Oficialus aprašymas

Pirmoji privati ​​universiteto Bahreino Karalystės Pasiekti HEC akreditacija

Graduate Management Admission Test arba Karališkojo universiteto moterų (RUM) yra pirmoji privati, paskirtis pastatytas, tarptautinis universitetas Bahreino Karalystės skirta tik šviesti moteris. RUM suteikia komfortišką aplinką, kurioje sukurti vadovais, ugdyti energingas asmenybes, dinaminius sprendimus priimančių nepriklausomus mąstytojus ir bendruomenės sąmoningas žmonių. Mūsų pagrindinis dėmesys yra akademinės kompetencijos ir asmeninio tobulėjimo. RUM pradiniai studijų programos buvo sukurtas bendradarbiaujant su dviem Žinomas universitetų, McGill universiteto Kanadoje ir Middlesex universiteto Jungtinėje Karalystėje

Karališkojo universiteto moterų

Mūsų misija

Pasiūlyti savo studentams naudingas ir sudėtingas įvairių kultūrų mokymosi aplinką, kuri augina tvirtus, gerai visavertę asmenybę, skatina lyderystę ir stato charakterį, socialinį sąmoningumą ir bendruomenės. Siekiant įgyvendinti savo įsipareigojimą mokymo, mokymosi, mokslinių tyrimų ir paslaugų per visų Universiteto bendruomenės narių veikla.

Mūsų vizija

Karališkojo universiteto moterų taps regiono lyderė akademinės kompetencijos moterims. Programos ir praktiką, kuri atitiktų tarptautinius standartus bus parengti mūsų absolventai tapti lyderiais, kurie užsiima nariai savo visuomenę, įrodantys iniciatyvą ir visą gyvenimą trunkantis įpročius mokymosi ir individualaus vystymosi. RUM absolventas bus kūrybingi, pasitikintys ir perspektyvi.

Karališkojo universiteto moterų

Stipendijos

Laikydamasi savo įsipareigojimo teikti aukštąjį išsilavinimą moterims, Karališkojo universiteto moterų teikia finansinę pagalbą atitinkantiems studentams. Ši pagalba yra prieinama studentams, kuriems aukštojo mokslo prieinamumas gali būti trukdoma dėl finansinių suvaržymų. Studentai Naudodamos paramos per finansinės pagalbos programą privalo išlaikyti kaupiamasis VPS visoje savo studijas. Teikti finansinę pagalbą reguliuojama nustatytais RUM patikėtinių tarybos nustatytus kriterijus.

RUM siūlo ribotą finansinių priemonių tuo kiekvienų mokslo metų pradžioje:

 • Pareiškėjai, atitinkantys RUM finansinės paramos turi įrodyti turintys aukštą akademinę reputaciją jų aukštosios mokyklos klasę. bus svarstomi tik pareiškėjai, turintys vidurinės mokyklos vidurkis 85% ir daugiau. * Aukštus akademinius rūšių negarantuoja finansinės pagalbos.
 • RUM finansinė pagalba apima tik patvirtintą procentą, o tik mokesčio už mokslą.
 • RUM siūlo finansinę pagalbą dalinių stipendijų apie mokestį už mokslą tik priklausomai nuo rašytinio apeliacinio skundo ir įrodymų pateikta forma.
 • Stipendija komitetas įvertins kiekvieną paraišką dėl savo nuopelnais ir pateikti rekomendacijas.
 • Pareiškėjai privalo laikytis įprastų priėmimo procedūrą, pateikdama visus reikiamus dokumentus, kartu su prašymu raštu paaiškinti jų finansinę padėtį.
 • Teismo kanclerio tarnyba bus atsakinga sekti su pareiškėju ir informuoja pareiškėją apie galutinį sprendimą.
Karališkojo universiteto moterų

Priėmimo politika

RUM Priėmimo politika vadovaujasi Bahreinas Aukštojo Švietimas gaires. Už kiekvieną iš siūlomų RUM programą, yra specialių stojimo reikalavimai. Priėmimas į studijų programą remiasi akademiniais nuopelnais ieškovo aukštųjų mokyklų klasėse. Dėstomoji kalba yra RUM yra anglų.

 • Rodyti įrodymų, kad sėkmingai baigtas vidurinio mokymo ar ją atitinkančią sumą Bahreino arba užjūrio Karalystės, patvirtintą Švietimo ir mokslo ministerijos, Karalystės Bahreinas (ŪM).
 • Rodyti įrodymų minimalaus lygio anglų kalbos žinios.
 • Toliau pateikiami pavyzdžiai tarptautiniu mastu akredituotos bandymų anglų kalba su atitinkamų lygių kvalifikacijos reikalaujama pagal RUM: IELTS bendras juosta 5,5. TOEFL popieriaus pagrindu 513; Kompiuterinis 183; Interneto pagrįstas 65
 • Kai kurios programos gali reikalauti, kad pareiškėjai imtis interviu ir / ar pateikti papildomus dokumentus.
 • Visi įtrauktas su prašymo priimti dokumentai tapti RUM nuosavybė.

