Victorian College of the Arts

Įvadas

Oficialus aprašymas

Viktorijos kolegijos menų Viktorijos kolegijos menų suburia platų kūrybinių disciplinų, įskaitant meno, šokio, Teatras, kino ir televizijos, šiuolaikinės muzikos, muzikinio teatro, gamyba, Bendrijos kultūros plėtros ir vietinių Arts Management. Mes siūlome platų bakalauro ir magistro studijų galimybes, taip pat trumpas kursas programas pagal šių mokyklų ir centrų:

Meno mokykla Mokykla Performing Arts (Šokių, Teatras, gamyba) Mokyklos kino ir televizijos Mokykla šiuolaikinės muzikos (įskaitant muzikiniame teatre) Idėjų centras Dėl kultūrinių bendrijų centras

Mokykla kino ir televizijos Kaip Australijos seniausių ir labiausiai gerbiamų universitetų pagrindu kino mokykloje, kino ir televizijos tuo VCA traukia ir prieštarauja įvairų kohortos studentų. Prisijungdami su mumis, jums bus stumiama į ištirti savo kūrybinį potencialą, formuojant santykius, kurie bus įrodyti neįkainojama visą savo karjerą. Mūsų veikla pagrįsta etika kelia kūrybiškumą ir pasakojimas ne iš visko, ką darome širdį. Mes subalansuoti kritinę mokymą su intensyvaus mažų klasių ir studija, įsikūrusi praktikoje - kuri suteikia išskirtinę rezultatus. Mūsų absolventai laimėjo daugybę tarptautinių apdovanojimų Kanų, Sundance, Toronto, Berlyno, Tribecca ir Niujorko kino festivaliuose. Mūsų platus asortimentas programų mokoma kai kurių iš Australijos pirmaujančių kino kūrėjų ir pramonės guru ir apima:

⋅ Ne award 12 mėnesių ir vasaros programas (atviros visiems norintiems) ⋅ trejų metų bakalauro dailės (kino ir televizijos) ⋅ trejų metų bakalauro dailės (animacija) ⋅ trejų metų bakalauro dailės (scenarijų) ⋅ specialistas magistrantūros studijų programų ⋅ tyrimų aukštuoju išsilavinimu doktorantūros lygio

Kiekvienu metu ir ne kiekviename etape, mes padėti jums tapti mąstymas režisierius. Jūs turite galimybę dirbti geriausią High Definition daiktus į verslą. Dar svarbiau, kad studijuoti kino ir TV tuo VCA kelia jums Žvaigždžių įmonės - likeminded, kūrybos bei aistringų žmonių, kurių filmavimui karjera gali pasidalinti savo trajektoriją.

Vietos

Melburnas

Address
Victorian College of the Arts
The University of Melbourne
234 St Kilda Rd
Southbank

VIC 3006 Melburnas, Viktorija, Australija