Fachhochschule Salzburg University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Zalcburgo taikomųjų mokslų universitetas

Zalcburgo taikomųjų mokslų universitete 2700 studentų mokosi inžinerijos , verslo ir socialinių mokslų disciplinų, apimančių turizmą, verslo vadybą ir socialinį darbą, dizainą, žiniasklaidą.

Bendradarbiaujame su partneriais Europoje, Amerikoje, Azijoje ir Australijoje tarptautiniuose projektuose, taip pat dėstytojų ir studentų mainuose. Studentai gali ne tik studijuoti, bet ir kurti tolesnio profesinio karjeros tinklus Zalcburgo taikomųjų mokslų universitete. Visos mūsų auditorijos ir laboratorijos aprūpina šiuolaikinę modernią įrangą. Mūsų vietovės - Urstein Campus, Kuchl Campus, Zalcburgo universitetinė ligoninė ir Kardinal Schwarzenberg ligoninė - yra vienoje gražiausių pasaulio vietų.

Aukšta mokslinių tyrimų kompetencija

Zalcburgo taikomųjų mokslų universitetas daugiausia dėmesio skiria taikomiesiems moksliniams tyrimams, ypač informacinėse technologijose, versle

Naujoviškos ir tarpdisciplininės mokymo programos

Mes teikiame unikalias mokymo programas, kuriose integruojamos technologijos, turinys, menas ir verslo aspektai. Domeno specifines žinias papildo socialiniai įgūdžiai.

Puikūs pramonės ryšiai

Mes turime glaudžius ryšius su pirmaujančiomis regioninėmis ir tarptautinėmis kompanijomis. Profesinės praktikos ir projekto patirtis yra pagrindinė mūsų studijų dalis. Zalcburgo taikomųjų mokslų universitetas glaudžiai bendradarbiauja su įmonėmis. Didelė mūsų dėstytojų dalis yra ir verslo pasaulyje.

Išplėstinė infrastruktūra

Moderniausia laboratorinė įranga yra ideali vieta kūrybiniams protams ir palaiko pažangiausias mokymo metodikas. Abi miesteliai gali pasiekti vietinius traukinius ar autobusus. Iki vaizdingo Zalcburgo centro nuvažiuosite vos už kelių minučių. Mes taip pat turime būsto galimybes mūsų vietose.

Programos

Bakalauro programos

Miško produktų technologija

Magistro studijų programos

Taikomas vaizdas ir signalų apdorojimas Miško produktų technologija

Greiti faktai

  • Įkurta: 1995 m
  • Programų skaičius: 18 Bakalauras, 12 Meistras
  • Studentų skaičius: 2.673
  • Dėstytojų ir mokslo darbuotojų skaičius: 1.273

Vietos

Zalcburge

Address
Puch/Urstein Campus:
Campus Urstein Süd 1

A-5412 Zalcburge, Zalcburge, Austrija

Zalcburge

Address
Kuchl Campus:
Campus Kuchl, Markt 136a

A-5431 Zalcburge, Zalcburge, Austrija