Carinthia University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nuo pat įkūrimo FH Kärnten tapo unikalia mokymo įstaiga Karintijoje. Due to the constant further development of the study programs of Carinthia University of Applied Sciences and intensive cooperation with industry and science, FH students are sure to have a future-oriented education.

„FH Kärnten“ gyvena tiesioginio praktinio tinkamumo modeliu. Principal and part-time employees, as well as guest lecturers from industry, ensure interdisciplinary, internationally oriented university education. Currently, around 30-degree programs are offered in the fields of technology, health, and social affairs, as well as economics.

7 priežastys, kodėl verta studijuoti FH Kärnten

Akis į akį

Esame žinomi dėl atviros ir šeimos atmosferos. Mūsų universitete didelę reikšmę teikia asmeninis studentų, darbuotojų ir dėstytojų sambūvis. Mažos darbo grupės įgalina individualią paramą.

Tarptautinis bendradarbiavimas

Mes esame tarptautinės orientacijos universitetas. Carinthia University of Applied Sciences bendradarbiauja su daugiau nei 160 universitetų visame pasaulyje. Be galo kosmopolitiškas, esantis Alpių-Adrijos regiono trijų kultūrų sankirtoje, visai netoli Italijos ir Slovėnijos, jis suteikia vietos ir tarptautiniams studentams puikias sąlygas daugiakalbėms studijoms.

Praktinė orientacija

Studijų ir praktikos derinys užtikrina mokymo ir tyrimų kokybę. Tai teikia daugybė mūsų svečių iš užsienio ir ne visą darbo dieną dirbantys pramonės ir verslo mokytojai. Bendradarbiavimas su regioninėmis ir užsienio įmonėmis ne tik užtikrina į praktiką orientuotų kursų spektrą, bet ir garantuoja mokslinę patirtį.

Orientavimasis į ateitį ir tvarumas

Dėl novatoriškų pažangiausių studijų kursų Carinthia University of Applied Sciences tampa tvarių tyrimų ir plėtros pavyzdžiu. Visose studijų srityse perspektyvios temos vaidina svarbų vaidmenį.

Unikali gamta, kultūra ir gyvenimo būdas

Studijuoti Karintijoje yra smagu! Universitetas yra panardintas į idiliškus kalnus, slėnius ir ežerus. Bet kuriuo metų laiku yra platus sporto ir laisvalaikio galimybių pasirinkimas. Vaizdingas Karintijos kraštovaizdis užtikrina nepakartojamą gyvenimo kokybę jūsų studijų metu.

Kūrybinga, jauna ir dinamiška atmosfera

Be studijų, jauni, dinamiški tinklai suteikia puikias galimybes įsitvirtinti startuolių sektoriuje. „Minties centrai“, inkubatoriai, patrauklios inovacijų dirbtuvės ir daugybė renginių suburia FH Kärnten studentus ir regiono verslininkus ir suteikia jiems galimybę anksti pažinti vienas kitą būsimų bendrų projektų etape.

Derinys leidžia

Kur svarbiausia, tai, ką norite išmokti, nori būti gerai apgalvota. Carinthia University of Applied Sciences labai lengvai pasirenka pasirinkimą: Čia rasite unikalų įvairių įdomių ir į praktiką orientuotų studijų derinį ir neprilygstamą gyvenimo kokybę.

Stažuotės

Kvalifikacijos kėlimas yra raktas į asmeninės karjeros planavimą. Kadangi esate Carinthia University of Applied Sciences studentas, jūsų mokymo programa organizuota taip, kad galėtumėte suderinti savo studijas ir darbą.

125800_pexels-photo-1438072.jpeg„Buro Millennial“ / „Pexels“

Modelis

Carinthia University of Applied Sciences yra dinamiškas ir į dialogą orientuotas taikomųjų mokslų universitetas, turintis regionines šaknis ir tarptautinę orientaciją. Jis veikia sveikatos ir socialinių reikalų, technologijų ir ekonomikos srityse. Pagrindinės jos užduotys yra studijų ir mokymo srityse, taikomose tyrimams, žinių perdavimui ir tęstiniam mokymui.

Vizija

"Mes norime įsitvirtinti kaip universitetai dėstydami ir taikomuosius tyrimus savo pagrindinėse technologijų, verslo, sveikatos ir socialinėse srityse Austrijos aukščiausiojo lygio viršūnėse!"

Įvairovės chartija

Įvairovės chartija yra iniciatyva, kuria siekiama skatinti visų visuomenės narių supratimą - nepriklausomai nuo lyties, amžiaus, rasės ir odos spalvos, seksualinės orientacijos, religijos ir įsitikinimų bei fizinės ar psichinės negalios. Įvairovės chartija yra viešas savanoriškas įsipareigojimas. Tai grindžiama pripažinimu, kad įvairovė yra esminis Europos - jos ir visuomenės istorijos bruožas. Jis mato ir vertina įvairovės teikiamus pranašumus ir galimybes.

Universiteto administracija

Carinthia University of Applied Sciences buvo įkurtas 1995 m. Kaip teisinė asociacijos forma, kaip „Fachhochschule“ studijų programų vykdytojui Karintijoje. Asociacijos būstinė buvo Spittal an der Drau. Nuo 2002 m. Pradžios FH laipsnio programas remia ir prižiūri Karintijos universiteto labdaros fondas.

Privatus fondas finansuojamas federalinės vyriausybės, Karintijos valstijos ir Villach, Spittal / Drau, Klagenfurto ir Feldkirchen bendruomenių įmokomis. Taip pat prie organizacijos veiklos finansavimo prisideda asociacijos, tapusios viena iš 15 įkūrėjų, narystės mokesčiai, taip pat aukos ir pajamos iš renginių.

Ryšys tarp darbuotojo ir darbdavio

Mes esame atsakingi ne tik už savo veiksmus, bet ir už tai, ko nedarome. (Moliere)

Darbo taryba yra ryšys tarp darbuotojų ir darbdavio. Užduotis yra ne tik tarpininkavimo priemonė, bet ir vieno langelio principas. Dabartinė darbo tarybos komanda harmonizuoja ir papildo save bei noriai pozityviai įgyvendina visų kolegų rūpesčius.

Remdamasi darbuotojų solidarumu, išrinkta darbo taryba gali aktyviai ir nuosekliai spręsti ir atstovauti savo kolegų rūpesčiams. Be „pagrindinio verslo“, darbuotojų atstovavimas darbdaviui Fachhochschule Kärnten, darbo taryba, taip pat rūpinasi darbuotojų ekonominių, socialinių, sveikatos ir kultūrinių interesų skatinimu.

Vietos

Feldkirch

Address
Hauptplatz 12
A-9560 Feldkirch, Forarlbergas, Austrija

Klagenfurtas

Address
Primoschgasse 8-10
Klagenfurtas, Karintija, Austrija

Villachas

Address
Europastraße 4
Villachas, Karintija, Austrija

„Spittal an der Drau“

Address
Villacher Straße 1
„Spittal an der Drau“, Karintija, Austrija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis