Oficialus aprašymas

Melbourne Polytechnic nuo 1912 m. Teikia profesinį išsilavinimą, ir šiandien siūlo įvairias novatoriškas, praktiškas TAFE (VET) ir aukštojo mokslo (laipsnio) programas, kad suteiktų jums žinių ir įgūdžių tobulėti besivystančiose ir sudėtingose ​​rinkose.

Melbourne Polytechnic kursai yra suprojektuoti ir plėtojami, dalyvaujant pramonės atstovams, siekiant suteikti studentams geriausius užimtumo rezultatus.

Melbourne Polytechnic universitete yra septyni metropolijos miesteliai : Prestonas, Collingwood, Epping, Fairfield, Greensborough Campus ir Heidelberg. Kiekvienas universitetas suteikia individualią, unikalią ir praturtinančią studentų patirtį.

Taip pat yra šeši mokymo centrai : "Northern Lodge", "Eden Park", "Northern Lodge", "Yan Yean", Yarra Glen lenktynių centras, "Northern AMEP" ("Adult Migrant English Program") centras Broadmeadows, "Growling Frog Vineyard" ir " Melbourne Polytechnic Kyneton Park".

Melbourne Polytechnic yra akredituotas tiekti apie 550 valstybiniu mastu akredituotų kursų , kurių daugelis yra prieinamas visą darbo dieną arba ne visą darbo dieną. Ji taip pat suteikia daugiau kaip 400 institutui akredituotų kursų.

Melbourne Polytechnic universitetas šiuo metu siūlo trejų metų (ir vienerių metų) specializuotus bakalauro ir magistro laipsnius pagal mūsų unikalią mokymosi aplinką ir optimalią pramonės apšvitą:

 • Apskaita
 • Žemdirbystė
 • Verslas
 • Kūrybinės industrijos
 • Švietimas (ankstyvieji metai)
 • Ankstyvo amžiaus studijos
 • Viešbučių vadyba
 • Iliustracija
 • Informacinės technologijos
 • Muzika
 • Muzikos industrija

Mes nuolat tobuliname naujus Pathways ir laipsnius, kad suteiktume daugiau galimybių mūsų studentams. 2016 m. Mes pristatėme profesionalių ir praktikuojančių apskaitos magistro laipsnį su CPA akreditavimu, kuris pasirodė labai populiarus jau kaip mūsų pirmoji antrosios pakopos studijų pakopa. Mes paskelbsime informaciją apie visus naujus kursus mūsų svetainėje, kai tik jie bus baigti.

Melbourne Polytechnic magistrantūros studijos siūlo kreditų perkėlimą ir ankstesnio mokymosi pripažinimo studentams, kurie jau baigė nacionaliniu mastu pripažintą diplomą, pažangųjį diplomą ar kitą kvalifikaciją.

Tiesioginis įėjimas Visi Melbourne Polytechnic studijų programos (angl. Associate degrees) (2 metai) siūlo puikų Pathway (kreditų perkėlimas ir ankstesnio mokymosi pripažinimas) galimybėms tolesniam ugdymui.

Melbourne Polytechnic universitetas pripažino tarptautinį pripažinimą per daugiau nei 6000 ofšorinių registracijų kasmet ir 24 švietimo partnerystes visoje Azijoje, o Viktorijos vyriausybė pripažino tarptautinį išsilavinimą, 2014 m. Laimėjo geriausius savo kategorijos tiekėjus ir 2015 m.

Melbourne Polytechnic glaudūs ryšiai su pramone užtikrina studentams galimybę gauti stipendijas, kurias dovanoja pramonės rėmėjai, taip pat plečia savo tinklus ateities sėkmei.

Panašiai kaip ir pasirinkus kursą, kiekvieno studento aplinkybės yra skirtingos, kai kalbama apie mokestį už mokslą, ir mes galime jus supažindinti su mokesčio struktūra. Kiekviename kurso puslapyje bus pateikiami konkretūs mokesčiai arba daugiau informacijos rasite Tarptautinio mokinių mokesčio lape.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Melbourne Polytechnic

MCI siekia remtis savo kūrybiniais tinklais, sustiprinti žinias apie taikomuosius kūrybinius tyrimus, kritinį mąstymą ir išplėsti savo praktiką su jūsų srities specialist ... [+]

MCI siekia remtis savo kūrybiniais tinklais, sustiprinti žinias apie taikomuosius kūrybinius tyrimus, kritinį mąstymą ir išplėsti savo praktiką su jūsų srities specialistų priežiūros gairėmis. Šie įgūdžiai yra gyvybiškai svarbūs siekiant sėkmingos konkurencingos kūrybinės pramonės šakos.

Kurso struktūra

Kūrybinių industrijų magistro studijų programos modelis remiasi trimis teminiais srautais. Tai yra (1) Verslumas ir komercializacija (2), Taikomieji moksliniai tyrimai ir (3) Kūrybinė praktika

MCI yra trys įterpti taškai, kurie yra:

Kūrybinių industrijų absolventas - verslumas ir komercializavimas (vienas semestras / 48 kreditų taškai)Kūrybinių industrijų diplomas - verslumas ir komercializavimas ir taikomieji moksliniai tyrimai (du semestrai / 96 kreditų taškai)Kūrybinių industrijų magistras - visi srautai (trys semestrai / 144 kreditų taškai)Ką turėčiau daryti, kad registruotis?... [-]
Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Melbourne Polytechnic

Išplėskite savo apskaitos įgūdžius ir verslo dėmesį į mokslinius tyrimus, tolesnį mokymąsi ar profesinę praktiką, kartu su Melbourne Polytechnic profesionalų ir praktikos ... [+]

Išplėskite savo apskaitos įgūdžius ir verslo dėmesį į mokslinius tyrimus, tolesnį mokymąsi ar profesinę praktiką, kartu su Melbourne Polytechnic profesionalų ir praktikos apskaitos magistro (MPPA).

MPPA siūlo daugybe užimtumo galimybių, nuo akademinio darbo iki finansų direktoriaus, bet kuriame pasaulio kampelyje, skirto progresyviems, darbščių, verslui suprantamus absolventus ir tiems, kurie nori tobulėti profesionalioje apskaitos srityje.

Laikykis, judėk ir eik į priekį

Pasaulinis verslo pasaulis nuolat didėja. Įmonės nori profesionalų, kurie gali nustatyti tendencijas ir pasiūlyti įmonių pritaikymus, kurie užtikrintų finansinį ir veiklos gyvybingumą.... [-]

Australija Melbourne
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Melbourne Polytechnic
Address
Melbourne, Victoria, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 3 9269 1200