Webster Vienna Private University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Savo namų miestelyje Sent Luise, Webster University yra pasaulinė institucija, įsipareigojusi teikti aukštos kokybės mokymosi patirtį, kuri paverčia studentus pasauline pilietybe ir asmenine kompetencija. Įkurta 1915 m., „Webster“ siūlo bakalauro, magistro ir MBA laipsnio programas, taip pat pasaulinį tinklą, kurį sudaro daugiau nei 100 universiteto miestelių 8 šalyse (Austrijoje, Kinijoje, Ganoje, Graikijoje, Šveicarijoje, Tailande, Nyderlanduose, JAV) 4 dienomis. žemynai. Jo 200 000 ir daugiau studentų sudaro beveik 150 tautybių. Websteris yra vienas iš pačių įvairiausių ir globaliausių universitetų pasaulyje.


Webster Vienna Private University (WVPU) miestelis buvo įkurtas 1981 m. „ Webster Vienna yra vienintelis dvigubai akredituotas universitetas Austrijoje, turintis ir JAV Aukštojo mokslo komisijos akreditaciją, ir privačių universitetų akreditaciją iš Austrijos švietimo ministerijos. WVPU siūlo verslo bakalauro ir magistro programas

Webster Vienna “ vertybės yra kompetencija mokant, derinant teoriją ir praktiką, mažos klasės (ne daugiau kaip 25 studentai) ir studentų ugdymas būti savarankiškais besimokančiaisiais, pasirengusiais dalyvauti vis labiau tarptautinėje visuomenėje.

Akreditacija
- „Webster University“ yra akredituota JAV Aukštojo mokslo komisijos. Akreditacija, pirmą kartą suteikta 1925 m., Apima bakalauro ir magistro laipsnius visose pasaulio vietose, kur universitetas siūlo programas.
- nuo 2001 m. Austrijos federalinė mokslo ir tyrimų ministerija (bm: wf) kaip Austrijos privatus universitetas.
- nuo 2008 m. ACBSP (kolegialių verslo mokyklų ir programų asociacija) akreditacija „Webster“ verslo programoms
- EFMD (Europos vadybos plėtros fondo) ir AACSB (Amerikos kolegialių verslo mokyklų asamblėjos) narys.

Vietos

Viena

Address
Webster Vienna Private University
Palais Wenkheim
Praterstrasse 23
A-1020 Vienna
Austria

1020 Viena, Viena, Austrija