Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Tarptautinės antikorupcijos akademijos

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinė antikorupcijos akademija (IACA) yra tarptautinė organizacija, įsikūrusi Laxenburg, Austrijoje. Tai pirmoji pasaulinė institucija tokio pobūdžio, skirta įveikti dabartinius trūkumus žinių ir praktikos į antikorupciniu srityje ir siekiant suteikti specialistams rytojaus iššūkius.

Akademija siūlo standartizuotus ir pritaikytus mokymus, akademinius studijų programas, galimybes dialogo ir tinklų kūrimo ir kovos su korupcija think-tank ir lyginamosios analizės veikla. Ji suteikia naują, holistinį požiūrį į antikorupcinio švietimo ir mokslinių tyrimų, pristato ir palengvina antikorupcinį mokymą specialistų iš visų visuomenės sektorių ir teikia techninę paramą ir pagalbą įvairių suinteresuotųjų šalių. Tarptautinis bendradarbiavimas, žinių ir patirties dalijimasis ir abipusė parama yra esminiai aspektai IACA mandatą.

Organizacija buvo inicijuotas Interpolu, Jungtinių Tautų Narkotikų kontrolės ir nusikalstamumo prevencijos biuro (UNODC), Europos kovos su sukčiavimu tarnybos (OLAF), Austrijos Respublikos, ir kitos suinteresuotosios šalys. Jis tapo tarptautinė organizacija 2011 kovo 8 ir šiuo metu turi 71 šalių, įskaitant trijų tarptautinių organizacijų rinkimų apygardoje. IACA yra stebėtojas prie JT Generalinės Asamblėjos, GRECO, ECOSOC ir Tarptautinės migracijos organizacijos (TMO) ir aiškiai palankiai pagal tarptautinę rezoliuciją masyvo.

IACA pastebi geografinę ir kultūrinę įvairovę, siekia plačius partnerystės ryšius su viešojo ir privataus sektoriaus institucijų, tarptautinių ir nevyriausybinių organizacijų ir pilietinės visuomenės atstovai. Ji veikia kartu su šiais partneriais bendrai organizuoti antikorupcinius mokymus, dalyvauja kituose tarptautiniuose renginiuose, kaip co-rėmėjo ar žinių teikėjo. Be to, IACA anketa dekanas, fakulteto nariai ir vyresnieji atstovai reguliariai (Svečių) paskaita ir prisidėti prie tarptautinių antikorupcinių konsultacijų ir darbo grupių, patariamųjų tarybų, konferencijas ir susitikimus.

Teikiant antikorupcinį švietimą ir mokslinius tyrimus IACA atkreipia ant tvirtai diską link tobulumo, inovacijų dvasia, ir įsipareigojimo teikti pati prieinama asmenims iš viso pasaulio.

Mūsų požiūris

51cb676acaa7c

pasiūlyta per pastaruosius dešimtmečius antikorupcinio ugdymo buvo ad hoc geriausiu, dažnai trūksta specializacijos ir išsamią sistemą. Ji kentėjo nuo švietimo partikuliarizmo o kai kuriais atvejais net separatizmo, tokiu būdu suteikiant ribotas rezultatus ilgalaikėje perspektyvoje. Reaguodama į šiuos trūkumus, IACA anketa holistinis požiūris buvo sukurta.

Požiūris, kuris yra tarptautinio maitinimo įvairių pasaulio kampelių ir stebint regioninę įvairovę; tarpdisciplininio užtikrinti, kad kiekvienas teminis aspektas korupcija, akademinio ir praktinio, būtų atsižvelgta; tarpžinybinį susiejimas praktikus su mokslininkų, viešasis sektorius su privačiu sektoriumi, akademikai su pilietine visuomene; integruotos, teikiant žinių ir praktinės įrankiai taikomų skirtingų pasaulio dalių; ir tvarus, siūlanti ilgalaikius sprendimus.

Dėl kovos su korupcija darbas būtų veiksmingas, praktikai reikia išeiti iš savo srities specializacija tikrai suprasti persipynę būdą, kuriuo ši grėsmė pasireiškianti ir atkreipti d ÷ l kitų sričių žinių, taip pat, kad jų įvairių bendraamžių. Nuodugniai antikorupcinės strategijos, kurių sistemos, visuomenės ar įmonėje, turi būti atsižvelgta į įvairių sektorių politikos įvertintas ir tarptautiniuose ir konkrečios šalies metodų išnagrinėtų įvairius aspektus.

51cb6740977ad

Mūsų misija

Mūsų pagrindinis tikslas yra pristatyti ir palengvinti antikorupcinį švietimą ir mokymus specialistams ir praktikams iš visų sektorių. Mes teikiame tyrimų ir platformas dialogui ir tinklų, kurie suburti srities specialistai sudaryti sąlygas išskristi, tvarias strategijas ir gaires.

Mūsų Holistinis mokymo programos spręsti platų disciplinų ir prisitaikyti prie įvairių pasaulio regionų. Be to, mes iš anksto kad, kompleksiškumą ir niokojančių pobūdžio korupcijos suvokimą ir tokiu būdu skambinti platesnio kontekstualizacija. Mes skatiname socialinę atsakomybę visuose sektoriuose ir keisti visuomenės požiūrį šiuo klausimu. Mes tvirtai įsipareigojusi į tarptautinį bendradarbiavimą, tiesioginio dialogo ir platus partnerystes kaip keitimąsi patirtimi ir didesnio solidarumo kovojant su korupcija priemones.

Mūsų absolventai tinklas numato nuolatinio dalijimosi patirtimi ir geriausia praktika, tarpusavio pagalbos ir techninio naujausia know-how. Mes suvokiame mūsų absolventai ambasadoriais ir, kaip dalis didėjančią pasaulinę kovos su korupcija aljansą.

Mūsų vizija

Mes peržiūrėti nepakeičiamą Ne! korupcijos, kaip pagrindinio teisę visiems mūsų visuomenėje. Mūsų vizija yra todėl, kad iš esmės prisidėti prie pasaulinės kovos su korupcija ir tapti pirmaujančia švietimo įstaigoje ją skleisti. Mes esame tarptautinės, novatoriška ir visame pasaulyje garsėja kompetencijos centras, kuris suteikia specialistams. Mes iš anksto Jungtinių Tautų konvencijos prieš korupciją tikslus, skatinti teisinės valstybės principus, teikti paramą ir techninę pagalbą valstybių, organizacijų, korporacijų ir kitų suinteresuotųjų šalių.

Nes korupcija neturi sienų, paveikia visas šalis ir sektorius visuomenėje ir negali būti ištaisytas su vien tradicinių mokymo metodų, mūsų vizija yra spręsti šią visuotiniu reiškiniu su nauju ir holistinio požiūrio.

Šis požiūris yra toks:

  • Tarptautinis - stebint regioninę įvairovę, aptarnavimo visus pasaulio kampelius, ir numatydamas plačiausią įmanomą informavimo
  • Tarpdisciplininio - teikti žinias ir patirtį iš įvairių akademinių ir ne akademinėse srityse
  • Tarpžinybinį - maitinimo visiems visuomenės sektoriams
  • Integruota - atotrūkio tarp teorijos ir praktikos atotrūkis siūlydami teorines ir praktines žinias ir įrankius
  • Darnus - Siekti ilgalaikės ir ilgalaikius sprendimus ir paslaugas

Mūsų vertybės

Mūsų vertybės atspindi mūsų praktiką. Mes manome, vientisumą, pasitikėjimą, atskaitomybę, skaidrumą, etines vertybes, ir nuopelnais pagrįstas sistemas, aukščiausios atžvilgiu. Nešališkumas ir išlaikyti nešališką poziciją taip pat mūsų pagrindinės vertybės. Visi mūsų darbai turi būti pagrįstos meistriškumu.

Mes vertiname santykius mes sukūrėme mūsų studentų, darbuotojų ir suinteresuotųjų šalių. Mes siekiame užtikrinti geografinę įvairovę. Mūsų vertybės atitinka pagrindinių tarptautinių antikorupcinių priemonių ir Visuotinėje žmogaus teisių deklaracijoje. Esame ištikimi šių vertybių, instituciškai ir asmeniškai, ir committedly perimti prilipęs prie jų atsakomybės.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


International Anti-Corruption Academy (IACA)

IACA yra pirmoji tarptautinė organizacija ir švietimo įstaiga, teikianti pasaulinę antrosios pakopos studijų programą, skirtą kovai su korupcija ir atitikčiai: MACS. MACS ... [+]

Apie programą

IACA yra pirmoji tarptautinė organizacija ir švietimo įstaiga, teikianti pasaulinę antrosios pakopos studijų programą, skirtą kovai su korupcija ir atitikčiai: Magistratūra kovos su korupcija studijose (MACS) . MACS susirenka profesionalai iš viso pasaulio, turintys atitinkamą darbo patirtį viešajame ir privačiame sektoriuose, tarptautinėse ir nevyriausybinėse organizacijose, žiniasklaidoje ir akademinėse bendruomenėse.

Struktūra ir mokymo programa

Kiekvienas iš septynių MACS modulių turi 14 ECTS (Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema) kreditus, o magistro darbas yra 22 kreditai. Todėl MACS laipsniui suteikiama 120 ECTS kreditų, leidžiančių įsiregistruoti doktorantūros programose.... [-]

Austrija Laxenburg
October 2019
Ištęstinės
2 metų
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International Anti-Corruption Academy (IACA)

Tarptautinis magistras kovos su korupcija atitikties ir kolektyvinių veiksmų (IMACC) yra pirmoji magistro programa, specialiai sukurta kovai su korupcija ir kolektyvinio ... [+]

Apie programą

Tarptautinis magistras kovos su korupcija reikalavimų laikymosi ir kolektyvinio veiksmo (IMACC) programa yra pirmoji magistro programa, specialiai sukurta kovos su korupcija ir kolektyvinio veiksmo specialistų, dalyvaujančių verslo sektoriuje. Tai praktinis ir išsamus atsakymas į besikeičiančią reguliavimo aplinką ir didėjanti specializuotų įgūdžių paklausa. Dvejų metų programa suteikia galimybę dalyviams atnaujinti savo žinias ir pridėti vertę savo įmonėms ir organizacijoms, tuo pat metu toliau dirbant:

geriausios kovos su korupcija ir jų laikymosi praktikos įgyvendinimasįvairių rūšių rizikos nustatymas ir sušvelninimasinicijuoti ir valdyti kolektyvinius veiksmusatlikti vidaus tyrimusvadovaujantis aukščiausiais etikos standartais.... [-]
Austrija Laxenburg
November 2019
Ištęstinės
2 metų
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

IACA Master in Anti-Corruption Studies

International Anti-Corruption Academy
Address
International Anti Corruption Academy Muenchendorfer Strasse 2 Laxenburg
2361 Laxenburg, Lower Austria, Austrija
Interneto svetainė
Telefonas
+43 2236 710 718 101