Limak - Austrian Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Limak Austrijos verslo mokykla buvo sukurtas bendradarbiaujant verslo, pramonės, viešojo sektoriaus ir Johannes Kepler Universitetas Lince Įkurta 1989 metais ir yra seniausia verslo mokykla Austrijoje ir vienas Centrinėje Europoje seniausių. Vairavimo idėja buvo leisti dar mokyklos Lince, tarptautiniu mastu orientuota paslaugų mokymo ir plėtros vadovams už įmonių ir įstaigų kūrimą.

Kas novatoriškas ir drąsus projektas kaip "Lincas vadybos akademija"Buvo pradėta 1989 metais, tapo viena iš labiausiai prestižinių institucijų Centrinėje Europoje. Gairės istorijoje Limak Austrijos verslo mokykloje.

Bėgant metams, Limak sukūrė sąmoningai pasirinkta, išskirtinę tinklo žinomų tarptautinių universitetų, tokių kaip Richard Ivey Verslo mokykla Kanadoje ir Tsinghua universiteto Pekine Kinijoje ir jos tarptautinės fakulteto nuolat plečiasi.

Limak šiandien pasižymi išsamią portfelį pradedant nuo valdymo pagrindai ir specializuotų trumpų programų (IN.TENSIVE sertifikatas kursai) platus MBA programas (Vadybos MBA ir MBA) į konkrečios įmonės kvalifikaciją (Limak IN.SPIRE lyderystės plėtra). Tikslinės grupės pratęsti toli už Aukštutinės Austrijos ir Austrijos ir apima bet kuriuo atveju vokiškai kalbančiose šalyse ir kaimyninėms šalims Vidurio ir Rytų Europoje.

2013

Per 2013 metų pavasarį prie pradžios, naujai sukurta ir tobulinama programa portfelis Limak, kuri siūlo šalia Global MBA, septynios specializuotos valdymo magistrų pramonės šakų ir funkcinių sričių.

2009

Limak Johannes Kepler universiteto verslo mokykla išplėtė savo veiklą. Jie įkūrė kartu su Johannes Kepler University Linz (JKU) ir UAS Aukštutinėje Austrijoje (FH), nauja institucija, dirbanti pagal prekės ženklą Limak Austrijos verslo mokykloje. Taigi trys organizacijos jėgas.

2008

sumanyta Limak naują integruotą metodą pritaikyti vadybos plėtros (Limak IN.SPIRE), kuris vėliau buvo sėkmingai naudojama Limak projektų su įmonėmis.

2007

sukurta Limak Johannes Kepler University Business School visiškai naują Executive MBA programa kurios tikslas - tarptautinių bendrovių B2B sektoriuje - unikali Vokietijoje.

2005

Limak ir Johannes Kepler Universitetas ir toliau augti kartu. Limak dabar oficialiai "Johannes Kepler universiteto Verslo mokykla".

2003

sukurta Limak pirmąjį verslo MBA programą garsaus Austrijos konsorciumas.

1990

pradėjo pirmąjį bendrosios valdymo programa šiame regione, po kelerių metų, pirmą kartą pastebimas partnerystė su JAV universitete (Emory universitetas / Goizueta verslo mokyklos), 90-ųjų viduryje prasideda Limak pirmąjį inovacijų valdymo programos vokiškai kalbančiose šalyse, glaudžiai bendradarbiaujant su Rotman vadybos mokykla Toronto universiteto MBA srityje laikytis.

Vietos

Lincas

Address
Bergschlößlgasse 1
4020 Lincas, Aukštutinė Austrija, Austrija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: