Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis TPB

Victoria University (VU) norime, kad jūs vykdytumėte savo aistrą ir puikiai įsitvirtinote pramonėje, kurią visada svajojote.

Mes esame viena iš pramonės šakų, susijusių su Australija, ir esame viena didžiausių 2% pasaulio universitetų.

Jūs sužinosite iš pirmaujančių pramonės specialistų, kurie sujungia teoriją su praktika, kad pasiruoštų karjerai nuo pirmos dienos.

Patirkite mūsų pirmųjų metų modelį

Mes pakeitėme būdą, kaip mokome savo kursus, kad pirmaisiais metais patirtumėtės kaip niekas kitas - sutelkėte dėmesį į jus ir jūsų sėkmę.

Pasiekti ankstyvus laimėjimus ir pasitikėjimą, kad užsitikrintumėte sėkmingą universitetinę patirtį, kartu su mokytojais ir įvairiais paramos lygiais.

2019 m. Ir trečiojo bei ketvirtojo dalyko dalykai 2020 m.

Studentai, kurie 2018 m. Pradėjo VU, atliks visas studijas pagal blokavimo režimą.

Atraskite pirmaujančius pramonės kursus

Suprantame, kad pagrindinė tyrimo priežastis yra jūsų pasirinktos karjeros pasiekimas. Štai kodėl mūsų kursai yra suprojektuoti kartu su pramone, siekiant užtikrinti, kad jūs sužinosite, kokie įgūdžiai darbdaviai ieško - dabar ir ateityje.

Kadangi mūsų kursai yra labai svarbūs darbo vietai, daugelis jų yra pripažinti lyderiaujančiomis organizacijomis kaip pramonės standartai. Tik keletas daugelio mūsų akredituojančių organizacijų yra:

  • Australijos rinkodaros institutas
  • Australijos slaugos ir akušerijos akreditavimo taryba
  • Australijos psichologijos akreditavimo taryba
  • CPA Australija
  • Logistikos ir transporto institutas Australija
  • Diplomuotų apskaitininkų institutas Australija
  • Viktorijos mokymo institutas.

Lanksčios studijų galimybės

Galimybė pasirinkti, kaip mokotės, yra svarbi siekiant jūsų tikslų. Štai kodėl siūlome įvairias lanksčias studijų galimybes.

Nesvarbu, ar derinate mokymąsi visą darbo dieną, subalansuojate šeimos gyvenimą, ar reikia tęsti savo išsilavinimą, kad pasiektumėte karjeros tikslus, mes galime padėti jums dirbti.

Palaikykite Jums reikalingas paslaugas

Mes siūlome studentams įvairias paramos paslaugas - nuo stipendijų ir finansinės paramos iki akademinės paramos, vaikų priežiūros ir sveikatos bei gerovės paslaugų.

Suprantame, kad pusiausvyros tyrimas su darbo ir gyvenimo įsipareigojimais ne visada yra lengvas. Štai kodėl mūsų kursai ir paramos programos yra skirtos pasiūlyti studentams iš įvairių sluoksnių galimybę pasiekti savo tikslus.

Nepriklausomai nuo jūsų ankstesnės patirties, ekonomikos ir švietimo, mes norime, kad jums pavyks.

Sveikindama bendruomenė

„ Victoria University (VU) patiria įvairių kultūrų, religijų ir kalbų įvairovę.

Studijuodami su mumis, dalinsitės klasėmis, pokalbiais ir draugystėmis su studentais iš daugiau nei 175 skirtingų šalių.

Kadangi mūsų studentai prisijungia prie mūsų daugelyje skirtingų vietų, mes taip pat turime daugiau nei 240 000 VU absolventų, gyvenančių ir dirbančių visame pasaulyje.

2018 m. Laimėjome Viktorijos vyriausybės daugiakultūrinio verslo apdovanojimą (išorinis ryšys) už mūsų išskirtinę paslaugą daugiakultūrinėms bendruomenėms.

Mūsų pasaulinis reitingas

Renkantis universitetą, svarbu apsvarstyti, kaip gerai jis vertinamas Australijoje ir tarptautiniu mastu.

Nors ir palyginti nauja institucija, kiekvienais metais TPB vis labiau pripažįstamas pasauliniu mastu.

Pasaulinės klasės mokslinių tyrimų galimybės

Victoria University (VU) galite atlikti bendrus mokslinius tyrimus pramonės, vyriausybės ir bendruomenės labui.

Mūsų absolventai yra įsikūrę mūsų kolegijose ir specializuotuose mokslinių tyrimų centruose ir institutuose, dirbdami su žinomais mokslo darbuotojais ir prisidedant prie kasmet skelbiamų 600 straipsnių - daugiau nei pusė iš jų pasirodo geriausiuose pasaulio žurnaluose.

Neseniai atliktas mūsų absolventų tyrimas parodė, kad mūsų paramos ir įgūdžių ugdymo programose yra 93% pasitenkinimo lygio.

Mes taip pat esame viena iš septynių Australijos universitetų, kurie gauna penkių žvaigždučių reitingą iš Australijos antrosios pakopos asociacijų tarybos.

Sportininkai

Victoria University (VU) yra pasaulyje 12-oje pasaulio sporto mokslo srityje. *

Kaip sporto lyderiai siūlome daugiau kaip 40 su sportu susijusių kursų bakalauro, magistrantūros ir profesinio mokymo (TAFE) lygiu. Mūsų tyrimai žmogaus judėjimo ir sporto mokslo srityje yra pasaulinio lygio reputacija.

Turime tvirtus siekius tapti pirmaujančiu Australijos sporto universitetu ir pasauliniu lyderiu sporto srityje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Victoria University

Parengti konsultavimo su VU magistru konsultavimo teorijos ir praktikos supratimą. ... [+]

Apžvalga

Parengti konsultavimo su VU magistru konsultavimo teorijos ir praktikos supratimą.

Jūs įgysite patirties suaugusiųjų, vaikų ir paauglių konsultavimo klausimais, sutelkdami savo mokymąsi į:

konsultavimas ir psichologinė teorijakonsultavimo intervencijos ir psichologinės terapijos (suaugusiems, vaikams, paaugliams ir šeimoms)praktiniais įgūdžiais per mokymąsi ir įdarbinimą pramonėje.

Akredituota Australijos konsultavimo asociacijos (ACA), konsultavimo magistras apima:

įžvalgos apie įvairius klausimus, įskaitant depresiją, nerimą, sielvartą, praradimą ir priklausomybękonsultavimo etikos supratimaspraktikos pagrindu atlikto nedidelio darbo užbaigimas.... [-]
Australija Melburnas Pėdsakai
Susisiekti su mokykla
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Victoria University

Taikomosios informacinių technologijų magistras (NMIT) yra lankstus, akredituotas kursas, suteikiantis aukštesnio lygio mokymą IT laipsnį turintiems studentams. ... [+]

Apžvalga

Taikomosios informacinių technologijų magistras (NMIT) yra lankstus, akredituotas kursas, suteikiantis aukštesnio lygio mokymą IT laipsnį turintiems studentams.

Parengsite vyresnius IT vaidmenis, naudodamiesi savo skaičiavimo įgūdžiais. Praktiniai, praktiniai užsiėmimai leidžia jums tobulinti ir tobulinti teorinius įgūdžius. Šis kursas suteikia lankstumo tiesioginio ir internetinio mokymosi metu.

Mes orientuojamės į realaus pasaulio problemų sprendimą:

„cloud computing“ (naudojant „Amazon Web Services“)Kibernetinė saugapažangus programavimasprograminės įrangos inžinerijabelaidis ir mobilusis tinklasmobiliosios programosduomenų analizėprojektų valdymas.... [-]
Australija Šventasis Albanas Werribee
Susisiekti su mokykla
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Victoria University

Tapkite socialiniais pokyčiais, žmogaus teisėmis ir tvariu vystymusi pasaulio arba vietos lygiu, vadovaujant Tarptautinės bendruomenės plėtros magistro laipsniui. ... [+]

Apžvalga

Tapkite socialiniais pokyčiais, žmogaus teisėmis ir tvariu vystymusi pasaulio arba vietos lygiu, vadovaujant Tarptautinės bendruomenės plėtros magistro laipsniui.

Ši unikali, populiari programa suteikia jums individualų išsilavinimą. Tai apima praktinį mokymąsi vietoje ir gilų bendradarbiavimą su šios srities bendruomenėmis ir ekspertais. Puikus studijų ir praktinės patirties derinys padės Jums pasiruošti karjerai.

Pagrindinės studijų sritys:

kritinė sąmonė ir vystymosi etikabendruomenės plėtros projektavimas ir valdymasdalyvaujantys tyrimai ir vertinimasglobalizacija ir socialiniai judėjimailyderystę bendruomenės vystymeTrump ir Brexit poveikis tarptautinių organizacijų valdymuikonfliktų sprendimas ir taikos kūrimas.... [-]
Australija Šventasis Albanas
Susisiekti su mokykla
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Victoria University

Tapkite pramonės lyderiu įmonių išteklių valdymo planavimo (ERP) sistemose ir SAP su VU verslo analitikos magistru (Professional). ... [+]

Apžvalga

Tapkite pramonės lyderiu įmonių išteklių valdymo planavimo (ERP) sistemose ir SAP su VU verslo analitikos magistru (Professional).

VU verslo magistrantūros programos yra pasaulinės klasės ir labai vertinamos pramonėje. Mes turime stiprius pramonės ryšius, kurie siūlo realią patirtį ir tinklų kūrimo galimybes.

Tyrimo metu bus sukurtos praktinės, naujausios žinios apie SAP programinę įrangą. Mes siūlome praktinę patirtį ir internetinę prieigą prie išsamaus „SAP Business Intelligence / Business Analytics“ (BI / BA) programų ir technologijų rinkinio.

Padarykite savo karjeros perspektyvas su SAP susijusiose srityse, turinčiose absolventų kvalifikaciją. Mūsų kursas apima valdymo ir organizacinius įgūdžius, reikalingus verslo analizės programoms vadovauti.... [-]

Australija Melburnas
Lapkritis 2019
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Victoria University

Studijuoti pasauliniu mastu pripažintą apskaitos laipsnį su verslo magistru (apskaita). ... [+]

Apžvalga

Studijuoti pasauliniu mastu pripažintą apskaitos laipsnį su verslo magistru (apskaita).

Gauti tvirtą pagrindą ir konceptualias žinias apie naujausius tvarumo pokyčius ir pasaulines apskaitos tendencijas. Jūs sukursite specialias žinias apskaitos, ekonomikos ir finansų srityse ir sužinosite, kokie įgūdžiai jums reikalingi, norint sėkmingai dirbti įvairiose pramonės šakose.

Baigus šį kursą, galėsite kreiptis dėl akreditacijos su CPA Australija ir (arba) „Charted Accountants“ - Australija ir Naujoji Zelandija (CA ANZ).

Karjera

Buhalterių įsidarbinimo galimybės yra labai paplitusios ir apima įvairius vaidmenis daugelyje skirtingų pramonės sričių, įskaitant viešosios apskaitos praktiką, komercines ir vyriausybines organizacijas.... [-]

Australija Melburnas Werribee
Lapkritis 2019
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Victoria University

Šiame verslo verslo išteklių planavimo sistemų magistro kurse jūs sužinosite, kaip taikyti verslo ir technologijų tendencijas realaus pasaulio problemoms mokytis iš mokyt ... [+]

Apžvalga

Šiame verslo verslo išteklių planavimo sistemų magistro kurse jūs sužinosite, kaip taikyti verslo ir technologijų tendencijas realaus pasaulio problemoms mokytis iš mokytojų, kurie yra jų srities ekspertai.

Šiame pasaulinio lygio kurse jūs sukursite kompiuterinius ir verslo įgūdžius, kad įdiegtumėte ir išlaikytumėte įmonių išteklių planavimo (ERP) sistemas. Svarbu tai, kad šis kursas suteiks jums supratimą apie šių sistemų poveikį verslui.

Jūs sužinosite apie naujausius SAP modulius, todėl, dirbdami ERP / SAP vaidmenyje, galite patekti į žemę.

Gauti išsamių žinių apie „System Applications“ ir „Products“ (SAP) programinę įrangą per praktinę patirtį ir 24 valandas per parą veikiančią internetinę prieigą. Išmoksite svarbius įgūdžius, įskaitant:... [-]

Australija Melburnas Werribee
Lapkritis 2019
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba