Oficialus aprašymas

Khazar University

Khazar University yra privati švietimo įstaiga, skirta magistrantūros, magistrantūros ir profesinėms studijoms, skatinančioms pažangias studijas, mokslinius tyrimus, švietimo politiką ir plėtrą Azerbaidžano Respublikoje.

Khazar University yra pirmasis Azerbaidžano universitetas, sudarytas iš daugelio nepriklausomų mokyklų, kurias jungia ta pati akademinė politika ir principai, kurie siūlo platų įvairių didžiųjų menų, humanitarinių ir socialinių mokslų, architektūros, inžinerijos ir taikomųjų mokslų, ekonomikos, vadybos ir praktikos sričių spektrą. Verslo administravimas, švietimas .

Khazar taip pat yra vienas iš pirmaujančių Azerbaidžano universitetų santykių su pramone.

Šiandien universitetas užmezgė veiksmingus santykius su pirmaujančiomis vietos ir tarptautinėmis įmonėmis.

Khazar profesoriai įgijo pripažinimą ir vadovavimą savo profesinėse srityse arba yra verslo lyderiai, menininkai ir teisininkai, turintys nacionalinę ir tarptautinę reputaciją.

Universiteto švietimo profilyje svarbi vieta yra magistrantūros studijos, įskaitant profesines, doktorantūros ir magistrantūros programas, taip pat plataus masto MBA programa Azerbaidžane.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Khazar University

Dvejų metų tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro programa suteikia studentams akademinį ir praktinį išsilavinimą tarptautiniuose santykiuose ir diplomatijoje. Pr ... [+]

Dvejų metų tarptautinių santykių ir diplomatijos magistro programa suteikia studentams akademinį ir praktinį išsilavinimą tarptautiniuose santykiuose ir diplomatijoje. Programa skatina studentus plėtoti išsamų tarptautinių reikalų ir tarptautinės diplomatijos supratimą.

Mokymo programa apima tokias sritis kaip:

Tarptautinių santykių istorijaPasaulinis saugumasUžsienio politikos analizėPasaulio ekonomikaTyrimo metodaiTarptautinis terorizmas ir kt.

Studentai mokosi kursus su dėstytojais, mokomais pirmaujančiuose pasaulio universitetuose, taip pat patyrusiems vyresniesiems dėstytojams. Jie gauna galimybę dalyvauti interaktyviuose seminaruose, plėtoti jų analitinius, mokslinių tyrimų įgūdžius. Baigę studijas studentai yra pasirengę pereiti prie karjeros tarptautinėse organizacijose, vyriausybinėse institucijose, mokslinių tyrimų centruose, ambasadose ir kt.... [-]

Azerbaidžanas Baku
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Khazar University

Location address
Khazar University (Neftcilar Campus)
11 Mehseti Str.

Baku, Baku, AZ1096 AZ