University of Wollongong Faculty of Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų tikslas

Universitetas Wollongong yra intensyvus mokslas universitetas, turintis išskirtinę reputaciją mokymosi aplinkoje įvairiuose disciplinose.

Mūsų įsipareigojimas mūsų studentams yra akivaizdus mūsų absolventams, kurie yra pripažinti dėl jų sugebėjimų, kokybės ir sėkmės pasaulinėje darbo vietoje.

118913_0E6A5290JPG.jpg

UOW yra tarptautinis universitetų ir regioninių mokymosi centrų tinklas. Kartu su partneriais mes stipriai ir draugiškai dalyvaujame mūsų bendruomenėse.

Mes esame jauni ir energingi universitetai, turintys neapsaugotus ambicijas. Mes vertiname savo mokslinių tyrimų gebėjimus dirbti sudėtingose ​​tarpdisciplininėse problemose. Mūsų tyrimo dvasia skatina mūsų tyrimų ir mokymosi aplinką bei siekiame uždirbti vietą 1% pasaulio universitetų.

UOW istorija

Po pokario laikotarpio plėtros ir naujovių tuometinis Naujojo Pietų Velso technologijų universitetas įsteigė Wollongongo padalinį, skirtą vietinės plieno pramonės inžinieriams ir metalurgams mokyti. Ši institucija augo ir vystėsi, o 1975 metais Naujojo Pietų Velso parlamentas priėmė įstatymus, įsteigdamas Wollongong universitetą kaip nepriklausomą instituciją.

UOW didžiuojasi turtinga istorija, kuri atsirado nuo pirmųjų klasių, vykusių 1951 m. Universitetas neabejotinai nuėjo ilgą kelią: mes vis dar rengiame inžinierius ir metalurgus, bet dabar mokome menininkus, verslininkus, pedagogus ir novatorius.

118910_0E6A5287JPG.jpg

Tyrimai

"UOW" mes skiriame moksliniams tyrimams, kurie turi įtakos. Mes pabrėžiame partnerystes ir bendradarbiavimą, kad būtų pasiektas realus poveikis. Mes parodome, kad esame įsipareigoję naujovių diegdami puikias idėjas kaip tikrą verslo inkubatoriaus Pathway . Mes sveikiname galimybes pasidalinti savo tyrimais ir partneriu su mūsų bendruomene. Mes remiame vieni kitus, siekdami pagerinti UOW reputaciją mokslinių tyrimų kompetencijos ir naujovių srityje.

Mūsų vieta, tikslas ir vertybės

Universitetai niekada nebuvo svarbesni mūsų ateičiai. Pasaulyje, kuriame susiduriama su labai didelėmis ir sudėtingomis socialinėmis, aplinkosauginėmis ir ekonominėmis problemomis, mūsų universitetai atlieka pagrindinį vaidmenį išlaikant Australiją ekonomiškai konkurencingą ir socialiai darnią. Aukštojo mokslo sektorius bus šiuolaikinės politikos ir šiuolaikinės visuomenės formavimo priešakyje.

Wollongongo universitete (UOW) mes ir toliau stengsimės pasiūlyti individualią patirtį ir išskirtinę mokymosi aplinką. Mes sukursime labai populiarių absolventų, kurie patyrė intensyviai mokslinius tyrimus vykdantį universitetą, ir intelektualiai sudėtingą mokymo programą.

Mes esame pasiryžę sukurti išskirtinius mokslinius tyrimus ir pasaulinio lygio rezultatus. Mūsų tikslas uždirbti vietą 1% pasaulio universitetų sudaro galimybę atnaujinti ir atnaujinti.

118908_IMG_7990JPG.jpg

Artimiausias laikotarpis suteikia didelių galimybių:

  • Toliau siekiame sukurti nepaprastą mokslinių tyrimų aplinką, stiprią aukštąjį išsilavinimą ir aiškias paskatas siekti, kad būtų skatinamas mokslinių tyrimų dėmesys ir našumas;
  • Užbaigti mūsų mokymo programų transformaciją, susietą su studentų poreikiu, absolventų pasiekimais ir naujų technologijų naudojimu;
  • Investuokite į mūsų žmones, kad jie galėtų bendradarbiauti viduje ir išorėje, siekdami puikių dalykų;
  • Pagerinti mūsų universitetus ir suderinti mūsų įrenginius su gyventojų centrų pokyčiais, paklausą orientuota sistema ir nauji mokslinių tyrimų prioritetai;
  • Stipriname savo reputaciją kaip pasaulinis universitetų universitetas, plečiant mūsų tarptautinę programą ir portfelį;
  • Dirbti su mūsų partneriais, kad būtų sukurtas didesnis inovacijų ir poveikio lygis bei prisidėta prie naujų įmonių kūrimo;
  • Susivienijimas su mūsų absolventais, siekiant sukurti gyvenimo tinklą;
  • Išlaikyti veiksmingą ir produktyvią universitetą, orientuotą į prisitaikymą ir finansinį tvarumą;
  • Siekite, kad UOW paskirties universitetas ir Wollongong universitetinis miestas.

Profesorius Paul Wellings CBE, vice kancleris.

Vietos

Šiaurės Vulongongas

Address
Northfields Avenue
2522 Šiaurės Vulongongas, Naujasis Pietų Velsas, Australija

Sidnėjus

Address
Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija