Ahlia University Bahrain

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie „Ahlia“ universitetą

„Ahlia“ universitete didžiuojamės didėjančia kokybiško aukštojo mokslo teikėjo reputacija Bahreino Karalystėje ir platesniame Persijos įlankos regione. Aukšta Ahlia universiteto švietimo kokybė yra visų dalykų pagrindas, o kokybės užtikrinimo agentūros apžvalgos ir toliau pripažįsta mūsų mokymo ir mokymosi kokybę.117209_pexels-photo-1370296.jpeg

Kodėl studijuoti AU

1. Aukščiausios kokybės mokymas ir mokymasis

Mes ne tik tikime, kad mes turime aukščiausios kokybės mokymą ir mokymąsi Bahreine, o kokybės užtikrinimo agentūra nuolat peržiūri mūsų programas ir praneša, kad esame geriausias privatus universitetas Bahreine.

2. Mūsų tarptautiniai tyrimai

Mūsų mokslininkai ir absolventai nuolat atlieka tyrimus. Išleista šimtuose tarptautinių žurnalų, tyrimai buvo atlikti įvairiais klausimais: „Moterys ir karinės konfrontacijos politika“ ir „Žinių gebėjimas kurti tvarią plėtrą arabų pasaulyje“.

3. Nuostabi vieta

Mėlynas dangus, gražūs kraštovaizdžiai, visų rūšių sportas, „Formulės 1“ lenktynių trasa, atvira ir įvairialypė kultūra, puikios apsipirkimo vietos, centrinės Europos ir Azijos regionai, o labiausiai stulbinantys saulėlydžiai; ką dar galėtumėte paprašyti.

4. Platus programų pasirinkimas

Su penkiomis kolegijomis, teikiančiomis doktorantūros ir magistrantūros studijas iki bakalauro studijų programų įvairiose srityse nuo apskaitos iki interjero dizaino ir fizioterapijos, yra kažkas, kas atitinka jūsų pageidavimus AU.

5. Neįtikėtinos karjeros galimybės

Mūsų absolventus labai siekia viešasis ir privatus sektorius tiek tarptautiniu, tiek regioniniu lygmeniu. Mūsų pirmaujanti stažuotės programa leidžia kiekvienam studentui įgyti patirties darbo pasaulyje prieš baigiant darbą, padedant jiems geriau pasiruošti darbui po baigimo.

6. Geriausi ištekliai ir priemonės

Tarp daugelio mūsų studentų turimų išteklių ir galimybių; mūsų biblioteka suteikia jums prieigą prie 2,5 mln. e-žurnalų, 40 000 e-knygų ir 8000 spausdintų knygų, mūsų laboratorijos leidžia mokytis ir praktikuoti techninius įgūdžius, reikalingus mūsų inžinerinėms programoms, o mūsų partnerystė su King Hamado universitetine ligonine pirmiausia suteikia mūsų fizioterapijos studentams -Su patirtimi.

7. Investicijos į mūsų naują universitetą

2017 m. Atidarysime pirmąjį mūsų naujojo tikslo kūrimo modernaus universiteto etapą. Vietoje, gražioje saloje šiaurinėje Bahreino dalyje, prieinamoje savo pačių keliais, bus galima rasti geriausius Bahreine esančius įrenginius, technologijas ir mokymosi išteklius.

8. Mūsų studentų įvairovė

AU mes manome, kad visi studentai, neatsižvelgiant į spalvą, rasę, religiją, fizinę ar mokymosi negalią, turi teisę į geriausią mūsų teikiamą išsilavinimą. AU mes stengiamės užtikrinti, kad visi mūsų studentai būtų elgiamasi vienodai ir pagarbiai.

9. Mūsų tarptautinė kultūra

Mokymasis ir dalijimasis žiniomis visame pasaulyje yra labai svarbūs ateičiai. AU mes nuolat plėtojame savo tarptautines partnerystes, suteikiančias vietos ir regionų studentams galimybes studijuoti užsienyje ir pasveikinti tarptautinius studentus į mūsų universitetą Bahreine. Kartu su mūsų fakultetais iš 34 skirtingų šalių, turinčių įgaliojimus iš kai kurių geriausių pasaulio universitetų, ši partnerystė užtikrina, kad mes ir toliau dirbame su mūsų studentais, kad jie pasirengtų pasaulinei rinkai.

10. Ahilos šeima

Ahlia reiškia „šeimą“ arabų kalba. AS, ryšiai tarp fakultetų, studentų ir mūsų administracinio personalo reiškia, kad daugelis juos apibūdino kaip artimus šeimos narius. Mes rūpinamės savo studentais ir darbuotojais ir nenuilstamai dirbame, kad užtikrintume, jog, nepriklausomai nuo jūsų dalyvavimo AS, padarysime jūsų patirtį geriausia.

Vizija ir misija

Mūsų vizija

„Ahlia“ universitetas siekia tapti išskirtine regionine ir tarptautine akademine institucija, skatindamas aukščiausią sąžiningumo lygį, pasiekiant aukštąjį išsilavinimą ir mokslinius tyrimus bei teikdamas įvairias aukštos kokybės profesionalias paslaugas bendruomenei.

Mūsų misija

Kaip pirmaujanti aukštojo mokslo institucija, Ahlia universiteto misija yra judėti į priekį žmonių žinių ribomis ir pakelti visuomenės socialinius ir gyvenimo standartus. Remdamas šią misiją, Universitetas įsipareigoja:

 • Absolventų, kurie pasižymi savo profesine kompetencija, humanistine perspektyva ir nekompromisine etika, gamyba.
 • Priemonių ir paramos teikimas savo darbuotojams, kad jie galėtų vykdyti novatoriškus tyrimus.
 • „Ahlia“ universiteto įkūrimas pripažintu kompetencijos centru tam tikrose žinių srityse.
 • Bendradarbiauti su vietos ir regionų bendruomenėmis, siekiant remti visuomenės ir ekonominius poreikius.

Mūsų strateginės iniciatyvos ir pagrindinės vertybės

„Ahlia“ turi dešimt strateginių iniciatyvų, kurios yra pagrindas vizijai ir misijai įgyvendinti. Esminė mūsų vizija, misija ir strategija yra mūsų pagrindinės vertybės, apimančios

 • Akademinė kompetencija
 • Švietimo galimybė
 • Asmeninis augimas
 • Socialinė atsakomybė
 • Pagarba
 • Aukšti etiniai ir moraliniai standartai
 • Vientisumas
 • Mokslinių tyrimų ir plėtros rėmimas
 • Skaidrumas
 • Aukščiausios kokybės paslaugos

Vietos

Manama

Address
Exhibitions Avenue
Manama, Sostinės valdymas, Bahreinas

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis