WU - Vienna University of Economics and Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie WU

WU yra žinomas valstybinis verslo ir ekonomikos universitetas Vienoje, Austrijoje. WU turi tarptautinę perspektyvą ir aktyviai stengiasi įgyvendinti savo socialinę atsakomybę, kaip švietimo įstaiga rytojaus lyderiams.

Kas išskiria WU

Jei nuspręsite studijuoti WU, gausite ne tik akademinį įvairiapusį išsilavinimą, bet ir kvalifikaciją bei pasiruošimą, reikalingą prisiimti atsakomybę versle ir visuomenėje. WU studentai įgyja įvairių įgūdžių, reikalingų jiems padėti įveikti mūsų laikų ekonominius, socialinius, teisinius ir ekologinius iššūkius.

3 akreditacijos: EQUIS, AACSB ir AMBA

Aukštus WU standartus patvirtina triguba tarptautinė akreditacija, kurią suteikė EQUIS, AACSB ir AMBA - trys pagrindinės tarptautinės verslo ir ekonomikos universitetų akreditacijos teikėjos. Mažiau nei 1% universitetų visame pasaulyje gali pretenduoti į trigubą akreditaciją EQUIS, AACSB ir AMBA - trijų labiausiai gerbiamų akreditacijos agentūrų. WU yra vienas iš tik šešių vokiškai kalbančio pasaulio universitetų, priklausančių šiai išskirtinei mokyklų grupei.

134731_BBE-Programm-Kern.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

Puikus tyrimas ir tyrimais paremtas mokymas

WU gyvena tyrėjai, kurie yra vieni geriausių savo disciplinų. Mūsų studentams taip pat naudinga WU tiriamoji veikla, nes WU dėstomi kursai remiasi naujausiais tyrimų rezultatais, kad būtų užtikrinta, jog žinios ir įgūdžiai, kuriuos WU moko savo studentams, yra pažangūs ir šiuolaikiški.

WU apima naujoves

Naujovės turi senas tradicijas WU. WU yra universitetas, kuris ne tik atpažįsta dabartines tendencijas, bet ir anksti jas įtraukia. Naujausios naujovės WU apima kriptoekonomikos tyrimų instituto įsteigimą. Šioje naujoje tyrimų srityje pagrindinis dėmesys skiriamas „blockchain“ technologijoms, skaitmeninimui ir interneto ateičiai.

100 šalių: tarptautinė aplinka

Viena pritraukia labai tarptautinę studentų bendruomenę, o WU gyvena 23 000 studentų iš daugiau nei 100 šalių. WU taip pat gali pasigirti labai tarptautiniu fakultetu. Būdami studentai, jūs turite naudos iš visapusiškos patirties, kurią mūsų dėstytojai įgijo prestižiniuose universitetuose visame pasaulyje. Visa tai prisideda prie labai tarptautinės aplinkos, kurią gali pasiūlyti WU.

134732_DSC03359_Andi_Kapounek.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

250 universitetų partnerių: pasaulinis tinklas

Ar norėtumėte praleisti semestrą užsienyje, tarkime, Londone ar Šanchajuje? WU tinklas, kurį sudaro maždaug 240 universitetų partnerių visame pasaulyje, siūlo mūsų bakalauro studentams mainų galimybes garsiausiuose Europos universitetuose, tokiuose kaip Kopenhagos verslo mokykla ar Bocconi universitetas, taip pat aukšto lygio mokyklose Azijoje, Australijoje ir Šiaurės bei Pietų Amerikoje.

134729_RaimoRudiRumpler-1440.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

Karjeros palaikymas

WU ZBP karjeros centras teikia konsultavimo ir palaikymo paslaugas studentams, kad padėtų jiems susirasti patrauklų darbą ir paremti jų karjeros vystymąsi dar prieš baigiant studijas. Kiekvienais metais Karjeros centras skelbia per 2000 darbo skelbimų. Tai yra patikimas kontaktinis taškas, padėsiantis žengti pirmąjį žingsnį link svajonių karjeros. Įkūrus WU Verslumo centrą, WU pastaruoju metu ypač daug dėmesio skiria pradedantiesiems verslininkams ir patrauklioms karjeros galimybėms, kurias turi verslininkai. Centro įkūrimas aiškiai parodo, kad WU inovacijas ir verslumą mąsto kaip pagrindinius ateities įgūdžius. WU Verslumo centras yra universiteto centras visiems studentams, norintiems pradėti savo verslą.

Ilgalaikis ryšys

Alumni yra svarbi WU bendruomenės dalis. Per tarptautinį tinklą, kuriame yra centrai visame pasaulyje, tinklų renginiai, diskusijos diskusijose ir tiesioginė linija į jūsų alma mater - absolventus visą gyvenimą palaikykite ryšį su WU.

134730_RaimoRudiRumpler-6240_Studentlife.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

Vietos

Viena

WU (Vienna University of Economics and Business)

Address
WU Vienna University of Economics and Business
Welthandelsplatz 1
1020 Vienna

1020 Viena, Viena, Austrija
Interneto svetainė
Telefonas
+43 1 313360

Akreditacijos