WU - Vienna University of Economics and Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Strateginis plėtros, internacionalizacija, ryšiai su verslo bendruomene ir kokybės valdymas yra ypač svarbūs kriterijai šiame procese.

Visi Wu Vykdomosios akademijos MBA programos yra AMBA akredituota, o tai reiškia, kad jie atitinka aukščiausius tarptautinius standartus. AMBA (magistrų asociacija), įkurta Londone 1967 metais, yra kokybės užtikrinimas antspaudas skiriama pasirinktų magistrantūros programas visame pasaulyje.

Wu tinklas daugiau nei 240 universitetų partnerių yra viena didžiausių tokių tinklų visame pasaulyje. Kaip viena iš pirmaujančių verslo universitetų vokiečių-kalbančių pasaulio, BD taip pat yra gerai žinomas ir gerbiamas asociacijų, pavyzdžiui, CEMS (The Global Alliance vadybos išsilavinimą), PIM (partnerystės Tarptautinės vadybos), GBSN (Global Business School narys tinklas), kuriuo siekiama palengvinti vadybos išsilavinimą besivystančiose šalyse, ir THEMIS (Tarptautinė Teisinis kompetencijos tinklas).

Su bendrabučiu BD

Campus BD atidarytas žiemos semestrą 2013/14. Ji buvo sukurta labai žinomų tarptautinių architektų ir laimėjo daugybę prizų ir apdovanojimų. Su maždaug 100.000 m2 ploto, ji siūlo daug galimybių bendrauti, diskutuoti ir keistis idėjomis, mokytis, mokyti, atlikti mokslinius tyrimus, tyrinėti, atsipalaiduoti ir išsileisti. Su bendrabučiu BD, įsikūręs tarp Messe Wien parodų komplekso ir gražus Prater parkas, yra erdvus miesteliu su keliais statybinių kompleksų. Tai yra patogu pasiekti viešuoju transportu ir turi tiesioginį priėjimą prie Prater parkas.

Aktyvios Viena

Be puikios, praktiškai orientuotą švietimą, mokslą BD taip pat reiškia, kad jums mėgautis gyvenimo Vienoje naudą, įsikūrusi pačiame Europos centre. Tai energingas miestas turi daug ką pasiūlyti WU studentams, kurie nori ištirti gyvenimą po pamokų: nuo paskaitas tarptautiniu mastu pripažintų ekspertų ir diskusijų forumų su žymiais dalyvių mugėse ir parodose, universiteto partijų, ir koncertuose, Viena yra viskas. Be jo populiarus, visame pasaulyje žinomų paminklų, miestas taip pat gali pasigirti platų line-up kultūros ir laisvalaikio veiklą. Iš pasaulinio lygio muziejų, teatrų šeimininką, ir garsaus Vienos valstybinė opera kreipsimės į kultūros entuziastai. Daug parkų ir žaliųjų erdvių, pavyzdžiui, Dunojaus salą ir Prater parkas yra ideali vieta atsipalaiduoti ir mėgautis lauke. BD yra lengvai pasiekiamas tiek visuomeniniu transportu, ir yra tik kelios minutės pėsčiomis nuo Vienos senamiesčio centre ir šiuolaikinės prekybos centrai, kurie palieka nieko būtų pageidaujamas. Taip pat yra daug kavinių, barų, restoranų ir miesteliu WU ir netoli jo.

Vietos

Viena

WU (Vienna University of Economics and Business)

Address
WU Vienna University of Economics and Business Welthandelsplatz 1 1020 Vienna
1020 Viena, Viena, Austrija
Interneto svetainė
Telefonas
+43 1 313360

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited