University of Vienna

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vienos universitetas buvo įkurtas 1365 m. Tai seniausias universitetas vokiškai kalbančioje pasaulio ir vienas iš didžiausių Centrinėje Europoje. Šiuo metu apie 91,000 studentų įstojo į Vienos universitetą. 179 kursai gali būti imtasi, iš kurių 56 yra bakalauro studijų programų, 112 magistro programos, 3 diplomas Programos ir 8 doktorantūros programas. Su darbuotojais 9.400 darbuotojų, 6.700 iš jų yra akademinis, Vienos universitetas yra didžiausia mokymo ir mokslinių tyrimų įstaiga, Austrijoje. Juo siekiama išlaikyti platų tyrimų, tačiau tuo pačiu metu skatinti naujų ir novatoriškų mokslinių tyrimų sričių, ir nustatyti naujus tinklus tarp dalykų.

Tyrimai ir mokymas

Pagrindinis uždavinys ir tikslas šiame universitete yra sukurti ir palaikyti aukščiausios kokybės mokslinius tyrimus ir mokymą, kuris yra laikomas vienu neatskiriama subjekto ( "moksliniais tyrimais vadovaujasi mokymo"). Daug dėmesio moksliniams tyrimams, derinant esminiu paraiškos orientuotus mokslinius tyrimus, teikia ši universitetas labai patraukli aštriausiais protus. Moksliniai tyrimai ir mokymas ne iš Vienos universiteto sudaro platų fakultetai: nuo katalikų ir protestantų teologijos, teisės, verslo ir ekonomikos, informatikos, istorijos ir kultūros studijų filologinį ir kultūros studijų, filosofijos ir edukologijos, psichologijos, socialinių mokslų, Matematika, fizika, Chemija, kad Gamtos mokslai, geografija, astronomija, gyvosios gamtos mokslų, vertimo studijų, sporto mokslų ir molekulinės biologijos.

Tarptautinė tinklų

Vienos universiteto visada buvo stipriai orientuota į tarptautinės mokslinių tyrimų ir mokymo, todėl ir toliau dėti pastangas siekiant išsaugoti savo santykius su kitomis šalimis. Tai dalis ERASMUS / SOCRATES programos narys ir kelių tarptautinių tinklų, tokių kaip Asea-UNINET, universitetų tinklo iš Europos sostinių (UNICA) ir Europos universitetų asociacijos (EUA).

Nuo 363 Europos universitetų partnerių, Vienos universitetas yra sudaręs Erasmus partnerystės su 350 universitetų. Studentai iš maždaug 130 šalių dalyvaus daugiau nei 10.000 paskaitas Vienos universiteto kasmet.

Vietos

Viena

University of Vienna

Address
University of Vienna
Universitätsring 1

1010 Viena, Viena, Austrija
Interneto svetainė