursus ar toliau akademinių studijų.... [-]


Meistras Visuomenės Sveikatos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Visuomenės sveikata susijęs su organizuotomis pastangomis išvengti ligų, prailginti gyvenimą ir skatinti sveikatą visą gyventojų. Antrosios pakopos visuomenės sveikatos lygis yra pripažintas visame pasaulyje kaip neįkainojama už visuomenės sveikatos karjerą. Visuomenės sveikatos magistras yra skirtas tiek ne medicinos ir medicininiu požiūriu kvalifikuoti studentams domina karjeros viešajame ir pasaulio sveikatos, mokslinių tyrimų ar praktiką. Per šį kursą, studentai įgyja įgūdžius planuojant, įgyvendinant ir vertinant visuomenės sveikatos programas. [+]

Visuomenės sveikatos magistras suteikia lankstumo, su platų pasirenkant, suteikiant galimybę specializuotis tam tikroje srityje visuomenės sveikatai. UTS naudoja apie akis į akį mokymo derinys, įskaitant langelių dienų, ir internete švietimo pristatymą. Akademiniai darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos gydytojams ir mokslininkams, ir pripažinta lyderių savo pasirinktose srityse visuomenės sveikatai.

Baigus kursą, absolventai turi tarptautiniu mastu pripažįstamą kvalifikaciją. Jie sukūrė įgūdžius ir įgytas žinias būtinas šiuolaikinės visuomenės sveikatos specialistas. Tiksliau, žinoma, apima tokias temas, įskaitant: Global visuomenės sveikatos užkrečiamųjų ir infekcinių ligų sveikatos skatinimo sveikatos mokymas reprodukcinės ir seksualinės sveikatos Vietos sveikata sveikatos politika vadyba sveikatos pirminės sveikatos priežiūros sveikatos tyrimų metodai epidemiologijos Biostatistics sveikatos ekonomika. ... [-]


Meistras švietimo (mokymo Ir Vadovavimas)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Šis kursas skirtas pedagogams ir mokymosi ir plėtros specialistams, norintiems sustiprinti savo patirtimi ir ateities karjeros galimybes. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas atsinaujina, todėl, mokantis ir atliekant tyrimus - viskas svarbu šiuolaikinės profesinės praktikos. Jis naudoja pažangiausias praktikos grindžiamus metodus, kurie siūlo aukšto lygio pritaikymas. Studentai iš įvairių darbo sričių naudos iš sąveikos su bendraamžiais iš įvairių pramonės kontekstuose, o daugiausia dėmesio savo darbą dėl klausimų, susijusių su jų ir jų praktika. Žinoma, yra specialiai sukurta siekiant suteikti technologijomis praturtinto mokymo vėliau užimtas specialistų, naudojant mišraus mokymosi metodą. [+]

Šis kursas suteikia aukšto lygio pritaikymas. Studentai gali pritaikyti savo kursą, mokymosi rezultatus ir vertinimus savo darbo vietoje praktika ir karjeros plėtra per inovacinį pajėgumą plėvele. Kursas remiasi uts garsiame Learning.Futures požiūrio, specialiai sukurta užimtiems profesionalams. Tyrimai įkvėpė mokymo metodas apima uts: Išsilavinimas tvirtą tarptautinę reputaciją mokslinių tyrimų siekiant profesinio ir darbo vietos mokymuisi.

Karjeros galimybės apima pozicijas vadovavimo; politika; švietimo, mokymo ir plėtros, ir mokymo pozicijas mokyklose; Profesinio mokymo paslaugų teikėjai; Aukštasis išsilavinimas; universitetai; verslo sektorius; sveikatos priežiūros paslaugos; Vyriausybė; bendruomenės ir nevyriausybinių organizacijų; piko įstaigos; ir profesinės asociacijos.... [-]


Meistras žmogiškųjų Išteklių Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Žmogiškųjų išteklių vadybos magistras siekiama ugdyti kompetenciją šiuolaikinių žmogiškųjų išteklių valdymo klausimais. Kursas yra skirtas esamų ir trokštantis HR specialistų, kurie ieško su išsamių žinių ir įgūdžių, reikalingų dalyvauti sprendimų priėmimo procese vyresniųjų lygius organizacijoje. [+]

Žmogiškųjų išteklių vadybos magistras siekiama ugdyti didesnį supratimą apie žmogiškųjų išteklių valdymą, darbo santykių ir organizacinės elgsenos. Ji suteikia dalyviams išsamų supratimą apie verslo problemas ir iššūkius aplinkinių žmogiškųjų išteklių valdymą ir IR, ir suteikiančias dalyviams įgūdžių, reikalingų sukurti pridėtinę vertę organizacijai.

Kurso tikslas suteikti moderniausiomis konceptualius ir praktinius susitarimus dėl žmogiškųjų išteklių valdymo sudėtingų ir nežinomomis darbo vietoje užtikrinimą siekiant palengvinti valdymo sprendimų priėmimą.

Karjeros galimybės apima pozicijas pokyčių valdymo ir bendro valdymo, žmogiškųjų išteklių ir organizacinės mokymo ir plėtros.... [-]


Meistras žmogiškųjų Išteklių Valdymo (išplėtimo)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Žmogiškųjų išteklių valdymas (Extension) Meistras suteikia studentams išsamių žinių ir įgūdžių, reikalingų prisidėti prie aukštesnio lygio jų organizacijos žmogiškųjų išteklių ir darbo santykių funkcijas. [+]

Žinoma pirmiausia skirtas asmenims, kurie šiuo metu dirba arba rodo potencialą darbo, vyresniųjų politikos formavimo lygmenyse į žmogiškųjų išteklių valdymo, darbo santykių, profesinės sveikatos ir pozityvių veiksmų srityse. Papildomos pasirenkamasis dalykas pasirinkimas suteikia galimybę specializuotis giliau į žmogiškųjų išteklių valdymo drausmės ir toliau stiprinti studentų įgūdžius, profesinę praktiką, specialių žinių ir gebėjimų.

Kurso tikslas suteikti moderniausiomis konceptualius ir praktinius susitarimus dėl žmogiškųjų išteklių valdymo sudėtingų ir nežinomomis darbo vietoje užtikrinimą siekiant palengvinti valdymo sprendimų priėmimą.... [-]


Pažangių Sveikatos Priežiūros Paslaugų Vadybininkas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Pažangių sveikatos priežiūros paslaugų vadybos magistras yra novatoriškas kursas, skirtas įkvėpti ir ugdyti naujos kartos vadovus ir lyderius, kurie gali patenkinti sudėtingą ir permainingą sveikatos sistemų ir paslaugų dinamiką. Programa tinka tiek siekiantiems, tiek patyrusiems sveikatos vadybininkams ir planuotojams, kurie nori toliau specializuotis vienoje iš dviejų didelės paklausos sričių: informacijos apie sveikatą valdymas ar sveikatos planavimas. Su šiomis didžiosiomis studijomis studentai vykdo į praktiką orientuotą, akademiškai griežtą profesinį išsilavinimą, reikalaujantį jų specializacijų, taip pat platesnio švietimo sveikatos priežiūros paslaugų valdymo ir vadovavimo srityse. Programos turinys pagrįstas novatoriškomis ir autentiškomis klasių užduotysmis, modeliavimo ir mokymo medžiaga. Absolventai susiduria su specialiomis žiniomis dizaino, kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžių, reikalingų klestėti kaip vadovai ir lyderiai. [+]

Kursas suprojektuotas ir mokomas pagal vietos ir tarptautinius pramonės reikalavimus ir reikalavimus. Tai moko tarptautiniu mastu pripažinti pedagogai ir pramonės ekspertai, kurie dalijasi su moksleiviais savo mokslinius tyrimus, praktikos žinias ir išmintį. Tai suteikia studentams tiesioginę prieigą prie vertingų įžvalgų ir tinklų į šiuolaikinę sveikatos priežiūros paslaugų valdymo aplinką.

[-]

Profesinės Apskaitos Meistras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Profesionalaus Apskaitos Meistras yra sukurta siekiant suteikti studentams su mažai arba jokio apskaitos ekspozicija būtinų įgūdžių ir žinių, reikalingų karjeros profesionalaus apskaitos. Kursas atitinka akademinius reikalavimus atvykimo į profesinių programų CPA Australija ir privilegijuotų apskaitininkų institutas Australijoje (ICAA). [+]

Šis kursas suteikia idealus akademinį pagrindą siekti apskaitos karjeros, dalykus, jeigu būtinas žinias, supratimą ir patirtį, reikalingą darbo apskaitos profesija. Be to, profesinio pripažinimo CPA Australija ir ICAA suteikia studentams su tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją, kad padidinti jų užimtumą ir paaukštinimo galimybės.

Kurso tikslas suteikti vietinių ir tarptautinių absolventus su pakankamai žinių apskaitos ir vaidmuo apskaitos vaidina teikiant informaciją remti verslo veiklą. Be to, teikiant profesionaliai pripažinta kvalifikacija, žinoma, sudaro apskaitos, finansų, teisės ir ekonomikos dalykų, kurie bendrai teikia įvairių esminių verslo įgūdžių ir žinių, kad yra būtina užimtumo šiandien 's dinamiška verslo aplinka derinį.... [-]


Projektų Valdymo Meistras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Glaudžiai pramonės kontakto, kursas yra pristatomas taikant bendrąsias praktiniuose užsiėmimuose, skirtuose rungtyniauti projektų aplinkoje, suteikiant studentams galimybę tiesiogiai plėtoti jų gebėjimą valdyti realiais projektais. Programa yra tiksli, ir yra visuotinai pripažinta savo tradicijas kompetencijos. UTS programa buvo pirmasis Australijos Projektų valdymo instituto 's (PMI), pasaulio akreditavimo centro turi būti akredituotos programos. Pamatai dalykai yra suderinama su naudojamų konstrukcijų PMI ir Australijos instituto projektų valdymas (AIPM) patvirtinti praktikams. [+]

Ši programa suteikia praktika pagrįstas žinias, įgūdžius ir priemones, skirtas įvairių tipų ir dydžių projektus ir programas, visuose pramonės sektoriuose pristatymo, pagrįstus teorijos ir mokslinių tyrimų. Pramonės tendencijos priešakyje, UTS programa apima projekto sudėtingumą, programos valdymas, valdymas, analitine praktika ir leadership.Drawing iš visos UTS kompetencijos srityse, studentai gali rinktis verslo sub-dur, IT, inžinerijos ar statinį (nuo 2013), arba imtis grynas projektų valdymo magistro laipsnį.

Baigusiems kursą gali pasirinkti ir kritiškai taikyti atitinkamą teoriją practicedevelop ir taikyti tinkamus projektų valdymo metodikas, kad tiktų skirtingų projektą ir organizacinę contextsdemonstrate taikyti reflektyvaus practicecommunicate įvairiomis formomis visoje kultūriškai įvairiu projekto ir organizacinių contextsdemonstrate pajėgumus imtis vadovaujamo vaidmuo projekte, programų ir portfelio managementdemonstrate pažangios lygio gebėjimų valdyti ryšius tarp pagrindinių suinteresuotųjų šalių kontekste, tiek Australijoje ir internationallyexhibit etikos praktikos supratimą projekto valdymą įvairių nustatymų tiek Australijoje ir internationallyselect ir taikyti kūrybinių problemų sprendimo įgūdžius visais projekto gyvavimo etapais cycleapply kritinio mąstymo, analizės ir tyrimo įgūdžius įvairių projekto ir programos valdymo contextsunderstand, pasirinkite ir taikyti sistemų asortimentą d.rašalui šalinti artėja prie projekto ir organizacinių kontekstų įvairovę. ... [-]


Teisės Magistro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

UTS Master of Laws (LLM) iš sutalpinti į besikeičiančius teisininko profesijai. Suteikiančią galimybę teisės absolventų specializuojasi tam tikrose srityse, kurios yra svarbios jų teritorijoje teisinės praktikos, UTS LLM yra profesiškai svarbi ir intelektualiai naudingas. [+]

Glaudi sąveika tarp teisininko profesijai ir UTS: įstatymas garantuoja glaudų rungtynės tarp pirmos klasės ugdymo ir prekinės magistrantūros teisinę kvalifikaciją. Užsiėmimai vyksta pagal praktikuojančių specialistų, dieninių akademinio personalo ir tarptautinių atvykstančių mokslininkų mišinį, ir galimybių įvairių institucijų tyrimo, tiek ir už jos ribų Australijoje, yra skatinamas.

Specializacija ir plėtros patirtimi veda prie karjeros kurį ieškoma po specialistų pašaukimų asortimentą teisės praktika.

[-]

Teisės Magistro Laipsnis (moksliniai Tyrimai)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Įstatymai (mokslinių tyrimų) Magistro suteikia galimybę absolventams plėtoti savo mokslinių tyrimų įgūdžius, gilinti savo žinias kai kuriose teisės srityje ir imtis originalių tyrimų. Laipsnis yra išduodami kandidatams, kurie įrodo kompetenciją mokslinių tyrimų srityje, o tai yra tyrimo metodų supratimą ir gebėjimą apsispręsti, originalus įnašas į žinias. [+]

Šis kursas tinka studentams, kurie baigė kursinių laipsnį ir norintiems pagilinti savo žinias tam tikroje teisinėje sferoje, vykdant mokslinius tyrimus. Studentai kritinių ir analitinių įgūdžių ir pažangios mokslinių tyrimų įgūdžius, leidžiančių nuodugniai tirti jų pasirinktos srities. Šis laipsnis yra vertingas tiems, kurie nori tęsti karjerą.

Karjeros galimybės apima pozicijas universitetuose, atlieka mokslinius tyrimus, indėlį į viešosios politikos ar kitus akademinius darbus, įskaitant mokymo, interesų grupių ir teisinės leidyba.

[-]

Vadybos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1.5 - 3 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Vadybos magistras suteikia žinių, įgūdžių ir konceptualius pagrindus, suteikti galimybę studentams nustatyti ir spręsti platų klausimų spektrą, apibūdinančių darbo aplinkas vadovų - tai yra, sąlygomis sudėtingumo ir neapibrėžtumo, kur sprendimas ir susiję atskaitomybës yra apibrėžiančios galimybes. Studentai įgyja koncepcinius ir analitinius įgūdžius, būtinus sėkmingam valdymo veiklos kontekstuose asortimentą, įskaitant verslo, valdžios ir ne pelno sektorių, ir profesinių įvairių nustatymų. [+]

Kursas suteikia studentams žinių ir patirties, siekiant pagerinti savo profesinius / Viešieji atsakomybę pirmaujančių, valdyti ir išteklių valdymas ir įmones. Naujoviška, lanksti struktūra suteikia studentams didžiausią pasirinkimą renkantis dalykus ir studijų programas, pritaikytas patenkinti jų asmeninius ir profesinius poreikius.

Vadybos magistras yra sukurta siekiant patenkinti asmenų, klientų organizacijų ir profesinių organizacijų poreikius švietimo vadybos.

Karjeros galimybės apima valdymo lygio pozicijas pramonėje arba vyriausybių.

[-]

Vadybos (pratęsimas)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Vadybos (Extension) Meistras suteikia žinių, įgūdžių ir konceptualius pagrindus, suteikti galimybę studentams nustatyti ir spręsti sudėtingas problemas apibūdinančios darbo aplinkas vadovų ateityje. Studentai įgyja koncepcinius ir analitinius įgūdžius, būtinus sėkmingam valdymo veiklos kontekstuose, įskaitant verslo, valdžios ir ne pelno sektorių, ir profesinių įvairių nustatymų diapazonas. [+]

Kursas suteikia studentams žinių ir patirties, siekiant pagerinti savo profesinius įgūdžius ir supratimą apie žmonių, išteklių ir organizacinių procesų valdymą. Naujoviška, lanksti struktūra suteikia studentams didžiausią pasirinkimą renkantis dalykus ir studijų programas, pritaikytas patenkinti jų asmeninius ir profesinius poreikius. Papildomos pasirenkamasis dalykas pasirinkimas suteikia galimybę specializuotis giliau į valdymo drausmės ir toliau stiprinti studentų įgūdžius, profesinę praktiką, specialių žinių ir gebėjimų.

Šis kursas yra skirtas patenkinti asmenų, klientų organizacijų ir profesinių organizacijų poreikius švietimo vadybos.

... [-]

Verslo Administravimo Magistras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

UTS MBA yra atskirti nuo iki praktinio, profesinio orientavimo konkurencijos ir atviros architektūros kurso dizainą. Visi MBA dalykai patvirtinta pramonės valdybos narys, primygtinai reikalauja "svarbūs darbo", kaip górujący taikomos projektuojant principo. MBA suteikia žinių ir įgūdžių, kurie būtini aukščiausios valdymo efektyvumą. [+]

Kursas suteikia neprilygstamą programos lankstumą. Studentai kurti savo MBA, kad atitiktų jų darbo siekius. Platų specializuotų įgūdžių, taip pat pristatė per daug didžiųjų ir sub-didžiųjų pasirinkimas. Mokymo personalas sudarytas iš geriausių mokslininkų ir universitetų pedagogai visame pasaulyje, išlaikant studentų neatsilikti nuo dabartinės tendencijos ir sutelkiant dėmesį į bendrą vaizdą.

Bendra valdymo įgūdžiai įgyti kompetencijos strateginio mąstymo, kritinės analizės, kuriant ir įgyvendinant verslo planus, sprendimų priėmimą pagal netikrumo, suprasti organizacinius dinamiką, motyvuojant kitus, efektyvaus bendravimo, vadovavimo, ir skatinti pasikeitimą dinamišką aplinką. Funkciniai įgūdžiai plėtoti kompetenciją tam tikrose pagrindinėse disciplinomis, įskaitant apskaitos, finansų, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių valdymo skaičiaus. Specialistų gebėjimai pristatė tokiose srityse, kaip: tarptautinio marketingo; žmogiškųjų išteklių valdymas; valdymas viešajame, privačiame ir tarptautiniu lygiais; turizmo; sporto; menų valdymas; inžinerijos valdymas; ir informacinių technologijų. ... [-]


Verslo Administravimo Magistras Verslumo

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2018 Australija Sydney

Verslo administravimo magistras Verslininkystėje yra unikali 12 mėnesių intensyvi MBA skirta verslininkams ir novatoriams. Programa suteikia studentams įgūdžius, žinias ir tinklus, reikalingus idėjai imti, tobulinti produktą ar paslaugų teikimą, kurti komercinę ar socialinę veiklą ir imtis rinkos. Studentai išmano pagrindinius verslo įgūdžius apskaitos, finansų, rinkodaros, pardavimų ir duomenų analizės srityse bei kuria žinias svarbiose verslo ir inovacijų valdymo srityse, įskaitant mokymąsi, kaip identifikuoti ir komercializuoti galimybes, taikyti pradinius metodus produktų ir paslaugų kūrimui, gauti paramą ir finansavimas įmonėms ir masto verslumo organizacijoms. Studentai yra įsitvirtinę vietos verslo ekosistemoje (inkubatoriai, greitintuvai, rizikos kapitalistai) ir susiduria su pažangiausia pasaulio patirtimi, tuo tarpu jie kuria tinklus, naudingus savo įmonėms. [+]

Studentai, turintys komercinių ar socialinių idėjų, norinčių plėtoti savo verslo ir verslumo įgūdžius bei žinias, gauna naudos iš šios programos studijų. Lankstus modulinė programos struktūra leidžia studentams studijuoti programą etapais rengiant ir įgyvendinant savo verslo ar inovacijų projektą. Studentai taip pat gali naudotis projektų erdve, mentorių programa ir ne apdovanojimais pagrįstos meistriškumo kursai ir renginiai su verslininkėmis ir kitais atitinkamais pramonės specialistais, kurie teikia realybę ir griežtumą, kad papildytų savo klasių studijas.

Kursas skirtas studentams suteikti verslumo įgūdžių ir žinių lanksčią ir modulinę struktūrą, kuri yra akademiškai griežta, bet ir praktiška, kad būtų galima plėtoti būsimus verslininkus ir novatorius.... [-]


Visuomenės Sveikatos Magistro (Advanced)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metų January 2018 Australija Sydney + 1 daugiau

Visuomenės sveikata susijęs su organizuotomis pastangomis išvengti ligų, prailginti gyvenimą ir skatinti sveikatą visą gyventojų. Antrosios pakopos visuomenės sveikatos lygis yra pripažintas visame pasaulyje kaip neįkainojama už visuomenės sveikatos karjerą. Dangos platų dalykų, visuomenės sveikatos (Advanced) Mokytojas ugdo mokinių specialių žinių ir įgūdžių, kad jie galėtų prisidėti prie kompetencijos visuomenės sveikatos srityje, taip pat parengti studentus vadovavimo vaidmenis visuomenės sveikatai. [+]

Visuomenės sveikatos (Advanced) Meistras siūlo lankstumą, su platų pasirenkant, suteikiant galimybę specializuotis tam tikroje srityje visuomenės sveikatai. UTS naudoja apie akis į akį mokymo derinys, įskaitant langelių dienų, ir internete švietimo pristatymą. Akademiniai darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos gydytojams ir mokslininkams, ir pripažinta lyderių savo pasirinktose srityse visuomenės sveikatai.

Baigus kursą, absolventai turi tarptautiniu mastu pripažįstamą kvalifikaciją. Jie sukūrė įgūdžius ir įgytas žinias būtinas šiuolaikinės visuomenės sveikatos specialistas. Tiksliau, žinoma, apima tokias temas, įskaitant: Global visuomenės sveikatos užkrečiamųjų ir infekcinių ligų sveikatos skatinimo sveikatos mokymas reprodukcinės ir seksualinės sveikatos Vietos sveikata sveikatos politika vadyba sveikatos pirminės sveikatos priežiūros sveikatos tyrimų metodai epidemiologijos Biostatistics sveikatos ekonomika. ... [-]


Vaizdo įrašai

UTS: Future Students

UTS: Postgraduate

UTS International Student: Barsha Karki, Nepal

UTS International Student: Haris Kamal, Pakistan

Kontaktai

University of Technology, Sydney

Adresas 15 Broadway Ultimo, Sydney
2007 Sydney, Naujasis Pietų Velsas, Australija
Interneto svetainė http://www.uts.edu.au/international
Telefonas +61 3 9627 4816