University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vartai į jūsų sėkmingą karjerą!

University of Applied Sciences Wiener Neustadt buvo įkurtas kaip pirmasis tokio pobūdžio universitetas 1994 m. Ir yra vienas iš aukščiausių mokymo įstaigų Austrijoje. Šiuo metu viename iš mūsų miestų miestelių - Wiener Neustadt, Wieselburg, Tulln ir Vienoje - yra daugiau kaip 3600 studentų . Daugiau nei 10000 mūsų absolventų dabar siekia sėkmingos karjeros tiek Austrijoje, tiek užsienyje.

Tarptautiniu lygmeniu, taip pat tvirtai įsitvirtinus regioniniu lygiu, FHWN teikia išsamias ir į ateitį orientuotas švietimo ir mokslinių tyrimų programas. Šiuo metu siūlome 34 bakalauro ir magistro programas penkiose fakultetuose: verslo, inžinerijos, sveikatos mokslų, saugumo ir sporto srityse. Daugiau nei 300 darbuotojų ir 1300 dėstytojų teikia šiuolaikišką ir veiksmingą į praktiką orientuotą švietimą.

Mes veikiame pagal mūsų įsitikinimą: perspektyvos taikant mokymąsi . Per mūsų į praktiką orientuotą ugdymo koncepciją, mūsų absolventams siūlomos įvairios perspektyvos sėkmingai profesinei karjerai. 2015 m. "Universum Talent Research" tyrime puikios darbo perspektyvos patvirtino mūsų studentai, kurie pirmiausia balsavo už FHWN kaip universitetą, turinčią didžiausią "įsidarbinimo galimybes" - kompetenciją tiesiogiai įgyti įgūdžius į darbą.

Be didelio praktinio aktualumo, daugiausia dėmesio skiriama taikomiesiems tyrimams . Mūsų daugelyje mokslinių tyrimų laboratorijų, funkcinių erdvių ir seminarų salėse yra naujausios technologijos, užtikrinančios pirmos klasės išsilavinimą. Be to, mūsų inžinerijos ir mokslo studijų programas savo mokslinių tyrimų ir plėtros projektus remia FOTEC, FHWN savo mokslinių tyrimų kompanija.

Kitas pagrindinis FHWN tikslas yra mūsų tarptautinis bendradarbiavimas. Su šiuo metu 95 partnerių universitetais visame pasaulyje , mūsų studentams yra daug galimybių praleisti semestrą užsienyje tęsti studijas ar stažuotis. FHWN , bendraujant ir bendradarbiaujant su tarptautiniais verslo, pramonės ir mokslinių tyrimų partneriais, teikia vertingų kontaktų, pradedant profesinę karjerą.

Vietos

Wiener Neustadt

Address
Fachhochschule Wiener Neustadt
City Campus, Schlögelgasse 22-26

2700 Wiener Neustadt, Žemutinė Austrija, Austrija