FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šiuo metu „ FH Kufstein“ mokosi 2200 studentų iš daugiau nei 50 tautų, kurie sukuria tarptautinę, daugiakultūrę atmosferą. Tai, kad visame pasaulyje turime daugiau nei 210 universitetų partnerių, reiškia, kad FH Kufstein kasmet priima daugiau nei 200 atvykstančių tarptautinių studentų ir kad dar daugiau mūsų studentų išleidžia semestrą ar metus studijuoti užsienyje.

123319_FHKufsteinGehen_10.jpgc) FH Kufstein Tirol

Be to, turėdamas apie 500 dėstytojų, FH Kufstein vaidina svarbų vaidmenį regiono ekonomikoje. Bakalauro ir magistro studijų programų asortimentas, siūlomas tiek visą, tiek ne visą darbo dieną, buvo sukurtas siekiant patenkinti atitinkamų pramonės šakų profesinius reikalavimus. FH Kufstein taip pat sukūrė magistrantūros programą bendradarbiaudamas su keliais tarptautiniu mastu žinomais universitetais partneriais. Taigi mūsų studijų programų absolventai turi puikias perspektyvas užimti sudėtingas pozicijas savo srityje ir tęsti karjerą.

123318_FHKufsteinFeatures_188.jpg

c) FH Kufstein Tirol

Patraukli kampusie žavingoje aplinkoje

FH Kufšteinas gyvena pastatuose, kuriuose yra modernios auditorijos ir darbo vietos, biblioteka ir kavinė. Universitetas įsikūręs žaliojoje, turtingoje parko zonoje, esančioje greta miesto centro. Daugelis sporto ir laisvalaikio galimybių, taip pat netoliese esantys kultūros centrai ir regioniniai sostinės miestai sukuria jaudinančią, tarptautinę nuotaiką.

123321_IMG_5524_cmyk.jpgc) FH Kufstein Tirol

Tyrimo koncepcija

Neįvykdyti mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos rezultatai reikalingi veiksmingam, moksliškai pagrįstam mokymui ir mokymuisi. Taigi FH Kufstein sukūrė tvirtą Rą

123320_FHKufsteinFeatures_146.jpgc) FH Kufstein Tirol

Vietos

Kufšteinas

Fachhochschule Kufstein Tirol

Address
FH Kufstein
Andreas Hofer-Straße 7

6330 Kufšteinas, Tirolis, Austrija
Telefonas
+43 5372 71819