Oficialus aprašymas

PARIS LODRONAS SALZBURGO UNIVERSITETAS

1622 m. Zalcburgo universiteto (PLUS) sukurtą kunigaikščio arkivyskupo Paryžiaus Lodroną sudaro keturi fakultetai (teologija, teisė, kultūros ir socialiniai mokslai, gamtos mokslai), kuriuose dirba maždaug 18 000 studentų ir 2800 darbuotojų.

Zalcburgo universitetas siūlo studentams įvairias bakalauro, magistro ir doktorantūros programas su subalansuoto mokytojų ir studentų santykiu. "PLUS" studentams sporto centruose arba su įvairiais studentų klubais taip pat galima užsisakyti papildomų pamokų.

SVEIKI ATVYKĘ Į SALZBURGO PARIS LODRONO UNIVERSITETĄ!

Mielos Ponios ir Ponai,
Mieli studentai!
Kaip Zalcburgo universiteto Paryžiaus Lodrono rektorius aš labai sveikinu. Dėl daugybės istorinių vietų ir festivalio Zalcburgas yra vienas gražiausių ir įdomiausių pasaulio miestų. O Zalcburgas yra senas tradicijas turintis universitetinis miestas. Zalcburgo universitetą įkūrė 1622 m. Universiteto pavaduotoja princas arkivyskupas Paris Lodron. Šiandien ji susideda iš keturių fakultetų, kuriuose dirba maždaug 18 000 studentų ir 2800 darbuotojų. Tai novatoriškų tyrimų centras ir yra tvirtai integruotas į kultūrinį ir ekonominį Zalcburgo gyvenimą. Su savo nacionaliniais ir tarptautiniais tinklais jis yra šiuolaikiškas žinių centras Europos centre. Mes galime didžiuotis tuo universitetu, kuris puikiai įsitvirtina savo architektūriškai įdomiais pastatais gražioje šio miesto atmosferoje. Zalcburgo universitetas siūlo studentams platų kursų pasirinkimą su subalansuoto mokytojų ir mokinių santykiu. Zalcburgo universiteto pozicija saugiai ateičiai yra ypač artima mano širdžiai. Jis nustatė aiškius mokslinių tyrimų prioritetus, sukūrė ateities plėtros planą, ir šiandien būdingas nuolat besivystančių ir naujų problemų sprendimas.
Pagarbiai
Heinrich Schmidinger, Zalcburgo universiteto rektorius

SVEIKI ATVYKĘ Į DEPARTAMENTO CHEMIJOS IR MEDICINOS FIZIKĄ PARIS-LODRONOS SALZBURGO UNIVERSITETOJE

Technologijos, skirtos spręsti dabartinius pasaulinius iššūkius, labai priklauso nuo medžiagų kūrimo. Šiandienos medžiagų tobulinimas ir naujos kartos medžiagų kūrimas reikalauja gilių žinių ir įgūdžių gamtos moksluose. Chemijos ir fizikos katedra naudoja tarpdisciplininę prieigą, apimančią chemijos, fizikos, medžiagų mokslo ir mineralogijos disciplinas, kuri skirta neorganinių medžiagų, nanomedžiagų ir hibridų kūrimui ir plėtrai, taip pat iš to išplaukiančioms funkcinėms sąsajoms.
Mes siekiame tobulos mokslinių tyrimų aplinkos, kad kuo aukščiausią įmanomą medžiagų chemiją ir fiziką atliktų, ir sukurti patrauklią ir tarptautinę konkurencingą atmosferą mokslininkams visose jų karjeros stadijose, magistrantams ir doktorantams į postdocs ir jaunesniųjų grupių vadovus.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

University of Salzburg Department of Chemistry and Physical Materials

Mūsų visuomenė šiuo metu susiduria su dideliais iššūkiais energetikos, medicinos, ekologijos, statybos ir transporto srityse. Siekiant tolesnių pažangos šiose pagrindinės ... [+]

Tarptautinė magistro chemija ir medžiagų fizikaCHEMIJOS IR MEDŽIAGŲ FIZIKA (CPM) MASTER PROGRAMAMūsų visuomenė šiuo metu susiduria su dideliais iššūkiais energetikos, medicinos, ekologijos, statybos ir transporto srityse. Siekiant tolesnių pažangos šiose pagrindinėse srityse, tapo svarbu atrasti ir kurti naujas funkcines medžiagas.TurinysMedžiagų mokslo ir fizikos katedroje siūloma chemijos ir fizikos medžiagų magistro programa (CPM) rengia studentus šiems svarbiems klausimams. Tai atvira studentams iš visų šalių ir skirtingų mokslo sričių.Tai orientuota į sintetines ir natūraliai veikiančias medžiagas sintezę, apibūdinimą ir apdorojimą. Ši programa suteikia studentams išsamų supratimą apie fizinių, cheminių ir biologinių medžiagų savybes, susijusias su jų integravimu į funkcinius prietaisus ir realias programas. Studentai, įstojusieji į šią programą, įgis išsamų medžiagų mokslo ir inžinerijos išsilavinimą, kuris atitiks pramonės ir akademinės bendruomenės poreikius.Įėjimo reikalavimaiB.Sc. laipsnis susijusioje ar lygiavertis studijas patvirtintoje Austrijos ar užsienio šalies aukštojo mokslo įstaigoje (fizika, chemija, inžinerija, medžiagų mokslai ir kt.).
ORGANIZAVIMAS IR STUDIJŲ KRYPTISAkademinis laipsnis: magistro laipsnisProgramos trukmė: 3 semestraiECTS vienetai: 90Pradžios data: žiema (spalio mėn.) Arba vasaros (kovo mėn.) SemestrasStruktūraCPM magistro programa yra anglų kalbos mokymo programa. Tyrimas orientuotas į tris semestrus. Subalansuotas reikiamų pagrindinių kursų ir pasirenkamųjų modulių derinys suteikia lanksčią ir individualią mokymo programą. Pirmaisiais dviem semestrais pristatomi šiuolaikiniai funkcinių medžiagų sintezės, apdorojimo ir charakterizavimo metodai. Trečiasis semestras skirtas magistro darbo moksliniams tyrimams.TyrimaiPer magistrantūros studijų programą studijų programa, studentai susipažins su nepriklausomų eksperimentinių mokslinių tyrimų priemonėmis, nuolat bendraujantys su mūsų fakulteto nariais. Tai suteiks studentams galimybę rasti naujoviškus sprendimus dėl medžiagos, apdorojimo ir tvarumo problemų.ORGANIZAVIMAS IR STUDIJŲ KRYPTISKiekvienas semestras atitinka 30 ECTS vienetų.Pagrindiniai kursaiMedžiagų chemijaMedžiagų fizikaMedžiagų... [-]
Austrija Salzburg
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Universität Salzburg Fachbereich Materialforschung & Physik Jakob Haringer Strasse 2A
5020 Salzburg, Salzburg, Austrija