TU Wien - Continuing Education Center

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jau keletą dešimtmečių „ TU Wien “ yra viena populiariausių tęstinio mokymo teikėjų Austrijoje. Tarptautiniu mastu orientuotas TU Vienos tęstinio mokymo centras (VRK) savo pagrindinę užduotį laiko dvejopa. Pirma, padėti absolventams išnaudoti visas techninio ir mokslinio švietimo galimybes. Antra, atverti naujas profesinio tobulėjimo sritis asmenims, kurie demonstruoja iniciatyvą ir turi atitinkamos praktinės patirties. Vykdydama įvairias magistrantūros programas , studentus ir absolventus iš 94 šalių ir visų žemynų , aukščiausio lygio dėstytojus ir tarptautines akreditacijas, VRK vaidmuo yra kasdien įsitraukti į naujovių ir tęstinio mokymo nuotykius ir nuolat neatsilikti nuo besikeičiančių laikų, kuriais gyvename .

Kokybės užtikrinimas aspirantūroje

Kokybės užtikrinimo ir akreditavimo svarba magistrantūros studijose pastaraisiais metais labai išaugo dėl didžiulio augimo, kuris būdingas visam tęstiniam mokymuisi. Atsižvelgiant į nuolat didėjantį siūlomų studijų spektrą, pripažinti kokybės ženklai ir patvirtinimo antspaudai yra pagrindiniai kriterijai potencialiems kandidatams, pasirenkant pagrįstą kvalifikacijos tęstinio mokymo kursą, kuris taip pat atitinka jų siekius.

Objektyvus išorinis įvairių tęstinio mokymo kursų vertinimas leidžia palyginti tarptautines programas su kitomis programomis ir labai padeda užtikrinti skaidrumo kokybės reikalavimą. Tai savo ruožtu padidina studentų ir absolventų mobilumą, leidžiantį programai pretenduoti ir į tarptautinį patrauklumą. Išorinis atestavimas ar akreditavimas taip pat rodo akademinį įstaigos svorį, todėl jos supratimas apie kokybės užtikrinimą ir nuolatinio optimizavimo poreikį yra skaidrus ir pasauliui už jos ribų. Šiuo metu pasirinktos Tęstinio mokymo centro programos yra akredituotos

  • FIBAA („Tarptautinio verslo administravimo akreditavimo fondas“)
  • ASIIN („Akkreditierungsagentur für Studiengänge der Ingenieurwissenschaften“, „Informatik“, „Naturwissenschaften und der Mathematik eV“)
  • RICS ("Royal Institute of Chartered Surveyors") ir
  • CEPI („Europos nekilnojamojo turto profesijų taryba“)
  • QUESTE-SI („Tvarios pramonės mokslo ir technologijų universitetų kokybės sistema“)

2446_akkreditierungen_1.jpg

Vietos

Viena

Continuing Education Center

Address
TU Wien
Continuing Education Center
Operngasse 11/017

1040 Viena, Viena, Austrija
Interneto svetainė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis