TU Wien - Continuing Education Center

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jau keletą dešimtmečių dabar, TU Wien buvo vienas iš labiausiai aukšto lygio teikėjų tęstinio mokymo Austrijoje. tarptautiniu mastu orientuota tęstinio mokymo centras (VRK) iš TU Wien mato savo pagrindinę užduotį, kaip du kartus. Pirma, padėti absolventams išnaudoti visas techninio ir mokslinio švietimo. Antra, siekiant atverti naujas erdves profesinės raidos asmenims, kurie rodo iniciatyvą ir turi atitinkamą praktinės patirties.

su daugiau nei dešimt magistro programas, Studentai iš 79 šalys ir Visi Žemynai, Viršų dėstytojai ir tarptautinių akreditacijos, VRK vaidmuo užsiimti kasdien su inovacijų ir tęstinio mokymo nuotykių, ir išlaikyti nuolat sekti besikeičiančiais laikais mes gyvename

Kokybės užtikrinimas studijų pakopa Kokybės užtikrinimo ir akreditavimo podiplominių studijų svarba labai išaugo pastaraisiais metais, dėl didžiulės augimo, kuris buvo būdingas tęstinis mokymas, kaip visuma. Kadangi vis daugiau įvairių tyrimų pasiūlą, pripažintų kokybės žymenys ir plombos patvirtinimo yra pagrindiniai kriterijai potencialiems kandidatams darant pasirinkimą tęstinio švietimo žinoma, kad yra aukštos kokybės, o taip pat atitinka jų lūkesčius informaciją.

Tikslas išorės vertinimas įvairiuose tęstinio mokymo kursus daro tarptautinį palyginimą su kitų galimų programų ir eina ilgą kelią patenkinti kokybės reikalavimų skaidrumą. Tai savo ruožtu veda prie studentų ir absolventų mobilumo didinimo, todėl programa reikalauti tarptautinį patrauklumą, taip pat. Išorinis sertifikavimo ar akreditavimo, taip pat akademinio svorio institucijos nurodymas ir daro savo supratimą apie kokybės užtikrinimą ir už nuolatinę optimizavimas skaidriai pasaulyje ne taip reikia. Šiuo metu pasirinktos programos tęstinio švietimo centras yra akredituotas

FIBAA ("fondas International Business Administration Akreditavimo) ASIIN ("Akkreditierungsagentur für Studiengänge der Ingenieurwissenschaften, der Informatik, der Naturwissenschaften und der Mathematik eV) RICS (Royal Institution of Chartered Matininkų ") ir CEPI ("Europos Vadovų Taryba nekilnojamojo turto profesijų") Queste SI ("Kokybės sistema mokslo ir technologijų universitetų tvarios pramonės)

Vietos

Viena

Continuing Education Center

Address
TU Wien
Continuing Education Center
Operngasse 11/017

1040 Viena, Viena, Austrija
Interneto svetainė