Oficialus aprašymas

SVEIKI ATVYKĘ Į Zalcburgo CENTRAS EUROPOS SĄJUNGOS STUDIJŲ

edmunsburg

Graduate Management Admission Test arba Zalcburgas centras Europos Sąjungos studijų (SCEUS) yra įmonė, orientuota į mokslinių tyrimų, kiek į ugdymo naujos kartos mokslininkai.

Pirmenybės programos Europos Sąjungos studijų sukūrimas buvo ypač palanki šiuo metu pateikiamas naudojamų pokyčius serijoje. Europos Sąjunga tapo labai svarbus veiksnys Europos politinės ir socialinės-ekonominės tvarkos Konstitucijai. Tai yra unikalus taikos projektą, pavyko integruoti buvusius priešininkus ir priešų minios į vieną naują bendruomenės teisę. Tačiau, apskritai sėkmės istorija Europos integracijos kartą parodė požymiai aklavietės ir plyšimo. Po Konstitucinės sutarties atmetimo 2005 ir sunkios ratifikavimo procesą pagal Lisabonos sutartį siūlo naujas priemones sprendimų priėmimo ES patyrė finansinę ir ekonominę krizę, kuri, be abejo, reikalauja didesnio vadovavimo ir viršnacionaliniame ekonomikos valdymo. SCEUS savo mokslinių tyrimų sprendžia klausimus institucinės struktūros ir ekonomikos valdymo Europos Sąjungoje, taip pat platesnio socialinius aspektus Europos integracijos ir Europos Sąjungos vaidmenį kaip pasaulinės veikėjos.

Svarbus tikslas SCEUS yra nurodo mokslinių tyrimų ir mokymo keliais būdais: Zalcburgo universitetas pradėjo naują magistrantūros programą 2005 spalio pavadinimu Europos Sąjungos studijos, Tai daugiausia susiję su teisės, ekonomikos ir politologijos ir šonuose sociologijos, istorijos ir komunikacijos slaptumas. Pradedant 2008 metais, universiteto taip pat nustatė trejų metų Studijų programa Europos Sąjungos studijų, kurios yra finansuojamos iš Šveicarijos Humer pamatų. Mokytojas taip pat doktorantūros pelnas iš stipendijų programą sumanyta pakviesti likusius mokslininkus iš kitų tarptautinių institucijų išleisti mokslinių tyrimų laiką SCEUS.

2008 rugpjūčio Centras buvo suteiktas Jean Monnet kompetencijos centro.

SCEUS įsikūręs Edmundsburg (Haus für Europa), istoriniame pastate pačiame miesto centre Zalcburgas.

"Horizontas 2020" - Pasirinkimas Europoje nuo Mastrichto

Nuo liepos 1 d, 2015 SCEUS koordinuoja 4 metų Horizontas 2020 "mokslinių tyrimų projektą" Renkamės Europoje nuo Mastrichto ". čia rasite išsamią informaciją apie tikslus, mokslinių tyrimų komanda, konsorciumo ir rezultatus.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

University of Salzburg- Centre of European Union Studies

Politikai, teisei ir ekonomikai labai priklauso Europos sprendimai. Taigi žinios apie Europos institucijas, politikos kryptis, sprendimų priėmimo procedūras ir teisę yra ... [+]

MA Europos Sąjungos studijose

Politikai, teisei ir ekonomikai labai priklauso Europos sprendimai. Taigi žinios apie Europos institucijas, politikos kryptis, sprendimų priėmimo procedūras ir teisę yra labai svarbios visiems, dirbantiems viešajame ir privačiame sektoriuose. Unikali Europos Sąjungos studijų programa suteikia studentams gilias teorines ir praktines žinias šiose srityse, jungiant politologiją, teisę, ekonomiką, istoriją, komunikacijos studijas ir kalbas.

Programa taip pat suteikia galimybių studijuoti užsienyje, stiprinti tarptautinę kvalifikaciją ir mokinių kalbų kompetencijas. Be to, visa studijų programa yra dėstoma anglų kalba (nuo 2016 m. Programos), stiprinant tarptautinį dėmesį. Magistro programoje atsižvelgiama į politinius ir socialinius bei ekonominius procesus, į Europos mokymo programą įtraukiami Europos praktikai ir Europos institucijų ekspertai. Imituodami sprendimų priėmimo procedūras ir ginčus nagrinėjančius teismus, studentai rengia derybų pozicijas ir derasi dėl šių pozicijų Europos Parlamento, Europos Sąjungos Tarybos, Komisijos ir Europos Teisingumo Teismo sistemoje.... [-]

Austrija Zalcburge
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Salzburg Centre of European Union Studies
Mönchsberg 2

Salzburg, Zalcburge, 5020 AT
Social Media