Oficialus aprašymas

SVEIKI ATVYKĘ Į Zalcburgo CENTRAS EUROPOS SĄJUNGOS STUDIJŲ

edmunsburg

Graduate Management Admission Test arba Zalcburgas centras Europos Sąjungos studijų (SCEUS) yra įmonė, orientuota į mokslinių tyrimų, kiek į ugdymo naujos kartos mokslininkai.

Pirmenybės programos Europos Sąjungos studijų sukūrimas buvo ypač palanki šiuo metu pateikiamas naudojamų pokyčius serijoje. Europos Sąjunga tapo labai svarbus veiksnys Europos politinės ir socialinės-ekonominės tvarkos Konstitucijai. Tai yra unikalus taikos projektą, pavyko integruoti buvusius priešininkus ir priešų minios į vieną naują bendruomenės teisę. Tačiau, apskritai sėkmės istorija Europos integracijos kartą parodė požymiai aklavietės ir plyšimo. Po Konstitucinės sutarties atmetimo 2005 ir sunkios ratifikavimo procesą pagal Lisabonos sutartį siūlo naujas priemones sprendimų priėmimo ES patyrė finansinę ir ekonominę krizę, kuri, be abejo, reikalauja didesnio vadovavimo ir viršnacionaliniame ekonomikos valdymo. SCEUS savo mokslinių tyrimų sprendžia klausimus institucinės struktūros ir ekonomikos valdymo Europos Sąjungoje, taip pat platesnio socialinius aspektus Europos integracijos ir Europos Sąjungos vaidmenį kaip pasaulinės veikėjos.

Svarbus tikslas SCEUS yra nurodo mokslinių tyrimų ir mokymo keliais būdais: Zalcburgo universitetas pradėjo naują magistrantūros programą 2005 spalio pavadinimu Europos Sąjungos studijos, Tai daugiausia susiję su teisės, ekonomikos ir politologijos ir šonuose sociologijos, istorijos ir komunikacijos slaptumas. Pradedant 2008 metais, universiteto taip pat nustatė trejų metų Studijų programa Europos Sąjungos studijų, kurios yra finansuojamos iš Šveicarijos Humer pamatų. Mokytojas taip pat doktorantūros pelnas iš stipendijų programą sumanyta pakviesti likusius mokslininkus iš kitų tarptautinių institucijų išleisti mokslinių tyrimų laiką SCEUS.

2008 rugpjūčio Centras buvo suteiktas Jean Monnet kompetencijos centro.

SCEUS įsikūręs Edmundsburg (Haus für Europa), istoriniame pastate pačiame miesto centre Zalcburgas.

"Horizontas 2020" - Pasirinkimas Europoje nuo Mastrichto

Nuo liepos 1 d, 2015 SCEUS koordinuoja 4 metų Horizontas 2020 "mokslinių tyrimų projektą" Renkamės Europoje nuo Mastrichto ". čia rasite išsamią informaciją apie tikslus, mokslinių tyrimų komanda, konsorciumo ir rezultatus.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

University of Salzburg- Centre of European Union Studies

Politika, Teisė ir Ekonomika yra labai įtakojo Europos sprendimus. Todėl žinios apie Europos institucijų, politikos, sprendimų procedūras ir teisės yra labai svarbios kie ... [+]

MA Europos Sąjungos studijų

Politika, Teisė ir Ekonomika yra labai įtakojo Europos sprendimus. Todėl žinios apie Europos institucijų, politikos, sprendimų procedūras ir teisės yra labai svarbios kiekvienam darbo viešajame ir privačiame sektoriuose. Unikalus magistro programa Europos Sąjungos studijų suteikia studentams giliai teorinių ir praktinių žinių šiose srityse, prijungus Politologija, teisės, ekonomikos, istorijos, komunikacijos studijas ir kalbas.

Programa taip pat suteikia galimybes studijuoti užsienyje, tarptautinės kvalifikacijos ir kalbos kompetencijas savo studentams stiprinti. Taip pat visa studijų programa dėstoma anglų kalba (nes Gyvenimo 2016), intensyvinant tarptautinį dėmesį. Magistrantūros studijų programos atsižvelgiama į politinius ir socialinius-ekonominius procesus ir apima Europos specialistų ir ekspertų iš Europos institucijų savo mokymo programą. Imituojant sprendimų procedūras ir inscenizacijos kortai studentų praktikos rengiant derybų pozicijas ir derybų šias pozicijas Europos Parlamento, Europos Sąjungos, Komisijos ir Europos Teisingumo Teismo tarybos sistemą.... [-]

Austrija Salzburg
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Salzburg Centre of European Union Studies
Mönchsberg 2

Salzburg, Salzburg, 5020 AT
Social Media