IMC University of Applied Sciences Krems

Įvadas

Oficialus aprašymas

Taikomųjų mokslų dailės studija: mūsų mokiniai formuoja ateitį.

IMC Fachhochschule Krems yra vienas moderniausių ir labiausiai tarptautinių taikomųjų mokslų universitetų Austrijoje. Šiuo metu vyksta tiek dieninių, tiek neakivaizdinių studijų 28 inovacinės ekonomikos ir skaitmeninimo studijų programos

Pirmasis žinių perdavimas

Mokymai IMC FH Krems yra ypač praktiški ir jai būdingas lyderystės ir minkštųjų įgūdžių mokymas, visapusiškas užsienio kalbų asortimentas ir su projektu susijęs darbas valdomose grupėse ir tiesiogiai bendraujant su mokytojais. IMC FH Krems yra ypač suinteresuotas, kad studentai perduotų žinias ir gautų žinias. Speciali tarptautinių profesorių komanda, turinti aukštą kokybę ir švietimo siekius, motyvuoja studentus geriausiai ir rengia juos tarptautinei karjerai. Interaktyvus mokymasis, tiesioginis ir asmeninis studentų ir dėstytojų mainų patirtis, tarptautinės partnerių programos su universitetais, mokslinių tyrimų įstaigomis ir įmonėmis, taip pat išsamus laisvalaikio pasiūlymas vienoje iš labiausiai idiliškų Austrijos sričių, studijuojantis IMC FH Krems, tampa patirtimi ir laikinu namu.

Gyvenimas tarptautiniu mastu

IMC FH Krems tarptautinis ryšys yra akivaizdus kasdien: reguliariai bendraujama su daugiau nei 140 partnerių universitetais, daugybe aktyvių partnerių programų, taip pat pačiais studentais, kurie yra iš 50 skirtingų tautų. Tarpkultūrinis keitimasis patirtimi, stažuotės užsienyje, dalyvavimas tarptautiniuose mokslinių tyrimų projektuose ir tarptautinių redaktorių bei lankomų profesorių paskaitos yra tik jo dalis. Be to, paskaitų kalba yra anglų kalba apie pusę visų studijų programų, o tai yra labai patraukli tiek Austrijos, tiek užsienio studentams.

Karmenas prasideda Kremsse

Labai tarpusavyje susijęs mokymas, moksliniai tyrimai ir verslas yra vienas iš pagrindinių IMC FH Kremso rūpesčių. IMC FH Krems ne tik vertina akademinį mokymo centrą, bet ir nuolat ieško bendradarbiavimo su moksliniais tyrimais ir verslu. Taigi, taikomųjų mokslų universitetas smarkiai prisideda prie to, kad studentai tinka darbo rinkai: 90% visų studentų jau turi fiksuotą darbą per tris mėnesius nuo jų baigimo.

Vietos

Krems an der Donau

IMC Krems

Address
IMC Fachhochschule Krems
IMC University of Applied Sciences Krems
Piaristengasse 1

A-3500 Krems an der Donau, Žemutinė Austrija, Austrija
Interneto svetainė
Telefonas
+43 2732 8020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis