BRAC University

Įvadas

Oficialus aprašymas

antraštė

Brač UNIVERSITETAS

Brač universitetas (BRACU) buvo įkurta 2001 metais. Ji seka laisvųjų menų požiūrio į švietimą, kuris puoselėja naujas idėjas ir suteikia naują postūmį aukštojo mokslo srityje. Tai užtikrina aukštą švietimo kokybę ir siekia patenkinti šiuolaikinių kartų poreikius. Remiantis Brac patirtį, ieškant sprendimų keliamus iššūkius ypač didelio skurdo, BRACU tikisi įteigti savo studentams įsipareigojimą siekti nacionalinio vystymosi ir pažangos. Dėstomoji ir nagrinėjimo vidutinio ne Brac universiteto anglų. BRACU yra akredituota pagal Universiteto Dotacijos Komisijos (NST) ir Švietimo ir mokslo ministerijos, Vyriausybės Bangladešas patvirtintas.

Nuotrauka

MISIJA

Brač Universiteto misija yra puoselėti nacionalinę kūrimo procesą per kompetencijos aukštojo mokslo centras, kuris yra reaguoja į visuomenės poreikius ir galėtų plėtoti kūrybinius vadovus kūrimą. Ji aktyviai prisideda prie mokymosi ir žinių kūrimo.

Nuotrauka

TIKSLAS

Universiteto tikslas yra suteikti puikią plataus masto švietimo, daugiausia dėmesio skiriant profesiniam tobulėjimui studentams, siekiant aprūpinti juos su žinių ir įgūdžių, reikalingų vadovauti šaliai jos ieškant plėtrai. Kartu su šia, universitetas suteikia galimybę fakulteto plėtros aplinką, siekiant užtikrinti dinamišką mokymo aplinką. Fakultetas bus teikiama su aplinka, kurioje jie galėtų tęsti savo mokymo-mokymosi gebėjimus ir prisidėti prie naujų žinių kūrimą, kuriant ir naudojant savo mokslinių tyrimų įgūdžius.

Nuotrauka

Vietos

Daka

Address
66 Mohakhali

1212 Daka, Dakos skyrius, Bangladešas