Management Development Centre International

Įvadas

Oficialus aprašymas

MDCI veikia Jungtinėje Karalystėje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje teikiant logistinę, administravimo ir rinkodaros paramą magistrantūros studijų programų vardu iš Jungtinės Karalystės universitetų.

Bahreino įsikūrusi bendrovė taip pat teikia vykdomuosius plėtros programas ir pritaikytas programas.

Trisdešimt metų teikia vykdomuosius programų MDCI padėjo du su puse tūkstančių įlanka pagrįstus specialistų, siekiant pagerinti jų karjeros pripažintų pasaulyje akademinių kvalifikacijų ir padėjo pristatyti naujausią verslo mąstymą ir įgūdžius į įlanką.

Pagrindinis elementas MDCI programų yra tai, kad JK pagrįstos dėstytojai skristi į įlanką pristatyti savo modulius, leidžiančius vietos specialistai tęsti savo globėjus, o mokytis jų Masters daktaro.

Vykdomasis plėtra (meistriškumo) ir pritaikytas programas iš MDCI įtraukti naujausią akademinę mąstymą ir jo taikymo organizacinės veiklos, ir buvo sukurta, siekiant atspindėti konkrečią kultūrą priimančiojoje šalyje. Programos pristatomos daugelį viešojo, privataus ir ne pelno disciplinų, tinka visų tipų organizacijos ir specialiai suprojektuotų naudoti ambicingų vadybininkai ir vadovai.

Mokymo programos plėtoti žinių ir įgūdžių bazę šiandienos vadovų ir vadybininkų, ir padėti studentams taikyti idėjas ir sąvokas, kad realių organizacinius klausimus, problemas ir vizijas. Programos pristatomi labai patyrusi komanda, JK piliečių, kurie visi turi didelę patirtį vykdomojo švietimo Pasaulis skirtingų nacionalinių nuostatų. Kitos paslaugos pateikiate MDCI apima: Švietimo konsultavimo, egzaminas valdymo, valdymo konsultacijas.

istorija

1990-ųjų pradžioje MDCI įsteigė bazę Bahreinas aptarnauti didelio Saudo Arabijos naftos ir naftos bendrovių poreikius. Vėliau programos buvo pasiūlyta subrendęs studentai iš kitų Persijos įlankos šalių, iš jos Bahreinas bazę ir Saudo Arabija, JAE, Kataras ir Omanas palydovinių biuruose. Virš 2500 brandžios vadovai pasinaudojo teikiamomis paslaugomis MDCI.

Bendrovė turi tiek prekybos ir Švietimo ir mokslo ministerija registracijų Bahreino Karalystės ministeriją atstovybė patronuojančios bendrovės Jungtinėje Karalystėje.

Karalienės apdovanojimas

Kiekvienais metais Jos Didenybės karalienės Elžbietos apdovanojimai jai pripažinimą dėkingi atliktus darbus užsienyje pagal Jungtinės Karalystės organizacijų eksporto sektoriuje. MDCI ir jos patronuojanti bendrovė DA grupė buvo apdovanoti šio garbę ir pareigūnai bendrovės buvo pakviesti į oficialų priėmimą Bakingamo rūmuose. Apdovanojimas buvo įteiktas bendrovei RT Hon. Tonis Bleras - Ministras Pirmininkas.

vykdomoji Modelis "Modelis" yra terminas, nuoroda į ištarnauto laiko metodo teikiant JK universitetų magistrantūros programas, ant visu etatu užimtas vadovai. Ji suteikia vietos vykdomosios studentą su tuo pačiu mokymosi patirtį, kaip jie galėtų naudotis panašiomis dalis laiko programų, į universiteto miestelio.

Apskritai studentų yra brandus vadovai paprastai turintys didelę pramonės patirtį. Vidutinis amžius dabartinių MDCI studentams 35 ir dauguma viršija 8 metus atitinkama patirtimi.

Universitetas partneris numato identiškas akademinės programos dalys, įskaitant mokymo, kad mokiniams patinka miesteliu. MDCI suteikia vietinį paramą tiek universitetų ir studentų.

Vadybos plėtros centras International Ltd "yra Jungtinė Karalystė registruota bendrovė. Bendrovė yra viena iš Durham bendrininkų grupėje, remiantis tuo Old Coach House, Castle Eden, County Durham. Grupės pirmininkas yra tarptautiniu mastu pripažintas valdymo mokslo ir autorius profesorius Geoffas Lankasteris.

MDCI valdo direktorių įsikūrusių Jungtinėje Karalystėje lentos. Generalinis direktorius yra Robert LF Ryžiai, kuris turi Bahreinas gyventi ir gyveno ir dirbo Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje maždaug 35 metų. 2009 jis buvo įvardytas kaip vienas iš administratorių mokyklose lyderių MENA šalių pagal Artimųjų Rytų ekonomikos Digest MDCI remiasi informacinių technologijų ir žmogaus sąsaja pasiekti savo aukšto lygio studentų paramos bei užtikrinti priežiūra Universiteto veiklos procedūras.

Studentai ir jų rėmėjas organizacijos vertiname vykdomąją modelį pristatymo dėl daugelio priežasčių, visų pirma:

  • Užsiėmę vadovai, nebūtų paimtos iš jų darbo ilgą laiką
  • Studentai neturi sunkumų acclimatising užsienio kultūrų
  • Programos integruoti studento gyvenimo ir darbo patirtimi su naujausia doktrinos
  • Organizacijos pasinaudoti Studentai kreipiasi savo žinias į darbo aplinkoje kartotinį pagrindu
  • Studentų žinios sustiprino pridedant naują akademinių žinių jų esama patirtimi - svarbų švietimo koncepciją savaime
  • Visas paketas, įskaitant medžiagas, yra pristatytas į Bahreine studentas, tai atleidus juos Pavyzdžiui laikas nuo sugaišto rasti vadovėliai
  • Be to, programos sudarymo mokestis veidrodis UK mokesčius, bet be brangių apgyvendinimo, pragyvenimo ir kelionės išlaidas.
  • Organizacijos vertiname išlaikyti savo darbuotojus per studijų laikotarpį ir dažnai pasinaudoti nedelsiant taikyti naują mąstymo

Vietos

Manama

Address
Suite 705/6
7th Floor, Entrance 3
Manama Centre, Government Avenue,

P.O. Box: 26305 Manama, Sostinės valdymas, Bahreinas
Telefonas
+973 17216002

Muskatas

Gulf College

Address
Gulf College, Al Wadi Al Kabir,

Postal Code 117 Muskatas, Muskato valdymas, Omanas
Telefonas
+968 24607625

Durham

Address
UK Headoffice
The Old Brewery
Castle Eden

TS27 4SU Durham, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: