International University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie tarptautinio universiteto "MITSO" TARPTAUTINIS UNIVERSITETAS "MITSO" ŠIANDIEN: Tarptautinis universitetas "MITSO" yra modernus ir dinamiškai besivystanti aukštojo mokslo institucija, kuri siūlo aukštos kokybės švietimo vadybos, ekonomikos ir teisės srityse. Mūsų misija: Suteikti savo studentams aukštos kokybės šiuolaikinės švietimo, kuris taps efektyviausia priemonė sėkmingam jų karjeros ir gyvenimo pastatą. Norėdami sukurti unikalias galimybes savirealizacijos tiems, kurie dirba su mumis. Mūsų tikslas: Norint tapti labiausiai prestižinių universitetų sakas šiuolaikinės švietimo Baltarusijoje. MŪSŲ PRINCIPAI IR VERTYBĖS:

Žinios ir profesionalumas Moralė ir pagarba Komandinė dvasia ir idėjomis dalytis Kūrybiškumas ir dinamiškumas Prieinamumas ir skaidrumas informacija Patikimumas ir sąžiningumas Reputacija

MŪSŲ ISTORIJA: Tarptautinis universitetas "MITSO" įkurta profesinių sąjungų Baltarusijos Federacijos autoritetingų visuomeninės organizacijos, su daugiau nei 4 mln nariams. Kov 15, 1930 Pirmojo mokslo metų pradžioje į aukštąją mokyklą profsąjungų judėjimo, teisinės pirmtakės Tarptautinis institutas Darbo ir socialinių santykių (IILSR) - buvęs universitetas Vasaris 1992 Tarptautinės instituto darbo ir socialinių santykių (IILSR) sukūrimas, kaip aukštojo mokslo institucija, kurią į profesinių sąjungų Baltarusijos federacijos prezidiumo sprendimu Lie 12, 2005 Į IILSR mokiniai įgijo teisę gauti mokyklos paskolą lengvatinėmis sąlygomis buvo priimtas į aukštojo mokslo pirmą kartą (pagal iš Baltarusijos Respublikos Prezidento dekretu № 319) 2008 IILSR išgyveno vertinimo ir akreditavimo tvarką ir gavo statusą, kaip aukštojo mokslo įstaigoje su teise išduoti diplomus valstybinio standarto. Rgs 1, 2010 IILSR buvo suteiktas tarptautinis sertifikatas atitinka tarptautinius kokybės valdymo standartus, Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO) 9001: 2008 su Jungtinės Karalystės akreditacijos tarnybos (UKAS) akreditavimo Bir 30, 2011 Iki į profesinių sąjungų Baltarusijos Federacijos Tarybos Prezidiumo sprendimu IILSR buvo suteikta universitetinį statusą ir buvo pervadintas tarptautinis universitetas "MITSO" Sau 30, 2012 Tarptautinis universitetas "MITSO" buvo suteikta valstybės akreditacijos pažymėjimas, patvirtinantis aukštojo mokslo įstaigos statusą (laukas orientuotas universitetas) Tarptautinis universitetas "MITSO" teikia aukštąjį išsilavinimą pagal vidurinio ugdymo, profesinio mokymo, specializuotos vidurinio ugdymo ir aukštojo išsilavinimo. visuose trijuose lygiuose: bakalauro lygis (universitetinis išsilavinimas), antrosios pakopos (magistro laipsnis) ir antrosios pakopos lygis (PhD / daktaro laipsnį). Ji turi nusistovėjusias mokslinių tyrimų tradicijas ir gerai apibrėžtą tyrimų specializacija, ekonomikos ir teisės srityse. AKADEMINĖ Universiteto struktūrą ĮSKAIČIUOTA:

Tyrimų institutas Darbo ir socialinių santykių Institutas profesinio tobulėjimo ir perkvalifikavimo specialistų

MŪSŲ fakultetai:

Fakultetas Tarptautinių ekonominių santykių ir valdymo Teisės fakultetas Fakulteto Ikimokyklinio Universitetas Mokymų Ekonomikos ir vadybos fakultetas įstatymo (Vitebsko ir Gomelio regioninių filialų)

OFICIALUS PAVADINIMAS UNIVERSITETO: Pilnas pavadinimas: Aukštoji mokykla iš profesinių sąjungų Baltarusijos "tarptautinio universiteto" MITSO Federacijos " Sutrumpintas pavadinimas: Tarptautinis universitetas "MITSO" Regioninių filialų: Vitebsko filialas International University "MITSO" Gomelio skyrius Tarptautinės universiteto "MITSO"

Vietos

Minskas

Address
21/3 Kazintsa St.,
220099 Minskas, Minsko sritis, Baltarusija