University of Salzburg Department of Chemistry and Physical Materials

Įvadas

Oficialus aprašymas

PARIS LODRONAS SALZBURGO UNIVERSITETAS

1622 m. Zalcburgo universiteto (PLUS) sukurtą kunigaikščio arkivyskupo Paryžiaus Lodroną sudaro keturi fakultetai (teologija, teisė, kultūros ir socialiniai mokslai, gamtos mokslai), kuriuose dirba maždaug 18 000 studentų ir 2800 darbuotojų.

Zalcburgo universitetas siūlo studentams įvairias bakalauro, magistro ir doktorantūros programas su subalansuoto mokytojų ir studentų santykiu. "PLUS" studentams sporto centruose arba su įvairiais studentų klubais taip pat galima užsisakyti papildomų pamokų.

SVEIKI ATVYKĘ Į SALZBURGO PARIS LODRONO UNIVERSITETĄ!

Mielos Ponios ir Ponai,
Mieli studentai!
Kaip Zalcburgo universiteto Paryžiaus Lodrono rektorius aš labai sveikinu. Dėl daugybės istorinių vietų ir festivalio Zalcburgas yra vienas gražiausių ir įdomiausių pasaulio miestų. O Zalcburgas yra senas tradicijas turintis universitetinis miestas. Zalcburgo universitetą įkūrė 1622 m. Universiteto pavaduotoja princas arkivyskupas Paris Lodron. Šiandien ji susideda iš keturių fakultetų, kuriuose dirba maždaug 18 000 studentų ir 2800 darbuotojų. Tai novatoriškų tyrimų centras ir yra tvirtai integruotas į kultūrinį ir ekonominį Zalcburgo gyvenimą. Su savo nacionaliniais ir tarptautiniais tinklais jis yra šiuolaikiškas žinių centras Europos centre. Mes galime didžiuotis tuo universitetu, kuris puikiai įsitvirtina savo architektūriškai įdomiais pastatais gražioje šio miesto atmosferoje. Zalcburgo universitetas siūlo studentams platų kursų pasirinkimą su subalansuoto mokytojų ir mokinių santykiu. Zalcburgo universiteto pozicija saugiai ateičiai yra ypač artima mano širdžiai. Jis nustatė aiškius mokslinių tyrimų prioritetus, sukūrė ateities plėtros planą, ir šiandien būdingas nuolat besivystančių ir naujų problemų sprendimas.
Pagarbiai
Heinrich Schmidinger, Zalcburgo universiteto rektorius

SVEIKI ATVYKĘ Į DEPARTAMENTO CHEMIJOS IR MEDICINOS FIZIKĄ PARIS-LODRONOS SALZBURGO UNIVERSITETOJE

Technologijos, skirtos spręsti dabartinius pasaulinius iššūkius, labai priklauso nuo medžiagų kūrimo. Šiandienos medžiagų tobulinimas ir naujos kartos medžiagų kūrimas reikalauja gilių žinių ir įgūdžių gamtos moksluose. Chemijos ir fizikos katedra naudoja tarpdisciplininę prieigą, apimančią chemijos, fizikos, medžiagų mokslo ir mineralogijos disciplinas, kuri skirta neorganinių medžiagų, nanomedžiagų ir hibridų kūrimui ir plėtrai, taip pat iš to išplaukiančioms funkcinėms sąsajoms.
Mes siekiame tobulos mokslinių tyrimų aplinkos, kad kuo aukščiausią įmanomą medžiagų chemiją ir fiziką atliktų, ir sukurti patrauklią ir tarptautinę konkurencingą atmosferą mokslininkams visose jų karjeros stadijose, magistrantams ir doktorantams į postdocs ir jaunesniųjų grupių vadovus.

Vietos

Zalcburge

Address
Universität Salzburg
Fachbereich Materialforschung & Physik
Jakob Haringer Strasse 2A

5020 Zalcburge, Zalcburge, Austrija