Reikalingi patvirtinantys

Labai svarbu, kad mokiniai gautų patvirtinimų dėl oficialių dokumentų skaičių prieš arba taikant ne RUM proceso metu. Patvirtinantys yra privalomi, nes jie reikalauja aukštojo mokslo tarybos Švietimo ir mokslo ministerija Bahreine.

Vyriausybė ir privačių aukštųjų mokyklų, kitų šalių: reikia likviduoti savo "originalius aukštųjų mokyklų pažymas" taip:

 • Vidurinė mokykla
 • Švietimo ir mokslo ministerija išduodančiosios šalies
 • Bahreinas ambasados ​​toje šalyje
 • Užsienio reikalų ministerija toje šalyje

Korpusas

Residence įsikūręs RUM Campus ir prieinama tik moterims. Jis siūlo erdvius ir patogius vienviečiai ir dviviečiai vienetų, su puikiu vaizdu į Universiteto ir Riffa slėnyje. Yra dvidešimt keturi valandų apsauga kontroliuoti prieigą prie Campus, tačiau studentai gali laisvai atvykti ir išvykti, nes jų tvarkaraščius leisti.

Karališkojo universiteto moterų

Biuro Studentų reikalų

Studentų reikalų tarnyba yra namuose toli nuo namų tarptautinių studentų ir teikia įvairias paslaugas. OSA organizuoja veiklą studentų (išvykas) ir prižiūri mūsų neįvykdyti įrenginius.

RUM klinika

Karališkojo universiteto moterų

RUM yra įsipareigojusi sveikatai ir saugai studentų ir darbuotojų. Visą dieną slaugytoja valdo gerai įrengtas Campus klinika, įsikūrusi pirmame aukšte Studentų centras. Slaugytoja taip pat apmokyti reaguoti į ekstremalias situacijas visame miesteliu.

Socialinis darbuotojas yra taip pat prieinama universiteto klinikoje. Socialinis darbuotojas yra atsakingas už emocinę gerovę visiems studentams. Ji stebi miesteliu veiklą ir padėti studentams spręsti asmenines ir tarpasmeninių problemų.

Studentų centras

RUM Studentų centras įsikūręs miestelio viduryje siūlo keletą paslaugas studentams, įskaitant studento klinika, yra tik moterys-maldos kambarys ir Majlis tik studentams.

Kavinės ir restoranai

Yra keletas kavinių ir restoranų galima rasti universitete.

Karališkojo universiteto moterų

Sporto centras

RUM didžiuojasi suteikti studentams ir lankytojus su modernia sporto ir poilsio galimybe. Studentai taip pat gali pasinaudoti gražus, prabangus SPA centras, pavyzdžiui, saunos ir garo kambariai. A 25 metrų šildomas baseinas talpina pamokas įvairių plaukimo stilių pagal kvalifikuoto instruktoriaus priežiūra. Gerai įrengta aerobikos salė siūlo naujausias mašinas išlaikyti kūno ir proto tinka. Studentai taip pat turi prieigą prie šokių studija su visu ilgiu veidrodžiai, stalo tenisas, biliardas ar foosball. Studentą valdomas klubų futbolo ir krepšinio gauti paramą iš autobuso.

Karališkojo universiteto moterų
Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Royal University for Women

Nustatyti meno ir dizaino koledžas kaip specializuota tyrimų centro projektavimo valdymas. ... [+]

Nustatyti meno ir dizaino koledžas kaip specializuota tyrimų centro projektavimo valdymas. [-]
Bahreinas Riffa
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
36 valandos
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Royal University for Women

Sutarties sudarymo reikalavimai Įvykdyti visus reikalavimus iš anksto į laivo kapitonas programos nuostatus. ... [+]

Sutarties sudarymo reikalavimai Įvykdyti visus reikalavimus iš anksto į laivo kapitonas programos nuostatus. [-]
Bahreinas Riffa
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Royal University For Women الجامعة الملكية للبنات

Royal University for Women - RUW
Address
GATE 366 MUASKAR HIGHWAY WEST RIFFA 942 KINGDOM OF BAHRAIN
Riffa, Southern Governorate, Bahreinas
Interneto svetainė
Telefonas
+973 1776 4444